Szkolenie dla sędziów halowej piłki nożnej

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 30.11.12 (piątek) o godz. 18.00 w ODR w Kalsku odbędzie się szkolenie chętnych, którzy chcą uzyskać Środowiskowy Certyfikat Sędziów Futsalu. Sędziowie zainteresowani szkoleniem proszeni są o kontakt z Przewodniczącym Komisji ds. Futsalu LKS Jarosławem Nowakiem - drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie na nr tel. 692 394 442.

Jednocześnie informujemy, że od dnia 01.12.12 wszelkie turnieje i rozgrywki halowe (mistrzowskie, towarzyskie, niezrzeszonych, zakładowe), które odbywają się na terenie Województwa Lubuskiego będą mogli prowadzić wyłącznie sędziowie, którzy odbędą powyższe przeszkolenie po uprzednim zgłoszeniu u Przewodniczącego Komisji. Szkolenie poprowadzą sędziowie szczebla centralnego futsalu.

Przewodniczacy Komisji ds. futsalu LKS
Jarosław Nowak

Podokręg Nowa Sól
 
L.p. Nazwisko i imię

1. Ciamulski Arkadiusz
2. Ciesielski Paweł
3. Ciesielski Przemysław
4. Grygorowicz Adam
5. Grygorowicz Robert
6. Kacperczyk Krystian
7. Kawszyn Dariusz
8. Kołpaczek Krzysztof
9. Krzesik Grzegorz
10. Lewandowski Dariusz
11. Ławrowski Piotr
12. Paszkiewicz Mariusz
13. Petluszewski Alojzy
14. Petluszewski Edwin
15. Rabcewicz Marcin
16. Rybacki Jerzy
17. Skrzyński Bolesław
18. Terlikowski Arkadiusz
19. Urbański Krystian
20. Wołodkowicz Rajmund


Podokręg Zielona Góra

1. Brzeskot Krzysztof
2. Doliński Jan
3. Kurzawa Łukasz
4. Łyś Jacek
5. Majewski Jerzy
6. Martyniuk Marcin
7. Mikulewicz Maciej
8. Paprzycki Andrzej
9. Piróg Jakub
10. Rudkowski Bartosz
11. Stryjek Wojciech
12. Tkacz Przemysław


Podokręg Świebodzin

1. Binder Grzegorz
2. Chudy Sebastian
3. Drozd Michał
4. Dzienuć Przemysław
5. Gałek Wiesław
6. Groszek Jan
7. Kurek Gerard
8. Mazurkiewicz Robert
9. Mikołajewski Maciej
10. Niewiadomski Paweł
11. Otczyk Grzegorz
12. Przybysz Marek
13. Similak Robert
14. Szczepanek Waldemar
15. Tarnowy Mateusz
16. Woźnak Przemysław


Podokręg Żagań

1. Adamczyk Mirosław
2. Chwałek Paweł
3. Dudek Maciej
4. Gołębiewski Michał
5. Iwaniak Kamil
6. Jakubas Dariusz
7. Kasowski Krystian
8. Pawlaczyk Radosław
9. Raczykowski Bogdan
10. Steizinger Krystian
11. Zapolski Piotr

Podokręg Krosno Odrz.

1. Baran Ryszard
2. Dublański Ireneusz
3. Jabłoński Krzysztof
4. Jurojć Grzegorz
5. Kaptur Jacek
6. Lewczuk Juliusz
7. Łuszczyński Grzegorz
8. Wojciechowski Ryszard
9. Wysokiński Jan


Podokręg Żary
 
1. Bryjak Adam
2. Gałązka Jarosław
3. Horożaniecki Paweł
4. Kucharczyk Tomasz
5. Maćko Mariusz
6. Strawiński Wiktor
7. Zabojszczyk Dawid
8. Zaleszczak Wiesław


OZPN Gorzów Wlkp

1. Butrym Jakub
2. Dziobko Marek
3. Ignatowicz Marcin
4. Iwański Wiesław
5. Jaworski Piotr
6. Kozdrowski Krzysztof
7. Kozdrowski Zbigniew
8. Kuciński Maciej
9. Kupczak Mariusz
10. Lesiuk Marcin
11. Michaluk Kamil
12. Nowak Grzegorz
13. Nowak Jarosław
14. Nowak Mateusz
15. Odwrot Rafał
16. Odwrot Sylwester
17. Orzechowski Jacek
18. Sobieraj Przemysław
19. Szymkowicz Jacek
20. Trojanowski Krzysztof
21. Urbaniak Zbigniew
22. Wilk Miłosz
23. Witamborski Arkadiusz