Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
BÓBR iPME BOBROWICE 3 1 START ZIEL-BRUK PŁOTY 2022-08-20 17:00 1 2022/2023 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 6 1 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2022-08-20 17:00 1 2022/2023 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
RELAX GRABICE 2 1 ZJEDNOCZENI BRODY 2022-08-20 17:00 1 2022/2023 J Boisko Gminne Grabice (Grabice 1)
CZARNI CZARNOWO 0 5 SPARTA ŁĘŻYCA 2022-08-21 16:00 1 2022/2023 J Stadion Gminny w Czarnowie ( Czarnowo 123 )
SPARTAK BUDACHÓW 9 0 BUDOWLANI II LUBSKO 2022-08-21 16:00 1 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Budachów 109 )
NAFTA RYBAKI 1 1 CZARNI DRĄGOWINA 2022-08-21 17:00 1 2022/2023 J Boisko Rybaki ( Rybaki 1 )
POGOŃ WĘŻYSKA 4 1 SPARTA MIERKÓW 2022-08-21 17:00 1 2022/2023 J Pogoń Wężyska ( Wężyska 162 )
CZARNI DRĄGOWINA 5 1 CZARNI CZARNOWO 2022-08-27 15:00 2 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Drągowina, Długa 1 )
BÓBR iPME BOBROWICE 3 0 NAFTA RYBAKI 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
SPARTA ŁĘŻYCA 1 3 FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91)
SPARTA MIERKÓW 4 1 SPARTAK BUDACHÓW 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków)
START ZIEL-BRUK PŁOTY 3 0 BUDOWLANI II LUBSKO 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .)
ZJEDNOCZENI BRODY 0 2 POGOŃ WĘŻYSKA 2022-08-28 17:00 2 2022/2023 J Boisko Zjednoczeni Brody ( Brody, Sportowa 1 )
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 0 5 RELAX GRABICE 2022-08-28 17:00 2 2022/2023 J Znicz Leśniów Wielki ( Leśniów Wielki 94 )
CZARNI CZARNOWO 0 1 BÓBR iPME BOBROWICE 2022-09-03 17:00 3 2022/2023 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 1 1 CZARNI DRĄGOWINA 2022-09-03 17:00 3 2022/2023 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
RELAX GRABICE 7 0 SPARTA ŁĘŻYCA 2022-09-03 17:00 3 2022/2023 J Boisko Gminne Grabice (Grabice 1)
SPARTAK BUDACHÓW 2 1 ZJEDNOCZENI BRODY 2022-09-03 17:00 3 2022/2023 J Budachów 109 , 66-630 BYTNICA
POGOŃ WĘŻYSKA 0 1 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2022-09-03 18:00 3 2022/2023 J Pogoń Wężyska ( Wężyska 162 )
BUDOWLANI II LUBSKO 0 6 SPARTA MIERKÓW 2022-09-04 17:00 3 2022/2023 J MLKS Budowlani Lubsko ( Lubsko, Sportowa 48 )
NAFTA RYBAKI 1 0 START ZIEL-BRUK PŁOTY 2022-09-04 17:00 3 2022/2023 J Boisko Rybaki ( Rybaki 1 )
CZARNI DRĄGOWINA 4 0 RELAX GRABICE 2022-09-10 14:00 4 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Drągowina, Długa 1 )
BÓBR iPME BOBROWICE 4 2 FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 2022-09-10 17:00 4 2022/2023 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
SPARTA ŁĘŻYCA 2 1 POGOŃ WĘŻYSKA 2022-09-10 17:00 4 2022/2023 J Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91)
START ZIEL-BRUK PŁOTY 1 1 SPARTA MIERKÓW 2022-09-10 17:00 4 2022/2023 J Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .)
