Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 3 2 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2022-09-01 18:00 1 2022/2023 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
MUKS PS Kostrzyn/O 0 9 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON III GORZÓW 2022-09-03 10:00 1 2022/2023 J MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 5 5 PUKS MAKSYMILIAN 2022-09-03 10:00 1 2022/2023 J MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
UKS POLONIA SŁUBICE 0 4 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2022-09-04 10:30 1 2022/2023 J OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)
PUKS MAKSYMILIAN 2 0 WITNICKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA 2022-09-10 09:00 2 2022/2023 J Kukuła (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6)
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 3 1 MUKS PS Kostrzyn/O 2022-09-10 10:00 2 2022/2023 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON III GORZÓW 1 3 UKS POLONIA SŁUBICE 2022-09-10 10:00 2 2022/2023 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
ILANKA RZEPIN 4 0 UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 2022-09-10 10:00 2 2022/2023 J Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 4 5 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2022-09-10 13:00 2 2022/2023 J WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 )
PROGRES GORZÓW 0 7 TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-09-12 17:30 2 2022/2023 J KP Progres (Witnica 1)
ILANKA RZEPIN 2 6 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-09-14 17:00 1 2022/2023 J Lipowa , 69-110 Rzepin
TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 8 2 PUKS MAKSYMILIAN 2022-09-17 10:00 3 2022/2023 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 2 2 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-09-17 10:00 3 2022/2023 J MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
WITNICKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA 0 6 ILANKA RZEPIN 2022-09-17 10:00 3 2022/2023 J Stadion Miejski w Witnicy (Witnica, Strzelecka 19)
UKS POLONIA SŁUBICE 2 4 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2022-09-17 11:00 3 2022/2023 J OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 1 2 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON III GORZÓW 2022-09-18 11:00 3 2022/2023 J Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 )
WITNICKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA 0 5 PROGRES GORZÓW 2022-09-21 18:00 1 2022/2023 J Stadion Miejski w Witnicy (Witnica, Strzelecka 19)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 3 2 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON III GORZÓW 2022-09-24 09:00 4 2022/2023 J WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 1 3 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2022-09-24 10:00 4 2022/2023 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 6 0 WITNICKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA 2022-09-24 10:00 4 2022/2023 J MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
PROGRES GORZÓW 2 1 UKS POLONIA SŁUBICE 2022-09-24 10:30 4 2022/2023 J KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)
PUKS MAKSYMILIAN 5 0 MUKS PS Kostrzyn/O 2022-09-24 11:00 4 2022/2023 J Kukuła ( Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6 )
ILANKA RZEPIN 2 1 TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-09-24 13:30 4 2022/2023 J Stadion Lipowa w centrum miasta ( Rzepin, Lipowa )
MUKS PS Kostrzyn/O 0 6 PROGRES GORZÓW 2022-09-27 17:30 3 2022/2023 J MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 3 2 PROGRES GORZÓW 2022-09-30 17:30 5 2022/2023 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON III GORZÓW 4 3 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2022-10-01 09:00 5 2022/2023 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 4 0 UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 2022-10-01 10:00 5 2022/2023 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
MUKS PS Kostrzyn/O 2 11 ILANKA RZEPIN 2022-10-01 11:00 5 2022/2023 J Niepodległości 11 , 66-470 Kostrzyn nad Odrą
UKS POLONIA SŁUBICE 1 0 PUKS MAKSYMILIAN 2022-10-01 11:00 5 2022/2023 J OLIMPIJSKI ( Słubice, Sportowa 1 )
WITNICKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA 1 10 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-10-02 12:00 5 2022/2023 J Strzelecka 19 , 66-460 Witnica
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 6 3 MUKS PS Kostrzyn/O 2022-10-06 17:30 6 2022/2023 J Niepodległości 11 , 66-470 Kostrzyn nad Odrą
ILANKA RZEPIN 5 0 UKS POLONIA SŁUBICE 2022-10-08 10:00 6 2022/2023 J Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )
PROGRES GORZÓW 0 7 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON III GORZÓW 2022-10-08 10:30 6 2022/2023 J KP Progres (Wojcieszyce 1)
PUKS MAKSYMILIAN 5 6 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2022-10-08 11:00 6 2022/2023 J Kukuła ( Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6 )
WITNICKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA 0 10 TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-10-08 11:00 6 2022/2023 J Centrum Sportowe SAHARA ( Witnica, Wiosny Ludów 4 )
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 5 1 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2022-10-13 16:00 6 2022/2023 J WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON III GORZÓW 3 1 PUKS MAKSYMILIAN 2022-10-15 09:00 7 2022/2023 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
MUKS PS Kostrzyn/O 2 4 WITNICKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA 2022-10-15 10:00 7 2022/2023 J MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 1 0 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-10-15 10:00 7 2022/2023 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2 1 PROGRES GORZÓW 2022-10-15 11:00 7 2022/2023 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )
UKS POLONIA SŁUBICE 2 1 UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 2022-10-15 11:00 7 2022/2023 J OLIMPIJSKI ( Słubice, Sportowa 1 )
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 1 5 ILANKA RZEPIN 2022-10-16 11:00 7 2022/2023 J Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 )
TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 3 2 MUKS PS Kostrzyn/O 2022-10-19 16:30 8 2022/2023 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 6 0 PROGRES GORZÓW 2022-10-22 09:00 8 2022/2023 J WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
PUKS MAKSYMILIAN 0 1 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2022-10-22 11:00 8 2022/2023 J Kukuła ( Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6 )
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 1 6 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2022-10-22 11:00 8 2022/2023 J MOSIR Kostrzyn nad Odrą ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 )
ILANKA RZEPIN 2 2 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON III GORZÓW 2022-10-22 13:00 8 2022/2023 J Stadion Lipowa w centrum miasta ( Rzepin, Lipowa )
WITNICKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA 2 1 UKS POLONIA SŁUBICE 2022-10-24 16:30 8 2022/2023 J Centrum Sportowe SAHARA (Witnica, Wiosny Ludów 4)
PROGRES GORZÓW 3 0 PUKS MAKSYMILIAN 2022-10-29 08:30 9 2022/2023 J KP Progres (Wojcieszyce 1)
MUKS PS Kostrzyn/O 0 4 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-10-29 10:00 9 2022/2023 J MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
UKS POLONIA SŁUBICE 0 2 TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-10-29 10:00 9 2022/2023 J OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON III GORZÓW 7 0 UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 2022-10-29 11:00 9 2022/2023 J Olimpijska 1 , 66-400 Gorzów Wlkp
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 5 2 WITNICKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA 2022-10-29 11:00 9 2022/2023 J Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 )
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 4 3 ILANKA RZEPIN 2022-10-29 15:00 9 2022/2023 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )
ILANKA RZEPIN 3 0 PROGRES GORZÓW 2022-11-05 09:00 10 2022/2023 J Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Poznańska 60)
TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 2 1 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2022-11-05 10:00 10 2022/2023 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
WITNICKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA 1 5 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON III GORZÓW 2022-11-05 11:00 10 2022/2023 J Stadion Miejski w Witnicy (Witnica, Strzelecka 19)
MUKS PS Kostrzyn/O 1 3 UKS POLONIA SŁUBICE 2022-11-05 12:00 10 2022/2023 J MOSiR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 )
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 4 2 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2022-11-05 12:00 10 2022/2023 J MOSIR Kostrzyn nad Odrą ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 )
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2 3 PUKS MAKSYMILIAN 2022-11-06 09:45 10 2022/2023 J WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 1 1 WITNICKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA 2022-11-12 11:00 11 2022/2023 J Olimpijska 1 , 66-400 Gorzów Wlkp
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON III GORZÓW 0 3 TS CELULOZA II KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-11-12 11:00 11 2022/2023 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
PROGRES GORZÓW 6 3 UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą 2022-11-12 11:00 11 2022/2023 J Sportowa 1 , 66-415 Wojcieszyce
PUKS MAKSYMILIAN 3 3 ILANKA RZEPIN 2022-11-12 11:00 11 2022/2023 J Kukuła ( Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 6 )
UKS POLONIA SŁUBICE 5 2 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-11-12 12:00 11 2022/2023 J OLIMPIJSKI ( Słubice, Sportowa 1 )
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 3 1 MUKS PS Kostrzyn/O 2022-11-19 12:00 11 2022/2023 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)