Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
BRUNATNI SIENIAWA 3 1 KLUB SPORTOWY BIAŁCZ 2022-09-04 11:00 1 2022/2023 J Sieniawa . , 66-220 Sieniawa
ZJEDNOCZENI JENINIEC 2 1 BŁĘKITNI BUKOWIEC 2022-09-04 14:00 1 2022/2023 J Boisko szkolne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2 3 WALKA CZARNÓW 2022-09-04 16:00 1 2022/2023 J Twierdza (Smogóry 60)
BRZEŹNO BŁYSKAWICA 1 5 AS PIESKI 2022-09-04 17:00 1 2022/2023 J Sportowa 1, Ośno Lubuskie
TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 3 1 GKP BOGDANIEC 2022-09-04 17:00 1 2022/2023 J STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 )
GKP BOGDANIEC 2 2 AS PIESKI 2022-09-10 15:00 2 2022/2023 J Boisko Gminne w Bogdańcu ( Bogdaniec, Pocztowa 7 )
BŁĘKITNI BUKOWIEC 1 1 SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2022-09-10 16:00 2 2022/2023 J Stadion Międzyrzecz (sztuczna nawierzchnia) ( Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1 )
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ 3 3 BRZEŹNO BŁYSKAWICA 2022-09-11 11:00 2 2022/2023 J Boisko KLUB SPORTOWY BIAŁCZ ( Białcz, Gorzowska )
TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 7 2 ZJEDNOCZENI JENINIEC 2022-09-11 11:00 2 2022/2023 J STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 )
WALKA CZARNÓW 1 0 BRUNATNI SIENIAWA 2022-09-11 16:00 2 2022/2023 J Różana 41 , 69-113 Górzyca
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 0 2 TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-09-18 11:00 3 2022/2023 J Smogóry 60 lok. 3, 69-220 Ośno Lubuskie
BRUNATNI SIENIAWA 2 2 BŁĘKITNI BUKOWIEC 2022-09-18 12:00 3 2022/2023 J Sieniawa ( Sieniawa . )
AS PIESKI 1 1 KLUB SPORTOWY BIAŁCZ 2022-09-18 13:00 3 2022/2023 J Stadion miejski Międzyrzecz, sztuczna murawa ( Międzyrzecz 1 )
BRZEŹNO BŁYSKAWICA 1 4 WALKA CZARNÓW 2022-09-18 13:00 3 2022/2023 J Stadion Sportowy ( Ośno Lubuskie, Sportowa 1 )
ZJEDNOCZENI JENINIEC 0 8 GKP BOGDANIEC 2022-09-18 14:00 3 2022/2023 J Boisko szkolne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
GKP BOGDANIEC 8 0 KLUB SPORTOWY BIAŁCZ 2022-09-24 15:00 4 2022/2023 J Boisko Gminne w Bogdańcu ( Bogdaniec, Pocztowa 7 )
BŁĘKITNI BUKOWIEC 6 2 BRZEŹNO BŁYSKAWICA 2022-09-24 16:00 4 2022/2023 J Stadion Miejski w Międzyrzeczu (płyta główna) (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 3 1 BRUNATNI SIENIAWA 2022-09-25 11:00 4 2022/2023 J STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 )
ZJEDNOCZENI JENINIEC 5 0 SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2022-09-25 14:00 4 2022/2023 J Boisko szkolne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
WALKA CZARNÓW 3 3 AS PIESKI 2022-09-25 16:00 4 2022/2023 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy ( Górzyca, Różana 41 )
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ 3 2 WALKA CZARNÓW 2022-10-02 11:00 5 2022/2023 J Boisko KLUB SPORTOWY BIAŁCZ ( Białcz, Gorzowska )
BRUNATNI SIENIAWA 3 1 ZJEDNOCZENI JENINIEC 2022-10-02 12:00 5 2022/2023 J Sieniawa ( Sieniawa . )
AS PIESKI 3 3 BŁĘKITNI BUKOWIEC 2022-10-02 13:00 5 2022/2023 J Stadion miejski Międzyrzecz, sztuczna murawa ( Międzyrzecz 1 )
BRZEŹNO BŁYSKAWICA 0 6 TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-10-02 13:00 5 2022/2023 J Stadion Sportowy ( Ośno Lubuskie, Sportowa 1 )
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 0 10 GKP BOGDANIEC 2022-10-02 15:00 5 2022/2023 J Twierdza ( Smogóry 60 )
BŁĘKITNI BUKOWIEC 0 2 KLUB SPORTOWY BIAŁCZ 2022-10-08 14:00 6 2022/2023 J Stadion Międzyrzecz (sztuczna nawierzchnia) ( Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1 )
GKP BOGDANIEC 4 0 WALKA CZARNÓW 2022-10-08 14:00 6 2022/2023 J Boisko Gminne w Bogdańcu ( Bogdaniec, Pocztowa 7 )
TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 11 1 AS PIESKI 2022-10-09 11:00 6 2022/2023 J STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 )
ZJEDNOCZENI JENINIEC 11 2 BRZEŹNO BŁYSKAWICA 2022-10-09 13:00 6 2022/2023 J Boisko szkolne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2 5 BRUNATNI SIENIAWA 2022-10-09 15:00 6 2022/2023 J Twierdza ( Smogóry 60 )
