Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2 4 MEPROZET STARE KUROWO 2022-09-03 11:00 1 2022/2023 J Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
STAL SULĘCIN 0 1 LUBUSZANIN DREZDENKO 2022-09-04 11:00 1 2022/2023 J Stanisława Moniuszki 2 , 69-200 Sulęcin
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 1 1 KS KANIA CUP BACZYNA 2022-09-04 14:00 1 2022/2023 J Stadion Sportowy ( Ośno Lubuskie, Sportowa 1 )
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 4 6 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2022-09-04 15:00 1 2022/2023 J Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 )
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 5 0 POGOŃ SKWIERZYNA 2022-09-04 18:00 1 2022/2023 J WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 )
LUBUSZANIN DREZDENKO 4 0 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-09-06 18:30 2 2022/2023 J Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ILANKA RZEPIN 6 2 PIAST KARNIN 2022-09-08 17:30 1 2022/2023 J Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )
MEPROZET STARE KUROWO 3 1 STAL SULĘCIN 2022-09-10 11:00 2 2022/2023 J Ogardy ( Ogardy 1 )
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 7 4 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2022-09-11 14:00 2 2022/2023 J Stadion Sportowy ( Ośno Lubuskie, Sportowa 1 )
PIAST KARNIN 4 6 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2022-09-11 15:00 2 2022/2023 J Stadion Miejski ( Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26 )
POGOŃ SKWIERZYNA 0 1 ILANKA RZEPIN 2022-09-12 17:30 2 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 3 2 KS KANIA CUP BACZYNA 2022-09-17 11:00 3 2022/2023 J Leśna 2 , 66-520 Dobiegniew
ILANKA RZEPIN 8 2 LUBUSZANIN DREZDENKO 2022-09-17 11:00 3 2022/2023 J Stadion Lipowa w centrum miasta ( Rzepin, Lipowa )
STAL SULĘCIN 6 0 MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2022-09-18 11:00 3 2022/2023 J Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga ( Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2 )
KS KANIA CUP BACZYNA 1 4 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2022-09-19 17:30 2 2022/2023 J ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 11 1 MEPROZET STARE KUROWO 2022-09-19 18:00 3 2022/2023 J WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 4 6 STAL SULĘCIN 2022-09-24 11:00 4 2022/2023 J Stadion Miejski w Dobiegniewie ( Dobiegniew, Leśna 2 )
MEPROZET STARE KUROWO 1 4 ILANKA RZEPIN 2022-09-24 11:00 4 2022/2023 J Ogardy ( Ogardy 1 )
LUBUSZANIN DREZDENKO 1 3 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2022-09-25 14:00 4 2022/2023 J Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 1 9 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-09-25 14:00 4 2022/2023 J Stadion Sportowy ( Ośno Lubuskie, Sportowa 1 )
POGOŃ SKWIERZYNA 1 2 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2022-09-26 17:00 4 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
KS KANIA CUP BACZYNA 2 2 PIAST KARNIN 2022-09-27 17:00 4 2022/2023 J ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2 2 POGOŃ SKWIERZYNA 2022-09-29 17:00 3 2022/2023 J Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
STAL SULĘCIN 10 0 KS KANIA CUP BACZYNA 2022-10-02 09:00 5 2022/2023 J Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
PIAST KARNIN 5 4 POGOŃ SKWIERZYNA 2022-10-02 12:30 5 2022/2023 J Stadion Miejski ( Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26 )
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 7 0 MEPROZET STARE KUROWO 2022-10-02 15:00 5 2022/2023 J Sportowa 1 , 66-500 Strzelce Krajeńskie
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 14 2 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2022-10-02 17:00 5 2022/2023 J WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 )
ILANKA RZEPIN 10 0 MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2022-10-03 16:30 5 2022/2023 J Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 4 1 LUBUSZANIN DREZDENKO 2022-10-05 17:00 5 2022/2023 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
STAL SULĘCIN 2 3 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-10-08 10:00 6 2022/2023 J Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 0 6 ILANKA RZEPIN 2022-10-08 11:00 6 2022/2023 J Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
LUBUSZANIN DREZDENKO 1 4 PIAST KARNIN 2022-10-08 11:00 6 2022/2023 J Mickiewicza 4 , 66-530 Drezdenko
MEPROZET STARE KUROWO 1 2 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2022-10-08 11:00 6 2022/2023 J Boisko Ogardy ( Ogardy 52 )
KS KANIA CUP BACZYNA 0 8 POGOŃ SKWIERZYNA 2022-10-08 15:00 6 2022/2023 J ARENA KANIA CUP ( Baczyna, Szkolna 7 )
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 4 4 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2022-10-09 14:00 6 2022/2023 J Stadion Sportowy ( Ośno Lubuskie, Sportowa 1 )
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2 3 PIAST KARNIN 2022-10-11 16:00 3 2022/2023 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
POGOŃ SKWIERZYNA 2 4 LUBUSZANIN DREZDENKO 2022-10-11 17:00 7 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 13 0 KS KANIA CUP BACZYNA 2022-10-16 11:00 7 2022/2023 J WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 )
ILANKA RZEPIN 6 1 STAL SULĘCIN 2022-10-16 11:00 7 2022/2023 J Poznańska 60 , 69-110 Rzepin
PIAST KARNIN 3 0 MEPROZET STARE KUROWO 2022-10-16 12:30 7 2022/2023 J Łagodzińska 26 , 66-400 Gorzów Wielkopolski
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 11 2 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2022-10-16 15:00 7 2022/2023 J Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 )
