Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
SOKÓŁ KALSK |
3 |
0 |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
2022-08-20 |
13:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2 |
2 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2022-08-20 |
16:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Złota 18) |
ZRYW RZECZYCA |
0 |
1 |
SCHNUG CHOCIULE |
2022-08-20 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
ZRYW RZECZYCA ( Rzeczyca 14 ) |
ODRA GLIŃSK |
2 |
0 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2022-08-21 |
16:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie ( Glińsk 1 ) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
7 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2022-08-21 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SPARTA NIETKOWICE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-08-21 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
|
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
1 |
1 |
DELTA SMARDZEWO |
2022-08-21 |
18:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie ( Podmokle Wielkie brak ) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
3 |
2 |
ODRA GLIŃSK |
2022-08-27 |
16:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Złota 18) |
LECH SULECHÓW |
2 |
2 |
SPARTA NIETKOWICE |
2022-08-27 |
17:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Sulechów 1 , 66-100 Sulechów |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
0 |
3 |
ZRYW RZECZYCA |
2022-08-27 |
17:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Boisko Wiejskie ( Cibórz 1 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2022-08-28 |
16:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
|
DELTA SMARDZEWO |
4 |
2 |
SOKÓŁ KALSK |
2022-08-28 |
17:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2 |
1 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2022-08-28 |
17:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Stadion Wiejski (Kolesin 1) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2 |
5 |
SCHNUG CHOCIULE |
2022-08-28 |
17:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
ZRYW RZECZYCA |
4 |
2 |
DELTA SMARDZEWO |
2022-09-03 |
17:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
ZRYW RZECZYCA ( Rzeczyca 14 ) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
4 |
2 |
LECH SULECHÓW |
2022-09-04 |
17:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
ODRA GLIŃSK |
1 |
3 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2022-09-04 |
17:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
0 |
3 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2022-09-04 |
17:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
0 |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
2022-09-04 |
17:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SOKÓŁ KALSK |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-09-04 |
17:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
|
SPARTA NIETKOWICE |
2 |
3 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2022-09-04 |
17:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
4 |
1 |
SPARTA NIETKOWICE |
2022-09-10 |
16:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Złota 18) |
ODRA GLIŃSK |
0 |
5 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2022-09-10 |
16:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie ( Glińsk 1 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ZRYW RZECZYCA |
2022-09-10 |
16:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
|
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
4 |
4 |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
2022-09-11 |
16:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 ( Mostki 1 ) |
DELTA SMARDZEWO |
1 |
4 |
SCHNUG CHOCIULE |
2022-09-11 |
17:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Smardzewo 1 , Smardzewo |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
0 |
2 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2022-09-11 |
17:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Stadion Wiejski (Kolesin 1) |
SOKÓŁ KALSK |
2 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2022-09-11 |
17:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
3 |
0 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2022-09-17 |
14:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
1 |
3 |
DELTA SMARDZEWO |
2022-09-17 |
16:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Boisko Wiejskie ( Cibórz 1 ) |
SOKÓŁ KALSK |
2 |
1 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2022-09-17 |
16:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Boisko w Kalsku ( Kalsk 68a ) |
ZRYW RZECZYCA |
8 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2022-09-17 |
16:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
ZRYW RZECZYCA ( Rzeczyca 14 ) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
4 |
1 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2022-09-18 |
16:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SCHNUG CHOCIULE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-09-18 |
16:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
|
SPARTA NIETKOWICE |
1 |
4 |
ODRA GLIŃSK |
2022-09-18 |
16:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2 |
