Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2 |
11 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2022-08-20 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
ORZEŁ TRZCINNA |
0 |
3 |
BŁĘKITNI LUBNO |
2022-08-20 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Trzcinna 1) |
WARTA KOŁCZYN |
3 |
3 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2022-08-20 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99) |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
3 |
1 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2022-08-21 |
11:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
ISKRA JANCZEWO |
4 |
1 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2022-08-21 |
13:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
ISKRA JANCZEWO (Janczewo, Sportowa 27) |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-08-21 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
|
GKP KŁODAWA |
2 |
1 |
KS NOWINY WIELKIE |
2022-08-21 |
17:00 |
1 |
2022/2023 |
J |
WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9) |
FENIX ŚCIECHÓW |
0 |
4 |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
2022-08-27 |
17:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Boisko Sportowe (Ściechów 79) |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
4 |
0 |
KS NOWINY WIELKIE |
2022-08-27 |
17:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2 |
0 |
GKP KŁODAWA |
2022-08-27 |
17:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2022-08-27 |
17:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
|
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
0 |
5 |
ISKRA JANCZEWO |
2022-08-27 |
17:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
BŁĘKITNI LUBNO |
1 |
0 |
WARTA KOŁCZYN |
2022-08-28 |
11:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
BOISKO ( Lubno, Błękitna 32 ) |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
1 |
2 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2022-08-28 |
11:00 |
2 |
2022/2023 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
KS NOWINY WIELKIE |
2 |
4 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2022-09-03 |
17:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
1 |
2 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2022-09-03 |
17:30 |
3 |
2022/2023 |
J |
BOISKO ( Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25 ) |
ISKRA JANCZEWO |
3 |
1 |
BŁĘKITNI LUBNO |
2022-09-04 |
13:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
ISKRA JANCZEWO ( Janczewo, Sportowa 27 ) |
ORZEŁ TRZCINNA |
1 |
1 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2022-09-04 |
14:30 |
3 |
2022/2023 |
J |
BOISKO ( Trzcinna 1 ) |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
16 |
1 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2022-09-04 |
15:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
WARTA KOŁCZYN |
3 |
7 |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
2022-09-04 |
15:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
Warta Kołczyn ( Kołczyn, Leśna 99 ) |
GKP KŁODAWA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-09-04 |
17:00 |
3 |
2022/2023 |
J |
|
BŁĘKITNI LUBNO |
1 |
3 |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
2022-09-10 |
15:30 |
4 |
2022/2023 |
J |
BOISKO ( Lubno, Błękitna 32 ) |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2 |
2 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2022-09-10 |
17:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
KS NOWINY WIELKIE |
2022-09-10 |
17:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
|
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
7 |
0 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2022-09-10 |
17:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
3 |
3 |
ISKRA JANCZEWO |
2022-09-11 |
11:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
FENIX ŚCIECHÓW |
2 |
3 |
GKP KŁODAWA |
2022-09-11 |
13:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
Boisko Sportowe ( Ściechów 79 ) |
ORZEŁ TRZCINNA |
2 |
2 |
WARTA KOŁCZYN |
2022-09-11 |
14:00 |
4 |
2022/2023 |
J |
BOISKO ( Trzcinna 1 ) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
1 |
4 |
BŁĘKITNI LUBNO |
2022-09-17 |
16:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-09-17 |
16:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
|
WARTA KOŁCZYN |
3 |
4 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2022-09-17 |
16:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99) |
KS NOWINY WIELKIE |
4 |
2 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2022-09-17 |
17:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
BOISKO ( Nowiny Wielkie, Kolejowa 13 ) |
ISKRA JANCZEWO |
1 |
1 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2022-09-18 |
13:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
ISKRA JANCZEWO ( Janczewo, Sportowa 27 ) |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
15 |
0 |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
2022-09-18 |
17:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
BŁĘKITNI LUBNO |
0 |
3 |
GKP KŁODAWA |
2022-09-24 |
16:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Lubno, Błękitna 32) |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-09-24 |
16:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
|
ORZEŁ TRZCINNA |
3 |
5 |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
