Jak odzyskać dostęp do aplikacji Kluby24?

Przypominamy, że wraz z końcem roku niektórym Administratorom Klubowym wygasły uprawnienia dostępowe do aplikacji Kluby24. Dotyczy to osób, które otrzymały je jeszcze w 2020 roku, w tak zwanym "pierwszym rozdaniu". Od 1 stycznia te osoby, które nie złożyły wniosku o przedłużenie uprawnień, nie będą mogły się zalogować do aplikacji klubowej czy Extranetu.

ex_log.png

Czytaj więcej...

Walne Zebranie Delegatów 2020

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że 22 sierpnia 2020 roku (sobota) w sali Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze
ul. Drzonków-Olimpijska 20, odbędzie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Jego rozpoczęcie zaplanowano na godz. 10.30 - I termin, a 10.45 - II termin.

Zgodnie z treścią § 27 Statutu Lubuskiego ZPN, Kluby na Walnym Zgromadzeniu są reprezentowane przez następującą ilość delegatów:

  • kluby III ligi - 2 delegatów
  • kluby piłki kobiet (łącznie) - 3 delegatów
  • kluby IV ligi, klasy O, A i B oraz młodzieżowe - 1 delegat

Zwracam się do Prezesów Klubów z prośbą o przesłanie do 22 lipca 2020 roku do Biura Lubuskiego ZPN danych delegatów. Druk zgłoszenia stanowi załącznik niniejszej wiadomości.

Prosimy o informację również w przypadku, gdy klub nie będzie reprezentowany na Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym.

RODO

25 maja br. zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO). Szanując Państwo prawo do prywatności, przygotowaliśmy zestaw informacji, dzięki którym dowiesz się m.in. w jaki sposób i po co przetwarzamy Państwa dane oraz jakie prawa gwarantuje nowe prawo.


Administrator danych
Administratorem danych osób zarejestrowanych w systemie extranet jest Polski Związek Piłki Nożnej, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 7, Warszawa.

Administratorem danych baz Lubuskiego ZPN jest Lubuski Związek Piłki Nożnej 65-514 Zielona Góra ul. Ptasia 2a


Inspektor ochrony danych
Z inspektorem ochrony możesz się skontaktować mając pytania lub wątpliwości w zakresie przetwarzania Twoich danych przez LZPN. Możesz to uczynić na dwa sposoby:
1) mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2) korespondencyjnie: Lubuski Związek Piłki Nożnej 65-514 Zielona Góra ul. Ptasia 2a

Cele i podstawy przetwarzania
Podstawowym celem, dla którego przetwarzamy Twoje dane osobowe jest realizacja ustanowionych przez Lubuski ZPN we współzawodnictwie sportowym reguł organizacyjnych, sportowych i dyscyplinarnych, związanych z Twoim statusem w rodzinie piłkarskiej ? piłkarz, sędzia, trener, delegat, obserwator, agent piłkarski ? czyli organizowania rozgrywek piłki nożnej oraz kontrolowania i nadzorowania ich przebiegu, rozgrywanych w różnych formach na
terytorium Polski.

Prócz tego, możemy przetwarzać Twoje dane w celach:
1) w celach archiwizacyjnych (na podstawie art. 74 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości),
2) w celu wypełnienia obowiązków związanych z płaceniem podatków, w tym prowadzenie i przechowywanie ksiąg podatkowych i dokumentów związanych z prowadzeniem ksiąg podatkowych oraz przechowywanie dowodów księgowych (podstawą prawną przetwarzania danych są obowiązki prawne wynikające z przepisów podatkowych oraz z przepisów o rachunkowości).

Przetwarzając Twoje dane realizujemy również swoje uzasadnione interesy, którymi są:
przechowywanie danych osobowych do celów archiwalnych w interesie publicznym,
prowadzenie analiz i zestawień związanych z organizowanymi rozgrywkami,
marketing bezpośredni związany z działalnością Lubuskiego ZPN.


Odbiorcy danych
Odbiorcy to inne organizacje, którym Lubuski ZPN może ujawnić Twoje dane osobowe (pamiętaj, że zawsze robimy to zgodnie z prawem!). Należą do nich:
1) organy państwa uprawnione na podstawie odrębnych przepisów na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań,
2) międzynarodowe struktury piłki nożnej (UEFA, FIFA) oraz zagraniczne federacje piłkarskie,
3) PZPN
4) ubezpieczyciele,
5) firmy kurierskie, przewozowe i pocztowe,
6) podmiot wykonujący działalność leczniczą,
7) podmioty zewnętrzne wspierające Lubuski ZPN w świadczeniu usług drogą elektroniczną, czyli takim, które zapewniają usługi informatyczne, wykonują usługi konsultingowe lub audytowe, lub
współpracują z Lubuskim ZPN w ramach kampanii marketingowych.


Czas przetwarzania danych
Będziemy przetwarzać Twoje dane w terminach wymaganych przez przepisy prawa (wynikających z przepisów podatkowych, księgowych, kodeksu cywilnego oraz kodeksu karnego). Część Twoich
danych, w niezbędnym do celów archiwalnych w interesie publicznym zakresie, będzie przetwarzana w sposób ciągły.

Jeżeli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie wiadomości z Lubuskiego ZPN, to będziemy przetwarzali Twoje dane do momentu wycofania przez Ciebie zgody.

Twoje uprawnienia
Ponieważ przetwarzamy Twoje dane, masz wobec nas prawo do:
1) dostępu do treści swoich danych,
2) sprostowania danych,
3) usunięcia danych,
4) ograniczenia przetwarzania,
5) przenoszenia danych,
6) wniesienia sprzeciwu,
7) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
8) wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO.


