Terminarze / Wyniki / Tabele

Tabela może zostać posortowana według kolumn „Liga” i „Poziom”. Wystarczy kliknąć na nagłówku.


Liga Poziom    
I liga wojewódzka A1 Junior 8 Tabela Terminarz i wyniki
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy 10 Tabela Terminarz i wyniki
I liga wojewódzka C1 Trampkarz 12 Tabela Terminarz i wyniki
I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
I liga wojewódzka D1 Młodzik 14 Tabela Terminarz i wyniki
I liga wojewódzka D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
B1 Junior Młodszy „ROZGRYWKI WOJEWÓDZKIE JUNIOREK U-16” 10 Tabela Terminarz i wyniki
Czwarta liga kobiet „LZPN-ZZPN” 5048 Tabela Terminarz i wyniki
D1 Młodzik „ROZGRYWKI WOJEWÓDZKIE MŁODZICZEK U-13” 14 Tabela Terminarz i wyniki
E1 Orlik „WOJEWÓDZKIE ROZGRYWKI ORLICZEK” 16 Tabela Terminarz i wyniki
E1 Orlik „WOJEWÓDZKIE ROZGRYWKI ORLICZEK” 16 Tabela Terminarz i wyniki
F1 Żak „WOJEWÓDZKIE ROZGRYWKI ŻACZEK” 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy 10 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: II liga okręgowa C1 Trampkarz 12 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: II liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: II liga okręgowa D1 Młodzik 14 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: II liga okręgowa D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 12 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 12 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 3 12 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 14 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 14 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 14 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4 14 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4 (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 10 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 11 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 7 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 8 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 9 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY” Grupa 3 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY” Grupa 4 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY” Grupa 5 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY” Grupa 6 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM ZAAWANSOWANY” Grupa 1 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM ZAAWANSOWANY” Grupa 2 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 10 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 7 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 8 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 9 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY” Grupa 3 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY” Grupa 4 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY” Grupa 5 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY” Grupa 6 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM ZAAWANSOWANY” Grupa 1 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM ZAAWANSOWANY” Grupa 2 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: Klasa A „KEEZA” Grupa 1 6 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: Klasa A „KEEZA” Grupa 2 6 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: Klasa B „KEEZA” Grupa 1 7 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: Klasa B „KEEZA” Grupa 2 7 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: Klasa B „KEEZA” Grupa 3 7 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: Klasa okręgowa „JAKO” 5 Tabela Terminarz i wyniki
IV Liga „JAKO” 4 Tabela Terminarz i wyniki
Krosno Odrzańskie: III liga okręgowa C1 Trampkarz 12 Tabela Terminarz i wyniki
Krosno Odrzańskie: III liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
Krosno Odrzańskie: III liga okręgowa D1 Młodzik 14 Tabela Terminarz i wyniki
Krosno Odrzańskie: III liga okręgowa D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Krosno Odrzańskie: E1 Orlik „Poziom początkujący” 16 Tabela Terminarz i wyniki
Krosno Odrzańskie: Klasa B „KEEZA” 7 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: III liga okręgowa C1 Trampkarz 12 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: III liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: III liga okręgowa D1 Młodzik 14 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: III liga okręgowa D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: E1 Orlik „Początkujący” Grupa 3 16 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: E1 Orlik „Średniozaawansowany” Grupa 1 16 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: E1 Orlik „Średniozaawansowany” Grupa 2 16 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: F1 Żak „Początkujacy” Grupa 3 18 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: F1 Żak „Początkujący” Grupa 2 18 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: F1 Żak „Średniozaawansowany” Grupa 1 18 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: Klasa B „KEEZA” 7 Tabela Terminarz i wyniki
Puchar Polski „FORTUNA” 100 Tabela Terminarz i wyniki
Puchar Polski „FORTUNA – PÓŁNOC” 100 Tabela Terminarz i wyniki
Puchar Polski „KOBIET LZPN” 100 Tabela Terminarz i wyniki
Puchar Polski „Podokręg Krosno Odrzańskie – sezon 2024/2025” 100 Tabela Terminarz i wyniki
Puchar Polski „Podokręg Nowa Sól – sezon 2024/2025” 100 Tabela Terminarz i wyniki
Puchar Polski „Podokręg Świebodzin – sezon 2024/2025” 100 Tabela Terminarz i wyniki
Puchar Polski „Podokręg Zielona Góra – sezon 2024/2025” 100 Tabela Terminarz i wyniki
Puchar Polski „Podokręg Żagań – sezon 2024/2025” 100 Tabela Terminarz i wyniki
Puchar Polski „Podokręg Żary – sezon 2024/2025” 100 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: III liga okręgowa C1 Trampkarz 12 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: III liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 14 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 14 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: III liga okręgowa D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: E1 Orlik „Poziom początkujący” Grupa 2 16 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: E1 Orlik „Poziom początkujący” Grupa 3 16 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: E1 Orlik „Poziom średnio-zaawansowany” Grupa 1 16 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: F1 Żak „Poziom początkujący” Grupa 2 18 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: F1 Żak „Poziom początkujący” Grupa 3 18 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: F1 Żak „Poziom średnio-zaawansowany” Grupa 1 18 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: Klasa B „KEEZA” 7 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy 10 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: II liga okręgowa C1 Trampkarz 12 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: II liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: II liga okręgowa D1 Młodzik 14 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: II liga okręgowa D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: III liga okręgowa B1 Junior Młodszy 10 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: III liga okręgowa C1 Trampkarz 12 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: III liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: III liga okręgowa D1 Młodzik 14 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: III liga okręgowa D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: E1 Orlik „Początkujący” Grupa 3 16 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: E1 Orlik „Początkujący” Grupa 4 16 