2022-09-24 |
16:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Trzcinna 1) |
WARTA KOŁCZYN |
0 |
2 |
ISKRA JANCZEWO |
2022-09-24 |
16:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99) |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
6 |
2 |
KS NOWINY WIELKIE |
2022-09-24 |
17:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
7 |
4 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2022-09-25 |
11:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
FENIX ŚCIECHÓW |
1 |
6 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2022-09-25 |
13:00 |
6 |
2022/2023 |
J |
Boisko Sportowe ( Ściechów 79 ) |
KS NOWINY WIELKIE |
2 |
2 |
BŁĘKITNI LUBNO |
2022-10-01 |
16:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
FENIX ŚCIECHÓW |
2022-10-01 |
16:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
|
ISKRA GORZÓW WLKP. |
0 |
4 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2022-10-02 |
13:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
ISKRA JANCZEWO |
2 |
0 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2022-10-02 |
13:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
ISKRA JANCZEWO ( Janczewo, Sportowa 27 ) |
GKP KŁODAWA |
1 |
6 |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
2022-10-02 |
14:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
STADION (Skwierzyna, Sportowa 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
3 |
0 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2022-10-02 |
16:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski - boisko naturalne ( Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1 ) |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
3 |
1 |
WARTA KOŁCZYN |
2022-10-02 |
17:00 |
7 |
2022/2023 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
7 |
1 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2022-10-08 |
14:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Arena Prądocin ( Prądocin, Leśna 1 ) |
BŁĘKITNI LUBNO |
0 |
5 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2022-10-08 |
16:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Lubno, Błękitna 32) |
ISKRA JANCZEWO |
2 |
1 |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
2022-10-08 |
16:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
ISKRA JANCZEWO ( Janczewo, Sportowa 27 ) |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-10-08 |
16:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
|
POGOŃ II SKWIERZYNA |
3 |
1 |
KS NOWINY WIELKIE |
2022-10-09 |
11:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
ORZEŁ TRZCINNA |
3 |
4 |
GKP KŁODAWA |
2022-10-09 |
14:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
BOISKO ( Trzcinna 1 ) |
WARTA KOŁCZYN |
3 |
2 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2022-10-09 |
15:00 |
8 |
2022/2023 |
J |
Warta Kołczyn ( Kołczyn, Leśna 99 ) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
1 |
1 |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
2022-10-15 |
13:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
GKP KŁODAWA |
5 |
4 |
WARTA KOŁCZYN |
2022-10-15 |
15:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2 |
7 |
ISKRA JANCZEWO |
2022-10-15 |
15:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI LUBNO |
2022-10-15 |
15:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
|
KS NOWINY WIELKIE |
5 |
1 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2022-10-15 |
16:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
BOISKO ( Nowiny Wielkie, Kolejowa 13 ) |
FENIX ŚCIECHÓW |
1 |
1 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2022-10-16 |
13:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Boisko Sportowe ( Ściechów 79 ) |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
6 |
1 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2022-10-16 |
15:00 |
9 |
2022/2023 |
J |
Olimpijska 1 , 66-400 Gorzów Wlkp |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
1 |
2 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2022-10-22 |
14:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
Arena Prądocin ( Prądocin, Leśna 1 ) |
BŁĘKITNI LUBNO |
1 |
0 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2022-10-22 |
15:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Lubno, Błękitna 32) |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-10-22 |
15:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
|
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
19 |
1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2022-10-23 |
13:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
ISKRA JANCZEWO |
5 |
2 |
GKP KŁODAWA |
2022-10-23 |
13:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
ISKRA JANCZEWO ( Janczewo, Sportowa 27 ) |
ORZEŁ TRZCINNA |
1 |
1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2022-10-23 |
14:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
BOISKO ( Trzcinna 1 ) |
WARTA KOŁCZYN |
2 |
2 |
KS NOWINY WIELKIE |
2022-10-23 |
14:00 |
10 |
2022/2023 |
J |
Warta Kołczyn ( Kołczyn, Leśna 99 ) |
GKP KŁODAWA |
0 |
2 |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
2022-10-29 |
13:30 |
11 |
2022/2023 |
J |
WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9) |
FENIX ŚCIECHÓW |
1 |
7 |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
2022-10-29 |
15:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
Boisko Sportowe ( Ściechów 79 ) |
