Ogolnopolski Halowy turniej piłki nożnej chłopców 2003 Głuchołazy 27-30.11.2014 Carina Gubin

W dniach 27-30.11.2014 oddalonych od Gubina o 320 km miejscowości Głuchołaz w ośrodku Banderoza odbył się Ogólnopolskie turniej piłki nożnej halowej chłopców rocznika 2003. Do Głuchołaz zjechało 13 ekip z całej Polski miedzy innymi: Szczakowianka Jaworzno, Zaborze Zabrze, Śląsk Wrocław, WKS Wieluń, Stal Brzeg Lotnik Jeżów Sudecki, Chojnik Jelenia Góra, Pogoń Zduńska Wolo Szombierki Bytom, Pionier Baranów Sokół Bralin, WKS Wieluń II oraz Carina Gubin.

 Po tych drużynach można było się spodziewa, że był to bardzo silnie obsadzony turniej. Graliśmy systemem każdy z każdym. Nasza drużyna grała w piątek 5 spotkań, w sobotę 5 spotkań, w niedziele 2. Wyniki następujące:

Piątek 28.11.2014
Carina Gubin - Pionier Baranów 2:0 bramki (Żurański, Jaryczewski)
Carina Gubin - Szczakowianka Jaworzno 0:3
Carina Gubin - WKS Wieluń I 0:0
Carina Gubin - Pogoń Zduńska Wola 1:0 (Maciołek)
Carina Gubin - Stal Brzeg 0:3

Sobota 29.11.2014
Carina Gubin - WKS Wieluń II 3:0 (Jaryczewski,Żurański, Maciołek)
Carina Gubin -Chojnik Jelenia Góra 2:0 (Żelichowski,Weselski)
Carina Gubin - Lotnik Jeżów Sudecki 1:2 (Żurański)
Carina Gubin - Szombierki Bytom 1:0 (Żurański)
Carina Gubin - Sokół Bralin 6:1 ( Maciołek 2,Napierała 2, Jaryczewski,Weselski)

Niedziela 30.11.2014
Carina Gubin - Śląsk Wrocław 4:2 (Napierała 3, Żelichowski)
Carina Gubin - Zaborze Zabrze 0:3
 
Tabela końcowa:
miejsce, drużyna, punkty, bramki
1.Zaborze Zabrze 32 34:6
2.Szczakowianka Jaworzno 29 33:7
3.Chojnik Jelenia Góra 24 27:9
4.Carina Gubin 22 20:14
5.WKS Wieluń 22 19:15
6.Śląsk Wrocław 20 27:15
7.Stal Brzeg 20 15:13
8.Lotnik Jeżuw Sudecki 16
9.Zduńska Wola
10.Pionier Baranów
11.WKS Wieluń II
12.Szombierki Bytom
13.LKS Bralin


Carinę Gubin reprezentowali: Krystian Napierała, Michał Żurański, Marek Jaryczewski, Bartek Felusiak, Filip Wiśniewski, Oliwer Bistułański, Remek Weselski, Kamil Maciołek, Michał Eret, Zbysław Żelichowski.

Trener: Patryk Sobolewski