Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
KP ŚWIDNICA 3 2 ENERGETYK DYCHÓW 2022-09-03 16:00 1 2022/2023 J Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1)
ZORZA GRZMIĄCA 0 4 SYRENA CYBINKA 2022-09-04 12:00 1 2022/2023 J Grzmiąca, Głucholeśna .
POLESIE BIAŁKÓW 6 4 PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2022-09-04 14:30 1 2022/2023 J Stadion wiejski Białków (Białków 1)
ZIELONI ŁAGÓW 5 0 KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2022-09-04 15:00 1 2022/2023 J Boisko Łagów (Łagów 1)
CARINA II GUBIN 12 1 ŻENISZ ŻENICHÓW 2022-09-04 17:00 1 2022/2023 J STADION MIEJSKI ( Gubin, Generała Sikorskiego 89 )
SYRENA CYBINKA 4 5 PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2022-09-10 14:00 2 2022/2023 J Stadion Miejski ( Cybinka, Dąbrowskiego 32 )
KRUSZYWO RADUSZEC STARY 0 3 CARINA II GUBIN 2022-09-10 16:15 2 2022/2023 J Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
ŻENISZ ŻENICHÓW 1 0 POLESIE BIAŁKÓW 2022-09-11 12:00 2 2022/2023 J Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak)
ENERGETYK DYCHÓW 1 1 ZIELONI ŁAGÓW 2022-09-11 15:00 2 2022/2023 J Boisko Dychów (Dychów 1)
ZORZA GRZMIĄCA 4 3 KP ŚWIDNICA 2022-09-11 15:00 2 2022/2023 J MGLKS Victoria Koronowo ( Grzmiąca, Głucholeśna . )
KP ŚWIDNICA 2 2 SYRENA CYBINKA 2022-09-17 15:00 3 2022/2023 J Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO 3 2 ŻENISZ ŻENICHÓW 2022-09-18 13:30 3 2022/2023 J Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
POLESIE BIAŁKÓW 3 2 KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2022-09-18 15:00 3 2022/2023 J Stadion wiejski Białków (Białków 1)
ZIELONI ŁAGÓW 1 1 ZORZA GRZMIĄCA 2022-09-18 15:00 3 2022/2023 J Boisko Łagów (Łagów 1)
CARINA II GUBIN 2 2 ENERGETYK DYCHÓW 2022-09-18 16:00 3 2022/2023 J STADION MIEJSKI ( Gubin, Generała Sikorskiego 89 )
KP ŚWIDNICA 3 1 ZIELONI ŁAGÓW 2022-09-24 15:00 4 2022/2023 J Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY 6 2 PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2022-09-24 15:00 4 2022/2023 J Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
ENERGETYK DYCHÓW 2 3 POLESIE BIAŁKÓW 2022-09-25 12:00 4 2022/2023 J Boisko Dychów (Dychów 1)
ZORZA GRZMIĄCA 1 10 CARINA II GUBIN 2022-09-25 12:00 4 2022/2023 J Grzmiąca, Głucholeśna .
SYRENA CYBINKA 5 0 ŻENISZ ŻENICHÓW 2022-09-25 15:00 4 2022/2023 J Stadion Miejski (Cybinka, Szkolna 5)
CARINA II GUBIN 3 2 KP ŚWIDNICA 2022-10-02 12:00 5 2022/2023 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
ŻENISZ ŻENICHÓW 1 1 KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2022-10-02 14:30 5 2022/2023 J Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO 4 2 ENERGETYK DYCHÓW 2022-10-02 15:00 5 2022/2023 J Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
ZIELONI ŁAGÓW 2 3 SYRENA CYBINKA 2022-10-02 15:00 5 2022/2023 J Boisko Łagów (Łagów 1)
KP ŚWIDNICA 6 1 POLESIE BIAŁKÓW 2022-10-08 14:00 6 2022/2023 J Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1)
ENERGETYK DYCHÓW 4 7 ŻENISZ ŻENICHÓW 2022-10-09 12:00 6 2022/2023 J Boisko Dychów (Dychów 1)
ZORZA GRZMIĄCA 0 4 PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2022-10-09 12:00 6 2022/2023 J ul. Głucholeśna ., Grzmiąca
SYRENA CYBINKA 2 0 KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2022-10-09 14:30 6 2022/2023 J Stadion Miejski ( Cybinka, Dąbrowskiego 32 )
ZIELONI ŁAGÓW 1 6 CARINA II GUBIN 2022-10-09 15:00 6 2022/2023 J Boisko Łagów (Łagów 1)
ŻENISZ ŻENICHÓW 6 0 ZORZA GRZMIĄCA 2022-10-16 12:00 7 2022/2023 J Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak)
POLESIE BIAŁKÓW 2 1 ZIELONI ŁAGÓW 2022-10-16 14:00 7 2022/2023 J Stadion wiejski Białków (Białków 1)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO 3 1 KP ŚWIDNICA 2022-10-16 15:00 7 2022/2023 J Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
CARINA II GUBIN 4 2 SYRENA CYBINKA 2022-10-16 16:00 7 2022/2023 J STADION MIEJSKI ( Gubin, Generała Sikorskiego 89 )
KP ŚWIDNICA 2 2 ŻENISZ ŻENICHÓW 2022-10-22 15:00 8 2022/2023 J Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1)
CARINA II GUBIN 5 1 POLESIE BIAŁKÓW 2022-10-23 11:00 8 2022/2023 J STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
ZORZA GRZMIĄCA 2 3 KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2022-10-23 12:00 8 2022/2023 J Grzmiąca, Głucholeśna .
SYRENA CYBINKA 8 1 ENERGETYK DYCHÓW 2022-10-23 14:00 8 2022/2023 J Stadion Miejski ( Cybinka, Dąbrowskiego 32 )
ZIELONI ŁAGÓW 4 1 PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2022-10-23 15:00 8 2022/2023 J Boisko Łagów (Łagów 1)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2 2 KP ŚWIDNICA 2022-10-29 15:00 9 2022/2023 J Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO 4 6 CARINA II GUBIN 2022-10-29 15:00 9 2022/2023 J Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
POLESIE BIAŁKÓW 5 7 SYRENA CYBINKA 2022-10-30 11:00 9 2022/2023 J Stadion wiejski Białków ( Białków 1 )
ENERGETYK DYCHÓW 5 2 ZORZA GRZMIĄCA 2022-10-30 12:00 9 2022/2023 J Boisko Dychów (Dychów 1)
ŻENISZ ŻENICHÓW 0 3 ZIELONI ŁAGÓW 2022-10-30 12:00 9 2022/2023 J Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2 2 ENERGETYK DYCHÓW 2022-11-05 15:00 7 2022/2023 J Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
POLESIE BIAŁKÓW 2 3 ZORZA GRZMIĄCA 2022-11-06 13:00 5 2022/2023 J Stadion wiejski Białków (Białków 1)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY b/d b/d ZIELONI ŁAGÓW 2023-04-01 15:00 10 2022/2023 W Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
ŻENISZ ŻENICHÓW b/d b/d CARINA II GUBIN 2023-04-01 16:00 10 2022/2023 W Boisko wiejskie Żenichów (Gubin, Łąkowa brak)
ENERGETYK DYCHÓW b/d b/d KP ŚWIDNICA 2023-04-02 13:00 10 2022/2023 W Boisko Dychów (Dychów 1)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO b/d b/d POLESIE BIAŁKÓW 2023-04-02 16:00 10 2022/2023 W Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
SYRENA CYBINKA b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA 2023-04-02 16:00 10 2022/2023 W Stadion Miejski (Cybinka, Dąbrowskiego 32)
KP ŚWIDNICA b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA 2023-04-15 15:00 11 2022/2023 W Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO b/d b/d SYRENA CYBINKA 2023-04-16 14:00 11 2022/2023 W Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
POLESIE BIAŁKÓW b/d b/d ŻENISZ ŻENICHÓW 2023-04-16 15:00 11 2022/2023 W Stadion wiejski Białków (Białków 1)
ZIELONI ŁAGÓW b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW 2023-04-16 15:00 11 2022/2023 W Boisko Łagów (Łagów 1)
CARINA II GUBIN b/d b/d KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2023-04-16 16:30 11 2022/2023 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY b/d b/d POLESIE BIAŁKÓW 2023-04-22 16:00 12 2022/2023 W Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
ZORZA GRZMIĄCA b/d b/d ZIELONI ŁAGÓW 2023-04-23 12:00 12 2022/2023 W Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
ENERGETYK DYCHÓW b/d b/d CARINA II GUBIN 2023-04-23 13:00 12 2022/2023 W Boisko Dychów (Dychów 1)
SYRENA CYBINKA b/d b/d KP ŚWIDNICA 2023-04-23 15:00 12 2022/2023 W Stadion Miejski (Cybinka, Dąbrowskiego 32)
ŻENISZ ŻENICHÓW b/d b/d PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2023-04-23 16:00 12 2022/2023 W Boisko wiejskie Żenichów (Gubin, Łąkowa brak)
CARINA II GUBIN b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA 2023-04-30 12:00 13 2022/2023 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO b/d b/d KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2023-04-30 15:00 13 2022/2023 W Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
POLESIE BIAŁKÓW b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW 2023-04-30 15:00 13 2022/2023 W Stadion wiejski Białków (Białków 1)