KS NOWINY WIELKIE |
2 |
0 |
ISKRA JANCZEWO |
2022-10-29 |
15:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
4 |
0 |
WARTA KOŁCZYN |
2022-10-29 |
15:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ORZEŁ TRZCINNA |
2022-10-29 |
15:00 |
11 |
2022/2023 |
J |
|
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2 |
4 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2022-10-29 |
15:30 |
11 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
0 |
2 |
BŁĘKITNI LUBNO |
2022-10-29 |
15:30 |
11 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
3 |
2 |
BŁĘKITNI LUBNO |
2022-11-05 |
14:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1) |
WARTA KOŁCZYN |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2022-11-05 |
14:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
|
ISKRA GORZÓW WLKP. |
0 |
5 |
GKP KŁODAWA |
2022-11-05 |
14:30 |
12 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
6 |
2 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2022-11-06 |
11:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
5 |
0 |
KS NOWINY WIELKIE |
2022-11-06 |
13:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
ISKRA JANCZEWO |
2 |
1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2022-11-06 |
13:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
ISKRA JANCZEWO ( Janczewo, Sportowa 27 ) |
ORZEŁ TRZCINNA |
4 |
3 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2022-11-06 |
14:00 |
12 |
2022/2023 |
J |
BOISKO ( Trzcinna 1 ) |
BŁĘKITNI LUBNO |
2 |
0 |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
2022-11-12 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Lubno, Błękitna 32) |
GKP KŁODAWA |
0 |
3 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2022-11-12 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
Leśna 1, Prądocin |
KS NOWINY WIELKIE |
6 |
2 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2022-11-12 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
1 |
3 |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
2022-11-12 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ISKRA JANCZEWO |
2022-11-12 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
|
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2 |
4 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2022-11-12 |
14:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
FENIX ŚCIECHÓW |
3 |
4 |
WARTA KOŁCZYN |
2022-11-13 |
13:00 |
13 |
2022/2023 |
J |
Boisko Sportowe ( Ściechów 79 ) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
4 |
0 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2023-03-18 |
15:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
BŁĘKITNI LUBNO |
3 |
1 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2023-03-18 |
16:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Lubno, Błękitna 32) |
FENIX ŚCIECHÓW |
0 |
3 |
ISKRA JANCZEWO |
2023-03-19 |
13:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
Boisko Sportowe (Ściechów 79) |
KS NOWINY WIELKIE |
6 |
3 |
GKP KŁODAWA |
2023-03-19 |
13:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13) |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
3 |
1 |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
2023-03-19 |
14:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1) |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
3 |
3 |
WARTA KOŁCZYN |
2023-03-19 |
17:00 |
14 |
2022/2023 |
W |
Olimpijska 1, Gorzów Wielkopolski |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
2023-03-19 |
b/d |
14 |
2022/2023 |
W |
|
ORZEŁ TRZCINNA |
0 |
3 |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
2023-03-26 |
11:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
Sportowa 1, Skwierzyna |
ISKRA JANCZEWO |
5 |
2 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2023-03-26 |
13:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
ISKRA JANCZEWO (Janczewo, Sportowa 27) |
KS NOWINY WIELKIE |
1 |
1 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2023-03-26 |
13:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13) |
WARTA KOŁCZYN |
4 |
1 |
BŁĘKITNI LUBNO |
2023-03-26 |
13:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99) |
GKP KŁODAWA |
5 |
4 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2023-03-26 |
14:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
Sportowa 9, Różanki |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
15 |
2 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2023-03-26 |
17:00 |
15 |
2022/2023 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-03-26 |
b/d |
15 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
3 |
1 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2023-04-01 |
15:00 |
16 |
2022/2023 |
W |
Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
9 |
1 |
KS NOWINY WIELKIE |
2023-04-01 |
15:00 |
16 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
0 |
7 |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
2023-04-01 |
15:00 |
16 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
BŁĘKITNI LUBNO |
1 |
1 |
ISKRA JANCZEWO |
2023-04-01 |
17:00 |
16 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Lubno, Błękitna 32) |
FENIX ŚCIECHÓW |
5 |
0 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2023-04-02 |
13:00 |
16 |
2022/2023 |
W |
Boisko Sportowe (Ściechów 79) |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
3 |
1 |
WARTA KOŁCZYN |
