Nabory na kursy trenerskie UEFA B i UEFA C

Komisja Kształcenia i Licencjonowania Trenerów Lubuskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że trwają nabory na kursy trenerskie UEFA C w Bobrowicach (podstawowy wymóg - wykształcenia średniego) i UEFA B w Lubsku (posiadanie ważnej licencji UEFA C i rok doświadczenia trenerskiego liczony od daty ukończenia egzaminu końcowego do daty zakończenia aplikacji na kurs UEFA B). Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kursach.

Nabory_LZPN.jpg

Konferencja Trenerów w łódzkiej Atlas Arenie

W niedzielę 16 stycznia 2022 w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się konferencja szkoleniowa dla trenerów piłki nożnej. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 9.25. Trenerzy posiadający ważną licencję za udział w zajęciach zapłacą 30 zł, natomiast opłata dla osób bez aktualnych uprawnień wynosi 60 zł. W dniu szkolenia przed jego rozpoczęciem należy na miejscu potwierdzić udział w zajęciach, które zostaną przeprowadzone w dwóch panelach. Poniżej harmonogram:

Czytaj więcej...

Ostatnie wolne miejsca na konferencję trenerską w LubskuI

Pozostały ostatnie wolne miejsca na konferencję trenerską w Lubsku. Osoby chętne prosimy o aplikację na swoim koncie pzpn24. Dokument wpłaty (120zł) na konto Lubuskiego ZPN: 74 1090 1535 0000 0000 5301 9188, prosimy załączyć na koncie pzpn24 w zakładce Dyplomy i dokumenty w tytule INNE. Aplikację można składać do dzisiaj do godz. 24.00. Osoby, które z różnych przyczyn nie załączyły dowodu wpłaty mogą przyjechać na konferencję pod warunkiem okazania wpłaty organizatorom konferencji.

Uwaga Trenerzy! Nabór na kursy UEFA A i UEFA B

Komisja Kształcenia i Licencjonowania Trenerów Lubuskiego ZPN informuje, że rozpoczął się nabór na kursy trenerskie UEFA A i UEFA B, które zostaną zainaugurowane na początku 2022 roku. Aplikację na kursy można składać tylko za pośrednictwem swojego konta na platformie pzpn24. Informacje ogólne na temat kursów są dostępne na naszej stronie w zakładce ?kursy trenerskie?. Szczegółowe informacje udzieli Wojewódzki Koordynator Kształcenia i Licencjonowania Trenerów Wojciech Drożdż: tel.: 502 159 739 lub e.mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie informujemy, że zostały ostatnie miejsca na kursie UEFA C, który rozpocznie się w październiku. O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń kompletu dokumentów. Zapraszamy!

Kursanci UEFA A odwiedzili Akademię Legii Warszawa

Uczestnicy kursu trenerskiego UEFA A organizowanego przez Lubuski Związek Piłki Nożnej byli na wyjeździe studyjnym w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Podczas dwudniowego pobytu nasi trenerzy poznali program szkolenia Akademii, obejrzeli zajęcia zespołów U-18 i U-15, zapoznali się z działalnością działu analiz oraz działu indywidualnego rozwoju zawodnika.

Opiekunom naszego pobytu: dyrektorowi Akademii Piotrowi Urbanowi i menadżerowi Akademii Sebastianowi Różyckiemu dziękujemy za poświęcony czas oraz dogłębne przekazanie treści merytorycznych i organizacyjnych dotyczących działalności Akademii.

Wyjazd studyjny trenerów kursu UEFA A był możliwy dzięki osobistemu zaangażowaniu w negocjacje Prezesa Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Roberta Skowrona i Prezesa Legii Warszawa Dariusza Mioduskiego.

Legia.jpeg

Nabory na Kursy Trenerskie - UEFA B i C

Komisja Kształcenia i Licencjonowania Trenerów Lubuskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że został otwarty nabór na kolejne kursy trenerskie w różnych lokalizacjach.

Kursy UEFA C:
Murzynowo 18.06-24.10.2021r
Wschowa 02.07-10.10.2021r
Lubsko 14.05-12.09.2021r

Kurs UEFA B (zostało już tylko 13 miejsc):
Międzyrzecz 28.05-30.01.2022r.

Zapisy na kursy za pośrednictwem portalu pzpn24. Aby aplikować na kurs UEFA C trzeba posiadać minimum średnie wykształcenie.

