Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
PROGRES GORZÓW |
0 |
4 |
ILANKA RZEPIN |
2022-03-17 |
18:00 |
1 |
2021/2022 |
W |
Olimpijska 1, Gorzów Wielkopolski |
GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW |
7 |
1 |
WARTA III GORZÓW WLKP. |
2022-03-19 |
11:00 |
1 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
1 |
4 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2022-03-19 |
11:00 |
1 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 ) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
13 |
0 |
AP REISSA DREZDENKO |
2022-03-19 |
11:00 |
1 |
2021/2022 |
W |
STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 ) |
GRUPA GEZET STILON III GORZÓW |
1 |
5 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2022-03-20 |
09:00 |
1 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
1 |
5 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2022-03-20 |
11:00 |
1 |
2021/2022 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
0 |
3 |
GRUPA GEZET STILON II GORZÓW |
2022-03-21 |
16:00 |
1 |
2021/2022 |
W |
Boisko Stare Bielice (Stare Bielice 7) |
GRUPA GEZET STILON II GORZÓW |
9 |
5 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2022-03-26 |
09:00 |
2 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
ILANKA RZEPIN |
1 |
3 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2022-03-27 |
11:00 |
2 |
2021/2022 |
W |
Lipowa , 69-110 Rzepin |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
14 |
0 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2022-03-27 |
11:00 |
2 |
2021/2022 |
W |
Główna 42 , 66-340 Przytoczna |
WARTA III GORZÓW WLKP. |
5 |
1 |
AP REISSA DREZDENKO |
2022-03-27 |
14:30 |
2 |
2021/2022 |
W |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW |
0 |
2 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2022-03-28 |
16:30 |
2 |
2021/2022 |
W |
Stare Bielice |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
1 |
GRUPA GEZET STILON III GORZÓW |
2022-03-28 |
17:00 |
2 |
2021/2022 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
PUKS MAKSYMILIAN |
5 |
3 |
PROGRES GORZÓW |
2022-03-29 |
18:00 |
2 |
2021/2022 |
W |
OSiR Gorzów Wlkp." Stadion Stilonu" (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 22) |
AP REISSA DREZDENKO |
0 |
2 |
ILANKA RZEPIN |
2022-04-01 |
17:00 |
3 |
2021/2022 |
W |
KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1) |
PROGRES GORZÓW |
2 |
5 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2022-04-02 |
10:30 |
3 |
2021/2022 |
W |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2 |
3 |
GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW |
2022-04-02 |
11:00 |
3 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 ) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
1 |
13 |
GRUPA GEZET STILON II GORZÓW |
2022-04-02 |
11:00 |
3 |
2021/2022 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
3 |
1 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2022-04-02 |
11:00 |
3 |
2021/2022 |
W |
STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 ) |
GRUPA GEZET STILON III GORZÓW |
2 |
3 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2022-04-03 |
09:00 |
3 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
4 |
0 |
WARTA III GORZÓW WLKP. |
2022-04-06 |
17:00 |
3 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
GRUPA GEZET STILON II GORZÓW |
14 |
0 |
GRUPA GEZET STILON III GORZÓW |
2022-04-09 |
09:00 |
4 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW |
22 |
0 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2022-04-09 |
13:00 |
4 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2 |
3 |
PROGRES GORZÓW |
2022-04-10 |
11:00 |
4 |
2021/2022 |
W |
Główna 42 , 66-340 Przytoczna |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
0 |
2 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2022-04-10 |
12:00 |
4 |
2021/2022 |
W |
Boisko Stare Bielice ( Stare Bielice 7 ) |
PUKS MAKSYMILIAN |
3 |
2 |
AP REISSA DREZDENKO |
2022-04-10 |
13:00 |
4 |
2021/2022 |
W |
OSiR Gorzów Wlkp." Stadion Stilonu" ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 22 ) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
2 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2022-04-10 |
14:00 |
4 |
2021/2022 |
W |
Stadion Sportowy ( Ośno Lubuskie, Sportowa 1 ) |
WARTA III GORZÓW WLKP. |
3 |
3 |
ILANKA RZEPIN |
2022-04-10 |
15:30 |
4 |
2021/2022 |
W |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
GRUPA GEZET STILON III GORZÓW |
3 |
0 |
GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW |
2022-04-23 |
09:00 |
5 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
10 |
4 |
WARTA III GORZÓW WLKP. |
2022-04-23 |
11:00 |
5 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 ) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
0 |
2 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2022-04-23 |
11:00 |
5 |
2021/2022 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
