Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 1 7 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2022-09-03 11:00 1 2022/2023 J Kalsk
BIZON WILKOWO 9 1 CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 2022-09-03 11:00 1 2022/2023 J Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
DOZAMET NOWA SÓL 12 0 ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 2022-09-03 11:00 1 2022/2023 J Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
LEŚNIK SŁONE 3 3 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2022-09-03 11:00 1 2022/2023 J Sportowa , Świdnica
SPROTAVIA SZPROTAWA 7 1 PROMIEŃ ŻARY 2022-09-04 11:00 1 2022/2023 J SPROTAVIA Szprotawa ( Szprotawa, Sobieskiego 68 )
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 17 0 BŁĘKITNI OŁOBOK 2022-09-04 11:00 1 2022/2023 J Stadion OSiR w Zbąszynku ( Zbąszynek, Sportowa 2 )
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 11 2 BIZON WILKOWO 2022-09-10 11:00 2 2022/2023 J Boisko Wiejskie Olbrachtów (Olbrachtów 40)
CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 0 14 DOZAMET NOWA SÓL 2022-09-10 11:00 2 2022/2023 J Boisko Brójce (Brójce, Strażacka 1)
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 9 0 LEŚNIK SŁONE 2022-09-10 11:00 2 2022/2023 J Sportowa 2 , 66-210 Zbąszynek
ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 0 7 AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 2022-09-10 11:00 2 2022/2023 J Obiekt Brzeźnica (Brzeźnica, Zielonogórska 24)
BŁĘKITNI OŁOBOK 1 4 PROMIEŃ ŻARY 2022-09-11 11:00 2 2022/2023 J Radoszyn
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2 1 SPROTAVIA SZPROTAWA 2022-09-11 14:00 2 2022/2023 J OSiR Krosno Odrz ( Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27 )
AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 7 4 CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 2022-09-17 11:00 3 2022/2023 J stadion miejski (Sulechów, Licealna 10)
BIZON WILKOWO 3 1 ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2022-09-17 11:00 3 2022/2023 J Wilkowo 82 , 66-200 Świebodzin
DOZAMET NOWA SÓL 9 1 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2022-09-17 11:00 3 2022/2023 J Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
LEŚNIK SŁONE 8 0 BŁĘKITNI OŁOBOK 2022-09-18 11:00 3 2022/2023 J Stadion Świdnica ( Świdnica, Sportowa )
SPROTAVIA SZPROTAWA 12 2 ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 2022-09-18 11:00 3 2022/2023 J SPROTAVIA Szprotawa ( Szprotawa, Sobieskiego 68 )
PROMIEŃ ŻARY 4 1 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2022-09-18 16:30 3 2022/2023 J Okrąglak ( Żary, Zwycięzców 38 )
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2 2 AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 2022-09-24 11:00 4 2022/2023 J Boisko Wiejskie Olbrachtów ( Olbrachtów 40 )
LEŚNIK SŁONE 1 4 BIZON WILKOWO 2022-09-24 11:00 4 2022/2023 J Sportowa , Świdnica
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 3 1 DOZAMET NOWA SÓL 2022-09-24 11:00 4 2022/2023 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 0 11 PROMIEŃ ŻARY 2022-09-24 11:00 4 2022/2023 J Obiekt Brzeźnica (Brzeźnica, Zielonogórska 24)
BŁĘKITNI OŁOBOK 0 9 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2022-09-25 11:00 4 2022/2023 J Krośnieńska 1 , 66-213 Ołobok
CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 0 10 SPROTAVIA SZPROTAWA 2022-09-25 11:00 4 2022/2023 J Boisko Brójce (Brójce, Strażacka 1)
AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 1 4 ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2022-10-01 11:00 5 2022/2023 J stadion miejski (Sulechów, Licealna 10)
BIZON WILKOWO 5 4 BŁĘKITNI OŁOBOK 2022-10-01 11:00 5 2022/2023 J Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
DOZAMET NOWA SÓL 4 0 LEŚNIK SŁONE 2022-10-01 11:00 5 2022/2023 J Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
PROMIEŃ ŻARY 14 1 CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 2022-10-02 11:00 5 2022/2023 J SYRENA ( Żary, Leśna 34 )
SPROTAVIA SZPROTAWA 7 0 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2022-10-02 11:00 5 2022/2023 J SPROTAVIA Szprotawa ( Szprotawa, Sobieskiego 68 )
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 3 0 ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 2022-10-02 14:00 5 2022/2023 J OSiR Krosno Odrz ( Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27 )
