Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 4 1 ZEW DĄBROSZYN 2022-08-23 17:00 1 2022/2023 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
FC KURSKO 2 1 WARTA KOŁCZYN 2022-08-23 17:30 1 2022/2023 J Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1)
BŁĘKITNI BUKOWIEC 2 5 ZORZA KOWALÓW 2022-08-24 17:00 1 2022/2023 J Stadion Międzyrzecz (sztuczna nawierzchnia) (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
DĄB GÓRKI NOTECKIE 2 3 KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2022-08-24 17:00 1 2022/2023 J Boisko (Górki Noteckie, Kurowska 30A)
GKS BLEDZEW 0 7 ILANKA II RZEPIN 2022-08-24 17:00 1 2022/2023 J brak (Zemsko 1)
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ 4 3 WALKA CZARNÓW 2022-08-24 17:00 1 2022/2023 J Boisko KLUB SPORTOWY BIAŁCZ (Białcz, Gorzowska)
KS LUBNIEWICZANKA 0 4 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2022-08-24 17:00 1 2022/2023 J Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d PAUZJE 2022-08-24 17:00 1 2022/2023 J
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 3 0 MOŚCIENKO SIENNO 2022-08-24 17:00 1 2022/2023 J Stadion Miejski - sztuczna nawierzchnia (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
POGOŃ KRZESZYCE 6 1 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2022-08-24 17:00 1 2022/2023 J Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce, Sportowa 1)
AS PIESKI 1 4 GKP KŁODAWA 2022-08-25 17:00 1 2022/2023 J Stadion miejski Międzyrzecz, sztuczna murawa (Międzyrzecz 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2 4 BUDOWLANI MURZYNOWO 2022-09-06 16:30 2 2022/2023 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
ILANKA II RZEPIN 1 7 SPARTAK DESZCZNO 2022-09-07 16:30 2 2022/2023 J Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa)
KASZTELANIA SANTOK - drużyna wycofana, walkower 0 3 2022-09-07 16:30 2 2022/2023 J
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ 2 3 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2022-09-07 16:30 2 2022/2023 J Boisko KLUB SPORTOWY BIAŁCZ (Białcz, Gorzowska)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 1 5 STAL SULĘCIN 2022-09-07 16:30 2 2022/2023 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
MKS CZARNI BROWAR WITNICA 4 4 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-09-07 16:30 2 2022/2023 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 1 0 PIAST KARNIN 2022-09-07 16:30 2 2022/2023 J Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
POGOŃ KRZESZYCE 1 5 ZORZA KOWALÓW 2022-09-07 16:30 2 2022/2023 J Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce, Sportowa 1)
RADOWIAK DREZDENKO - drużyna wycofana, walkower 2 1 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2022-09-07 16:30 2 2022/2023 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
SKP SŁUBICE b/d b/d TOROMA TORZYM 2022-09-07 16:30 2 2022/2023 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
WKS RÓŻA RÓŻANKI - drużyna wycofana, walkower 0 3 2022-09-07 16:30 2 2022/2023 J
FC KURSKO 4 3 WARTA SŁOŃSK 2022-09-08 16:30 2 2022/2023 J Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1)
GKP KŁODAWA 2 1 KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2022-09-08 16:30 2 2022/2023 J ul. Leśna 1, Prądocin
KOSMOS 78 RUDNICA 3 1 URAN TRZEBICZ 2022-09-08 16:30 2 2022/2023 J BOISKO (Rudnica 1)
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 12 0 KOSMOS 78 RUDNICA 2022-09-21 16:00 3 2022/2023 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
BUDOWLANI MURZYNOWO 5 0 SPARTAK DESZCZNO 2022-09-21 16:00 3 2022/2023 J BOISKO - Murzynowo (Skwierzyna, Sportowa 1)
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 3 2 POGOŃ SKWIERZYNA 2022-09-21 16:00 3 2022/2023 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
FC KURSKO 3 0 WKS RÓŻA RÓŻANKI - drużyna wycofana, walkower 2022-09-21 16:00 3 2022/2023 J
GKP KŁODAWA 0 6 Agencja Inwestycyjna STILON GORZÓW WLKP. 2022-09-21 16:00 3 2022/2023 J Olimpijska 1, Gorzów Wielkopolski
LUBUSZANIN DREZDENKO 2 2 AstroEnergy WARTA GORZÓW WLKP. 2022-09-21 16:00 3 2022/2023 J Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 3 0 KASZTELANIA SANTOK - drużyna wycofana, walkower 2022-09-21 16:00 3 2022/2023 J
RADOWIAK DREZDENKO - drużyna wycofana, walkower 0 3 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2022-09-21 16:00 3 2022/2023 J
SKP SŁUBICE 0 2 POLONIA SŁUBICE 2022-09-21 16:00 3 2022/2023 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
STAL SULĘCIN 2 1 ILANKA RZEPIN 2022-09-21 16:00 3 2022/2023 J Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
ZORZA KOWALÓW b/d b/d PAUZJE 2022-09-21 16:00 3 2022/2023 J
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. b/d b/d 2022-09-21 b/d 3 2022/2023 J
FC KURSKO 0 8 AstroEnergy WARTA GORZÓW WLKP. 2022-10-04 15:45 4 2022/2023 J Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1)
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 1 2 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-10-05 15:45 4 2022/2023 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
BUDOWLANI MURZYNOWO 4 2 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2022-10-05 15:45 4 2022/2023 J BOISKO - Murzynowo (Skwierzyna, Sportowa 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 0 4 CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-10-05 15:45 4 2022/2023 J Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
STAL SULĘCIN 0 3 POLONIA SŁUBICE 2022-10-05 15:45 4 2022/2023 J Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
ZORZA KOWALÓW 0 12 Agencja Inwestycyjna STILON GORZÓW WLKP. 2022-10-05 15:45 4 2022/2023 J BOISKO (Kowalów, Polna 1)