Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
ODRA GÓRZYCA |
1 |
3 |
UKS POLONIA III SŁUBICE |
2022-09-03 |
10:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2 |
3 |
PAP BOSKO SULĘCIN |
2022-09-03 |
11:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Stadion Sportowy ( Ośno Lubuskie, Sportowa 1 ) |
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
0 |
0 |
MKS CZARNI BROWAR WITNICA |
2022-09-03 |
13:15 |
1 |
2022/2023 |
J |
Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
UKS TORZYM |
0 |
13 |
AstroEnergy WARTA IV GORZÓW WLKP. |
2022-09-03 |
14:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski ( Torzym, W. Reymonta 6 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ILANKA II RZEPIN |
2022-09-04 |
11:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
|
ZORZA KOWALÓW |
4 |
0 |
STAL SULĘCIN |
2022-09-05 |
18:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
ODRA GÓRZYCA |
0 |
0 |
MKS CZARNI BROWAR WITNICA |
2022-09-08 |
17:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
ZORZA KOWALÓW |
4 |
2 |
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2022-09-09 |
17:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
PAP BOSKO SULĘCIN |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-09-10 |
11:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
|
ILANKA II RZEPIN |
3 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2022-09-10 |
12:30 |
2 |
2022/2023 |
J |
Stadion Lipowa w centrum miasta ( Rzepin, Lipowa ) |
UKS POLONIA III SŁUBICE |
6 |
0 |
UKS TORZYM |
2022-09-10 |
13:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
OLIMPIJSKI ( Słubice, Sportowa 1 ) |
STAL SULĘCIN |
3 |
2 |
MKS CZARNI BROWAR WITNICA |
2022-09-11 |
12:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga ( Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2 ) |
AstroEnergy WARTA IV GORZÓW WLKP. |
15 |
0 |
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
2022-09-11 |
13:30 |
2 |
2022/2023 |
J |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
ODRA GÓRZYCA |
0 |
3 |
PAP BOSKO SULĘCIN |
2022-09-14 |
17:30 |
3 |
2022/2023 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
MKS CZARNI BROWAR WITNICA |
0 |
10 |
AstroEnergy WARTA IV GORZÓW WLKP. |
2022-09-17 |
11:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski ( Witnica, Strzelecka 1 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ZORZA KOWALÓW |
2022-09-17 |
b/d |
3 |
2022/2023 |
J |
|
UKS TORZYM |
0 |
7 |
ILANKA II RZEPIN |
2022-09-18 |
14:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski ( Torzym, W. Reymonta 6 ) |
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
6 |
7 |
UKS POLONIA III SŁUBICE |
2022-09-19 |
17:15 |
3 |
2022/2023 |
J |
Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
ZORZA KOWALÓW |
8 |
2 |
ODRA GÓRZYCA |
2022-09-23 |
17:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
PAP BOSKO SULĘCIN |
13 |
1 |
UKS TORZYM |
2022-09-24 |
10:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Boisko Żubrów (Żubrów, Żubrów 1) |
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-09-24 |
11:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
|
UKS POLONIA III SŁUBICE |
2 |
3 |
MKS CZARNI BROWAR WITNICA |
2022-09-24 |
11:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
ILANKA II RZEPIN |
6 |
1 |
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
2022-09-25 |
11:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Stadion Lipowa w centrum miasta ( Rzepin, Lipowa ) |
STAL SULĘCIN |
0 |
2 |
AstroEnergy WARTA IV GORZÓW WLKP. |
2022-09-25 |
12:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga ( Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2 ) |
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2 |
1 |
STAL SULĘCIN |
2022-09-28 |
17:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
ODRA GÓRZYCA |
3 |
2 |
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2022-10-01 |
10:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
UKS TORZYM |
0 |
6 |
ZORZA KOWALÓW |
2022-10-01 |
11:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski ( Torzym, W. Reymonta 6 ) |
AstroEnergy WARTA IV GORZÓW WLKP. |
12 |
2 |
UKS POLONIA III SŁUBICE |
2022-10-01 |
15:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
STAL SULĘCIN |
2022-10-01 |
b/d |
5 |
2022/2023 |
J |
|
MKS CZARNI BROWAR WITNICA |
0 |
5 |
ILANKA II RZEPIN |
2022-10-02 |
11:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski ( Witnica, Strzelecka 1 ) |
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
4 |
5 |
PAP BOSKO SULĘCIN |
2022-10-02 |
13:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
5 |
3 |
UKS TORZYM |
2022-10-08 |
11:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Stadion Sportowy ( Ośno Lubuskie, Sportowa 1 ) |
ILANKA II RZEPIN |
0 |
10 |
AstroEnergy WARTA IV GORZÓW WLKP. |
2022-10-08 |
12:30 |
6 |
2022/2023 |
J |
Stadion Lipowa w centrum miasta ( Rzepin, Lipowa ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ODRA GÓRZYCA |
