Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
BÓBR iPME BOBROWICE |
3 |
1 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2022-08-20 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
6 |
1 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2022-08-20 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
RELAX GRABICE |
2 |
1 |
ZJEDNOCZENI BRODY |
2022-08-20 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
CZARNI CZARNOWO |
0 |
5 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2022-08-21 |
16:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie ( Czarnowo 123 ) |
SPARTAK BUDACHÓW |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-08-21 |
16:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
|
NAFTA RYBAKI |
1 |
1 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2022-08-21 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Boisko Rybaki ( Rybaki 1 ) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
4 |
1 |
SPARTA MIERKÓW |
2022-08-21 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Pogoń Wężyska ( Wężyska 162 ) |
CZARNI DRĄGOWINA |
5 |
1 |
CZARNI CZARNOWO |
2022-08-27 |
15:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie ( Drągowina, Długa 1 ) |
BÓBR iPME BOBROWICE |
3 |
0 |
NAFTA RYBAKI |
2022-08-27 |
17:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
1 |
3 |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
2022-08-27 |
17:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91) |
SPARTA MIERKÓW |
4 |
1 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2022-08-27 |
17:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków) |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-08-27 |
17:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
|
ZJEDNOCZENI BRODY |
0 |
2 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2022-08-28 |
17:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Boisko Zjednoczeni Brody ( Brody, Sportowa 1 ) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
0 |
5 |
RELAX GRABICE |
2022-08-28 |
17:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Znicz Leśniów Wielki ( Leśniów Wielki 94 ) |
CZARNI CZARNOWO |
0 |
1 |
BÓBR iPME BOBROWICE |
2022-09-03 |
17:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
1 |
1 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2022-09-03 |
17:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
RELAX GRABICE |
7 |
0 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2022-09-03 |
17:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
2 |
1 |
ZJEDNOCZENI BRODY |
2022-09-03 |
17:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Budachów 109 , 66-630 BYTNICA |
POGOŃ WĘŻYSKA |
0 |
1 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2022-09-03 |
18:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Pogoń Wężyska ( Wężyska 162 ) |
NAFTA RYBAKI |
1 |
0 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2022-09-04 |
17:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Boisko Rybaki ( Rybaki 1 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
SPARTA MIERKÓW |
2022-09-04 |
17:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
|
CZARNI DRĄGOWINA |
4 |
0 |
RELAX GRABICE |
2022-09-10 |
14:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie ( Drągowina, Długa 1 ) |
BÓBR iPME BOBROWICE |
4 |
2 |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
2022-09-10 |
17:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2 |
1 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2022-09-10 |
17:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91) |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
1 |
1 |
SPARTA MIERKÓW |
2022-09-10 |
17:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .) |
ZJEDNOCZENI BRODY |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-09-10 |
17:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
|
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
1 |
4 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2022-09-10 |
17:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
NAFTA RYBAKI |
3 |
0 |
CZARNI CZARNOWO |
2022-09-11 |
17:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Boisko Rybaki ( Rybaki 1 ) |
SPARTA MIERKÓW |
1 |
3 |
ZJEDNOCZENI BRODY |
2022-09-17 |
15:30 |
5 |
2022/2023 |
J |
Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków ) |
CZARNI CZARNOWO |
0 |
3 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2022-09-17 |
16:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
4 |
1 |
NAFTA RYBAKI |
2022-09-17 |
16:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
1 |
2 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2022-09-17 |
16:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
RELAX GRABICE |
4 |
1 |
BÓBR iPME BOBROWICE |
2022-09-18 |
15:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Boisko Gminne Grabice ( Grabice 1 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2022-09-18 |
16:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
|
SPARTAK BUDACHÓW |
2 |
4 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2022-09-18 |
16:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie ( Budachów 109 ) |
CZARNI DRĄGOWINA |
4 |
1 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2022-09-24 |
15:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie ( Drągowina, Długa 1 ) |
CZARNI CZARNOWO |
1 |