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2 1 MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2022-10-20 17:00 7 2022/2023 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
MEPROZET STARE KUROWO 5 6 POGOŃ SKWIERZYNA 2022-10-23 10:30 8 2022/2023 J Boisko Ogardy (Ogardy 52)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 5 4 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2022-10-23 11:00 8 2022/2023 J Stadion Miejski w Dobiegniewie ( Dobiegniew, Leśna 2 )
STAL SULĘCIN 7 5 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2022-10-23 11:00 8 2022/2023 J Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga ( Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2 )
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 0 3 ILANKA RZEPIN 2022-10-23 17:00 8 2022/2023 J WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 )
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2 3 PIAST KARNIN 2022-10-24 16:30 8 2022/2023 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
KS KANIA CUP BACZYNA 3 4 LUBUSZANIN DREZDENKO 2022-10-26 16:30 8 2022/2023 J ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)
ILANKA RZEPIN 7 0 KS KANIA CUP BACZYNA 2022-10-29 09:00 9 2022/2023 J Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
PIAST KARNIN 5 1 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2022-10-29 11:00 9 2022/2023 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 1 2 STAL SULĘCIN 2022-10-30 11:00 9 2022/2023 J GKS Przytoczna ( Przytoczna, Główna 42 )
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 4 10 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-10-30 15:00 9 2022/2023 J Sportowa 1 , 66-500 Strzelce Krajeńskie
ILANKA RZEPIN 8 1 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2022-11-05 10:00 10 2022/2023 J Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Poznańska 60)
KS KANIA CUP BACZYNA 2 8 MEPROZET STARE KUROWO 2022-11-05 10:00 10 2022/2023 J ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)
STAL SULĘCIN 1 1 PIAST KARNIN 2022-11-06 11:00 10 2022/2023 J Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga ( Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2 )
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 4 10 POGOŃ SKWIERZYNA 2022-11-06 12:00 10 2022/2023 J Stadion Miejski w Dobiegniewie ( Dobiegniew, Leśna 2 )
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 3 6 LUBUSZANIN DREZDENKO 2022-11-06 13:00 10 2022/2023 J Stadion Sportowy ( Ośno Lubuskie, Sportowa 1 )
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 9 2 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2022-11-06 18:00 10 2022/2023 J WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 )
POGOŃ SKWIERZYNA 2 1 STAL SULĘCIN 2022-11-11 11:00 11 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
MEPROZET STARE KUROWO 4 3 MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2022-11-11 11:30 11 2022/2023 J Boisko Ogardy (Ogardy 52)
LUBUSZANIN DREZDENKO 12 3 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2022-11-12 11:00 11 2022/2023 J Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2 1 ILANKA RZEPIN 2022-11-12 11:00 11 2022/2023 J GKS Przytoczna ( Przytoczna, Główna 42 )
PIAST KARNIN 1 6 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-11-13 12:30 11 2022/2023 J Stadion Miejski ( Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26 )
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 6 6 KS KANIA CUP BACZYNA 2022-11-13 14:00 11 2022/2023 J Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 )
LUBUSZANIN DREZDENKO 2 1 MEPROZET STARE KUROWO 2022-11-19 11:00 9 2022/2023 J Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
POGOŃ SKWIERZYNA 4 2 MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2022-11-19 11:00 9 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
KS KANIA CUP BACZYNA b/d b/d MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2023-03-25 b/d 12 2022/2023 W ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d STAL SULĘCIN 2023-03-25 b/d 12 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2023-03-25 b/d 12 2022/2023 W Klub Sportowy Pionier Zwierzyn (Zwierzyn, Sportowa 5)
PIAST KARNIN b/d b/d ILANKA RZEPIN 2023-03-25 b/d 12 2022/2023 W Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2023-03-25 b/d 12 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2023-03-25 b/d 12 2022/2023 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2023-04-01 b/d 13 2022/2023 W WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2023-04-01 b/d 13 2022/2023 W Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
ILANKA RZEPIN b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2023-04-01 b/d 13 2022/2023 W Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa 1)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d PIAST KARNIN 2023-04-01 b/d 13 2022/2023 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2023-04-01 b/d 13 2022/2023 W Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d KS KANIA CUP BACZYNA 2023-04-01 b/d 13 2022/2023 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
KS KANIA CUP BACZYNA b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2023-04-15 b/d 14 2022/2023 W ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d ILANKA RZEPIN 2023-04-15 b/d 14 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2023-04-15 b/d 14 2022/2023 W Klub Sportowy Pionier Zwierzyn (Zwierzyn, Sportowa 5)
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d STAL SULĘCIN 2023-04-15 b/d 14 2022/2023 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