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: E1 Orlik „Poziom początkujący” Grupa 3 (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: E1 Orlik „Poziom początkujący” Grupa 4 (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: E1 Orlik „Poziom Średnio-zaawansowany” Grupa 2 (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: E1 Orlik „Poziom Zaawansowany” Grupa 1 (RW) 16 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: E1 Orlik „Średniozaawansowany” Grupa 2 16 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: E1 Orlik „Zaawansowany” Grupa 1 16 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: F1 Żak „Poziom Początkujący” Grupa 2 18 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: F1 Żak „Poziom początkujący” Grupa 3 18 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: F1 Żak „Poziom początkujący” Grupa 3 (RW) 18 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: F1 Żak „Poziom średnio-zaawamsowany” Grupa 2 (RW) 18 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: F1 Żak „Poziom zaawansowany” Grupa 1 (RW) 18 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: F1 Żak „Zaawansowany” Grupa 1 18 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: Klasa A „KEEZA” Grupa 1 6 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: Klasa A „KEEZA” Grupa 2 6 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: Klasa A „KEEZA” Grupa 3 6 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: Klasa B „KEEZA” 7 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: Klasa okręgowa „JAKO” 5 Tabela Terminarz i wyniki
Żagań: III liga okręgowa D1 Młodzik 14 Tabela Terminarz i wyniki
Żagań: III liga okręgowa D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Żagań: E1 Orlik „Poziom średnio-zaawansowany” Grupa 1 16 Tabela Terminarz i wyniki
Żagań: E1 Orlik „Poziom średnio-zaawansowany” Grupa 2 16 Tabela Terminarz i wyniki
Żagań: F1 Żak „Poziom średnio-zaawansowany” Grupa 1 18 Tabela Terminarz i wyniki
Żagań: F1 Żak „Poziom średnio-zaawansowany” Grupa 2 18 Tabela Terminarz i wyniki
Żagań: Klasa B „KEEZA” 7 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: III liga okręgowa C1 Trampkarz 12 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: III liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) 12 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: III liga okręgowa D1 Młodzik 14 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: III liga okręgowa D1 Młodzik (RW) 14 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: E1 Orlik „Poziom początkujący” Grupa 1 16 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: E1 Orlik „Poziom Początkujący” Grupa 2 16 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: E1 Orlik „Poziom początkujący” Grupa 3 16 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: E1 Orlik „Poziom początkujący” Grupa 4 16 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: E1 Orlik „Poziom średnio-zaawansowany” Grupa 5 16 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: F1 Żak „Poziom Początkujący” Grupa 1 18 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: F1 Żak „Poziom Początkujący” Grupa 2 18 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: F1 Żak „Poziom Średnio-zaawansowany” Grupa 3 18 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: Klasa B „KEEZA” 7 Tabela Terminarz i wyniki
Liga Poziom
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 10 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 7 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 8 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 9 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY” Grupa 3 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY” Grupa 4 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY” Grupa 5 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY” Grupa 6 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM ZAAWANSOWANY” Grupa 1 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: F1 Żak „POZIOM ZAAWANSOWANY” Grupa 2 18 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: F1 Żak „Początkujacy” Grupa 3 18 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: F1 Żak „Początkujący” Grupa 2 18 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: F1 Żak „Średniozaawansowany” Grupa 1 18 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: F1 Żak „Poziom początkujący” Grupa 2 18 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: F1 Żak „Poziom początkujący” Grupa 3 18 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: F1 Żak „Poziom średnio-zaawansowany” Grupa 1 18 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: F1 Żak „Poziom Początkujący” Grupa 2 18 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: F1 Żak „Poziom początkujący” Grupa 3 18 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: F1 Żak „Zaawansowany” Grupa 1 18 Tabela Terminarz i wyniki
Żagań: F1 Żak „Poziom średnio-zaawansowany” Grupa 1 18 Tabela Terminarz i wyniki
Żagań: F1 Żak „Poziom średnio-zaawansowany” Grupa 2 18 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: F1 Żak „Poziom Początkujący” Grupa 1 18 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: F1 Żak „Poziom Początkujący” Grupa 2 18 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: F1 Żak „Poziom Średnio-zaawansowany” Grupa 3 18 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 10 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 11 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 7 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 8 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM POCZĄTKUJĄCY” Grupa 9 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY” Grupa 3 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY” Grupa 4 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY” Grupa 5 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY” Grupa 6 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM ZAAWANSOWANY” Grupa 1 16 Tabela Terminarz i wyniki
Gorzów W.: E1 Orlik „POZIOM ZAAWANSOWANY” Grupa 2 16 Tabela Terminarz i wyniki
Krosno Odrzańskie: E1 Orlik „Poziom początkujący” 16 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: E1 Orlik „Początkujący” Grupa 3 16 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: E1 Orlik „Średniozaawansowany” Grupa 1 16 Tabela Terminarz i wyniki
Nowa Sól: E1 Orlik „Średniozaawansowany” Grupa 2 16 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: E1 Orlik „Poziom początkujący” Grupa 2 16 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: E1 Orlik „Poziom początkujący” Grupa 3 16 Tabela Terminarz i wyniki
Świebodzin: E1 Orlik „Poziom średnio-zaawansowany” Grupa 1 16 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: E1 Orlik „Początkujący” Grupa 3 16 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: E1 Orlik „Początkujący” Grupa 4 16 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: E1 Orlik „Średniozaawansowany” Grupa 2 16 Tabela Terminarz i wyniki
Zielona Góra: E1 Orlik „Zaawansowany” Grupa 1 16 Tabela Terminarz i wyniki
Żagań: E1 Orlik „Poziom średnio-zaawansowany” Grupa 1 16 Tabela Terminarz i wyniki
Żagań: E1 Orlik „Poziom średnio-zaawansowany” Grupa 2 16 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: E1 Orlik „Poziom początkujący” Grupa 1 16 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: E1 Orlik „Poziom Początkujący” Grupa 2 16 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: E1 Orlik „Poziom początkujący” Grupa 3 16 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: E1 Orlik „Poziom początkujący” Grupa 4 16 Tabela Terminarz i wyniki
Żary: E1 Orlik „Poziom średnio-zaawansowany” Grupa 5 16 Tabela Terminarz i wyniki