Czy musisz podać swoje dane?
Podajesz nam swoje dane w pełni dobrowolnie, przy czym jeżeli tego nie zrobisz nie będziesz mógł funkcjonować w ramach polskich struktur piłkarskich.


Przekazywanie danych osobowych do Państwa Trzecich
Twoje dane osobowe mogą być przekazane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.
W przypadkach wskazanego przekazania PZPN stosuje odpowiednie i właściwe zabezpieczenia wymagane przez przepisy o ochronie danych osobowych oraz umożliwia uzyskanie kopii danych
przekazanych do państw trzecich.


Zautomatyzowane przetwarzanie, w tym profilowanie
Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania

Finał OOM Lubuskie 2019 w piłce nożnej kobiet

Za nami Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Lubuskie 2019 w piłce nożnej kobiet. Zawodniczki z 8 województw rywalizowały w Gorzowie Wielkopolskim. W wielkim finale ostatecznie zwyciężył Łódzki ZPN zdobywając bramkę w ostatnich sekundach spotkania. W małym finale (o 3 miejsce) spotkały się Śląski ZPN oraz Małopolski ZPN, lepsze okazały się zawodniczki z Małopolski po serii rzutów karnych.

Czytaj więcej...

Woj. dolnośląskie nowym Mistrzem Polski U-14 i tryumfatorem OOM!

Za nami tydzień pełen sportowych emocji w Babimoście i Zbąszynku. Od wtorku, 8 najlepszych Reprezentacji Województw rywalizowało w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz w Mistrzostwach Polski do lat 14 o Puchar im. K. Deyny. Po obfitującym w niesamowite zwroty akcji finale najlepsze okazało się woj. Dolnośląskie, które po dogrywce wygrało z Zachodniopomorskim 4:1. Nagrody dla najlepszych zespołów wręczyli: Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Jan Bednarek, Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron, przedstawiciele Komisji Piłkarstwa Młodzieżowego i Amatorskiego Polskiego Związku Piłki Nożnej Januariusz Stodolny i Henryk Wawrowski oraz Burmistrz Babimostu Bernard Radny.

Dziękujemy Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście oraz Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Zbąszynku za perfekcyjne przygotowanie obiektów do turnieju.

Czytaj więcej...

XXV Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży rozpoczęta

Rozpoczęliśmy XXV Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w piłce nożnej  chłopców. W uroczystości otwarcia uczestniczyli: Prezes Lubuskiego  Związku Piłki Nożnej Robert Skowron, przedstawiciele Komisji Piłkarstwa  Amatorskiego i Młodzieżowego - Januariusz Stodolny oraz Henryk  Wawrowski, Burmistrz Babimostu - Bernard Radny oraz Burmistrz Zbąszynka  - Wiesław Czyczerski. Oficjalnego otwarcia Olimpiady dokonał Prezes  Robert Skowron.

Czytaj więcej...

Finał PP: Piast Parkovia Trzebiechów vs LZS Cuprum Czciradz 4:2

W środę 19.06.2019 na stadionie w Bytomiu Odrzańskim odbył się finał  Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Nowa Sól pomiędzy Piast Parkovia  Trzebiechów vs LZS Cuprum Czciradz. Po emocjonującym spotkaniu puchar  trafił do Piasta. W ceremonii dekoracji uczestniczyli: Prezes Lubuskiego ZPN Robert Skowron oraz Przewodniczący Podokręgu Nowa Sól Dariusz Kawszyn.

Czytaj więcej...

U16: LUBUSKI ZPN - Zachodniopomorski ZPN 1:0

W miniony czwartek Lubuska Kadra Dziewcząt do lat 16 podejmowała na ziemi lubuskiej Reprezentację województwa Zachodniopomorskiego. W pełnym słońcu nasze zawodniczki wypełniły plan w 100% wygrywając i zgarniając komplet punktów. Dzięki temu wynikowi jesteśmy w dalszym ciągu w grze o Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Przed nami misja Dolny Śląsk.

25.04.19 Mecz z ZZPN U-16

Czytaj więcej...

Otwarcie nowej szatni WKS Łaz

W miniony weekend Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron wraz ze swoim doradcą Mirosławem Kędziorą oraz Przewodniczącym Podokręgu Żary Wiesławem Zaleszczakiem wzięli udział w otwarciu nowej szatni klubu WKS Łaz połączonym z meczem towarzyskim: "była kadra WKS" - "aktualna kadra WKS" (1:1). Podczas uroczystości Prezes Skowron przekazał specjalne podziękowania podpisane przez Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka Wójtowi Gminy Żary Leszkowi Mrożkowi oraz Prezesowi WKS Łaz Janinie Wildze.

Czytaj więcej...

Zgrupowanie zawodniczek LZPN U14 w Górzycy

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że w dniach 24-25 Kwietnia 2019 roku odbędzie się mecz  ZGRUPOWANIE POŁĄCZONE Z MECZEM Z ZACHODNIOPOMORSKIM ZPN ZAWODNICZEK REPREZENTACJI LUBUSKIEGO ZPN DO LAT 14 w Górzycy. Mecz odbędzie się 25 Kwietnia o godz. 13:00. Powołania otrzymały następujące zawodniczki:

Turniej Orlika o Puchar Starosty Żarskiego

W sobotę, 16 marca, w hali sportowej przy LO im. B. Prusa w Żarach został rozegrany turniej halowy w kategorii Orlik o Puchar Starosty Żarskiego. Organizatorem turnieju był Podokręg Żary Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...