0 |
SOKÓŁ KALSK |
2022-09-24 |
16:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Złota 18) |
LECH SULECHÓW |
0 |
5 |
SCHNUG CHOCIULE |
2022-09-24 |
16:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski ( Sulechów 1 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
2022-09-24 |
16:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
|
ODRA GLIŃSK |
2 |
3 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2022-09-25 |
16:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
0 |
3 |
ZRYW RZECZYCA |
2022-09-25 |
16:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Stadion Wiejski (Kolesin 1) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2 |
3 |
DELTA SMARDZEWO |
2022-09-25 |
16:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
6 |
0 |
SPARTA NIETKOWICE |
2022-09-25 |
17:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski ( Świebodzin, gen. Sikorskiego 25 ) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
3 |
1 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2022-10-01 |
15:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie ( Podmokle Wielkie brak ) |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
5 |
2 |
LECH SULECHÓW |
2022-10-01 |
16:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Boisko Wiejskie ( Cibórz 1 ) |
ZRYW RZECZYCA |
3 |
0 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2022-10-01 |
16:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
ZRYW RZECZYCA ( Rzeczyca 14 ) |
DELTA SMARDZEWO |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-10-02 |
16:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
|
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
0 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2022-10-02 |
16:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SOKÓŁ KALSK |
5 |
3 |
ODRA GLIŃSK |
2022-10-02 |
16:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
1 |
5 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2022-10-02 |
16:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2022-10-08 |
16:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Złota 18) |
LECH SULECHÓW |
0 |
3 |
DELTA SMARDZEWO |
2022-10-08 |
16:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski ( Sulechów 1 ) |
ODRA GLIŃSK |
1 |
1 |
ZRYW RZECZYCA |
2022-10-09 |
16:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
1 |
1 |
SOKÓŁ KALSK |
2022-10-09 |
16:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
1 |
2 |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
2022-10-09 |
16:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Stadion Wiejski (Kolesin 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
2 |
3 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2022-10-09 |
16:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-10-09 |
16:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
|
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
0 |
3 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2022-10-15 |
14:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie ( Podmokle Wielkie brak ) |
SOKÓŁ KALSK |
5 |
1 |
SPARTA NIETKOWICE |
2022-10-15 |
14:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Boisko w Kalsku ( Kalsk 68a ) |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
2 |
2 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2022-10-15 |
15:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Boisko Wiejskie ( Cibórz 1 ) |
ZRYW RZECZYCA |
4 |
0 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2022-10-15 |
15:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
ZRYW RZECZYCA ( Rzeczyca 14 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
LECH SULECHÓW |
2022-10-15 |
16:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
|
DELTA SMARDZEWO |
3 |
0 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2022-10-16 |
13:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Boisko Smardzewo ( Smardzewo 1 ) |
SCHNUG CHOCIULE |
2 |
0 |
ODRA GLIŃSK |
2022-10-16 |
15:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
3 |
6 |
DELTA SMARDZEWO |
2022-10-22 |
15:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Złota 18) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
3 |
6 |
SOKÓŁ KALSK |
2022-10-23 |
15:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
ODRA GLIŃSK |
1 |
2 |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
2022-10-23 |
15:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
0 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2022-10-23 |
15:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-10-23 |
15:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
|
SPARTA NIETKOWICE |
3 |
6 |
ZRYW RZECZYCA |
2022-10-23 |
15:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2022-10-23 |
15:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
LECH SULECHÓW |
0 |
0 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2022-10-29 |
14:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
Sulechów 1 , 66-100 Sulechów |
ZRYW RZECZYCA |
2 |
4 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2022-10-29 |
14:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
ZRYW RZECZYCA ( Rzeczyca 14 ) |
SOKÓŁ KALSK |
1 |
7 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2022-10-29 |
15:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
Boisko w Kalsku ( Kalsk 68a ) |
DELTA SMARDZEWO |
3 |
0 |
ODRA GLIŃSK |
2022-10-30 |
14:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
1 |
5 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2022-10-30 |
14:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
Cibórz 65 , 66-213 Skąpe |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2022-10-30 |
14:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
|
SCHNUG CHOCIULE |
3 |
3 |
SPARTA NIETKOWICE |
2022-10-30 |
14:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
3 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2022-11-05 |
14:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
Stanisława Wyspiańskiego 58 , 65-036 Zielona Góra |
SOKÓŁ KALSK |
1 |
3 |
ZRYW RZECZYCA |
2022-11-05 |
14:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
Boisko w Kalsku (Kalsk 68a) |
SPARTA NIETKOWICE |
4 |
6 |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
2022-11-05 |
14:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
Boisko Nietkowice ( Nietkowice 1 ) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
0 |
1 |
SCHNUG CHOCIULE |
2022-11-06 |
14:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
ODRA GLIŃSK |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-11-06 |
14:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
|
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
3 |
0 |
DELTA SMARDZEWO |
2022-11-06 |
14:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
7 |
1 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2022-11-06 |
14:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
2 |
2 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2022-11-12 |
13:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 65) |
DELTA SMARDZEWO |
5 |
1 |
SPARTA NIETKOWICE |
2022-11-12 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
Boisko Smardzewo ( Smardzewo 1 ) |
LECH SULECHÓW |
0 |
4 |
ODRA GLIŃSK |
2022-11-12 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski ( Sulechów 1 ) |
SCHNUG CHOCIULE |
2 |
1 |
SOKÓŁ KALSK |
2022-11-12 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
Stadion wiejski ( Chociule 1 ) |
ZRYW RZECZYCA |
3 |
3 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2022-11-12 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
ZRYW RZECZYCA ( Rzeczyca 14 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2022-11-13 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
|
POLONIA NOWE KRAMSKO |
5 |
0 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2022-11-13 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
Stadion Wiejski (Kolesin 1) |
LECH SULECHÓW |
1 |
0 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2023-03-18 |
15:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski ( Sulechów 1 ) |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
2 |
2 |
SOKÓŁ KALSK |
2023-03-18 |
15:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
Boisko Wiejskie ( Cibórz 65 ) |
SCHNUG CHOCIULE |
0 |
1 |
ZRYW RZECZYCA |
2023-03-18 |
15:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
ul. gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
SPARTA NIETKOWICE |
2023-03-18 |
b/d |
14 |
2022/2023 |
W |
|
DELTA SMARDZEWO |
1 |
5 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2023-03-19 |
11:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
Boisko Smardzewo ( Smardzewo 1 ) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
1 |
3 |
ODRA GLIŃSK |
2023-03-19 |
15:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
Żwirki i Wigury 10, Babimost |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
0 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2023-03-19 |
15:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
SOKÓŁ KALSK |
3 |
3 |
DELTA SMARDZEWO |
2023-03-25 |
14:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
Boisko w Kalsku ( Kalsk 68a ) |
ZRYW RZECZYCA |
5 |
3 |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
2023-03-25 |
15:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
ZRYW RZECZYCA ( Rzeczyca 14 ) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-03-25 |
b/d |
15 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
ODRA GLIŃSK |
5 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2023-03-26 |
15:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
1 |
0 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2023-03-26 |
15:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
1 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2023-03-26 |
15:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
2 |
2 |
LECH SULECHÓW |
2023-03-26 |
15:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2 |
1 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2023-04-01 |
15:00 |
16 |
2022/2023 |
W |
CHYNÓW Arena ( Zielona Góra, Złota 18 ) |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
1 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2023-04-01 |
15:00 |
16 |
2022/2023 |
W |
Boisko Wiejskie ( Cibórz 65 ) |
LECH SULECHÓW |
0 |
1 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2023-04-01 |
16:30 |
16 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
SOKÓŁ KALSK |