2 |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
2022-09-24 |
16:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-09-24 |
16:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
|
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
1 |
4 |
ZJEDNOCZENI BRODY |
2022-09-24 |
16:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Sportowa . , Płoty |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2 |
4 |
SPARTA MIERKÓW |
2022-09-24 |
16:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Leśniów Wielki 94 , 66-016 Czerwieńsk |
BÓBR iPME BOBROWICE |
0 |
0 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2022-09-25 |
16:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Boisko Bobrowice ( Bobrowice 1 ) |
NAFTA RYBAKI |
3 |
3 |
RELAX GRABICE |
2022-09-25 |
16:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Boisko Rybaki ( Rybaki 1 ) |
BÓBR iPME BOBROWICE |
3 |
1 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2022-10-01 |
16:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
3 |
2 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2022-10-01 |
16:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
6 |
0 |
NAFTA RYBAKI |
2022-10-01 |
16:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
RELAX GRABICE |
9 |
0 |
CZARNI CZARNOWO |
2022-10-01 |
16:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Grabice 1 , 66-620 Gubin |
SPARTA MIERKÓW |
3 |
1 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2022-10-01 |
16:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
CZARNI DRĄGOWINA |
2022-10-02 |
16:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
|
ZJEDNOCZENI BRODY |
0 |
0 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2022-10-02 |
16:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Boisko Zjednoczeni Brody ( Brody, Sportowa 1 ) |
CZARNI DRĄGOWINA |
2 |
0 |
SPARTA MIERKÓW |
2022-10-08 |
15:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie ( Drągowina, Długa 1 ) |
BÓBR iPME BOBROWICE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-10-08 |
16:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
|
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
2 |
4 |
RELAX GRABICE |
2022-10-08 |
16:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
1 |
5 |
ZJEDNOCZENI BRODY |
2022-10-08 |
16:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Dolna 91 , 66-016 ZIELONA GÓRA |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
3 |
3 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2022-10-08 |
16:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .) |
CZARNI CZARNOWO |
1 |
2 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2022-10-09 |
15:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie ( Czarnowo 123 ) |
NAFTA RYBAKI |
2 |
0 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2022-10-09 |
16:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Boisko Rybaki ( Rybaki 1 ) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
4 |
0 |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
2022-10-15 |
15:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
RELAX GRABICE |
5 |
0 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2022-10-15 |
15:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
3 |
4 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2022-10-15 |
15:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
ZJEDNOCZENI BRODY |
1 |
1 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2022-10-16 |
14:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Boisko Zjednoczeni Brody ( Brody, Sportowa 1 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
NAFTA RYBAKI |
2022-10-16 |
15:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
|
SPARTA MIERKÓW |
0 |
0 |
BÓBR iPME BOBROWICE |
2022-10-16 |
15:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Boisko Piłkarskie w Mierkowie ( Mierków ) |
SPARTAK BUDACHÓW |
4 |
0 |
CZARNI CZARNOWO |
2022-10-16 |
15:30 |
9 |
2022/2023 |
J |
Budachów 109 , 66-630 BYTNICA |
BÓBR iPME BOBROWICE |
2 |
2 |
ZJEDNOCZENI BRODY |
2022-10-22 |
15:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
CZARNI CZARNOWO |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-10-22 |
15:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
|
CZARNI DRĄGOWINA |
6 |
0 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2022-10-22 |
15:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
1 |
3 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2022-10-22 |
15:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
RELAX GRABICE |
1 |
0 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2022-10-22 |
15:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
0 |
4 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2022-10-22 |
15:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .) |
NAFTA RYBAKI |
2 |
4 |
SPARTA MIERKÓW |
2022-10-23 |
15:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
Boisko Rybaki ( Rybaki 1 ) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
4 |
1 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2022-10-29 |
14:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
5 |
3 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2022-10-29 |
14:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
Dolna 91 , 66-016 ZIELONA GÓRA |
SPARTA MIERKÓW |
3 |
0 |
CZARNI CZARNOWO |
2022-10-29 |
14:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków) |
ZJEDNOCZENI BRODY |
0 |
1 |
NAFTA RYBAKI |
2022-10-29 |
14:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
Boisko Zjednoczeni Brody (Brody, Sportowa 1) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
3 |
0 |
BÓBR iPME BOBROWICE |
2022-10-29 |
14:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
SPARTAK BUDACHÓW |
3 |
2 |
RELAX GRABICE |
2022-10-30 |
13:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie ( Budachów 109 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
2022-10-30 |
14:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
|
BÓBR iPME BOBROWICE |
1 |
0 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2022-11-05 |
14:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
1 |
4 |
SPARTA MIERKÓW |
2022-11-05 |
14:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
6 |
1 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2022-11-05 |
14:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
RELAX GRABICE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-11-05 |
14:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
|
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2 |
5 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2022-11-05 |
14:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .) |
NAFTA RYBAKI |
0 |
2 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2022-11-06 |
14:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
Boisko Rybaki ( Rybaki 1 ) |
CZARNI CZARNOWO |
0 |
2 |
ZJEDNOCZENI BRODY |
2022-11-06 |
15:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie ( Czarnowo 123 ) |
CZARNI DRĄGOWINA |
3 |
2 |
BÓBR iPME BOBROWICE |
2022-11-12 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
SPARTA MIERKÓW |
0 |
2 |
RELAX GRABICE |
2022-11-12 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków) |
SPARTAK BUDACHÓW |
3 |
1 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2022-11-12 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
ZJEDNOCZENI BRODY |
1 |
1 |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
2022-11-12 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
Boisko Zjednoczeni Brody (Brody, Sportowa 1) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
1 |
1 |
CZARNI CZARNOWO |
2022-11-12 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
8 |
0 |
NAFTA RYBAKI |
2022-11-13 |
12:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
Sparta Łężyca ( Zielona Góra, Dolna 91 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2022-11-13 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
|
ZJEDNOCZENI BRODY |
0 |
2 |
RELAX GRABICE |
2023-03-18 |
13:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
Boisko Zjednoczeni Brody (Brody, Sportowa 1) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
7 |
1 |
CZARNI CZARNOWO |
2023-03-18 |
14:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
Dolna 91 , 66-016 ZIELONA GÓRA |
CZARNI DRĄGOWINA |
4 |
1 |
NAFTA RYBAKI |
2023-03-18 |
15:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
SPARTAK BUDACHÓW |
2023-03-18 |
15:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
|
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
3 |
1 |
BÓBR iPME BOBROWICE |
2023-03-18 |
15:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
4 |
1 |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
2023-03-18 |
15:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
SPARTA MIERKÓW |
2 |
3 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2023-03-19 |
15:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
Boisko Piłkarskie w Mierkowie ( Mierków ) |
CZARNI CZARNOWO |
0 |
8 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2023-03-25 |
15:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
Czarnowo 123 , 66-600 Krosno Odrz. |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
1 |
3 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2023-03-25 |
15:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
Boisko Kaczenice (Kaczenice, Nowogrodzka 14) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2023-03-25 |
15:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
|
POGOŃ WĘŻYSKA |
4 |
0 |
ZJEDNOCZENI BRODY |
2023-03-25 |
15:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
RELAX GRABICE |
2 |
1 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2023-03-25 |
15:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
1 |
2 |
SPARTA MIERKÓW |
2023-03-26 |
13:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie ( Budachów 109 ) |
NAFTA RYBAKI |
1 |
0 |
BÓBR iPME BOBROWICE |
2023-03-26 |
15:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
Boisko Rybaki ( Rybaki 1 ) |
BÓBR iPME BOBROWICE |
0 |
1 |
CZARNI CZARNOWO |
2023-04-01 |
15:00 |
16 |
2022/2023 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
3 |
2 |
RELAX GRABICE |
2023-04-01 |
15:00 |
16 |
2022/2023 |
W |
Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91) |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
1 |
1 |
NAFTA RYBAKI |
2023-04-01 |
15:00 |
16 |
2022/2023 |
W |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
1 |
3 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2023-04-01 |
15:00 |
16 |
2022/2023 |
W |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
ZJEDNOCZENI BRODY |
4 |
2 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2023-04-01 |
16:30 |
16 |
2022/2023 |
W |