Pozostałe aktualności

Kurs unifikacyjno-szkoleniowy Lubuskiego Kolegium Sędziów

0
2 marca w CKZiU w Sulechowie sędziowie Lubuskiego Kolegium Sędziów przeszli obowiązkowe szkolenie połączone z egzaminami: teoretycznym i sprawnościowym. Wykłady dla lubuskich arbitrów poprowadzil...

Kamil Michniewicz II trenerem kadry kobiet U-15!

0
Miło nam poinformować, że Kamil Michniewicz, Przewodniczący Wydziału Szkolenia Lubuskiego ZPN i Koordynator Wojewódzki Programu Certyfikacji Grassroots, został II trenerem Reprezentacji Polski kobiet...

Lubuskie legendy. Odcinek 8 – Marcin Oleksy

0
Były zawodnik m.in. Arki Nowa Sól i Korony Kożuchów. Reprezentant Polski Amp Futbol. Zwycięzca plebiscytu na Bramkę Roku 2022 FIFA Puskás Award. Bohaterem ósmego odcinka "Lubuskich legend" jest Marci...

Ostatnia szansa na dołączenie do Pucharu Tymbarku!

0
Już tylko do 6 marca można zgłaszać drużyny do największego w Europie turnieju piłkarskiego dla dzieci – Pucharu Tymbarku. Na zwycięzców czekają niezwykłe nagrody – finał na PGE Narodowym, uczest...

Kluby z Sulechowa otrzymały nowe bramki

0
26 lutego Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron wraz z Przewodniczącym Komisji Odznaczeń Lubuskiego ZPN i Dyrektorem Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałko...

Kolejne bramki dla Żaczków w rękach lubuskich klubów

0
W piątek, 23 lutego, Wicemarszałek Województwa Lubuskiego Zbigniew Kołodziej wraz z Prezesem Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robertem Skowronem odwiedzili kluby z powiatu świebodzińskiego, którym...

Spotkanie Prezesa Skowrona z Wójtem Bledzewa

0
22 lutego Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron spotkał się z Wójtem Bledzewa Małgorzatą Musiałowską. Rozmowy dotyczyły sytuacji klubów z terenu Gminy oraz rozwoju infrastruktury spor...

Prezes Kulesza odwiedził Ziemię Lubuską

0
We wtorek 20 lutego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza, przyjechał do województwa lubuskiego, gdzie spotkał się z władzami Lubuskiego ZPN, przedstawicielami klubów oraz samorzą...

Ruszył mPZPN, czyli aplikacja dla wszystkich trenerów piłkarskich w Polsce

0
Nowopowstała aplikacja mPZPN ma być swoistym centrum zarządzania własną edukacją dla wszystkich trenerów piłki nożnej w Polsce. Już dziś można ją pobierać na swoje telefony i korzystać m.in. w celu l...

Bramki dla Żaczków z Gubina

0
Kolejny klub z woj. lubuskiego otrzymał komplet bramek dla kat. Żak. Tym razem Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron przekazał sprzęt dla klubu MLUKS Dwójka MOS Gubin. Bramki odebrał ...