Finał Turnieju gry 1×1 – Rzepin 20.09.2023

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuje, że Wojewódzki Finał Turnieju gry 1×1 odbędzie się 20 września w Rzepinie (Stadion miejski, ul. Poznańska 60). Rozgrywki odbędą się w następujących godzinach:

9.30-12.30 Chłopcy i dziewczynki z roczników 2015 i 2014;
13.00 – 16.00 Chłopcy i dziewczynki z roczników 2013 i 2012;

Awans do finałów ogólnopolskich, które odbędą się 17 listopada w Warszawie uzyskają zwycięzcy w kategoriach wiekowych 2012 i 2013!

Zawodnicy i zawodniczki, które uzyskały awans do finałów wojewódzkich powinni posiadać ze sobą: dokument tożsamości, oświadczenie trenera, oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego (w załączeniu).

Lista osób, które uzyskały awans do Finałów Wojewódzkich w Rzepinie:

Chłopcy 2015:

1. GKS Kłodawa – Oskar Klimas
2. Klon Babimost – Borys Berliński
3. UKS Polonia Słubice – Mateusz Skierkowski
4. FS Sokół Kartno – Mateusz Sadkowski
5. ZAP Zbąszynek – Ignacy Witwicki
6. WSP Abra Witnica – Antoni Popławski
7. MLUKS Gubin – Juliusz Baryluk
8. Progres Gorzów – Wojciech Kubas
9. Zjednoczeni Przytoczna – Stanisław Mądrawski
10. AP Sulechów – Kacper Malicki
11. Stilon Gorzów – Marcel Adrian
12. MUKS Hattrick Lubsko – Kacper Jarzębiński
13. LAP Słubice – Oskar Dmitrzak
14. UKS Torzym – Adam Habura
15. Pogoń Świebodzin – Leon Wiśniewski
16. AP Falubaz Zielona Góra – Jakub Wolski

Dziewczynki 2015:

1. KS Promień Żary – Krawczyk Julia
2. Sparta Grabik – Cielecka Lena
3. MUKS Hattrick Lubsko – Jagoda Lena

Chłopcy 2014:

1. LAP Słubice – Borys Janiak
2. Zjednoczeni Przytoczna – Aleksander Cop
3. AP Warta Gorzów – Jan Górzyński
4. Stilon Gorzów – Natan Drozdowicz
5. Odra Nietków – Natan Trzmiel
6. AP Falubaz Zielona Góra – Natan Olejniczak
7. Pogoń Świebodzin – Wojciech Giecołd
8. FS Sokół Kartno – Dominik Gnyszka
9. WSP Abra Witnica – Jan Pulkowski
10. Lubuszanin Drezdenko – Dominik Możdżyński
11. UKS Chemik Gorzów – Oskar Kobza
12. Promień Żary – Antoni Świętochowski
13. SAP Słubice – Wiktor Głąb
14. AP Sulechów – Kamil Baszczyn
15. MUKS Hattrick Lubsko – Wiktor Semczyszyn
16. Klon Babimost – Antoni Kozubal

Dziewczynki 2014:

1. LAP Słubice – Kapitanowska Ajla
2. KS Promień Żary – Tsyhanyuk Yelyzaveta
3. MKS Orzeł Międzyrzecz – Kwiatkowska Nadia
4. Dąb Przybyszów – Pitrowska Kalina
5. MKS Ilanka Rzepin – Kraszewska Anna
6. UKS Polonia Słubice – Ciesielska Maja
7. ZAP Zbąszynek – Borkowska Zuzanna
8. Celuloza Kostrzyn – Stanek Pola
9. Sokół Kartno – Kubala Natalia

Chłopcy 2013:

1. AP Warta Gorzów – Stanisław Sobolewski
2. GKS Kłodawa – Kacper Klimas
3. Lubuszanin Drezdenko – Antoni Chrebor
4. Toroma Torzym – Fabian Hipp
5. AP Falubaz Zielona Góra – Krzysztof Stanisławski
6. Pogoń Świebodzin – Hubert Galas
7. AP Sulechów – Kornel Kozik
8. Czarni Rudno – Mateusz Łuczak
9. WSP Abra Witnica – Szymon Chłodnicki
10. UKS Chemik Gorzów – Kajetan Thiel
11. Stilon Gorzów – Borys Barcik
12. Progres Gorzów – Filip Podburaczyński
13. ZAP Zbąszynek – Wiktor Minta
14. Dąb Przybyszów – Bartosz Drożdzyński
15. MLUKS Gubin – Filip Gregorski
16. FS Sokół Kartno – Wojciech Judt

Dziewczynki 2013:

1. LAP Słubice – Mikos Kornelia
2. KS Promień Żary – Drobniak Dominika
3. MKS Orzeł Międzyrzecz – Ziarkowska Kinga
4. Zjednoczeni Przytoczna – Dudek Alicja
5. SAP Słubice – Sikora Laura
6. Dąb Przybyszów – Żmurko Lena
7. WSP Abra Witnica – Shvkrieva Sibel
8. Sparta Grabik – Frątczak Joanna
9. MUKS Hattrick Lubsko – Zbroszczyk Maja