Boisko Zjednoczeni Brody ( Brody, Sportowa 1 ) |
SPARTA MIERKÓW |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-04-02 |
15:00 |
16 |
2022/2023 |
W |
|
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
0 |
1 |
BÓBR iPME BOBROWICE |
2023-04-15 |
15:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ZJEDNOCZENI BRODY |
2023-04-15 |
15:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
|
POGOŃ WĘŻYSKA |
0 |
2 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2023-04-15 |
15:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
RELAX GRABICE |
0 |
2 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2023-04-15 |
16:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
Grabice 1 , 66-620 Gubin |
CZARNI CZARNOWO |
3 |
0 |
NAFTA RYBAKI |
2023-04-16 |
15:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
Stadion Gminny w Czarnowie ( Czarnowo 123 ) |
SPARTAK BUDACHÓW |
6 |
2 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2023-04-16 |
16:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie ( Budachów 109 ) |
SPARTA MIERKÓW |
1 |
5 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2023-04-16 |
16:30 |
17 |
2022/2023 |
W |
Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków ) |
BÓBR iPME BOBROWICE |
4 |
2 |
RELAX GRABICE |
2023-04-22 |
15:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
CZARNI DRĄGOWINA |
4 |
5 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2023-04-22 |
15:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
5 |
1 |
CZARNI CZARNOWO |
2023-04-22 |
15:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .) |
ZJEDNOCZENI BRODY |
3 |
1 |
SPARTA MIERKÓW |
2023-04-22 |
15:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
Sportowa 1 , 68-343 Brody |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-04-22 |
15:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
|
SPARTA ŁĘŻYCA |
3 |
0 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2023-04-23 |
12:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
Sparta Łężyca ( Zielona Góra, Dolna 91 ) |
NAFTA RYBAKI |
1 |
2 |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
2023-04-23 |
15:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
Boisko Rybaki ( Rybaki 1 ) |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
4 |
1 |
CZARNI CZARNOWO |
2023-04-29 |
15:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2023-04-29 |
15:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
|
POGOŃ WĘŻYSKA |
1 |
1 |
BÓBR iPME BOBROWICE |
2023-04-29 |
15:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
SPARTA MIERKÓW |
2 |
1 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2023-04-29 |
15:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków) |
ZJEDNOCZENI BRODY |
2 |
3 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2023-04-29 |
15:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
Boisko Zjednoczeni Brody (Brody, Sportowa 1) |
RELAX GRABICE |
3 |
2 |
NAFTA RYBAKI |
2023-04-29 |
17:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
Boisko Gminne Grabice ( Grabice 1 ) |
SPARTAK BUDACHÓW |
0 |
6 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2023-04-29 |
17:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie ( Budachów 109 ) |
CZARNI DRĄGOWINA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-05-06 |
15:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
|
SPARTA ŁĘŻYCA |
5 |
1 |
SPARTA MIERKÓW |
2023-05-06 |
15:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
Dolna 91 , 66-016 ZIELONA GÓRA |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
3 |
2 |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
2023-05-06 |
15:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2 |
2 |
ZJEDNOCZENI BRODY |
2023-05-06 |
15:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
SPARTAK BUDACHÓW |
3 |
0 |
BÓBR iPME BOBROWICE |
2023-05-06 |
17:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
Budachów 109 , 66-630 BYTNICA |
CZARNI CZARNOWO |
2 |
4 |
RELAX GRABICE |
2023-05-07 |
15:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
Czarnowo 123 , 66-600 Krosno Odrz. |
NAFTA RYBAKI |
2 |
2 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2023-05-07 |
15:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
Boisko Rybaki ( Rybaki 1 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
BÓBR iPME BOBROWICE |
2023-05-13 |
15:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
|
POGOŃ WĘŻYSKA |
3 |
1 |
CZARNI CZARNOWO |
2023-05-13 |
16:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
Wężyska 162 , 66-600 Krosno Odrz |
ZJEDNOCZENI BRODY |
2 |
2 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2023-05-13 |
16:30 |
21 |
2022/2023 |
W |
Sportowa 1 , 68-343 Brody |
RELAX GRABICE |
2 |
1 |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
2023-05-14 |
14:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
Grabice 1 , 66-620 Gubin |
SPARTA MIERKÓW |
1 |
6 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2023-05-14 |
15:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
Boisko Piłkarskie w Mierkowie ( Mierków ) |
SPARTAK BUDACHÓW |
2 |
1 |
NAFTA RYBAKI |
2023-05-14 |
16:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
Budachów 109 , 66-630 BYTNICA |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
5 |
1 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2023-05-14 |
17:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
CZARNI DRĄGOWINA |
5 |
0 |
ZJEDNOCZENI BRODY |
2023-05-20 |
14:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie ( Drągowina, Długa 1 ) |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
1 |
5 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2023-05-20 |
15:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
1 |
1 |
RELAX GRABICE |
2023-05-20 |
15:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .) |
BÓBR iPME BOBROWICE |
3 |
1 |
SPARTA MIERKÓW |
2023-05-20 |
16:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
NAFTA RYBAKI |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-05-21 |
15:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
|
SPARTA ŁĘŻYCA |
1 |
1 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2023-05-21 |
15:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
Dolna 91 , 66-016 ZIELONA GÓRA |
CZARNI CZARNOWO |
0 |
3 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2023-05-21 |
16:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
Czarnowo 123 , 66-600 Krosno Odrz. |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
CZARNI CZARNOWO |
2023-05-27 |
15:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
|
POGOŃ WĘŻYSKA |
7 |
1 |
RELAX GRABICE |
2023-05-27 |
15:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2 |
0 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2023-05-27 |
15:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
Dolna 91 , 66-016 ZIELONA GÓRA |
ZJEDNOCZENI BRODY |
1 |
1 |
BÓBR iPME BOBROWICE |
2023-05-27 |
15:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
Boisko Zjednoczeni Brody (Brody, Sportowa 1) |
SPARTA MIERKÓW |
2 |
2 |
NAFTA RYBAKI |
2023-05-28 |
15:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
Boisko Piłkarskie w Mierkowie ( Mierków ) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
0 |
6 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2023-05-28 |
15:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
Leśniów Wielki 94 , 66-016 Czerwieńsk |
SPARTAK BUDACHÓW |
6 |
2 |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
2023-05-28 |
16:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
Budachów 109 , 66-630 BYTNICA |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-06-03 |
15:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
|
RELAX GRABICE |
6 |
0 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2023-06-03 |
15:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
1 |
4 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2023-06-03 |
15:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .) |
CZARNI DRĄGOWINA |
5 |
3 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2023-06-03 |
16:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
Długa 1 , 66-010 Nowogród Bobrz |
BÓBR iPME BOBROWICE |
3 |
2 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2023-06-03 |
17:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
NAFTA RYBAKI |
2 |
3 |
ZJEDNOCZENI BRODY |
2023-06-04 |
15:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
Boisko Rybaki ( Rybaki 1 ) |
CZARNI CZARNOWO |
6 |
2 |
SPARTA MIERKÓW |
2023-06-04 |
16:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
Czarnowo 123 , 66-600 Krosno Odrz. |
CZARNI DRĄGOWINA |
2 |
2 |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
2023-06-08 |
15:00 |
16 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
6 |
1 |
BÓBR iPME BOBROWICE |
2023-06-10 |
14:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
Dolna 91 , 66-016 ZIELONA GÓRA |
CZARNI DRĄGOWINA |
3 |
1 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2023-06-10 |
15:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
RELAX GRABICE |
2023-06-10 |
15:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
|
SPARTAK BUDACHÓW |
2 |
7 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2023-06-10 |
15:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
ZJEDNOCZENI BRODY |
3 |
0 |
CZARNI CZARNOWO |
2023-06-10 |
15:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
Boisko Zjednoczeni Brody (Brody, Sportowa 1) |
SPARTA MIERKÓW |
5 |
1 |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
2023-06-10 |
17:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków ) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
0 |
0 |
NAFTA RYBAKI |
2023-06-11 |
15:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
Leśniów Wielki 94 , 66-016 Czerwieńsk |
BÓBR iPME BOBROWICE |
2 |
2 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2023-06-17 |
11:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
CZARNI CZARNOWO |
2 |
3 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2023-06-17 |
15:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
2 |
3 |
ZJEDNOCZENI BRODY |
2023-06-17 |
15:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
NAFTA RYBAKI |
2 |
1 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2023-06-17 |
15:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
Boisko Rybaki (Rybaki 1) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-06-17 |
15:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
|
RELAX GRABICE |
10 |
1 |
SPARTA MIERKÓW |
2023-06-17 |
15:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
6 |
1 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2023-06-17 |
15:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .) |