1 |
1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2022-04-23 |
11:00 |
5 |
2021/2022 |
W |
STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 ) |
PROGRES GORZÓW |
0 |
14 |
GRUPA GEZET STILON II GORZÓW |
2022-04-23 |
12:00 |
5 |
2021/2022 |
W |
KP Progres ( Wojcieszyce, Sportowa 1 ) |
ILANKA RZEPIN |
0 |
2 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2022-04-24 |
11:00 |
5 |
2021/2022 |
W |
Stadion Lipowa w centrum miasta ( Rzepin, Lipowa ) |
AP REISSA DREZDENKO |
1 |
8 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2022-04-25 |
17:30 |
5 |
2021/2022 |
W |
KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
17 |
1 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2022-04-28 |
17:00 |
6 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1) |
GRUPA GEZET STILON II GORZÓW |
7 |
2 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2022-04-29 |
20:00 |
6 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW |
5 |
3 |
PROGRES GORZÓW |
2022-04-30 |
09:30 |
6 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
WARTA III GORZÓW WLKP. |
3 |
3 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2022-05-01 |
09:30 |
6 |
2021/2022 |
W |
WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
8 |
2 |
AP REISSA DREZDENKO |
2022-05-01 |
11:00 |
6 |
2021/2022 |
W |
GKS Przytoczna ( Przytoczna, Główna 42 ) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
5 |
1 |
GRUPA GEZET STILON III GORZÓW |
2022-05-04 |
18:00 |
6 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2 |
5 |
ILANKA RZEPIN |
2022-05-05 |
17:30 |
6 |
2021/2022 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
PROGRES GORZÓW |
2 |
1 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2022-05-07 |
10:00 |
7 |
2021/2022 |
W |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
GRUPA GEZET STILON III GORZÓW |
7 |
7 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2022-05-08 |
09:00 |
7 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
AP REISSA DREZDENKO |
0 |
14 |
GRUPA GEZET STILON II GORZÓW |
2022-05-08 |
11:00 |
7 |
2021/2022 |
W |
KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2 |
1 |
GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW |
2022-05-08 |
11:00 |
7 |
2021/2022 |
W |
STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 ) |
PUKS MAKSYMILIAN |
9 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2022-05-08 |
17:00 |
7 |
2021/2022 |
W |
OSiR Gorzów Wlkp." Stadion Stilonu" ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 22 ) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
7 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2022-05-12 |
18:00 |
13 |
2021/2022 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1 |
1 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2022-05-14 |
11:00 |
8 |
2021/2022 |
W |
GKS Przytoczna ( Przytoczna, Główna 42 ) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
6 |
4 |
PROGRES GORZÓW |
2022-05-14 |
14:00 |
8 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 ) |
GRUPA GEZET STILON II GORZÓW |
7 |
1 |
ILANKA RZEPIN |
2022-05-15 |
10:00 |
8 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW |
7 |
0 |
AP REISSA DREZDENKO |
2022-05-15 |
10:00 |
8 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
1 |
4 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2022-05-15 |
11:00 |
8 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
0 |
5 |
GRUPA GEZET STILON III GORZÓW |
2022-05-15 |
11:00 |
8 |
2021/2022 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
WARTA III GORZÓW WLKP. |
2 |
4 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2022-05-16 |
18:30 |
8 |
2021/2022 |
W |
WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3) |
ILANKA RZEPIN |
2 |
2 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2022-05-19 |
17:30 |
7 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60) |
ILANKA RZEPIN |
6 |
1 |
GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW |
2022-05-21 |
11:00 |
9 |
2021/2022 |
W |
Stadion Lipowa w centrum miasta ( Rzepin, Lipowa ) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
6 |
7 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2022-05-21 |
11:00 |
9 |
2021/2022 |
W |
STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 ) |
PROGRES GORZÓW |
7 |
0 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2022-05-21 |
12:00 |
9 |
2021/2022 |
W |
KP Progres ( Wojcieszyce, Sportowa 1 ) |
PUKS MAKSYMILIAN |
0 |
2 |
GRUPA GEZET STILON II GORZÓW |
2022-05-21 |
13:00 |
9 |
2021/2022 |
W |
OSiR Gorzów Wlkp." Stadion Stilonu" ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 22 ) |
AP REISSA DREZDENKO |
2 |
1 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2022-05-22 |
11:00 |
9 |
2021/2022 |
W |
KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 ) |
GRUPA GEZET STILON III GORZÓW |
1 |
4 |
WARTA III GORZÓW WLKP. |
2022-05-24 |