Chłopcy 2012:

1. MKS Orzeł Międzyrzecz – Jan Kulesz
2. WSP Abra Witnica – Antoni Kosiński
3. AP Warta Gorzów – Jan Pylak
4. Czarni Rudno – Kuba Kwarciany
5. AP Sulechów – Wojciech Warchoł
6. Dąb Przybyszów – Tymon Karwatka
7. MLUKS Gubin – Hubert Strusiński
8. UKS Chemik Gorzów – Macej Urszulak
9. MKS Ilanka Rzepin – Aleksander Łobaczewski
10. Stilon Gorzów – Sebastian Wojtachnia
11. Lubuszanin Drezdenko – Jakub Baczyński
12. SAP Słubice – Filip Ratajczak
13. Pogoń Świebodzin – Aleksander Traczyński
14. KS Promień Żary – Filip Łabul
15. UKS Polonia Słubice – Szymon Kraska
16. MUKS Hattrick Lubsko – Jan Berger

Dziewczynki 2012:

1. KS Promień Żary – Słowik Klaudia
2. MKS Orzeł Międzyrzecz – Kwiatkowska Eliza
3. UKS Czwórka Kostrzyn – Żygielewicz Zofia
4. Korona Wschowa – Ciesielska Hanna
5. Dąb Przybyszyów – Chlam Ola
6. Celuloza Kostrzyn – Ciesielska Wiktoria
7. Dozamet Nowa Sól – Marcak Julia

W razie dodatkowych pytań: Kamil Michniewicz tel. 533 160 786, e-mail: wydzial.szkolenia@lubuskizpn.pl

Pozostałe aktualności

Wstępny podział grup młodzieżowych – północ

0
Wydział Gier Lubuskiego ZPN prezentuje wstępne podziały grup młodzieżowych z północy województwa na rundę jesienną sezonu 2024/2025 w kategoriach od Młodzika do Juniora Młodszego. Prośby i sug...

Polonia Środa Wlkp. najlepsza w turnieju LZS w Słubicach

0
W dniach 11-14 lipca w Słubicach rozegrano 40. Ogólnopolski Turniej LZS Chłopców "Piłkarska Kadra Czeka" im. Stanisława Tymowicza. W zawodach wzięło udział 13 reprezentacji województw. Nasz region re...

Praca biura Lubuskiego ZPN w Gorzowie Wlkp. 15 lipca

0
Informujemy, że 15 lipca biuro zamiejscowe Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. będzie zamknięte. W sprawach pilnych prosimy o kontakt z biurem w Zielonej Górze tel. 068 452 82 00. Za ut...

Rejestracja w klubie przez aplikację mZawodnik

0
Polski Związek Piłki Nożnej wprowadził możliwość rejestracji zawodnika w systemie poprzez aplikację mZawodnik. Instrukcja poniżej oraz na stronie internetowej: https://www.laczynaspilka.pl/mzawodnik/...

Reprezentacja Polski U-15 kobiet zagra w Rzepinie!

0
Miło nam poinformować, że 17 października 2024 r. reprezentacja Polski kobiet do lat 15 będzie przebywać na zgrupowaniu w woj. lubuskim. Nasza kadra zmierzy się w Rzepinie z reprezentacją Niemiec. W ...

Regulamin rozgrywek IV ligi i klas niższych oraz Pucharu Polski na sezon 2024/20...

0
Wydział Gier Lubuskiego ZPN przedstawia regulamin rozgrywek o mistrzostwo IV ligi i klas niższych oraz regulamin Pucharu Polski na sezon 2024/2025. UWAGA! Ważne zmiany w regulaminie:1. Baraże wice...

Benefis Ryszarda Kijonka w Dobrosułowie

0
6 lipca w Dobrosułowie rozegrano II Memoriał Mieczysława Rzepki, I Memoriał Józefa Gościaka oraz VI Memoriał Eugeniusza Szymenderskiego, połączony z zakończeniem 58-lecia sędziowania Ryszarda Kijonka...

Klasyfikacja Pro Junior System IV liga po sezonie 2023/2024

0
Departament Rozgrywek Krajowych PZPN przedstawił klasyfikację Pro Junior System w rozgrywkach lubuskiej IV ligi po sezonie 2023/2024. Zestawienie prezentuje się następująco: MKS Spójnia Ośno Lubu...

Turniej memoriałowy w Dobrosułowie

0
6 lipca o godz. 14:00 w Dobrosułowie zostanie rozegrany II Memoriał Mieczysława Rzepki, I Memoriał Józefa Gościaka oraz VI Memoriał Eugeniusza Szymanderowskiego połączony z zakończeniem 58-lecia sędz...

Powołania na zgrupowanie Letniej Akademii Młodych Orłów 2024 – turnus chło...

0
Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę powołanych chłopców z rocznika 2012 na zgrupowanie Letniej Akademii Młodych Orłów, które odbędzie się w Wałbrzychu w terminie 28.07-03.08.2024 r. Wśród w...