2023-04-01 |
b/d |
16 |
2022/2023 |
W |
|
DELTA SMARDZEWO |
2 |
3 |
ZRYW RZECZYCA |
2023-04-02 |
11:00 |
16 |
2022/2023 |
W |
Boisko Smardzewo ( Smardzewo 1 ) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
3 |
2 |
SPARTA NIETKOWICE |
2023-04-02 |
15:00 |
16 |
2022/2023 |
W |
Żwirki i Wigury 10, Babimost |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2 |
5 |
ODRA GLIŃSK |
2023-04-02 |
15:00 |
16 |
2022/2023 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
LECH SULECHÓW |
1 |
2 |
SOKÓŁ KALSK |
2023-04-15 |
16:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski ( Sulechów 1 ) |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
1 |
0 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2023-04-15 |
16:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
Boisko Wiejskie ( Cibórz 65 ) |
ZRYW RZECZYCA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-04-15 |
b/d |
17 |
2022/2023 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
1 |
1 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2023-04-16 |
15:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
3 |
2 |
ODRA GLIŃSK |
2023-04-16 |
15:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
4 |
DELTA SMARDZEWO |
2023-04-16 |
15:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
2 |
7 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2023-04-16 |
15:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2 |
1 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2023-04-22 |
16:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Złota 18) |
LECH SULECHÓW |
2 |
2 |
ZRYW RZECZYCA |
2023-04-22 |
17:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski ( Sulechów 1 ) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
4 |
5 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2023-04-22 |
17:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 ( Mostki 1 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
SCHNUG CHOCIULE |
2023-04-22 |
b/d |
18 |
2022/2023 |
W |
|
DELTA SMARDZEWO |
0 |
2 |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
2023-04-23 |
11:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
Boisko Smardzewo ( Smardzewo 1 ) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2 |
1 |
SOKÓŁ KALSK |
2023-04-23 |
12:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski ( Babimost, Żwirki i Wigury 10 ) |
ODRA GLIŃSK |
8 |
1 |
SPARTA NIETKOWICE |
2023-04-23 |
15:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
ZRYW RZECZYCA |
4 |
1 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2023-04-29 |
16:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
ZRYW RZECZYCA ( Rzeczyca 14 ) |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-04-29 |
b/d |
19 |
2022/2023 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 65) |
DELTA SMARDZEWO |
2 |
2 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2023-04-30 |
11:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
Boisko Smardzewo ( Smardzewo 1 ) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
1 |
6 |
ODRA GLIŃSK |
2023-04-30 |
15:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
SCHNUG CHOCIULE |
0 |
3 |
LECH SULECHÓW |
2023-04-30 |
15:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SOKÓŁ KALSK |
4 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2023-04-30 |
15:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
Boisko w Kalsku (Kalsk 68a) |
SPARTA NIETKOWICE |
1 |
3 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2023-04-30 |
15:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
3 |
1 |
ZRYW RZECZYCA |
2023-05-06 |
15:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
Złota 18 , 65-128 Zielona Góra |
LECH SULECHÓW |
0 |
2 |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
2023-05-06 |
17:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski ( Sulechów 1 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
DELTA SMARDZEWO |
2023-05-06 |
b/d |
20 |
2022/2023 |
W |
|
ODRA GLIŃSK |
0 |
0 |
SOKÓŁ KALSK |
2023-05-07 |
15:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
0 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2023-05-07 |
15:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
Żwirki i Wigury 10, Babimost |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
1 |
0 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2023-05-07 |
16:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski ( Świebodzin, gen. Sikorskiego 25 ) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
3 |
1 |
SPARTA NIETKOWICE |
2023-05-07 |
16:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 ( Mostki 1 ) |
DELTA SMARDZEWO |
2 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2023-05-13 |
15:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
3 |
0 |
SPARTA NIETKOWICE |
2023-05-13 |
16:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
Podmokle Wielkie brak , 66-110 Podmokle Wielkie |
SOKÓŁ KALSK |
3 |
1 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2023-05-13 |
16:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
Kalsk 68a , 66-100 Sulechów |
ZRYW RZECZYCA |
0 |
3 |
ODRA GLIŃSK |
2023-05-13 |
17:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
ZRYW RZECZYCA ( Rzeczyca 14 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2023-05-13 |
