Lista osób zakwalifikowanych na Kursokonferencję 17.05.2013r.

W dalszej cześci newsa prezentujemy liste osób zakwalifikowanych na Kursokonferencję 17.05.2013r.

Zielona Góra

1.    Monika Olszewska ? Wolsztyn
2.    Szymon Stawowy ? Pszczyna
3.    Ireneusz Zięba ? Żary
4.    Jarosław Orliński ? Sława
5.    Kamil Przybysz ? Wschowa
6.    Radosław Konieczny ? Wschowa
7.    Grzegorz Dacewicz ? Zielona Góra
8.    Jacek Sajnóg ? Zielona Góra
9.    Zdzisław Stonoga ? Pniów
10.    Maciej Górecki ? Zielona Góra
11.    Janusz Stefańczak ? Brody
12.    Paweł Maliszewski ? Zielona Góra
13.    Krzysztof Stacewicz ? Zielona Góra
14.    Zbigniew Majewski ? Drzonków
15.    Marzena Salamon ? Gorzów Wlkp.
16.    Klaudia Sobczak ? Gorzów Wlkp.
17.    Katarzyna Poźniak ? Gorzów Wlkp.
18.    Barbara Zdunek ? Gorzów Wlkp.
19.    Beata Walczak ? Gorzów Wlkp.
20.    Katarzyna Piekarz ? Gorzów Wlkp.
21.    Anna Marć ? Bogdaniec
22.    Anna Szymankowska ? Gorzów Wlkp.
23.    Magdalena Frankowska ? Wolin
24.    Janusz Kałuziński ? Gorzów Wlkp.
25.    Krzysztof Gołębiowski ? Gorzów Wlkp.
26. Zbigniew Wróbel ? Nowiny Wielkie
27. Jarosław Poznański ? Połczyn
28. Ryszard Bronowicki ? Gorzów Wlkp.
29. Katarzyna Jaszcz ? Kostrzyn n/Odrą
30. Jagoda Berenc - Żagań
31. Gabriela Boniec - Żary
32. Barbara Chodorowska - Sulechów
33. Magdalena Janecka - Świebodzin
34. Paulina Krawczun - Legnica
35. Joanna Sikorska - Gubin
36. Iwona Suchowiecka - Lubsko
37. Agata Woźniak - Szczawno
38. Emil Akdogan ? Zielona Góra
39. Rafał Chałupka - Przewóz
40. Andrzej Jankowski ? Nowa Sól
41. Marcin Kobierzycki - Wolsztyn
42. Konrad Lisowski - Gościeszowice
43. Andrzej Majorczyk - Lubomyśl
44. Łukasz Pielak - Gniewomierz
45. Rafał Pilz ? Bytom Odrzański
46. Kamil Sajnóg ? Zielona Góra
47. Mateusz Tomys - Kopanica
48. Hubert Więckowski - Racula
49. Mateusz Zawodny - Zawada
50. Paulina Petrus - Konotop

Uwaga. Dla pozostałych chętnych którzy zgłosza sie na kursonkonferencję, po jej zakończeniu, również zostaną wystawione certyfikaty.