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ 2 3 TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-10-16 11:00 7 2022/2023 J Gorzowska , 66-460 Witnica
AS PIESKI 0 3 ZJEDNOCZENI JENINIEC 2022-10-16 12:00 7 2022/2023 J Stadion miejski Międzyrzecz, sztuczna murawa ( Międzyrzecz 1 )
BRUNATNI SIENIAWA 0 5 GKP BOGDANIEC 2022-10-16 12:00 7 2022/2023 J Sieniawa . , 66-220 Sieniawa
BRZEŹNO BŁYSKAWICA 8 6 SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2022-10-16 13:00 7 2022/2023 J Stadion Sportowy ( Ośno Lubuskie, Sportowa 1 )
WALKA CZARNÓW 6 2 BŁĘKITNI BUKOWIEC 2022-10-16 14:00 7 2022/2023 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
GKP BOGDANIEC 10 1 BŁĘKITNI BUKOWIEC 2022-10-22 14:00 8 2022/2023 J Pocztowa 7 , 66-450 Bogdaniec
BRUNATNI SIENIAWA 11 2 BRZEŹNO BŁYSKAWICA 2022-10-23 12:00 8 2022/2023 J Sieniawa ( Sieniawa . )
ZJEDNOCZENI JENINIEC 1 0 KLUB SPORTOWY BIAŁCZ 2022-10-23 13:00 8 2022/2023 J Boisko szkolne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2 3 AS PIESKI 2022-10-23 14:00 8 2022/2023 J Twierdza (Smogóry 60)
TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 1 1 WALKA CZARNÓW 2022-10-23 15:00 8 2022/2023 J STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 )
BŁĘKITNI BUKOWIEC 2 1 TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-10-29 12:00 9 2022/2023 J Stadion Miejski w Międzyrzeczu (płyta główna) (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ 3 0 SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2022-10-30 11:00 9 2022/2023 J Boisko KLUB SPORTOWY BIAŁCZ ( Białcz, Gorzowska )
BRZEŹNO BŁYSKAWICA 0 7 GKP BOGDANIEC 2022-10-30 13:00 9 2022/2023 J Stadion Sportowy ( Ośno Lubuskie, Sportowa 1 )
AS PIESKI 1 3 BRUNATNI SIENIAWA 2022-10-30 15:00 9 2022/2023 J Stadion miejski Międzyrzecz, sztuczna murawa ( Międzyrzecz 1 )
WALKA CZARNÓW 0 3 ZJEDNOCZENI JENINIEC 2022-10-30 15:00 9 2022/2023 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy ( Górzyca, Różana 41 )
AS PIESKI b/d b/d BRZEŹNO BŁYSKAWICA 2023-04-16 b/d 10 2022/2023 W BOISKO (Pieski 1)
BŁĘKITNI BUKOWIEC b/d b/d ZJEDNOCZENI JENINIEC 2023-04-16 b/d 10 2022/2023 W Stadion Międzyrzecz (sztuczna nawierzchnia) (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
GKP BOGDANIEC b/d b/d TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 2023-04-16 b/d 10 2022/2023 W Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ b/d b/d BRUNATNI SIENIAWA 2023-04-16 b/d 10 2022/2023 W Boisko KLUB SPORTOWY BIAŁCZ (Białcz, Gorzowska)
WALKA CZARNÓW b/d b/d SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2023-04-16 b/d 10 2022/2023 W boisko sportowe (Czarnów, Stańska)
AS PIESKI b/d b/d GKP BOGDANIEC 2023-04-23 b/d 11 2022/2023 W BOISKO (Pieski 1)
BRUNATNI SIENIAWA b/d b/d WALKA CZARNÓW 2023-04-23 b/d 11 2022/2023 W Sieniawa (Sieniawa .)
BRZEŹNO BŁYSKAWICA b/d b/d KLUB SPORTOWY BIAŁCZ 2023-04-23 b/d 11 2022/2023 W Stadion Miejski (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY b/d b/d BŁĘKITNI BUKOWIEC 2023-04-23 b/d 11 2022/2023 W Twierdza (Smogóry 60)
ZJEDNOCZENI JENINIEC b/d b/d TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 2023-04-23 b/d 11 2022/2023 W BOISKO (Jeniniec 1)
BŁĘKITNI BUKOWIEC b/d b/d BRUNATNI SIENIAWA 2023-04-30 b/d 12 2022/2023 W Stadion Międzyrzecz (sztuczna nawierzchnia) (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
GKP BOGDANIEC b/d b/d ZJEDNOCZENI JENINIEC 2023-04-30 b/d 12 2022/2023 W Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ b/d b/d AS PIESKI 2023-04-30 b/d 12 2022/2023 W Boisko KLUB SPORTOWY BIAŁCZ (Białcz, Gorzowska)
TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ b/d b/d SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2023-04-30 b/d 12 2022/2023 W STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
WALKA CZARNÓW b/d b/d BRZEŹNO BŁYSKAWICA 2023-04-30 b/d 12 2022/2023 W boisko sportowe (Czarnów, Stańska)
AS PIESKI b/d b/d WALKA CZARNÓW 2023-05-07 b/d 13 2022/2023 W BOISKO (Pieski 1)
BRUNATNI SIENIAWA b/d b/d TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 2023-05-07 b/d 13 2022/2023 W Sieniawa (Sieniawa .)
