Jak odzyskać dostęp do aplikacji Kluby24?

Przypominamy, że wraz z końcem roku niektórym Administratorom Klubowym wygasły uprawnienia dostępowe do aplikacji Kluby24. Dotyczy to osób, które otrzymały je jeszcze w 2020 roku, w tak zwanym "pierwszym rozdaniu". Od 1 stycznia te osoby, które nie złożyły wniosku o przedłużenie uprawnień, nie będą mogły się zalogować do aplikacji klubowej czy Extranetu.

ex_log.png

Jak przedłużyć uprawnienia?

Wniosek o przedłużenie uprawnień funkcji znajdą Państwo na stronie PZPN24 (https://pzpn24.pzpn.pl/) w menu Funkcje i Organizacje. Następnie należy kliknąć "Edytuj" przy nazwie funkcji, którą chcemy przedłużyć, i nacisnąć przycisk "Złóż wniosek o nadanie uprawnień". Na nowej stronie należy złożyć wniosek zgodnie z instrukcją na stronie. Po złożeniu wniosku i jego pozytywnym rozpatrzeniu zgodnie z instrukcją uprawnienia zostaną przedłużone.

Przypominamy, że przy wypełnianiu wniosku należy zakreślić kółkiem lub podkreślić (nie skreślić!) odpowiednie sformułowania przy sformułowaniach zakończonych pojedynczymi gwiazdkami (*). Błędnie wypełnione wnioski będą odrzucane i odsyłane do poprawy.

Instrukcje

Instrukcje jak złożyć wniosek na odpowiednią funkcję można znaleźć standardowo na stronie PZPN24 w pozycji Pomoc - Dokumenty w sekcji Kluby dla Administratora i Pracownika Klubu. Dla ułatwienia wszelkie instrukcje zamieszczamy poniżej.

W razie pytań lub problemów należy zgłosić się do Działu Wsparcia, tel: 732 122 222, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.