Sprawozdanie z meczu sparingowego LKC 2005 w Nowogrodzie Bobrzańskim 10.10.2017r.

lzpn-logoW dniu 10.10.2017r na stadionie w Nowogrodzie Bobrzański kadra LKC 2005 rozegrała mecz sparingowy z zespołem Progres Gorzów 2005r. Mecz był bardzo wyrównany, drużyna Progresu postawiła bardzo trudne warunki.  LKC wygrała 3:0 po bramkach: Patryka Bednarczyka, Bartosza Poźniaka i Eryka Rałoskiego.

W trakcie meczu sprawdzaliśmy w praktyce , ćwiczone w trakcie ostatniej konsultacji otwarcie gry oraz doskonalenia ustawienia 1-4-3-1.  Zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i coraz większym zrozumieniem, co jest dobra prognoza na przyszłość.

Nasz zespół wystąpił  w następującym składzie:
1 Turkiewicz Tomasz (Sprotavia Szprotawa)
2 Rybarczyk Bartosz (Stilon Gorzów)
3 Rybaczek Igor (UKS Victoria Jasień)
4 Latusek Nikodem (Progres Gorzów)
5 Kozdroń Oskar (UKS Victoria Jasień)
6 Maruszczak Oskar (UKS Victoria Jasień)
7 Maludy Oskar (Warta Gorzów)
8 Dereshak Jarosław (Stilon Gorzów)
9 Bednarczyk Patryk (Progres Gorzów)

w drugiej połowie na zmianę weszli:
Antczak Jakub (Stilon Gorzów), Guder Jakub (AP Maciej Murawski), Połomka Mateusz (AP Maciej Murawski), Grzegorczyk Kacper (AP Falubaz Z.G), Rałowski Eryk (Progres Gorzów),Gawlik Jakub (UKS 4 Kostrzyń), Pożniak Bartosz (PUKS Maksymilian Gorzów), Graczyk Marcin (ILanka Rzepin).

Bramki strzelili w pierwszej połowie; Bednarczyk Patryk (Progres Gorzów), a w drugiej połowie trafili również Pożniak Bartosz (PUKS Maksymilian Gorzów) i Rałowski Eryk (Progres Gorzów)

Trenerzy: Kopernicki Grzegorz Gołębiowski Krzysztof