Konferencja online: Praktyczne aspekty wdrażania systemu 1-3-5-2

"Asystent Trenera" wraz z Lubuskim Związkiem Piłki Nożnej zapraszają na konferencję online "Praktyczne aspekty wdrażania systemu 1-3-5-2". 13 marca 2021 r. (sobota) swoją wiedzą podzielą się trenerzy młodzieżowych reprezentacji Polski: Bartłomiej Zalewski, Rafał Lasocki i Marcin Dorna. Konferencja zostanie przeprowadzona w formie webinaru na platformie Clickmeeting. Zapisy na portalu PZPN24. Koszt uczestnictwa wynosi 120 zł. Szczegóły poniżej.

konferencja.jpg

Czytaj więcej...

Kurs UEFA B dla kobiet

Polski Związek Piłki Nożnej zorganizuje w ramach realizacji programu UEFA "Coach Development Project For Women" kurs UEFA B dla kobiet. Rozpoczęcie kursu zaplanowane jest na maj/czerwiec 2021 r., a minimalny czas trwania kursu to ok. 5 miesięcy (minimum 160 godzin zajęć). PZPN podejmie starania, by znaczna część opłaty za kurs, koszty noclegów oraz wyżywienia zostały pokryte przez UEFA. Koszt dojazdu spoczywać będzie na uczestniczkach. 

Szkoła Trenerów PZPN ogłosi od 18 stycznia do 5 lutego br. otwarty nabór na kurs poprzez platformę PZPN24. Kwalifikacje na kurs otrzymają osoby, które pomyślnie zdadzą egzamin wstępny.

https://www.laczynaspilka.pl/pilka-dla-wszystkich/rusza-nabor-do-drugiej-edycji-kursu-uefa-b-dla-kobiet1

Czytaj więcej...

Akademia Grassroots 2020 w formule on-line

Rozpoczęły się zapisy na tegoroczną edycję organizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej Akademii Grassroots, która odbędzie się w dniach 19-20 grudnia 2020 roku. Już ósmy raz fachowcy pracujący na co dzień z dziećmi i młodzieżą (trenerzy, instruktorzy i nauczyciele wychowania fizycznego) podczas Akademii Grassroots poznają najnowsze trendy w szkoleniu młodych piłkarek i piłkarzy. Po raz pierwszy jednak będą mieli okazję zrobić to online. Więcej informacji na stronie internetowej Łączy nas Piłka: https://www.laczynaspilka.pl/pilka-dla-wszystkich/ruszyly-zapisy-na-akademie-grassroots-2020-duzo-wiedzy-i-punkty-do-przedluzenia-licencji1  

Maciej Stolarczyk i Andrzej Niedzielan na Konferencji Trenerskiej w Lubuskim Związku Piłki Nożnej!

Wydział Szkolenia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza wszystkie trenerki i trenerów do wzięcia udziału w Konferencji Szkoleniowej ON-LINE, która odbędzie się 19.12.2020 w godz. 09.45 -17.00 na platformie MICROSOFT TEAMS. Aplikować można tylko przez portal pzpn24. Koszt udziału w konferencji wynosi 100zł. Za udział w szkoleniu trenerzy otrzymają 4 punkty do przedłużenia licencji.

Prelegentami będą:
- trener reprezentacji Polski U-21 Maciej Stolarczyk,
- Adam Łopatko - trener UEFA PRO, szef Zespołu Wojewódzkich Koordynatorów Kształcenia i Licencjonowania Trenerów w Polskim Związku Piłki Nożnej.
- jako gość specjalny - Andrzej Niedzielan - były reprezentant Polski, wychowanek Promienia Żary

W załączeniu regulamin kursokonferencji. Prosimy, aby każdy uczestnik zapoznał się z treścią i dostosował do wymogów. Liczba miejsc ograniczona. O przyjęciu na konferencję decyduje kolejność wpłynięcia aplikacji z potwierdzonym dokumentem wpłaty.

Plakat_LZPN.jpg

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (Regulamin konferencji_1.pdf)Regulamin konferencji_1.pdf

Uwaga Trenerzy! Zostały ostatnie 4 miejsca na kurs UEFA A

Już tylko 5 dni zostało do zgłoszenia swojej aplikacji na kurs UEFA A, który rozpocznie się w lutym 2021. Pozostały już tylko 4 miejsca.. Przypominam, że  aplikacji należy dokonać na swoim koncie pzpn24. Poza tym wszystkie Związki Piłki Nożnej aplikację na  kursy UEFA A  zamykają  w tym samym terminie, to jest 31.10.2020 co powoduje, że na kolejny kurs będzie trzeba czekać kolejny rok.