PIAST KARNIN b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2023-04-15 b/d 14 2022/2023 W Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2023-04-15 b/d 14 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. b/d b/d MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2023-04-22 b/d 15 2022/2023 W WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
ILANKA RZEPIN b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2023-04-22 b/d 15 2022/2023 W Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa 1)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2023-04-22 b/d 15 2022/2023 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
PIAST KARNIN b/d b/d KS KANIA CUP BACZYNA 2023-04-22 b/d 15 2022/2023 W Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
STAL SULĘCIN b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2023-04-22 b/d 15 2022/2023 W Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2023-04-22 b/d 15 2022/2023 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2023-04-29 b/d 16 2022/2023 W Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
KS KANIA CUP BACZYNA b/d b/d STAL SULĘCIN 2023-04-29 b/d 16 2022/2023 W ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2023-04-29 b/d 16 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2023-04-29 b/d 16 2022/2023 W Klub Sportowy Pionier Zwierzyn (Zwierzyn, Sportowa 5)
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d ILANKA RZEPIN 2023-04-29 b/d 16 2022/2023 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d PIAST KARNIN 2023-04-29 b/d 16 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. b/d b/d STAL SULĘCIN 2023-05-06 b/d 17 2022/2023 W WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
ILANKA RZEPIN b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2023-05-06 b/d 17 2022/2023 W Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa 1)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2023-05-06 b/d 17 2022/2023 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
PIAST KARNIN b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2023-05-06 b/d 17 2022/2023 W Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d KS KANIA CUP BACZYNA 2023-05-06 b/d 17 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2023-05-06 b/d 17 2022/2023 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2023-05-13 b/d 18 2022/2023 W Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
KS KANIA CUP BACZYNA b/d b/d AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2023-05-13 b/d 18 2022/2023 W ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2023-05-13 b/d 18 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d PIAST KARNIN 2023-05-13 b/d 18 2022/2023 W Klub Sportowy Pionier Zwierzyn (Zwierzyn, Sportowa 5)
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2023-05-13 b/d 18 2022/2023 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d ILANKA RZEPIN 2023-05-13 b/d 18 2022/2023 W Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
ILANKA RZEPIN b/d b/d AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2023-05-20 b/d 19 2022/2023 W Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa 1)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d KS KANIA CUP BACZYNA 2023-05-20 b/d 19 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d STAL SULĘCIN 2023-05-20 b/d 19 2022/2023 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
PIAST KARNIN b/d b/d MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2023-05-20 b/d 19 2022/2023 W Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2023-05-20 b/d 19 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2023-05-20 b/d 19 2022/2023 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2023-05-27 b/d 20 2022/2023 W WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d PIAST KARNIN 2023-05-27 b/d 20 2022/2023 W Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
KS KANIA CUP BACZYNA b/d b/d ILANKA RZEPIN 2023-05-27 b/d 20 2022/2023 W ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2023-05-27 b/d 20 2022/2023 W Klub Sportowy Pionier Zwierzyn (Zwierzyn, Sportowa 5)
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2023-05-27 b/d 20 2022/2023 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2023-05-27 b/d 20 2022/2023 W Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2023-06-03 b/d 21 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d ILANKA RZEPIN 2023-06-03 b/d 21 2022/2023 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d KS KANIA CUP BACZYNA 2023-06-03 b/d 21 2022/2023 W Klub Sportowy Pionier Zwierzyn (Zwierzyn, Sportowa 5)
PIAST KARNIN b/d b/d STAL SULĘCIN 2023-06-03 b/d 21 2022/2023 W Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2023-06-03 b/d 21 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2023-06-03 b/d 21 2022/2023 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. b/d b/d PIAST KARNIN 2023-06-10 b/d 22 2022/2023 W WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2023-06-10 b/d 22 2022/2023 W Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
ILANKA RZEPIN b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2023-06-10 b/d 22 2022/2023 W Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa 1)
KS KANIA CUP BACZYNA b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2023-06-10 b/d 22 2022/2023 W ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7)
MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2023-06-10 b/d 22 2022/2023 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2023-06-10 b/d 22 2022/2023 W Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)