Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
BESKID BOŻNÓW |
1 |
20 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2022-08-31 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Boisko Bożnów (Bożnów 1) |
CARGOVIA KARGOWA |
1 |
9 |
LECHIA II ZIELONA GÓRA |
2022-08-31 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
1 |
2 |
POGOŃ WSCHOWA |
2022-08-31 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Złota 18) |
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
3 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2022-08-31 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
KADO GÓRZYN |
3 |
6 |
CZARNI ŻAGAŃ 1957 |
2022-08-31 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" (Górzyn, Sportowa) |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
0 |
4 |
DOZAMET NOWA SÓL |
2022-08-31 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO |
0 |
3 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2022-08-31 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ODRA KLENICA |
2 |
3 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2022-08-31 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Stadion Wiejski (Klenica, Sportowa 2) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
3 |
0 |
PIAST IŁOWA |
2022-08-31 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
5 |
4 |
ZORZA BRZEŹNICA |
2022-08-31 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
2 |
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
2022-08-31 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
0 |
10 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2022-08-31 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
3 |
4 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2022-08-31 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
UNIA KUNICE ŻARY |
2 |
7 |
STAL Felgenhauer JASIEŃ |
2022-08-31 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Leśna 34, Żary |
ZORZA NOWE ŻABNO |
1 |
13 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2022-08-31 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Stadion Nowe Żabno (Nowe Żabno 1A) |
ZORZA OCHLA |
1 |
2 |
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI |
2022-08-31 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Zorza Ochla (Zielona Góra, Zielonogórska 1) |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
0 |
2 |
ODRA NIETKÓW |
2022-08-31 |
17:30 |
1 |
2022/2023 |
J |
Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1) |
- PAUZA - |
0 |
3 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2022-09-21 |
16:30 |
2 |
2022/2023 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
3 |
1 |
POGOŃ WSCHOWA |
2022-09-21 |
16:30 |
2 |
2022/2023 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
DELTA II SIENIAWA ŻARSKA |
0 |
3 |
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI |
2022-09-21 |
16:30 |
2 |
2022/2023 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
DOZAMET NOWA SÓL |
4 |
0 |
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
2022-09-21 |
16:30 |
2 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
ŁKS ŁĘKNICA |
4 |
5 |
CZARNI ŻAGAŃ 1957 |
2022-09-21 |
16:30 |
2 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Łęknica 1) |
ODRA NIETKÓW |
3 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2022-09-21 |
16:30 |
2 |
2022/2023 |
J |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
1 |
5 |
CARINA GUBIN |
2022-09-21 |
16:30 |
2 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
STAL Felgenhauer JASIEŃ |
5 |
3 |
LECHIA II ZIELONA GÓRA |
2022-09-21 |
16:30 |
2 |
2022/2023 |
J |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
0 |
2 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2022-09-21 |
16:30 |
2 |
2022/2023 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
1 |
0 |
LECHIA ZIELONA GÓRA |
2022-09-21 |
16:30 |
2 |
2022/2023 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
3 |
0 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2023-03-29 |
16:30 |
3 |
2022/2023 |
W |
BOISKO - Murzynowo (Skwierzyna, Sportowa 1) |
CZARNI ŻAGAŃ 1957 |
4 |
0 |
POLONIA SŁUBICE |
2023-03-29 |
16:30 |
3 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4) |
DOZAMET NOWA SÓL |
2 |
5 |
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI |
2023-03-29 |
16:30 |
3 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
KORONA KOŻUCHÓW |
1 |
4 |
CARINA GUBIN |
2023-03-29 |
16:30 |
3 |
2022/2023 |
W |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
ODRA NIETKÓW |
0 |
2 |
Agencja Inwestycyjna STILON GORZÓW WLKP. |
2023-03-29 |
16:30 |
3 |
2022/2023 |
W |
Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1) |
POGOŃ ŚWIEBODZIN |
0 |
5 |
AstroEnergy WARTA GORZÓW WLKP. |
2023-03-29 |
16:30 |
3 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
STAL Felgenhauer JASIEŃ |
0 |
3 |
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. |
2023-03-29 |
16:30 |
3 |
2022/2023 |
W |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
4 |
0 |
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ |
2023-03-29 |
16:30 |
3 |
2022/2023 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. |
0 |
3 |
CARINA GUBIN |
2023-04-26 |
16:00 |
4 |
2022/2023 |
W |
Stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
1 |
5 |
CZARNI ŻAGAŃ 1957 |
2023-04-26 |
17:00 |
4 |
2022/2023 |
W |
BOISKO - Murzynowo (Skwierzyna, Sportowa 1) |
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI |
2 |
3 |
AstroEnergy WARTA GORZÓW WLKP. |
2023-04-26 |
17:00 |
4 |
2022/2023 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
1 |
10 |
Agencja Inwestycyjna STILON GORZÓW WLKP. |
2023-04-26 |
17:00 |
4 |
2022/2023 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
CARINA GUBIN |
1 |
0 |
AstroEnergy WARTA GORZÓW WLKP. |
2023-05-17 |
17:30 |
5 |
2022/2023 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
CZARNI ŻAGAŃ 1957 |
2 |
1 |
Agencja Inwestycyjna STILON GORZÓW WLKP. |
2023-05-17 |
17:30 |
5 |
2022/2023 |
W |
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 (Żagań, Karpińskiego 4) |
CZARNI ŻAGAŃ 1957 |
0 |
5 |
CARINA GUBIN |
2023-06-08 |
17:00 |
6 |
2022/2023 |
W |
ul. Sportowa 48, Lubsko |
CARINA GUBIN |
b/d |
b/d |
- PAUZA - |
b/d |
b/d |
1 |
2022/2023 |
J |
|
DELTA II SIENIAWA ŻARSKA |
b/d |
b/d |
- PAUZA - |
b/d |
b/d |
1 |
2022/2023 |
J |
|
LECHIA ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
- PAUZA - |
b/d |
b/d |
1 |
2022/2023 |
J |
|