BIZON WILKOWO 1 7 DOZAMET NOWA SÓL 2022-10-08 11:00 6 2022/2023 J Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
BŁĘKITNI OŁOBOK 2 4 ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 2022-10-09 11:00 6 2022/2023 J Ołobok Boisko Wiejskie ( Ołobok, Krośnieńska 1 )
CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 0 5 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2022-10-09 11:00 6 2022/2023 J Strażacka 1 , 66-304 Brójce
LEŚNIK SŁONE 0 5 AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 2022-10-09 11:00 6 2022/2023 J Stadion Świdnica ( Świdnica, Sportowa )
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 6 1 SPROTAVIA SZPROTAWA 2022-10-09 11:00 6 2022/2023 J Stadion OSiR w Zbąszynku ( Zbąszynek, Sportowa 2 )
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 0 3 PROMIEŃ ŻARY 2022-10-12 16:30 6 2022/2023 J Boisko Wiejskie Olbrachtów (Olbrachtów 40)
AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 6 3 BIZON WILKOWO 2022-10-15 11:00 7 2022/2023 J stadion miejski (Sulechów, Licealna 10)
DOZAMET NOWA SÓL 10 0 BŁĘKITNI OŁOBOK 2022-10-15 11:00 7 2022/2023 J Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 3 0 CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 2022-10-15 11:00 7 2022/2023 J Zielonogórska 24 , 68-113 Brzeźnica
PROMIEŃ ŻARY 1 3 ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2022-10-16 11:00 7 2022/2023 J SYRENA ( Żary, Leśna 34 )
SPROTAVIA SZPROTAWA 3 2 LEŚNIK SŁONE 2022-10-16 11:00 7 2022/2023 J SPROTAVIA Szprotawa ( Szprotawa, Sobieskiego 68 )
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 10 0 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2022-10-16 14:00 7 2022/2023 J OSiR Krosno Odrz ( Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27 )
BIZON WILKOWO 1 6 SPROTAVIA SZPROTAWA 2022-10-22 11:00 8 2022/2023 J Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
DOZAMET NOWA SÓL 4 0 AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 2022-10-22 11:00 8 2022/2023 J Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
LEŚNIK SŁONE 2 4 PROMIEŃ ŻARY 2022-10-22 11:00 8 2022/2023 J Sportowa , Świdnica
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 8 1 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2022-10-22 11:00 8 2022/2023 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2 1 ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 2022-10-22 13:00 8 2022/2023 J Boisko Wiejskie Olbrachtów ( Olbrachtów 40 )
BŁĘKITNI OŁOBOK 3 1 CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 2022-10-23 11:00 8 2022/2023 J Ołobok Boisko Wiejskie ( Ołobok, Krośnieńska 1 )
AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 6 3 BŁĘKITNI OŁOBOK 2022-10-29 11:00 9 2022/2023 J stadion miejski (Sulechów, Licealna 10)
CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 2 1 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2022-10-29 11:00 9 2022/2023 J Boisko Brójce (Brójce, Strażacka 1)
ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 4 1 ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2022-10-29 11:00 9 2022/2023 J Obiekt Brzeźnica (Brzeźnica, Zielonogórska 24)
PROMIEŃ ŻARY 7 1 BIZON WILKOWO 2022-10-30 11:00 9 2022/2023 J Leśna 34 , 68-200 Żary
SPROTAVIA SZPROTAWA 2 6 DOZAMET NOWA SÓL 2022-10-30 11:00 9 2022/2023 J SPROTAVIA Szprotawa ( Szprotawa, Sobieskiego 68 )
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 4 4 LEŚNIK SŁONE 2022-10-30 14:00 9 2022/2023 J OSiR Krosno Odrz ( Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27 )
BIZON WILKOWO 0 1 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2022-11-05 11:00 10 2022/2023 J Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
DOZAMET NOWA SÓL 4 0 PROMIEŃ ŻARY 2022-11-05 11:00 10 2022/2023 J Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 2 2 SPROTAVIA SZPROTAWA 2022-11-06 11:00 10 2022/2023 J stadion miejski (Sulechów, Licealna 10)
BŁĘKITNI OŁOBOK 4 1 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2022-11-06 11:00 10 2022/2023 J Ołobok Boisko Wiejskie ( Ołobok, Krośnieńska 1 )
LEŚNIK SŁONE 4 5 ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 2022-11-06 11:00 10 2022/2023 J Sportowa , Świdnica
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 11 0 CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 2022-11-06 11:00 10 2022/2023 J Stadion OSiR w Zbąszynku ( Zbąszynek, Sportowa 2 )
ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 3 0 BIZON WILKOWO 2022-11-11 13:00 11 2022/2023 J Obiekt Brzeźnica (Brzeźnica, Zielonogórska 24)