b/d |
21 |
2022/2023 |
W |
|
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
0 |
6 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2023-05-14 |
15:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 65) |
SCHNUG CHOCIULE |
3 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2023-05-14 |
15:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
1 |
1 |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
2023-05-20 |
16:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
Złota 18 , 65-128 Zielona Góra |
ODRA GLIŃSK |
0 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2023-05-20 |
16:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
Glińsk 1 , 66-200 Świebodzin |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2 |
1 |
DELTA SMARDZEWO |
2023-05-20 |
16:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
Żwirki i Wigury 10 lok. a, 66-110 Babimost |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
5 |
1 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2023-05-20 |
17:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
Mostki 1 , 66-218 Lubrza |
LECH SULECHÓW |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-05-20 |
b/d |
22 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2 |
0 |
ZRYW RZECZYCA |
2023-05-21 |
15:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SPARTA NIETKOWICE |
0 |
3 |
SOKÓŁ KALSK |
2023-05-21 |
15:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
1 |
8 |
ODRA GLIŃSK |
2023-05-27 |
15:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
Cibórz 65 , 66-213 Skąpe |
DELTA SMARDZEWO |
1 |
3 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2023-05-27 |
16:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
Smardzewo 1 , Smardzewo |
LECH SULECHÓW |
1 |
3 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2023-05-27 |
17:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski ( Sulechów 1 ) |
ZRYW RZECZYCA |
7 |
0 |
SPARTA NIETKOWICE |
2023-05-27 |
17:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
ZRYW RZECZYCA ( Rzeczyca 14 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2023-05-27 |
b/d |
23 |
2022/2023 |
W |
|
SCHNUG CHOCIULE |
3 |
0 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2023-05-28 |
15:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SOKÓŁ KALSK |
1 |
2 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2023-05-28 |
18:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
Boisko w Kalsku (Kalsk 68a) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-06-03 |
b/d |
24 |
2022/2023 |
W |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
3 |
0 |
ZRYW RZECZYCA |
2023-06-04 |
15:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
ODRA GLIŃSK |
1 |
2 |
DELTA SMARDZEWO |
2023-06-04 |
15:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2023-06-04 |
15:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
Żwirki i Wigury 10, Babimost |
SPARTA NIETKOWICE |
2 |
5 |
SCHNUG CHOCIULE |
2023-06-04 |
15:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
4 |
1 |
SOKÓŁ KALSK |
2023-06-04 |
16:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 ( Mostki 1 ) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
3 |
0 |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
2023-06-04 |
17:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
gen. Sikorskiego 25 , 66-200 Świebodzin |
ZRYW RZECZYCA |
4 |
1 |
SOKÓŁ KALSK |
2023-06-10 |
16:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
LECH SULECHÓW |
2 |
2 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2023-06-10 |
17:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski ( Sulechów 1 ) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ODRA GLIŃSK |
2023-06-10 |
b/d |
25 |
2022/2023 |
W |
|
DELTA SMARDZEWO |
6 |
4 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2023-06-11 |
15:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
4 |
1 |
SPARTA NIETKOWICE |
2023-06-11 |
15:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 65) |
SCHNUG CHOCIULE |
3 |
1 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2023-06-11 |
15:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
0 |
2 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2023-06-11 |
18:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
Żwirki i Wigury 10 lok. a, 66-110 Babimost |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
3 |
3 |
POLONIA NOWE KRAMSKO |
2023-06-17 |
16:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
Złota 18 , 65-128 Zielona Góra |
SOKÓŁ KALSK |
3 |
1 |
SCHNUG CHOCIULE |
2023-06-17 |
17:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
Kalsk 68a , 66-100 Sulechów |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-06-17 |
b/d |
26 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2 |
2 |
MEDYK-SEBAN CIBÓRZ |
2023-06-18 |
15:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
ODRA GLIŃSK |
2 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2023-06-18 |
15:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
3 |
4 |
DELTA SMARDZEWO |
2023-06-18 |
15:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
5 |
2 |
ZRYW RZECZYCA |
2023-06-18 |
15:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |