Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
TĘCZA KACZENICE 1 2 ODRA II NIETKÓW 2022-09-04 12:00 1 2022/2023 J Stadion wiejski (Kaczenice, Kożuchowska 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 1 4 WZGÓRZE PODLEGÓRZ 2022-09-04 14:00 1 2022/2023 J Boisko wiejskie (Głuchów 1)
TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA 10 2 CZARNI PAŁCK 2022-09-04 14:00 1 2022/2023 J Stadion TS Przylep (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna 14)
KLON BABIMOST 1 2 MEWA CIGACICE 2022-09-04 17:00 1 2022/2023 J Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
CZARNI PAŁCK 6 0 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2022-09-11 12:00 2 2022/2023 J Boisko Pałck (Pałck 1)
MEWA CIGACICE 0 4 TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA 2022-09-11 15:00 2 2022/2023 J Stadion Leśna Góra (Cigacice .)
WZGÓRZE PODLEGÓRZ 4 0 TĘCZA KACZENICE 2022-09-11 15:00 2 2022/2023 J Podlegórz
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 0 5 MEWA CIGACICE 2022-09-18 11:00 3 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Głuchów 1 )
TĘCZA KACZENICE 0 0 CZARNI PAŁCK 2022-09-18 12:00 3 2022/2023 J Stadion wiejski (Kaczenice, Kożuchowska 1)
ODRA II NIETKÓW 2 1 WZGÓRZE PODLEGÓRZ 2022-09-18 13:00 3 2022/2023 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA 17 1 RAKOVIA RAKÓW 2022-09-18 17:00 3 2022/2023 J Stadion TS Przylep (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna 14)
RAKOVIA RAKÓW 1 0 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2022-09-25 12:00 4 2022/2023 J Rakovia (Raków 18)
CZARNI PAŁCK 0 7 ODRA II NIETKÓW 2022-09-25 12:30 4 2022/2023 J Boisko Pałck (Pałck 1)
KLON BABIMOST 0 2 TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA 2022-09-25 13:30 4 2022/2023 J Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
MEWA CIGACICE 4 0 TĘCZA KACZENICE 2022-09-25 15:00 4 2022/2023 J Cigacice . , 66-131 Cigacice
ODRA II NIETKÓW 5 1 MEWA CIGACICE 2022-10-02 12:00 5 2022/2023 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 1 10 KLON BABIMOST 2022-10-02 12:00 5 2022/2023 J Boisko wiejskie (Głuchów 1)
TĘCZA KACZENICE 4 3 RAKOVIA RAKÓW 2022-10-02 12:00 5 2022/2023 J Stadion wiejski (Kaczenice, Kożuchowska 1)
WZGÓRZE PODLEGÓRZ 10 3 CZARNI PAŁCK 2022-10-02 15:00 5 2022/2023 J Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
MEWA CIGACICE 0 3 WZGÓRZE PODLEGÓRZ 2022-10-09 12:00 6 2022/2023 J Stadion Leśna Góra ( Cigacice . )
TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA 9 0 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2022-10-09 12:00 6 2022/2023 J Stadion TS Przylep (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna 14)
RAKOVIA RAKÓW 2 7 ODRA II NIETKÓW 2022-10-09 12:30 6 2022/2023 J Rakovia (Raków 18)
KLON BABIMOST 5 3 TĘCZA KACZENICE 2022-10-09 15:00 6 2022/2023 J Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
CZARNI PAŁCK 1 4 MEWA CIGACICE 2022-10-16 12:00 7 2022/2023 J Boisko Pałck (Pałck 1)
ODRA II NIETKÓW 8 1 KLON BABIMOST 2022-10-16 12:00 7 2022/2023 J Stadion Gminny ( Nietków, Sportowa 1 )
TĘCZA KACZENICE 0 6 TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA 2022-10-16 12:00 7 2022/2023 J Stadion wiejski (Kaczenice, Kożuchowska 1)
WZGÓRZE PODLEGÓRZ 4 0 RAKOVIA RAKÓW 2022-10-16 15:00 7 2022/2023 J Podlegórz
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2 1 TĘCZA KACZENICE 2022-10-23 12:00 8 2022/2023 J Boisko wiejskie (Głuchów 1)
TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA 0 5 ODRA II NIETKÓW 2022-10-23 12:00 8 2022/2023 J Stadion TS Przylep (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna 14)
RAKOVIA RAKÓW 1 2 CZARNI PAŁCK 2022-10-23 14:00 8 2022/2023 J Rakovia (Raków 18)
KLON BABIMOST 0 2 WZGÓRZE PODLEGÓRZ 2022-10-23 15:00 8 2022/2023 J Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
MEWA CIGACICE 6 0 RAKOVIA RAKÓW 2022-10-30 11:30 9 2022/2023 J Cigacice . , 66-131 Cigacice
ODRA II NIETKÓW 9 3 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2022-10-30 12:00 9 2022/2023 J Stadion Gminny ( Nietków, Sportowa 1 )
CZARNI PAŁCK 0 5 KLON BABIMOST 2022-10-30 14:00 9 2022/2023 J Boisko Pałck (Pałck 1)
WZGÓRZE PODLEGÓRZ 1 2 TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA 2022-10-30 14:00 9 2022/2023 J Podlegórz
RAKOVIA RAKÓW 2 3 KLON BABIMOST 2022-11-06 13:30 2 2022/2023 J Rakovia (Raków 18)
MEWA CIGACICE b/d b/d KLON BABIMOST 2023-04-16 12:00 10 2022/2023 W Stadion Leśna Góra (Cigacice .)
ODRA II NIETKÓW b/d b/d TĘCZA KACZENICE 2023-04-16 12:00 10 2022/2023 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
CZARNI PAŁCK b/d b/d TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA 2023-04-16 13:00 10 2022/2023 W Boisko Pałck (Pałck 1)
WZGÓRZE PODLEGÓRZ b/d b/d PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2023-04-16 15:00 10 2022/2023 W Podlegórz
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW b/d b/d CZARNI PAŁCK 2023-04-23 12:00 11 2022/2023 W Boisko wiejskie ( Głuchów 1 )
TĘCZA KACZENICE b/d b/d WZGÓRZE PODLEGÓRZ 2023-04-23 12:00 11 2022/2023 W Stadion wiejski (Kaczenice, Kożuchowska 1)
TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA b/d b/d MEWA CIGACICE 2023-04-23 12:00 11 2022/2023 W Stadion TS Przylep (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna 14)
KLON BABIMOST b/d b/d RAKOVIA RAKÓW 2023-04-23 15:00 11 2022/2023 W Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
CZARNI PAŁCK b/d b/d TĘCZA KACZENICE 2023-04-30 13:00 12 2022/2023 W Boisko Pałck (Pałck 1)
MEWA CIGACICE b/d b/d PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2023-04-30 13:00 12 2022/2023 W Stadion Leśna Góra (Cigacice .)
RAKOVIA RAKÓW b/d b/d TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA 2023-04-30 15:00 12 2022/2023 W Rakovia (Raków 18)
WZGÓRZE PODLEGÓRZ b/d b/d ODRA II NIETKÓW 2023-04-30 15:00 12 2022/2023 W Podlegórz
ODRA II NIETKÓW b/d b/d CZARNI PAŁCK 2023-05-07 12:00 13 2022/2023 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW b/d b/d RAKOVIA RAKÓW 2023-05-07 12:00 13 2022/2023 W Boisko wiejskie ( Głuchów 1 )
TĘCZA KACZENICE b/d b/d MEWA CIGACICE 2023-05-07 12:00 13 2022/2023 W Stadion wiejski (Kaczenice, Kożuchowska 1)
TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA b/d b/d KLON BABIMOST 2023-05-07 12:00 13 2022/2023 W Stadion TS Przylep (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna 14)
CZARNI PAŁCK b/d b/d WZGÓRZE PODLEGÓRZ 2023-05-14 13:00 14 2022/2023 W Boisko Pałck (Pałck 1)
MEWA CIGACICE b/d b/d ODRA II NIETKÓW 2023-05-14 14:00 14 2022/2023 W Stadion Leśna Góra (Cigacice .)