PROMIEŃ ŻARY 4 1 AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 2022-11-12 10:00 11 2022/2023 J SYRENA (Żary, Leśna 34)
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 0 5 ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2022-11-12 11:00 11 2022/2023 J Olbrachtów 40 , 68-200 Żary
SPROTAVIA SZPROTAWA 12 0 BŁĘKITNI OŁOBOK 2022-11-12 11:00 11 2022/2023 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 1 5 LEŚNIK SŁONE 2022-11-13 11:00 11 2022/2023 J Boisko Brójce ( Brójce, Strażacka 1 )
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 0 2 DOZAMET NOWA SÓL 2022-11-13 14:00 11 2022/2023 J OSiR Krosno Odrz ( Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27 )
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2023-03-25 11:00 12 2022/2023 W Ołobok Boisko Wiejskie ( Ołobok, Krośnieńska 1 )
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW b/d b/d LEŚNIK SŁONE 2023-03-26 11:00 12 2022/2023 W Boisko Wiejskie Olbrachtów (Olbrachtów 40)
CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 0 3 BIZON WILKOWO 2023-03-26 11:00 12 2022/2023 W
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2023-03-26 11:00 12 2022/2023 W SYRENA (Żary, Leśna 34)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 2023-03-26 11:00 12 2022/2023 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 0 3 DOZAMET NOWA SÓL 2023-03-26 11:00 12 2022/2023 W
AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 3 0 ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 2023-04-02 11:00 13 2022/2023 W
BIZON WILKOWO b/d b/d BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2023-04-02 11:00 13 2022/2023 W Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
DOZAMET NOWA SÓL 3 0 CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 2023-04-02 11:00 13 2022/2023 W
LEŚNIK SŁONE b/d b/d ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2023-04-02 11:00 13 2022/2023 W Sportowa , Świdnica
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2023-04-02 11:00 13 2022/2023 W SYRENA (Żary, Leśna 34)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-04-02 11:00 13 2022/2023 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW b/d b/d DOZAMET NOWA SÓL 2023-04-16 11:00 14 2022/2023 W Boisko Wiejskie Olbrachtów (Olbrachtów 40)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d LEŚNIK SŁONE 2023-04-16 11:00 14 2022/2023 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 0 3 AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 2023-04-16 11:00 14 2022/2023 W
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2023-04-16 11:00 14 2022/2023 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK b/d b/d BIZON WILKOWO 2023-04-16 11:00 14 2022/2023 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 0 3 SPROTAVIA SZPROTAWA 2023-04-16 11:00 14 2022/2023 W
AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW b/d b/d BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2023-04-23 11:00 15 2022/2023 W stadion miejski (Sulechów, Licealna 10)
BIZON WILKOWO b/d b/d LEŚNIK SŁONE 2023-04-23 11:00 15 2022/2023 W Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
DOZAMET NOWA SÓL b/d b/d ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2023-04-23 11:00 15 2022/2023 W Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
PROMIEŃ ŻARY 3 0 ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 2023-04-23 11:00 15 2022/2023 W
SPROTAVIA SZPROTAWA 3 0 CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 2023-04-23 11:00 15 2022/2023 W
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2023-04-23 11:00 15 2022/2023 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2023-04-30 11:00 16 2022/2023 W Boisko Wiejskie Olbrachtów (Olbrachtów 40)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d BIZON WILKOWO 2023-04-30 11:00 16 2022/2023 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 0 3 PROMIEŃ ŻARY 2023-04-30 11:00 16 2022/2023 W
LEŚNIK SŁONE b/d b/d DOZAMET NOWA SÓL 2023-04-30 11:00 16 2022/2023 W Sportowa , Świdnica
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK b/d b/d AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 2023-04-30 11:00 16 2022/2023 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 0 3 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-04-30 11:00 16 2022/2023 W
AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW b/d b/d LEŚNIK SŁONE 2023-05-07 11:00 17 2022/2023 W stadion miejski (Sulechów, Licealna 10)
