Polsko-Niemiecka kursokonferencja dla trenerów piłki nożnej

pol-deSerdecznie zapraszamy do udziału w polsko-niemieckiej kursokonferencji dla trenerów piłki nożnej. Zamierzeniem realizacji projektu jest organizacja 3 - dniowej Polsko-Niemieckiej kursokonferencji dla trenerów piłki nożnej. Udział wezmą uczestnicy z Polski i Niemiec. Projekt skierowany jest do trenerów piłki nożnej z terenu województwa lubuskiego oraz landu Brandenburgia.

plakat konfa

Kursokonferencja odbędzie się w terminie: 22-24.11.2013 r. na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubsku. Realizacja będzie przebiegała w formie wykładów teoretycznych oraz treningów pokazowych przeprowadzonych przez wybitnych trenerów z Polski oraz Niemiec.

Przyjazd uczestników nastąpi w dniu 22.11.2013 r. w godzinach popołudniowych. Zostanie przeprowadzony pokazowy turniej piłki nożnej kobiet. Czas trwania kursu w dniu pierwszym: ok. 5 godz.

TEMATYKA:

23.11.2013 r. (SOBOTA)
1.    Nauczanie taktyki gry obronnej.
2.    Nauczanie taktyki gry w ataku.
3.    Doskonalenie techniki użytkowej w piłce nożnej
4.    Trening - szkolenie bramkarzy i napastników.

24.11.2013 r. (NIEDZIELA)
1.    Profilaktyka urazów sportowych.
2.    Trening przygotowania motorycznego
3.    Trening pokazowy - kształtowanie zdolności motorycznych w drużynach juniorów i seniorów.


Swój udział w kursokonferencji zadeklarowali m.in. Roman Kosecki, Marek Koźmiński, Stefan Majewski, Jan Bednarek oraz Siegfried Kirschen - Prezydent Brandenburskiego Związku Piłki Nożnej.

Zainteresowani trenerzy mogą uczestniczyć podczas 3 dni trwania konferencji, bądź też w wybranym dniu.

- Ilość miejsc jest ograniczona (max 60 osób/dzień) w związku z tym o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Po  zamknięciu listy, nazwiska osób przyjętych na kurs zostaną opublikowane na stronie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. W zgłoszeniu skierowanym do LZPN proszę podać swoje imię, nazwisko, datę urodzenia i miejsce zamieszkania oraz dzień ( I, II, III bądź wszystkie) w którym wpłacający będzie uczestniczył w kursokonferencji. Uczestnikom zapewnia się obiad + serwis kawowy.

- Opłata rejestracyjna: 10,00 zł od osoby za jeden dzień kursokonferencji. Opłata stanowi potwierdzenie uczestnictwa. Opłaty należy przekazywać na konto LZPN      
Bank Zachodni WBK S. A. I/O Zielona Góra Nr: 74109015350000000053019188

 unia-logo


"POKONYWAĆ GRANICE POPRZEZ WSPÓLNE INWESTOWANIE W PRZYSZŁOSC"
"Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) ? Brandenburgia 2007-2013, Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu "Sprewa-Nysa-Bóbr" oraz budżetu państwa"