2023-04-02 |
14:00 |
16 |
2022/2023 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
GKP KŁODAWA |
2023-04-02 |
b/d |
16 |
2022/2023 |
W |
|
GKP KŁODAWA |
2 |
1 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2023-04-15 |
14:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
Sportowa 9, Różanki |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
4 |
0 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2023-04-15 |
15:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
ISKRA JANCZEWO |
3 |
0 |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
2023-04-15 |
16:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
ISKRA JANCZEWO (Janczewo, Sportowa 27) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
3 |
3 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2023-04-16 |
12:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
WARTA KOŁCZYN |
0 |
3 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2023-04-16 |
16:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99) |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
4 |
0 |
BŁĘKITNI LUBNO |
2023-04-16 |
17:00 |
17 |
2022/2023 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
KS NOWINY WIELKIE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-04-16 |
b/d |
17 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13) |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
4 |
3 |
WARTA KOŁCZYN |
2023-04-22 |
15:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1) |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
1 |
2 |
GKP KŁODAWA |
2023-04-22 |
16:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
BŁĘKITNI LUBNO |
3 |
1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2023-04-22 |
17:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Lubno, Błękitna 32) |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
3 |
6 |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
2023-04-23 |
11:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) |
FENIX ŚCIECHÓW |
5 |
3 |
KS NOWINY WIELKIE |
2023-04-23 |
13:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
Boisko Sportowe (Ściechów 79) |
ORZEŁ TRZCINNA |
2 |
5 |
ISKRA JANCZEWO |
2023-04-23 |
14:00 |
18 |
2022/2023 |
W |
Sportowa 27A, Janczewo |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2023-04-23 |
b/d |
18 |
2022/2023 |
W |
|
GKP KŁODAWA |
4 |
0 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2023-04-26 |
18:00 |
5 |
2022/2023 |
J |
Boisko Wawrów (Wawrów 88) |
GKP KŁODAWA |
1 |
0 |
BŁĘKITNI LUBNO |
2023-04-29 |
14:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
Sportowa 9, Różanki |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
9 |
1 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2023-04-29 |
15:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2 |
7 |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
2023-04-29 |
16:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
ISKRA JANCZEWO |
10 |
1 |
WARTA KOŁCZYN |
2023-04-30 |
13:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
ISKRA JANCZEWO (Janczewo, Sportowa 27) |
KS NOWINY WIELKIE |
2 |
2 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2023-04-30 |
13:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13) |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
14 |
1 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2023-04-30 |
17:00 |
19 |
2022/2023 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2023-04-30 |
b/d |
19 |
2022/2023 |
W |
|
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
3 |
0 |
ISKRA JANCZEWO |
2023-05-06 |
14:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1) |
WARTA KOŁCZYN |
0 |
6 |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
2023-05-06 |
16:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99) |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
0 |
3 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2023-05-06 |
16:30 |
20 |
2022/2023 |
W |
Wojcieszyce 1 , Wojcieszyce |
BŁĘKITNI LUBNO |
0 |
4 |
KS NOWINY WIELKIE |
2023-05-06 |
17:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Lubno, Błękitna 32) |
ORZEŁ TRZCINNA |
4 |
3 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2023-05-06 |
17:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
Strażacka 25, Gorzów Wielkopolski |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
0 |
2 |
GKP KŁODAWA |
2023-05-07 |
11:00 |
20 |
2022/2023 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) |
FENIX ŚCIECHÓW |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-05-07 |
b/d |
20 |
2022/2023 |
W |
Boisko Sportowe (Ściechów 79) |
KS NOWINY WIELKIE |
5 |
7 |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
2023-05-13 |
14:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
1 |
4 |
WARTA KOŁCZYN |
2023-05-13 |
15:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
4 |
1 |
BŁĘKITNI LUBNO |
2023-05-13 |
15:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
FENIX ŚCIECHÓW |
2 |
4 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2023-05-14 |
13:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
Boisko Sportowe (Ściechów 79) |
GKP KŁODAWA |
3 |
0 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2023-05-14 |
15:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
Sportowa 9, Różanki |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
10 |
2 |
ISKRA JANCZEWO |
