Przed nami finał STS Pucharu Polski na szczeblu woj. lubuskiego. W ostatnim meczu edycji 2025/2026 zobaczymy Odrę Bytom Odrzański i Lechię Zielona Góra. Początek spotkania o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Gorzowie Wlkp.
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do Gorzowa Wielkopolskiego! Wstęp jest bezpłatny. Dla fanów, którzy tego dnia pozostaną w domach, przygotowaliśmy transmisję z finałowego starcia. Mecz po raz kolejny będzie można zobaczyć w otwartym kanale TVP3 Gorzów, darmowej aplikacji TVP VOD oraz na stronie internetowej www.gorzow.tvp.pl.
Informacje organizacyjne:
Wejście dla kibiców Odry Bytom Odrzański oraz pozostałych widzów przewidziane jest od ul. Olimpijskiej. Kibiców Lechii Zielona Góra zapraszamy do wejścia na stadion od ul. Piłkarskiej. Dziękujemy za współpracę i do zobaczenia w Gorzowie Wlkp.











