Finał PP: Piast Parkovia Trzebiechów vs LZS Cuprum Czciradz 4:2

W środę 19.06.2019 na stadionie w Bytomiu Odrzańskim odbył się finał  Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Nowa Sól pomiędzy Piast Parkovia  Trzebiechów vs LZS Cuprum Czciradz. Po emocjonującym spotkaniu puchar  trafił do Piasta. W ceremonii dekoracji uczestniczyli: Prezes Lubuskiego ZPN Robert Skowron oraz Przewodniczący Podokręgu Nowa Sól Dariusz Kawszyn.

Kibice zabrani na stadionie nie mogli narzekać na nudę, już w 8 min. gry  do bramki trafił zawodnik Piasta Stefaniak Mateusz. Drużyna z  Trzebiechowa długo nie cieszyła się z prowadzenia gdyż w 12 min. do  bramki trafia Buganik Mateusz i mamy 1-1. Przed przerwą drużyna Piasta  zdołała wyjść na prowadzenie dzięki bramce którą zdobył Tomiak Sebastian  w 44 min. Do przerwy 2-1. Po Przerwie grad goli, w 56 min. do bramki  trafia Fijałkowski Maciej (3-1). Zaraz po nim swoją drugą bramkę zdobywa  Stefaniak Mateusz w 46 min. (4-1). 59 min. i mamy gol na na 4-2, bramkę zdobywa Cygan Daniel i taki wynik utrzymuje się do końca.