DOZAMET NOWA SÓL b/d b/d BIZON WILKOWO 2023-05-07 11:00 17 2022/2023 W Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2023-05-07 11:00 17 2022/2023 W SYRENA (Żary, Leśna 34)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2023-05-07 11:00 17 2022/2023 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 3 0 CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 2023-05-07 11:00 17 2022/2023 W
ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 0 3 BŁĘKITNI OŁOBOK 2023-05-07 11:00 17 2022/2023 W
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d DOZAMET NOWA SÓL 2023-05-13 11:00 18 2022/2023 W Ołobok Boisko Wiejskie ( Ołobok, Krośnieńska 1 )
BIZON WILKOWO b/d b/d AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 2023-05-14 11:00 18 2022/2023 W Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-05-14 11:00 18 2022/2023 W Boisko Wiejskie Olbrachtów (Olbrachtów 40)
CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower b/d b/d ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 2023-05-14 11:00 18 2022/2023 W
LEŚNIK SŁONE b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2023-05-14 11:00 18 2022/2023 W Sportowa , Świdnica
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2023-05-14 11:00 18 2022/2023 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW b/d b/d DOZAMET NOWA SÓL 2023-05-21 11:00 19 2022/2023 W stadion miejski (Sulechów, Licealna 10)
CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 0 3 BŁĘKITNI OŁOBOK 2023-05-21 11:00 19 2022/2023 W
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d LEŚNIK SŁONE 2023-05-21 11:00 19 2022/2023 W SYRENA (Żary, Leśna 34)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d BIZON WILKOWO 2023-05-21 11:00 19 2022/2023 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2023-05-21 11:00 19 2022/2023 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 0 3 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2023-05-21 11:00 19 2022/2023 W
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 2023-05-27 11:00 20 2022/2023 W Ołobok Boisko Wiejskie ( Ołobok, Krośnieńska 1 )
BIZON WILKOWO b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2023-05-28 11:00 20 2022/2023 W Bizon Wilkowo (Wilkowo 82)
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 3 0 CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 2023-05-28 11:00 20 2022/2023 W
DOZAMET NOWA SÓL b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2023-05-28 11:00 20 2022/2023 W Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
LEŚNIK SŁONE b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-05-28 11:00 20 2022/2023 W Sportowa , Świdnica
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 3 0 ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 2023-05-28 11:00 20 2022/2023 W
BŁĘKITNI OLBRACHTÓW b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2023-06-04 11:00 21 2022/2023 W Boisko Wiejskie Olbrachtów (Olbrachtów 40)
CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 0 3 ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK 2023-06-04 11:00 21 2022/2023 W
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d DOZAMET NOWA SÓL 2023-06-04 11:00 21 2022/2023 W SYRENA (Żary, Leśna 34)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW 2023-06-04 11:00 21 2022/2023 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d BIZON WILKOWO 2023-06-04 11:00 21 2022/2023 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 0 3 LEŚNIK SŁONE 2023-06-04 11:00 21 2022/2023 W
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2023-06-10 11:00 22 2022/2023 W Ołobok Boisko Wiejskie ( Ołobok, Krośnieńska 1 )
AKADEMIA PIŁKARSKA SULECHÓW b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2023-06-11 11:00 22 2022/2023 W stadion miejski (Sulechów, Licealna 10)
BIZON WILKOWO 3 0 ZORZA BRZEŹNICA - drużyna wycofana, walkower 2023-06-11 11:00 22 2022/2023 W
DOZAMET NOWA SÓL b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-06-11 11:00 22 2022/2023 W Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
LEŚNIK SŁONE 3 0 CHROBRY BRÓJCE - drużyna wycofana, walkower 2023-06-11 11:00 22 2022/2023 W
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK b/d b/d BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 2023-06-11 11:00 22 2022/2023 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)