Ulga dla sportu

Od 1 stycznia 2022 roku obowiązuje nowa ulga, potocznie nazywana ulgą dla sportu, a także szerzej - ulgą sponsoringową. Jest to nowa, ważna zachęta na rzecz przekazywania środków przez przedsiębiorców na sport. Dzięki temu rozwiązaniu mogą oni w szerszym zakresie wspierać działalność sportową poprzez zagwarantowanie możliwości uwzględnienia finansowego wymiaru tego wsparcia w ich rozliczeniu podatkowym.

Czytaj więcej...

Spotkanie Prezesa Skowrona ze Starostą Żarskim i Burmistrzami Żar

12 stycznia Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron i Wiceprezes Radosław Pogorzelec spotkali się ze Starostą Żarskim Józefem Radzion. Podczas spotkania omówiono organizację turnieju eliminacyjnego UEFA Region's Cup, który odbędzie się w dniach 17-19.06.2022 w Żarach. W rozgrywkach wezmą udział drużyny z województw: Lubuskiego, Dolnośląskiego, Opolskiego i Śląskiego. Zwycięzca awansuje do finału krajowego.

Prezes Skowron spotkał się również z Zastępcami Burmistrza Miasta Żary: Patrykiem Falińskim i Olafem Napiórkowskim, z ktorymi omówiono kwestie zabezpieczenia logistycznego turnieju Region's Cup.

 DSC_0090.jpg

Noworoczna promocja ubezpieczenia NNW

Kahlenberg Services Sp. z o.o. wspólnie z Towarzystwem PZU S.A prezentuje noworoczną promocję ubezpieczenia NNW. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą: https://kahlenbergservices.com/oferta-specjalna-nnw-pzu/ 

PZU_oferta.jpg

Powołania na Zimową Akademię Młodych Orłów 2022 - CH 2009

amo-logoPolski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę powołanych na Zimową Akademię Młodych Orłów 2022 - turnus chłopców z rocznika 2009, który odbędzie się w dniach 30.01-05.02.2022 r. w Siedlcach. Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych znalazł się Sebastian Rojek z UKS Chemik Gorzów Wlkp. (wypożyczony do Stilonu Gorzów Wlkp.). Gratulujemy!

Konferencja szkoleniowa PZPN dla trenerów futsalu w Łodzi

Zapraszamy do udziału w konferencji szkoleniowej organizowanej przez PZPN i adresowanej do trenerów futsalu, która odbędzie się 15 stycznia 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Udział w konferencji jest bezpłatny. Poniżej prezentujemy harmonogram zapisów i agendę konferencji.

Czytaj więcej...

Spotkanie Prezesa Skowrona z Burmistrzem Skwierzyny

16 grudnia Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron spotkał się z Burmistrzem Skwierzyny Lesławem Hołownią. Głównym tematem spotkania były plany miasta dotyczące modernizacji infrastruktury sportowej oraz sytuacja gminnych klubów: Pogoni Skwierzyna i Budowlanych Murzynowo.

Skwierzyna.jpeg

Województwo Opolskie z nowym stadionem

14 grudnia podpisano umowę na budowę Stadionu Opolskiego. Nowy obiekt będzie mógł pomieścić 11600 kibiców. Budowa stadionu rozpocznie się wiosną 2022 r. Gratulujemy!

FGkUQaVWYAUHrQe.jpg

 

 

Realizacja voucherów w firmie KEEZA - sponsora tytularnego Klasy A i B

Lubuski Związek Piłki Nożnej przypomina o możliwości realizacji voucherów u sponsora tytularnego rozgrywek klasy A i B - firmie KEEZA. Wszystkie kluby biorące udział w rozgrywkach Klasy A i B otrzymają voucher na sprzęt sportowy (A klasa - 500 zł, B klasa - 300 zł) oraz 50% rabatu od cen katalogowych.

W celu realizacji vouchera należy skontaktować się z Prezesem firmy Keeza:
Tomasz Szulc:
602 680 365
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Praca biur Lubuskiego ZPN w okresie świąteczno-noworocznym

uwagaInformujemy, że 24 grudnia 2021 r. oraz 7 stycznia 2022 r. biura Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. będą nieczynne, a 31 grudnia będą otwarte w godzinach 8:00-12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Turniej Oldboy w Pietrzykowie

11 grudnia w hali w Starym Folwarku Pietrzyków odbył się Turniej Piłkarski Oldboy 40+ o Puchar Prezesa Lubuskiego ZPN Roberta Skowrona. W turnieju uczestniczyło sześć drużyn: Oldboy Żagań, Piast Iłowa, 7 Żary, CITY CF Żary, Bobry Nowogród Bobrzański i Hayduk Żary. Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym. Najlepszy okazał się zespół City CF Żary.

9cdc520eee09ff5df54564b783a0da488b28ec.jpg

Czytaj więcej...

Kondolencje

wstazkaPanu Janowi Sucheckiemu - Przewodniczącemu Lubuskiego Kolegium Sędziów, wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Mamy składają Prezes Robert Skowron wraz z Zarządem Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Wystawienie urny w kaplicy w Szprotawie odbędzie się dnia 15.12.2021 r o godz. 13:30. Uroczystość żałobna odbędzie się na cmentarzu w Szprotawie o godz. 14:00.