2023-05-14 |
17:00 |
21 |
2022/2023 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2023-05-14 |
b/d |
21 |
2022/2023 |
W |
|
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
3 |
4 |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
2023-05-20 |
17:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1) |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
6 |
0 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2023-05-20 |
18:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
3 |
1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2023-05-21 |
11:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) |
ISKRA JANCZEWO |
11 |
0 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2023-05-21 |
13:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
ISKRA JANCZEWO (Janczewo, Sportowa 27) |
ORZEŁ TRZCINNA |
2 |
3 |
KS NOWINY WIELKIE |
2023-05-21 |
13:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
Boisko w Nowinach Wielkich (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13) |
WARTA KOŁCZYN |
0 |
3 |
GKP KŁODAWA |
2023-05-21 |
14:00 |
22 |
2022/2023 |
W |
Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99) |
BŁĘKITNI LUBNO |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-05-21 |
b/d |
22 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Lubno, Błękitna 32) |
GKP KŁODAWA |
2 |
1 |
ISKRA JANCZEWO |
2023-05-27 |
14:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
Sportowa 9, Różanki |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
5 |
0 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2023-05-27 |
15:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2 |
7 |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
2023-05-27 |
16:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2 |
4 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2023-05-27 |
17:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
FENIX ŚCIECHÓW |
1 |
2 |
BŁĘKITNI LUBNO |
2023-05-28 |
13:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
Boisko Sportowe (Ściechów 79) |
KS NOWINY WIELKIE |
3 |
1 |
WARTA KOŁCZYN |
2023-05-28 |
13:00 |
23 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
2023-05-28 |
b/d |
23 |
2022/2023 |
W |
|
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
4 |
1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2023-06-03 |
14:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1) |
BŁĘKITNI LUBNO |
2 |
4 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2023-06-03 |
17:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Lubno, Błękitna 32) |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
3 |
0 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2023-06-04 |
11:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) |
ISKRA JANCZEWO |
1 |
1 |
KS NOWINY WIELKIE |
2023-06-04 |
13:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
ISKRA JANCZEWO (Janczewo, Sportowa 27) |
WARTA KOŁCZYN |
0 |
6 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2023-06-04 |
14:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99) |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
2 |
3 |
GKP KŁODAWA |
2023-06-04 |
17:00 |
24 |
2022/2023 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
ORZEŁ TRZCINNA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-06-04 |
b/d |
24 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Trzcinna 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2 |
1 |
ISKRA JANCZEWO |
2023-06-10 |
13:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
KS NOWINY WIELKIE |
0 |
8 |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
2023-06-10 |
16:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13) |
BŁĘKITNI LUBNO |
1 |
0 |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
2023-06-10 |
17:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Lubno, Błękitna 32) |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
3 |
3 |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
2023-06-10 |
17:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
FENIX ŚCIECHÓW |
2 |
4 |
ORZEŁ TRZCINNA |
2023-06-11 |
16:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
Ściechów 79 , 66-433 Lubiszyn |
GKP KŁODAWA |
4 |
1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2023-06-11 |
18:00 |
25 |
2022/2023 |
W |
Sportowa 9 , 66-415 Różanki |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
WARTA KOŁCZYN |
2023-06-11 |
b/d |
25 |
2022/2023 |
W |
|
ISKRA GORZÓW WLKP. |
4 |
4 |
KS NOWINY WIELKIE |
2023-06-17 |
18:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
POGOŃ II SKWIERZYNA |
8 |
1 |
BŁĘKITNI LUBNO |
2023-06-18 |
14:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) |
ORZEŁ TRZCINNA |
1 |
3 |
PROGRES SHR WOJCIESZYCE |
2023-06-18 |
16:30 |
26 |
2022/2023 |
W |
BOISKO (Wojcieszyce 1) |
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW |
3 |
2 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2023-06-18 |
18:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW |
3 |
2 |
GKP KŁODAWA |
2023-06-18 |
18:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1) |
WARTA KOŁCZYN |
3 |
1 |
FENIX ŚCIECHÓW |
2023-06-18 |
18:00 |
26 |
2022/2023 |
W |
Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99) |
ISKRA JANCZEWO |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2023-06-18 |
b/d |
26 |
2022/2023 |
W |
ISKRA JANCZEWO (Janczewo, Sportowa 27) |