16:30 |
9 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
GRUPA GEZET STILON II GORZÓW |
15 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2022-05-26 |
18:00 |
10 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
GRUPA GEZET STILON III GORZÓW |
9 |
2 |
PROGRES GORZÓW |
2022-05-28 |
09:00 |
10 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW |
3 |
4 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2022-05-28 |
11:00 |
10 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
13 |
1 |
AP REISSA DREZDENKO |
2022-05-28 |
11:00 |
10 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 ) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
0 |
13 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2022-05-28 |
11:00 |
10 |
2021/2022 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
1 |
1 |
ILANKA RZEPIN |
2022-05-29 |
11:00 |
10 |
2021/2022 |
W |
Boisko Stare Bielice ( Stare Bielice 7 ) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
0 |
9 |
WARTA III GORZÓW WLKP. |
2022-06-01 |
17:00 |
7 |
2021/2022 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna 7) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2 |
3 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2022-06-02 |
18:00 |
9 |
2021/2022 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
PROGRES GORZÓW |
2 |
3 |
WARTA III GORZÓW WLKP. |
2022-06-04 |
10:00 |
11 |
2021/2022 |
W |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
ILANKA RZEPIN |
1 |
3 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2022-06-04 |
11:00 |
11 |
2021/2022 |
W |
Stadion Lipowa w centrum miasta ( Rzepin, Lipowa ) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
5 |
2 |
GRUPA GEZET STILON III GORZÓW |
2022-06-04 |
11:00 |
11 |
2021/2022 |
W |
STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 ) |
AP REISSA DREZDENKO |
10 |
2 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2022-06-05 |
11:00 |
11 |
2021/2022 |
W |
KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 ) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
0 |
4 |
GRUPA GEZET STILON II GORZÓW |
2022-06-05 |
11:00 |
11 |
2021/2022 |
W |
GKS Przytoczna ( Przytoczna, Główna 42 ) |
PUKS MAKSYMILIAN |
0 |
3 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2022-06-05 |
15:00 |
11 |
2021/2022 |
W |
OSiR Gorzów Wlkp." Stadion Stilonu" ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 22 ) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2 |
8 |
GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW |
2022-06-05 |
16:30 |
11 |
2021/2022 |
W |
Stadion Sportowy ( Ośno Lubuskie, Sportowa 1 ) |
WARTA III GORZÓW WLKP. |
3 |
4 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2022-06-09 |
18:00 |
10 |
2021/2022 |
W |
WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3) |
ILANKA RZEPIN |
3 |
1 |
GRUPA GEZET STILON III GORZÓW |
2022-06-10 |
15:30 |
13 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60) |
PROGRES GORZÓW |
1 |
3 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2022-06-11 |
10:00 |
12 |
2021/2022 |
W |
KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) |
GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW |
2 |
1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2022-06-11 |
11:00 |
12 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
9 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2022-06-12 |
11:00 |
12 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojego ( Drezdenko, Mickiewicza 4 ) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2 |
1 |
PUKS MAKSYMILIAN |
2022-06-12 |
11:00 |
12 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 ) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
1 |
11 |
ILANKA RZEPIN |
2022-06-12 |
11:00 |
12 |
2021/2022 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
GRUPA GEZET STILON III GORZÓW |
15 |
1 |
AP REISSA DREZDENKO |
2022-06-12 |
15:00 |
12 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 ) |
GRUPA GEZET STILON II GORZÓW |
5 |
1 |
GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW |
2022-06-13 |
14:30 |
13 |
2021/2022 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
WARTA III GORZÓW WLKP. |
1 |
4 |
GRUPA GEZET STILON II GORZÓW |
2022-06-16 |
11:00 |
12 |
2021/2022 |
W |
WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3) |
AP REISSA DREZDENKO |
1 |
3 |
PROGRES GORZÓW |
2022-06-18 |
11:00 |
13 |
2021/2022 |
W |
Leśnik Rąpin (Drezdenko, Sportowy ) |
PUKS MAKSYMILIAN |
9 |
0 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2022-06-18 |
11:00 |
13 |
2021/2022 |
W |
Janczewo |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
3 |
0 |
WARTA III GORZÓW WLKP. |
2022-06-18 |
11:00 |
13 |
2021/2022 |
W |
STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
3 |
2 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2022-06-18 |
11:00 |
13 |
2021/2022 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |