Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
LIWNO ZABÓR 3 3 GKS SIEDLISKO 2022-08-20 16:00 1 2022/2023 J Masa Arena ( Zabór, Sportowa 1 )
CUPRUM CZCIRADZ 3 0 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2022-08-20 17:00 1 2022/2023 J Kożuchów - druga płyta(orlik) (Kożuchów, Zielonogórska 24)
CZARNI RUDNO 2 2 DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2022-08-20 17:00 1 2022/2023 J Boisko Rudno ( Nowa Sól 1 )
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 1 1 MIESZKO KONOTOP 2022-08-20 17:00 1 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Głuchów 1 )
POGOŃ PRZYBORÓW 0 4 MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 2022-08-20 17:00 1 2022/2023 J Pogoń Przyborów ( Przyborów, Drzewna 6A )
ODRA KLENICA 2 4 AVIA SIEDLNICA 2022-08-21 17:00 1 2022/2023 J Stadion Wiejski (Klenica, Sportowa 2)
IKAR ZAWADA 1 1 CUPRUM CZCIRADZ 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J Boisko Piłkarskie - Zawada ( Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1 )
MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 1 0 ODRA KLENICA 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J MKS Nowe Miasteczko ( Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18 )
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2 1 POGOŃ PRZYBORÓW 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Głuchów 1 )
AVIA SIEDLNICA 2 2 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2022-08-28 17:00 2 2022/2023 J Siedlnica 29 , 67-400 Wschowa
MIESZKO KONOTOP 2 0 DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2022-08-28 17:00 2 2022/2023 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 1 4 LIWNO ZABÓR 2022-08-28 17:00 2 2022/2023 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 0 1 IKAR ZAWADA 2022-08-31 17:00 1 2022/2023 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
CUPRUM CZCIRADZ 0 2 AVIA SIEDLNICA 2022-09-03 15:00 3 2022/2023 J Kożuchów - druga płyta(orlik) ( Kożuchów, Zielonogórska 24 )
LIWNO ZABÓR 2 4 IKAR ZAWADA 2022-09-03 16:00 3 2022/2023 J Sportowa 1 , 66-003 Zabór
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 0 0 MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 2022-09-03 17:00 3 2022/2023 J Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
CZARNI RUDNO 11 0 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2022-09-03 17:00 3 2022/2023 J Boisko Rudno ( Nowa Sól 1 )
ODRA KLENICA 5 3 PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2022-09-03 17:00 3 2022/2023 J Stadion Wiejski ( Klenica, Sportowa 2 )
POGOŃ PRZYBORÓW 2 4 MIESZKO KONOTOP 2022-09-03 17:00 3 2022/2023 J Pogoń Przyborów ( Przyborów, Drzewna 6A )
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 0 2 GKS SIEDLISKO 2022-09-04 17:00 3 2022/2023 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
GKS SIEDLISKO 0 1 CZARNI RUDNO 2022-09-06 18:00 2 2022/2023 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 0 0 CUPRUM CZCIRADZ 2022-09-10 12:00 4 2022/2023 J MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 3 1 DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2022-09-10 14:00 4 2022/2023 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
IKAR ZAWADA 1 4 CZARNI RUDNO 2022-09-10 17:00 4 2022/2023 J Boisko Piłkarskie - Zawada ( Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1 )
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 3 2 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2022-09-10 17:00 4 2022/2023 J Głuchów 1 , 66-132 Głuchów
POGOŃ PRZYBORÓW 1 6 ODRA KLENICA 2022-09-10 17:00 4 2022/2023 J Pogoń Przyborów ( Przyborów, Drzewna 6A )
AVIA SIEDLNICA 7 4 LIWNO ZABÓR 2022-09-11 17:00 4 2022/2023 J Avia Siedlnica (Siedlnica 29)
MIESZKO KONOTOP 7 1 GKS SIEDLISKO 2022-09-11 17:00 4 2022/2023 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
CUPRUM CZCIRADZ 2 2 PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2022-09-17 14:00 5 2022/2023 J Kożuchów - druga płyta(orlik) (Kożuchów, Zielonogórska 24)
GKS SIEDLISKO 5 1 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2022-09-17 15:00 5 2022/2023 J Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 9 1 POGOŃ PRZYBORÓW 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J Błekitni Lubięcin ( Lubięcin . )
CZARNI RUDNO 2 1 AVIA SIEDLNICA 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J Boisko Rudno ( Nowa Sól 1 )
LIWNO ZABÓR 0 2 MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J Masa Arena ( Zabór, Sportowa 1 )
ODRA KLENICA 4 0 MIESZKO KONOTOP 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J Stadion Wiejski ( Klenica, Sportowa 2 )
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 0 2 IKAR ZAWADA 2022-09-18 14:00 5 2022/2023 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
POGOŃ PRZYBORÓW 3 7 CUPRUM CZCIRADZ 2022-09-24 15:00 6 2022/2023 J Pogoń Przyborów ( Przyborów, Drzewna 6A )
AVIA SIEDLNICA 4 0 DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J Avia Siedlnica ( Siedlnica 29 )
IKAR ZAWADA 3 3 GKS SIEDLISKO 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J Boisko Piłkarskie - Zawada ( Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1 )
ODRA KLENICA 3 2 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J Stadion Wiejski ( Klenica, Sportowa 2 )
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 6 4 LIWNO ZABÓR 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Głuchów 1 )
MIESZKO KONOTOP 3 4 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2022-09-25 16:00 6 2022/2023 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 0 0 CZARNI RUDNO 2022-09-25 16:00 6 2022/2023 J MKS Nowe Miasteczko ( Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18 )
CUPRUM CZCIRADZ 1 5 ODRA KLENICA 2022-10-01 14:00 7 2022/2023 J Kożuchów - druga płyta(orlik) ( Kożuchów, Zielonogórska 24 )
GKS SIEDLISKO 4 3 AVIA SIEDLNICA 2022-10-01 14:00 7 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Siedlisko, Głogowska brak )
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 1 3 MIESZKO KONOTOP 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Błekitni Lubięcin ( Lubięcin . )
CZARNI RUDNO 8 0 PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Boisko Rudno ( Nowa Sól 1 )
LIWNO ZABÓR 6 0 POGOŃ PRZYBORÓW 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Masa Arena ( Zabór, Sportowa 1 )
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 1 4 IKAR ZAWADA 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Przemysłowa 7 , 67-407 Szlichtyngowa
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 0 1 MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 2022-10-02 14:00 7 2022/2023 J Stadion Miejski ( Sława, Ogrodowa 1 )
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2 2 CUPRUM CZCIRADZ 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J Lubięcin . , 67-100 Lubięcin
MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 5 1 GKS SIEDLISKO 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J MKS Nowe Miasteczko ( Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18 )
ODRA KLENICA 3 3 LIWNO ZABÓR 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J Stadion Wiejski ( Klenica, Sportowa 2 )
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2 3 DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Głuchów 1 )
POGOŃ PRZYBORÓW 1 6 CZARNI RUDNO 2022-10-09 14:00 8 2022/2023 J Pogoń Przyborów ( Przyborów, Drzewna 6A )
AVIA SIEDLNICA 5 1 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2022-10-09 15:00 8 2022/2023 J Avia Siedlnica ( Siedlnica 29 )
MIESZKO KONOTOP 2 1 IKAR ZAWADA 2022-10-09 16:00 8 2022/2023 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
CUPRUM CZCIRADZ 4 2 MIESZKO KONOTOP 2022-10-15 14:00 9 2022/2023 J Kożuchów - druga płyta(orlik) ( Kożuchów, Zielonogórska 24 )
CZARNI RUDNO 5 1 ODRA KLENICA 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Boisko Rudno ( Nowa Sól 1 )
GKS SIEDLISKO 4 2 PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Siedlisko, Głogowska brak )
IKAR ZAWADA 1 1 AVIA SIEDLNICA 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Boisko Piłkarskie - Zawada ( Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1 )
LIWNO ZABÓR 3 2 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Masa Arena ( Zabór, Sportowa 1 )
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 1 3 MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Orzeł Szlichtyngowa ( Szlichtyngowa, Przemysłowa 7 )
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2 3 POGOŃ PRZYBORÓW 2022-10-16 14:00 9 2022/2023 J Stadion Miejski ( Sława, Ogrodowa 1 )
CUPRUM CZCIRADZ 2 1 LIWNO ZABÓR 2022-10-22 13:00 10 2022/2023 J Kożuchów - druga płyta(orlik) (Kożuchów, Zielonogórska 24)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 0 3 CZARNI RUDNO 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J Błekitni Lubięcin ( Lubięcin . )
MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 6 0 IKAR ZAWADA 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J MKS Nowe Miasteczko ( Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18 )
ODRA KLENICA 3 1 DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J Stadion Wiejski ( Klenica, Sportowa 2 )
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 5 0 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Głuchów 1 )
POGOŃ PRZYBORÓW 0 14 GKS SIEDLISKO 2022-10-23 14:00 10 2022/2023 J Pogoń Przyborów ( Przyborów, Drzewna 6A )
MIESZKO KONOTOP 1 1 AVIA SIEDLNICA 2022-10-23 15:00 10 2022/2023 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
CZARNI RUDNO 3 0 CUPRUM CZCIRADZ 2022-10-29 14:00 11 2022/2023 J Boisko Rudno ( Nowa Sól 1 )
GKS SIEDLISKO 1 4 ODRA KLENICA 2022-10-29 14:00 11 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Siedlisko, Głogowska brak )
IKAR ZAWADA 4 3 PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2022-10-29 14:00 11 2022/2023 J Boisko Piłkarskie - Zawada ( Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1 )
LIWNO ZABÓR 1 2 MIESZKO KONOTOP 2022-10-29 14:00 11 2022/2023 J Sportowa 1 , 66-003 Zabór
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 1 1 POGOŃ PRZYBORÓW 2022-10-29 14:00 11 2022/2023 J Orzeł Szlichtyngowa ( Szlichtyngowa, Przemysłowa 7 )
AVIA SIEDLNICA 2 2 MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 2022-10-30 14:00 11 2022/2023 J Avia Siedlnica (Siedlnica 29)
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 3 2 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2022-10-30 14:00 11 2022/2023 J Ogrodowa 1 , 67-410 Sława
BŁĘKITNI LUBIĘCIN 4 4 GKS SIEDLISKO 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Błekitni Lubięcin ( Lubięcin . )
CUPRUM CZCIRADZ 2 2 DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Kożuchów - druga płyta(orlik) ( Kożuchów, Zielonogórska 24 )
LIWNO ZABÓR 0 5 CZARNI RUDNO 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Masa Arena ( Zabór, Sportowa 1 )
ODRA KLENICA 3 0 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Stadion Wiejski ( Klenica, Sportowa 2 )
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 4 4 AVIA SIEDLNICA 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Głuchów 1 )
POGOŃ PRZYBORÓW 1 2 IKAR ZAWADA 2022-11-06 13:00 12 2022/2023 J Pogoń Przyborów ( Przyborów, Drzewna 6A )
MIESZKO KONOTOP 0 2 MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 2022-11-06 14:00 12 2022/2023 J Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
CZARNI RUDNO 4 0 MIESZKO KONOTOP 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Boisko Rudno ( Nowa Sól 1 )
GKS SIEDLISKO 0 0 CUPRUM CZCIRADZ 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Siedlisko, Głogowska brak )
IKAR ZAWADA 1 5 ODRA KLENICA 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Boisko Piłkarskie - Zawada ( Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1 )
MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 2 2 PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J MKS Nowe Miasteczko ( Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18 )
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2 1 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 3 1 LIWNO ZABÓR 2022-11-13 13:00 13 2022/2023 J Stadion Miejski ( Sława, Ogrodowa 1 )
AVIA SIEDLNICA 11 1 POGOŃ PRZYBORÓW 2022-11-13 14:00 13 2022/2023 J Siedlnica 29 , 67-400 Wschowa
AVIA SIEDLNICA b/d b/d ODRA KLENICA 2023-03-19 15:00 14 2022/2023 W Avia Siedlnica (Siedlnica 29)
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d CZARNI RUDNO 2023-03-19 15:00 14 2022/2023 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
GKS SIEDLISKO b/d b/d LIWNO ZABÓR 2023-03-19 15:00 14 2022/2023 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
IKAR ZAWADA b/d b/d BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2023-03-19 15:00 14 2022/2023 W Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2023-03-19 15:00 14 2022/2023 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2023-03-19 15:00 14 2022/2023 W MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d CUPRUM CZCIRADZ 2023-03-19 15:00 14 2022/2023 W Przemysłowa 7 , 67-407 Szlichtyngowa
CUPRUM CZCIRADZ b/d b/d IKAR ZAWADA 2023-03-25 14:00 15 2022/2023 W Kożuchów - druga płyta(orlik) ( Kożuchów, Zielonogórska 24 )
BŁĘKITNI LUBIĘCIN b/d b/d AVIA SIEDLNICA 2023-03-25 15:00 15 2022/2023 W Błekitni Lubięcin ( Lubięcin . )
CZARNI RUDNO b/d b/d GKS SIEDLISKO 2023-03-26 15:00 15 2022/2023 W Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2023-03-26 15:00 15 2022/2023 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
LIWNO ZABÓR b/d b/d ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2023-03-26 15:00 15 2022/2023 W Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
ODRA KLENICA b/d b/d MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 2023-03-26 15:00 15 2022/2023 W Stadion Wiejski (Klenica, Sportowa 2)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2023-03-26 15:00 15 2022/2023 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW b/d b/d ODRA KLENICA 2023-04-01 15:00 16 2022/2023 W Boisko wiejskie ( Głuchów 1 )
AVIA SIEDLNICA b/d b/d CUPRUM CZCIRADZ 2023-04-02 15:00 16 2022/2023 W Avia Siedlnica (Siedlnica 29)
GKS SIEDLISKO b/d b/d DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2023-04-02 15:00 16 2022/2023 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
IKAR ZAWADA b/d b/d LIWNO ZABÓR 2023-04-02 15:00 16 2022/2023 W Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2023-04-02 15:00 16 2022/2023 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO b/d b/d BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2023-04-02 15:00 16 2022/2023 W 22 Lipca 18 , 67-124 Nowe Miasteczko
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d CZARNI RUDNO 2023-04-02 15:00 16 2022/2023 W Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
CUPRUM CZCIRADZ b/d b/d MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 2023-04-15 14:00 17 2022/2023 W Kożuchów - druga płyta(orlik) ( Kożuchów, Zielonogórska 24 )
BŁĘKITNI LUBIĘCIN b/d b/d PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2023-04-15 15:00 17 2022/2023 W Błekitni Lubięcin ( Lubięcin . )
CZARNI RUDNO b/d b/d IKAR ZAWADA 2023-04-16 15:00 17 2022/2023 W Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2023-04-16 15:00 17 2022/2023 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
GKS SIEDLISKO b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2023-04-16 15:00 17 2022/2023 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
LIWNO ZABÓR b/d b/d AVIA SIEDLNICA 2023-04-16 15:00 17 2022/2023 W Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
ODRA KLENICA b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2023-04-16 15:00 17 2022/2023 W Stadion Wiejski (Klenica, Sportowa 2)
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW b/d b/d CUPRUM CZCIRADZ 2023-04-22 16:00 18 2022/2023 W Boisko wiejskie ( Głuchów 1 )
AVIA SIEDLNICA b/d b/d CZARNI RUDNO 2023-04-23 17:30 18 2022/2023 W Avia Siedlnica (Siedlnica 29)
IKAR ZAWADA b/d b/d DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2023-04-23 17:30 18 2022/2023 W Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d ODRA KLENICA 2023-04-23 17:30 18 2022/2023 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO b/d b/d LIWNO ZABÓR 2023-04-23 17:30 18 2022/2023 W MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d GKS SIEDLISKO 2023-04-23 17:30 18 2022/2023 W Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2023-04-23 17:30 18 2022/2023 W Drzewna 6A , 67-100 Przyborów
CUPRUM CZCIRADZ b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2023-04-29 14:00 19 2022/2023 W Kożuchów - druga płyta(orlik) ( Kożuchów, Zielonogórska 24 )
BŁĘKITNI LUBIĘCIN b/d b/d ODRA KLENICA 2023-04-29 17:30 19 2022/2023 W Błekitni Lubięcin ( Lubięcin . )
CZARNI RUDNO b/d b/d MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 2023-04-30 17:30 19 2022/2023 W Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d AVIA SIEDLNICA 2023-04-30 17:30 19 2022/2023 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
GKS SIEDLISKO b/d b/d IKAR ZAWADA 2023-04-30 17:30 19 2022/2023 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
LIWNO ZABÓR b/d b/d PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2023-04-30 17:30 19 2022/2023 W Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2023-04-30 17:30 19 2022/2023 W Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW b/d b/d CZARNI RUDNO 2023-05-06 16:00 20 2022/2023 W Boisko wiejskie ( Głuchów 1 )
AVIA SIEDLNICA b/d b/d GKS SIEDLISKO 2023-05-07 17:30 20 2022/2023 W Avia Siedlnica (Siedlnica 29)
IKAR ZAWADA b/d b/d ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2023-05-07 17:30 20 2022/2023 W Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2023-05-07 17:30 20 2022/2023 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO b/d b/d DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2023-05-07 17:30 20 2022/2023 W MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ODRA KLENICA b/d b/d CUPRUM CZCIRADZ 2023-05-07 17:30 20 2022/2023 W Stadion Wiejski (Klenica, Sportowa 2)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d LIWNO ZABÓR 2023-05-07 17:30 20 2022/2023 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
CUPRUM CZCIRADZ b/d b/d BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2023-05-13 14:00 21 2022/2023 W Kożuchów - druga płyta(orlik) ( Kożuchów, Zielonogórska 24 )
CZARNI RUDNO b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2023-05-14 17:30 21 2022/2023 W Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2023-05-14 17:30 21 2022/2023 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
GKS SIEDLISKO b/d b/d MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 2023-05-14 17:30 21 2022/2023 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
IKAR ZAWADA b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2023-05-14 17:30 21 2022/2023 W Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
LIWNO ZABÓR b/d b/d ODRA KLENICA 2023-05-14 17:30 21 2022/2023 W Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d AVIA SIEDLNICA 2023-05-14 17:30 21 2022/2023 W Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW b/d b/d GKS SIEDLISKO 2023-05-20 16:00 22 2022/2023 W Boisko wiejskie ( Głuchów 1 )
BŁĘKITNI LUBIĘCIN b/d b/d LIWNO ZABÓR 2023-05-20 17:30 22 2022/2023 W Błekitni Lubięcin ( Lubięcin . )
AVIA SIEDLNICA b/d b/d IKAR ZAWADA 2023-05-21 17:30 22 2022/2023 W Avia Siedlnica (Siedlnica 29)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d CUPRUM CZCIRADZ 2023-05-21 17:30 22 2022/2023 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO b/d b/d ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2023-05-21 17:30 22 2022/2023 W MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ODRA KLENICA b/d b/d CZARNI RUDNO 2023-05-21 17:30 22 2022/2023 W Stadion Wiejski (Klenica, Sportowa 2)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2023-05-21 17:30 22 2022/2023 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
AVIA SIEDLNICA b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2023-05-28 17:30 23 2022/2023 W Avia Siedlnica (Siedlnica 29)
CZARNI RUDNO b/d b/d BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2023-05-28 17:30 23 2022/2023 W Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d ODRA KLENICA 2023-05-28 17:30 23 2022/2023 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
GKS SIEDLISKO b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2023-05-28 17:30 23 2022/2023 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
IKAR ZAWADA b/d b/d MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 2023-05-28 17:30 23 2022/2023 W Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
LIWNO ZABÓR b/d b/d CUPRUM CZCIRADZ 2023-05-28 17:30 23 2022/2023 W Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2023-05-28 17:30 23 2022/2023 W Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
CUPRUM CZCIRADZ b/d b/d CZARNI RUDNO 2023-06-03 14:00 24 2022/2023 W Kożuchów - druga płyta(orlik) ( Kożuchów, Zielonogórska 24 )
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW b/d b/d IKAR ZAWADA 2023-06-03 16:00 24 2022/2023 W Boisko wiejskie ( Głuchów 1 )
BŁĘKITNI LUBIĘCIN b/d b/d DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2023-06-03 17:30 24 2022/2023 W Błekitni Lubięcin ( Lubięcin . )
MIESZKO KONOTOP b/d b/d LIWNO ZABÓR 2023-06-04 17:30 24 2022/2023 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO b/d b/d AVIA SIEDLNICA 2023-06-04 17:30 24 2022/2023 W MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ODRA KLENICA b/d b/d GKS SIEDLISKO 2023-06-04 17:30 24 2022/2023 W Stadion Wiejski (Klenica, Sportowa 2)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2023-06-04 17:30 24 2022/2023 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)
AVIA SIEDLNICA b/d b/d PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 2023-06-11 17:30 25 2022/2023 W Avia Siedlnica (Siedlnica 29)
CZARNI RUDNO b/d b/d LIWNO ZABÓR 2023-06-11 17:30 25 2022/2023 W Boisko Rudno (Nowa Sól 1)
DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d CUPRUM CZCIRADZ 2023-06-11 17:30 25 2022/2023 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
GKS SIEDLISKO b/d b/d BŁĘKITNI LUBIĘCIN 2023-06-11 17:30 25 2022/2023 W Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak)
IKAR ZAWADA b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW 2023-06-11 17:30 25 2022/2023 W Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,)
MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO b/d b/d MIESZKO KONOTOP 2023-06-11 17:30 25 2022/2023 W MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18)
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d ODRA KLENICA 2023-06-11 17:30 25 2022/2023 W Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7)
BŁĘKITNI LUBIĘCIN b/d b/d ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 2023-06-18 17:30 26 2022/2023 W Błekitni Lubięcin (Lubięcin .)
CUPRUM CZCIRADZ b/d b/d GKS SIEDLISKO 2023-06-18 17:30 26 2022/2023 W Kożuchów - druga płyta(orlik) (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LIWNO ZABÓR b/d b/d DĄB II SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2023-06-18 17:30 26 2022/2023 W Masa Arena (Zabór, Sportowa 1)
MIESZKO KONOTOP b/d b/d CZARNI RUDNO 2023-06-18 17:30 26 2022/2023 W Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
ODRA KLENICA b/d b/d IKAR ZAWADA 2023-06-18 17:30 26 2022/2023 W Stadion Wiejski (Klenica, Sportowa 2)
PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW b/d b/d MKS Frankiewicz Energy NOWE MIASTECZKO 2023-06-18 17:30 26 2022/2023 W Boisko Podlegórz (Podlegórz .)
POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d AVIA SIEDLNICA 2023-06-18 17:30 26 2022/2023 W Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A)