ZIELONI ŁAGÓW b/d b/d KP ŚWIDNICA 2023-04-30 15:00 13 2022/2023 W Boisko Łagów (Łagów 1)
ŻENISZ ŻENICHÓW b/d b/d SYRENA CYBINKA 2023-04-30 15:00 13 2022/2023 W Boisko wiejskie Żenichów (Gubin, Łąkowa brak)
KP ŚWIDNICA b/d b/d CARINA II GUBIN 2023-05-06 15:00 14 2022/2023 W Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY b/d b/d ŻENISZ ŻENICHÓW 2023-05-06 16:00 14 2022/2023 W Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
ZORZA GRZMIĄCA b/d b/d POLESIE BIAŁKÓW 2023-05-07 12:00 14 2022/2023 W Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
ENERGETYK DYCHÓW b/d b/d PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2023-05-07 14:00 14 2022/2023 W Boisko Dychów (Dychów 1)
SYRENA CYBINKA b/d b/d ZIELONI ŁAGÓW 2023-05-07 15:00 14 2022/2023 W Stadion Miejski (Cybinka, Dąbrowskiego 32)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY b/d b/d SYRENA CYBINKA 2023-05-13 16:00 15 2022/2023 W Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA 2023-05-14 13:30 15 2022/2023 W Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
POLESIE BIAŁKÓW b/d b/d KP ŚWIDNICA 2023-05-14 14:00 15 2022/2023 W Stadion wiejski Białków (Białków 1)
ŻENISZ ŻENICHÓW b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW 2023-05-14 15:00 15 2022/2023 W Boisko wiejskie Żenichów (Gubin, Łąkowa brak)
CARINA II GUBIN b/d b/d ZIELONI ŁAGÓW 2023-05-14 16:00 15 2022/2023 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
KP ŚWIDNICA b/d b/d PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2023-05-20 16:00 16 2022/2023 W Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1)
SYRENA CYBINKA b/d b/d CARINA II GUBIN 2023-05-20 16:00 16 2022/2023 W Stadion Miejski (Cybinka, Dąbrowskiego 32)
ZORZA GRZMIĄCA b/d b/d ŻENISZ ŻENICHÓW 2023-05-21 12:00 16 2022/2023 W Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna )
ENERGETYK DYCHÓW b/d b/d KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2023-05-21 15:00 16 2022/2023 W Boisko Dychów (Dychów 1)
ZIELONI ŁAGÓW b/d b/d POLESIE BIAŁKÓW 2023-05-21 16:00 16 2022/2023 W Boisko Łagów (Łagów 1)
KRUSZYWO RADUSZEC STARY b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA 2023-05-27 14:00 17 2022/2023 W Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a)
POLESIE BIAŁKÓW b/d b/d CARINA II GUBIN 2023-05-27 16:30 17 2022/2023 W Stadion wiejski Białków (Białków 1)
ŻENISZ ŻENICHÓW b/d b/d KP ŚWIDNICA 2023-05-28 13:00 17 2022/2023 W Boisko wiejskie Żenichów (Gubin, Łąkowa brak)
ENERGETYK DYCHÓW b/d b/d SYRENA CYBINKA 2023-05-28 14:00 17 2022/2023 W Boisko Dychów (Dychów 1)
PŁOMIEŃ CHLEBOWO b/d b/d ZIELONI ŁAGÓW 2023-05-28 16:00 17 2022/2023 W Boisko Chlebowo (Chlebowo 1)
CARINA II GUBIN b/d b/d PŁOMIEŃ CHLEBOWO 2023-06-04 15:00 18 2022/2023 W STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89)
KP ŚWIDNICA b/d b/d KRUSZYWO RADUSZEC STARY 2023-06-04 15:00 18 2022/2023 W Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1)
SYRENA CYBINKA b/d b/d POLESIE BIAŁKÓW 2023-06-04 15:00 18 2022/2023 W Stadion Miejski (Cybinka, Dąbrowskiego 32)
ZIELONI ŁAGÓW b/d b/d ŻENISZ ŻENICHÓW 2023-06-04 15:00 18 2022/2023 W Boisko Łagów (Łagów 1)
ZORZA GRZMIĄCA b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW 2023-06-04 15:00 18 2022/2023 W Grzmiąca - Boisko (Grzmiąca, Głucholeśna)