KLON BABIMOST b/d b/d PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2023-05-14 15:00 14 2022/2023 W Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
RAKOVIA RAKÓW b/d b/d TĘCZA KACZENICE 2023-05-14 15:00 14 2022/2023 W Rakovia (Raków 18)
ODRA II NIETKÓW b/d b/d RAKOVIA RAKÓW 2023-05-21 12:00 15 2022/2023 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW b/d b/d TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA 2023-05-21 12:00 15 2022/2023 W Boisko wiejskie ( Głuchów 1 )
TĘCZA KACZENICE b/d b/d KLON BABIMOST 2023-05-21 12:00 15 2022/2023 W Stadion wiejski (Kaczenice, Kożuchowska 1)
WZGÓRZE PODLEGÓRZ b/d b/d MEWA CIGACICE 2023-05-21 15:00 15 2022/2023 W Podlegórz
TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA b/d b/d TĘCZA KACZENICE 2023-05-28 12:00 16 2022/2023 W Stadion TS Przylep (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna 14)
MEWA CIGACICE b/d b/d CZARNI PAŁCK 2023-05-28 14:00 16 2022/2023 W Stadion Leśna Góra (Cigacice .)
KLON BABIMOST b/d b/d ODRA II NIETKÓW 2023-05-28 15:00 16 2022/2023 W Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
RAKOVIA RAKÓW b/d b/d WZGÓRZE PODLEGÓRZ 2023-05-28 15:00 16 2022/2023 W Rakovia (Raków 18)
ODRA II NIETKÓW b/d b/d TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA 2023-06-04 12:00 17 2022/2023 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
TĘCZA KACZENICE b/d b/d PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2023-06-04 12:00 17 2022/2023 W Stadion wiejski (Kaczenice, Kożuchowska 1)
CZARNI PAŁCK b/d b/d RAKOVIA RAKÓW 2023-06-04 13:00 17 2022/2023 W Boisko Pałck (Pałck 1)
WZGÓRZE PODLEGÓRZ b/d b/d KLON BABIMOST 2023-06-04 15:00 17 2022/2023 W Podlegórz
KLON BABIMOST b/d b/d CZARNI PAŁCK 2023-06-11 14:30 18 2022/2023 W Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A)
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW b/d b/d ODRA II NIETKÓW 2023-06-11 14:30 18 2022/2023 W Boisko wiejskie (Głuchów 1)
RAKOVIA RAKÓW b/d b/d MEWA CIGACICE 2023-06-11 14:30 18 2022/2023 W Rakovia (Raków 18)
TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA b/d b/d WZGÓRZE PODLEGÓRZ 2023-06-11 14:30 18 2022/2023 W Stadion TS Przylep (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna 14)
CZARNI PAŁCK b/d b/d b/d b/d 6 2022/2023 J
CZARNI PAŁCK b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 15 2022/2023 W
KLON BABIMOST b/d b/d b/d b/d 3 2022/2023 J
KLON BABIMOST b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 12 2022/2023 W
MEWA CIGACICE b/d b/d b/d b/d 8 2022/2023 J
MEWA CIGACICE b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 17 2022/2023 W
ODRA II NIETKÓW b/d b/d b/d b/d 2 2022/2023 J
ODRA II NIETKÓW b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 11 2022/2023 W
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW b/d b/d b/d b/d 7 2022/2023 J
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 16 2022/2023 W
RAKOVIA RAKÓW b/d b/d b/d b/d 1 2022/2023 J
RAKOVIA RAKÓW b/d b/d b/d b/d 10 2022/2023 W
TĘCZA KACZENICE b/d b/d b/d b/d 18 2022/2023 W
TĘCZA KACZENICE b/d b/d b/d b/d 9 2022/2023 J
TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA b/d b/d b/d b/d 5 2022/2023 J
TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 14 2022/2023 W
WZGÓRZE PODLEGÓRZ b/d b/d b/d b/d 4 2022/2023 J
WZGÓRZE PODLEGÓRZ b/d b/d pauzuje w kolejce b/d b/d 13 2022/2023 W