Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
2 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2022-09-02 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Stadion Górzyn Arena (Górzyn, Sportowa 24) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
5 |
1 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2022-09-03 |
11:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
CZARNI ŻAGAŃ 1957 |
3 |
4 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2022-09-04 |
11:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Arena Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6) |
KORONA WSCHOWA |
2 |
1 |
DOZAMET NOWA SÓL |
2022-09-04 |
11:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Wschowa, Sportowa 5) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
12 |
2 |
AP M. MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA |
2022-09-04 |
11:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91) |
AP M. MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA |
3 |
0 |
KORONA WSCHOWA |
2022-09-10 |
11:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
PROMIEŃ ŻARY |
7 |
1 |
DOZAMET NOWA SÓL |
2022-09-10 |
13:30 |
2 |
2022/2023 |
J |
Okrąglak ( Żary, Zwycięzców 38 ) |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
3 |
4 |
CZARNI ŻAGAŃ 1957 |
2022-09-11 |
11:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Stadion Górzyn Arena (Górzyn, Sportowa 24) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
1 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2022-09-11 |
11:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2 |
4 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2022-09-11 |
13:30 |
2 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
3 |
2 |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
2022-09-17 |
11:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
DOZAMET NOWA SÓL |
6 |
2 |
AP M. MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA |
2022-09-18 |
11:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
KORONA WSCHOWA |
0 |
2 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2022-09-18 |
11:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Wschowa, Sportowa 5) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
8 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2022-09-18 |
11:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91) |
CZARNI ŻAGAŃ 1957 |
6 |
3 |
PROMIEŃ ŻARY |
2022-09-18 |
14:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Arena Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6) |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
2 |
5 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2022-09-21 |
17:15 |
4 |
2022/2023 |
J |
Stadion Górzyn Arena (Górzyn, Sportowa 24) |
PROMIEŃ ŻARY |
12 |
0 |
AP M. MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA |
2022-09-24 |
13:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Okrąglak (Żary, Zwycięzców 38) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
7 |
2 |
KORONA WSCHOWA |
2022-09-25 |
11:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
CZARNI ŻAGAŃ 1957 |
2 |
3 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2022-09-25 |
14:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Arena Żagań ( Żagań, Kochanowskiego 6 ) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
3 |
4 |
DOZAMET NOWA SÓL |
2022-09-25 |
15:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski ( Świebodzin, gen. Sikorskiego 25 ) |
AP M. MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA |
3 |
5 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2022-10-01 |
11:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Ośrodek treningowy ( Zielona Góra, Amelii ) |
DOZAMET NOWA SÓL |
1 |
4 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2022-10-01 |
13:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski ( Nowa Sól, 1 Maja 26 ) |
KORONA WSCHOWA |
7 |
3 |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
2022-10-01 |
13:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski ( Wschowa, Sportowa 5 ) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2 |
5 |
CZARNI ŻAGAŃ 1957 |
2022-10-02 |
11:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
3 |
4 |
PROMIEŃ ŻARY |
2022-10-02 |
11:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2 |
3 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2022-10-08 |
11:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku ( Zbąszynek, Sportowa 2 ) |
PROMIEŃ ŻARY |
12 |
2 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2022-10-08 |
13:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Okrąglak (Żary, Zwycięzców 38) |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
5 |
4 |
DOZAMET NOWA SÓL |
2022-10-09 |
11:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Stadion Górzyn Arena (Górzyn, Sportowa 24) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
10 |
4 |
AP M. MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA |
2022-10-09 |
11:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
CZARNI ŻAGAŃ 1957 |
7 |
3 |
KORONA WSCHOWA |
2022-10-09 |
14:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Kochanowskiego 6 , 68-100 Żagań |
DOZAMET NOWA SÓL |
4 |
6 |
CZARNI ŻAGAŃ 1957 |
2022-10-15 |
13:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski ( Nowa Sól, 1 Maja 26 ) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
4 |
2 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2022-10-16 |
11:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
10 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2022-10-16 |
11:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91) |
KORONA WSCHOWA |
4 |
5 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2022-10-16 |
13:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski ( Wschowa, Sportowa 5 ) |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2022-10-22 |
11:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Okrąglak ( Żary, Zwycięzców 38 ) |
CZARNI ŻAGAŃ 1957 |
8 |
3 |
AP M. MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA |
2022-10-23 |
11:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Arena Żagań (Żagań, Kochanowskiego 6) |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
3 |
1 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2022-10-23 |
11:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Sportowa 24 , 68-300 Lubsko |
SPARTA ŁĘŻYCA |
3 |
0 |
KORONA WSCHOWA |
2022-10-23 |
11:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
4 |
3 |
DOZAMET NOWA SÓL |
2022-10-23 |
11:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
AP M. MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA |
1 |
3 |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
2022-10-27 |
15:30 |
7 |
2022/2023 |
J |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
AP M. MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA |
2 |
4 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2022-10-29 |
10:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) |
KORONA WSCHOWA |
1 |
4 |
PROMIEŃ ŻARY |
2022-10-29 |
11:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Wschowa, Sportowa 5) |
DOZAMET NOWA SÓL |
3 |
4 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2022-11-06 |
11:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
4 |
MUKS HAT-TRICK LUBSKO |
2022-11-06 |
11:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
5 |
10 |
CZARNI ŻAGAŃ 1957 |
2022-11-06 |
14:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
54, Lubinicko |