BRZEŹNO BŁYSKAWICA b/d b/d BŁĘKITNI BUKOWIEC 2023-05-07 b/d 13 2022/2023 W Stadion Miejski (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ b/d b/d GKP BOGDANIEC 2023-05-07 b/d 13 2022/2023 W Boisko KLUB SPORTOWY BIAŁCZ (Białcz, Gorzowska)
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY b/d b/d ZJEDNOCZENI JENINIEC 2023-05-07 b/d 13 2022/2023 W Twierdza (Smogóry 60)
BŁĘKITNI BUKOWIEC b/d b/d AS PIESKI 2023-05-14 b/d 14 2022/2023 W Stadion Międzyrzecz (sztuczna nawierzchnia) (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
GKP BOGDANIEC b/d b/d SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2023-05-14 b/d 14 2022/2023 W Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ b/d b/d BRZEŹNO BŁYSKAWICA 2023-05-14 b/d 14 2022/2023 W STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
WALKA CZARNÓW b/d b/d KLUB SPORTOWY BIAŁCZ 2023-05-14 b/d 14 2022/2023 W boisko sportowe (Czarnów, Stańska)
ZJEDNOCZENI JENINIEC b/d b/d BRUNATNI SIENIAWA 2023-05-14 b/d 14 2022/2023 W BOISKO (Jeniniec 1)
AS PIESKI b/d b/d TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 2023-05-21 b/d 15 2022/2023 W BOISKO (Pieski 1)
BRUNATNI SIENIAWA b/d b/d SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2023-05-21 b/d 15 2022/2023 W Sieniawa (Sieniawa .)
BRZEŹNO BŁYSKAWICA b/d b/d ZJEDNOCZENI JENINIEC 2023-05-21 b/d 15 2022/2023 W Stadion Miejski (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ b/d b/d BŁĘKITNI BUKOWIEC 2023-05-21 b/d 15 2022/2023 W Boisko KLUB SPORTOWY BIAŁCZ (Białcz, Gorzowska)
WALKA CZARNÓW b/d b/d GKP BOGDANIEC 2023-05-21 b/d 15 2022/2023 W boisko sportowe (Czarnów, Stańska)
BŁĘKITNI BUKOWIEC b/d b/d WALKA CZARNÓW 2023-05-28 b/d 16 2022/2023 W Stadion Międzyrzecz (sztuczna nawierzchnia) (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
GKP BOGDANIEC b/d b/d BRUNATNI SIENIAWA 2023-05-28 b/d 16 2022/2023 W Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY b/d b/d BRZEŹNO BŁYSKAWICA 2023-05-28 b/d 16 2022/2023 W Twierdza (Smogóry 60)
TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ b/d b/d KLUB SPORTOWY BIAŁCZ 2023-05-28 b/d 16 2022/2023 W STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
ZJEDNOCZENI JENINIEC b/d b/d AS PIESKI 2023-05-28 b/d 16 2022/2023 W BOISKO (Jeniniec 1)
AS PIESKI b/d b/d SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 2023-06-04 b/d 17 2022/2023 W BOISKO (Pieski 1)
BŁĘKITNI BUKOWIEC b/d b/d GKP BOGDANIEC 2023-06-04 b/d 17 2022/2023 W Stadion Międzyrzecz (sztuczna nawierzchnia) (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
BRZEŹNO BŁYSKAWICA b/d b/d BRUNATNI SIENIAWA 2023-06-04 b/d 17 2022/2023 W Stadion Miejski (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
KLUB SPORTOWY BIAŁCZ b/d b/d ZJEDNOCZENI JENINIEC 2023-06-04 b/d 17 2022/2023 W Boisko KLUB SPORTOWY BIAŁCZ (Białcz, Gorzowska)
WALKA CZARNÓW b/d b/d TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 2023-06-04 b/d 17 2022/2023 W boisko sportowe (Czarnów, Stańska)
BRUNATNI SIENIAWA b/d b/d AS PIESKI 2023-06-11 15:00 18 2022/2023 W Sieniawa (Sieniawa .)
GKP BOGDANIEC b/d b/d BRZEŹNO BŁYSKAWICA 2023-06-11 15:00 18 2022/2023 W Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY b/d b/d KLUB SPORTOWY BIAŁCZ 2023-06-11 15:00 18 2022/2023 W Twierdza (Smogóry 60)
TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ b/d b/d BŁĘKITNI BUKOWIEC 2023-06-11 15:00 18 2022/2023 W STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
ZJEDNOCZENI JENINIEC b/d b/d WALKA CZARNÓW 2023-06-11 15:00 18 2022/2023 W BOISKO (Jeniniec 1)