2022-10-08 |
b/d |
6 |
2022/2023 |
J |
|
ZORZA KOWALÓW |
8 |
2 |
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
2022-10-09 |
09:30 |
6 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
STAL SULĘCIN |
4 |
2 |
UKS POLONIA III SŁUBICE |
2022-10-09 |
15:30 |
6 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga ( Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2 ) |
MKS CZARNI BROWAR WITNICA |
1 |
5 |
ZORZA KOWALÓW |
2022-10-11 |
17:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
UKS TORZYM |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-10-15 |
11:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
|
UKS POLONIA III SŁUBICE |
3 |
2 |
ILANKA II RZEPIN |
2022-10-15 |
13:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
OLIMPIJSKI ( Słubice, Sportowa 1 ) |
AstroEnergy WARTA IV GORZÓW WLKP. |
15 |
1 |
PAP BOSKO SULĘCIN |
2022-10-15 |
15:30 |
7 |
2022/2023 |
J |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
ODRA GÓRZYCA |
1 |
7 |
STAL SULĘCIN |
2022-10-16 |
11:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy ( Górzyca, Różana 41 ) |
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
3 |
1 |
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2022-10-17 |
17:15 |
7 |
2022/2023 |
J |
Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
PAP BOSKO SULĘCIN |
3 |
3 |
MKS CZARNI BROWAR WITNICA |
2022-10-18 |
17:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Boisko Żubrów (Żubrów, Żubrów 1) |
ODRA GÓRZYCA |
3 |
2 |
UKS TORZYM |
2022-10-22 |
10:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
2022-10-22 |
b/d |
8 |
2022/2023 |
J |
|
PAP BOSKO SULĘCIN |
10 |
1 |
UKS POLONIA III SŁUBICE |
2022-10-23 |
11:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Boisko Żubrów (Żubrów, Żubrów 1) |
ZORZA KOWALÓW |
0 |
11 |
AstroEnergy WARTA IV GORZÓW WLKP. |
2022-10-23 |
11:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
BOISKO ( Kowalów, Polna 1 ) |
STAL SULĘCIN |
2 |
1 |
ILANKA II RZEPIN |
2022-10-23 |
14:30 |
8 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga ( Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2 ) |
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
3 |
6 |
MKS CZARNI BROWAR WITNICA |
2022-10-26 |
17:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
UKS TORZYM |
0 |
3 |
STAL SULĘCIN |
2022-10-28 |
16:45 |
9 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Torzym, W. Reymonta 6) |
ILANKA II RZEPIN |
4 |
1 |
PAP BOSKO SULĘCIN |
2022-10-29 |
11:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Stadion Lipowa w centrum miasta ( Rzepin, Lipowa ) |
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
8 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2022-10-29 |
11:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
AstroEnergy WARTA IV GORZÓW WLKP. |
23 |
0 |
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2022-10-29 |
16:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
MKS CZARNI BROWAR WITNICA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-10-29 |
b/d |
9 |
2022/2023 |
J |
|
UKS POLONIA III SŁUBICE |
3 |
3 |
ZORZA KOWALÓW |
2022-10-30 |
13:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
OLIMPIJSKI ( Słubice, Sportowa 1 ) |
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2 |
11 |
UKS POLONIA III SŁUBICE |
2022-11-05 |
11:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
Stadion Sportowy ( Ośno Lubuskie, Sportowa 1 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
AstroEnergy WARTA IV GORZÓW WLKP. |
2022-11-05 |
b/d |
10 |
2022/2023 |
J |
|
UKS TORZYM |
2 |
8 |
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
2022-11-06 |
11:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski ( Torzym, W. Reymonta 6 ) |
ZORZA KOWALÓW |
6 |
4 |
ILANKA II RZEPIN |
2022-11-06 |
11:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
BOISKO ( Kowalów, Polna 1 ) |
STAL SULĘCIN |
4 |
1 |
PAP BOSKO SULĘCIN |
2022-11-06 |
14:30 |
10 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga ( Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2 ) |
ILANKA II RZEPIN |
4 |
1 |
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2022-11-11 |
11:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) |
MKS CZARNI BROWAR WITNICA |
8 |
1 |
UKS TORZYM |
2022-11-11 |
14:30 |
11 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
2 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2022-11-11 |
14:30 |
11 |
2022/2023 |
J |
Niepodległości 11 , 66-470 Kostrzyn nad Odrą |
AstroEnergy WARTA IV GORZÓW WLKP. |
3 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2022-11-11 |
16:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
Żwirowa 3 , 66-400 Gorzów Wlkp. |
UKS POLONIA III SŁUBICE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-11-11 |
b/d |
11 |
2022/2023 |
J |
|
PAP BOSKO SULĘCIN |
2 |
6 |
ZORZA KOWALÓW |
2022-11-12 |
11:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
Boisko Żubrów ( Żubrów, Żubrów 1 ) |