ZJEDNOCZENI BRODY 3 2 BUDOWLANI II LUBSKO 2022-09-10 17:00 4 2022/2023 J Sportowa 1 , 68-343 Brody
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 1 4 SPARTAK BUDACHÓW 2022-09-10 17:00 4 2022/2023 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
NAFTA RYBAKI 3 0 CZARNI CZARNOWO 2022-09-11 17:00 4 2022/2023 J Boisko Rybaki ( Rybaki 1 )
SPARTA MIERKÓW 1 3 ZJEDNOCZENI BRODY 2022-09-17 15:30 5 2022/2023 J Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków )
CZARNI CZARNOWO 0 3 START ZIEL-BRUK PŁOTY 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 4 1 NAFTA RYBAKI 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
POGOŃ WĘŻYSKA 1 2 CZARNI DRĄGOWINA 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
RELAX GRABICE 4 1 BÓBR iPME BOBROWICE 2022-09-18 15:00 5 2022/2023 J Boisko Gminne Grabice ( Grabice 1 )
BUDOWLANI II LUBSKO 1 3 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2022-09-18 16:00 5 2022/2023 J MLKS Budowlani Lubsko ( Lubsko, Sportowa 48 )
SPARTAK BUDACHÓW 2 4 SPARTA ŁĘŻYCA 2022-09-18 16:00 5 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Budachów 109 )
CZARNI DRĄGOWINA 4 1 SPARTAK BUDACHÓW 2022-09-24 15:00 6 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Drągowina, Długa 1 )
CZARNI CZARNOWO 1 2 FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
SPARTA ŁĘŻYCA 12 0 BUDOWLANI II LUBSKO 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91)
START ZIEL-BRUK PŁOTY 1 4 ZJEDNOCZENI BRODY 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J Sportowa . , Płoty
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2 4 SPARTA MIERKÓW 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J Leśniów Wielki 94 , 66-016 Czerwieńsk
BÓBR iPME BOBROWICE 0 0 POGOŃ WĘŻYSKA 2022-09-25 16:00 6 2022/2023 J Boisko Bobrowice ( Bobrowice 1 )
NAFTA RYBAKI 3 3 RELAX GRABICE 2022-09-25 16:00 6 2022/2023 J Boisko Rybaki ( Rybaki 1 )
BÓBR iPME BOBROWICE 3 1 SPARTAK BUDACHÓW 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 3 2 START ZIEL-BRUK PŁOTY 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
POGOŃ WĘŻYSKA 6 0 NAFTA RYBAKI 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
RELAX GRABICE 9 0 CZARNI CZARNOWO 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Grabice 1 , 66-620 Gubin
SPARTA MIERKÓW 3 1 SPARTA ŁĘŻYCA 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków)
BUDOWLANI II LUBSKO 2 2 CZARNI DRĄGOWINA 2022-10-02 16:00 7 2022/2023 J MLKS Budowlani Lubsko ( Lubsko, Sportowa 48 )
ZJEDNOCZENI BRODY 0 0 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2022-10-02 16:00 7 2022/2023 J Boisko Zjednoczeni Brody ( Brody, Sportowa 1 )
CZARNI DRĄGOWINA 2 0 SPARTA MIERKÓW 2022-10-08 15:00 8 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Drągowina, Długa 1 )
BÓBR iPME BOBROWICE 6 2 BUDOWLANI II LUBSKO 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 2 4 RELAX GRABICE 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
SPARTA ŁĘŻYCA 1 5 ZJEDNOCZENI BRODY 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J Dolna 91 , 66-016 ZIELONA GÓRA
START ZIEL-BRUK PŁOTY 3 3 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .)
CZARNI CZARNOWO 1 2 POGOŃ WĘŻYSKA 2022-10-09 15:00 8 2022/2023 J Stadion Gminny w Czarnowie ( Czarnowo 123 )
NAFTA RYBAKI 2 0 SPARTAK BUDACHÓW 2022-10-09 16:00 8 2022/2023 J Boisko Rybaki ( Rybaki 1 )
POGOŃ WĘŻYSKA 4 0 FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
RELAX GRABICE 5 0 START ZIEL-BRUK PŁOTY 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Boisko Gminne Grabice (Grabice 1)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 3 4 SPARTA ŁĘŻYCA 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
ZJEDNOCZENI BRODY 1 1 CZARNI DRĄGOWINA 2022-10-16 14:00 9 2022/2023 J Boisko Zjednoczeni Brody ( Brody, Sportowa 1 )
BUDOWLANI II LUBSKO 1 0 NAFTA RYBAKI 2022-10-16 15:00 9 2022/2023 J MLKS Budowlani Lubsko ( Lubsko, Sportowa 48 )
SPARTA MIERKÓW 0 0 BÓBR iPME BOBROWICE 2022-10-16 15:00 9 2022/2023 J Boisko Piłkarskie w Mierkowie ( Mierków )
SPARTAK BUDACHÓW 4 0 CZARNI CZARNOWO 2022-10-16 15:30 9 2022/2023 J Budachów 109 , 66-630 BYTNICA
BÓBR iPME BOBROWICE 2 2 ZJEDNOCZENI BRODY 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
CZARNI CZARNOWO 2 0 BUDOWLANI II LUBSKO 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
CZARNI DRĄGOWINA 6 0 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1)
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 1 3 SPARTAK BUDACHÓW 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
RELAX GRABICE 1 0 POGOŃ WĘŻYSKA 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J Boisko Gminne Grabice (Grabice 1)
START ZIEL-BRUK PŁOTY 0 4 SPARTA ŁĘŻYCA 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .)
NAFTA RYBAKI 2 4 SPARTA MIERKÓW 2022-10-23 15:00 10 2022/2023 J Boisko Rybaki ( Rybaki 1 )
POGOŃ WĘŻYSKA 4 1 START ZIEL-BRUK PŁOTY 2022-10-29 14:00 11 2022/2023 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
SPARTA ŁĘŻYCA 5 3 CZARNI DRĄGOWINA 2022-10-29 14:00 11 2022/2023 J Dolna 91 , 66-016 ZIELONA GÓRA
SPARTA MIERKÓW 3 0 CZARNI CZARNOWO 2022-10-29 14:00 11 2022/2023 J Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków)
ZJEDNOCZENI BRODY 0 1 NAFTA RYBAKI 2022-10-29 14:00 11 2022/2023 J Boisko Zjednoczeni Brody (Brody, Sportowa 1)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 3 0 BÓBR iPME BOBROWICE 2022-10-29 14:00 11 2022/2023 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
SPARTAK BUDACHÓW 3 2 RELAX GRABICE 2022-10-30 13:00 11 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Budachów 109 )
BUDOWLANI II LUBSKO 5 8 FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 2022-10-30 14:00 11 2022/2023 J MLKS Budowlani Lubsko ( Lubsko, Sportowa 48 )
BÓBR iPME BOBROWICE 1 0 SPARTA ŁĘŻYCA 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 1 4 SPARTA MIERKÓW 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
POGOŃ WĘŻYSKA 6 1 SPARTAK BUDACHÓW 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
RELAX GRABICE 14 0 BUDOWLANI II LUBSKO 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Boisko Gminne Grabice (Grabice 1)
START ZIEL-BRUK PŁOTY 2 5 CZARNI DRĄGOWINA 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .)
NAFTA RYBAKI 0 2 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2022-11-06 14:00 12 2022/2023 J Boisko Rybaki ( Rybaki 1 )
CZARNI CZARNOWO 0 2 ZJEDNOCZENI BRODY 2022-11-06 15:00 12 2022/2023 J Stadion Gminny w Czarnowie ( Czarnowo 123 )
CZARNI DRĄGOWINA 3 2 BÓBR iPME BOBROWICE 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1)
SPARTA MIERKÓW 0 2 RELAX GRABICE 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków)
SPARTAK BUDACHÓW 3 1 START ZIEL-BRUK PŁOTY 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Boisko wiejskie (Budachów 109)
ZJEDNOCZENI BRODY 1 1 FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Boisko Zjednoczeni Brody (Brody, Sportowa 1)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 1 1 CZARNI CZARNOWO 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
SPARTA ŁĘŻYCA 8 0 NAFTA RYBAKI 2022-11-13 12:00 13 2022/2023 J Sparta Łężyca ( Zielona Góra, Dolna 91 )
BUDOWLANI II LUBSKO 1 1 POGOŃ WĘŻYSKA 2022-11-13 14:00 13 2022/2023 J MLKS Budowlani Lubsko ( Lubsko, Sportowa 48 )
BUDOWLANI II LUBSKO b/d b/d SPARTAK BUDACHÓW 2023-03-18 15:00 14 2022/2023 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
CZARNI DRĄGOWINA b/d b/d NAFTA RYBAKI 2023-03-18 15:00 14 2022/2023 W Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1)
SPARTA ŁĘŻYCA b/d b/d CZARNI CZARNOWO 2023-03-18 15:00 14 2022/2023 W Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91)
SPARTA MIERKÓW b/d b/d POGOŃ WĘŻYSKA 2023-03-18 15:00 14 2022/2023 W Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków)
START ZIEL-BRUK PŁOTY b/d b/d BÓBR iPME BOBROWICE 2023-03-18 15:00 14 2022/2023 W Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .)
ZJEDNOCZENI BRODY b/d b/d RELAX GRABICE 2023-03-18 15:00 14 2022/2023 W Boisko Zjednoczeni Brody (Brody, Sportowa 1)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI b/d b/d FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 2023-03-18 15:00 14 2022/2023 W Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BUDOWLANI II LUBSKO b/d b/d START ZIEL-BRUK PŁOTY 2023-03-25 15:00 15 2022/2023 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
CZARNI CZARNOWO b/d b/d CZARNI DRĄGOWINA 2023-03-25 15:00 15 2022/2023 W Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. b/d b/d SPARTA ŁĘŻYCA 2023-03-25 15:00 15 2022/2023 W Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
NAFTA RYBAKI b/d b/d BÓBR iPME BOBROWICE 2023-03-25 15:00 15 2022/2023 W Boisko Rybaki (Rybaki 1)
POGOŃ WĘŻYSKA b/d b/d ZJEDNOCZENI BRODY 2023-03-25 15:00 15 2022/2023 W Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
RELAX GRABICE b/d b/d ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2023-03-25 15:00 15 2022/2023 W Boisko Gminne Grabice (Grabice 1)
SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d SPARTA MIERKÓW 2023-03-25 15:00 15 2022/2023 W Boisko wiejskie (Budachów 109)
BÓBR iPME BOBROWICE b/d b/d CZARNI CZARNOWO 2023-04-01 15:00 16 2022/2023 W Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
CZARNI DRĄGOWINA b/d b/d FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 2023-04-01 15:00 16 2022/2023 W Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1)
SPARTA ŁĘŻYCA b/d b/d RELAX GRABICE 2023-04-01 15:00 16 2022/2023 W Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91)
SPARTA MIERKÓW b/d b/d BUDOWLANI II LUBSKO 2023-04-01 15:00 16 2022/2023 W Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków)
START ZIEL-BRUK PŁOTY b/d b/d NAFTA RYBAKI 2023-04-01 15:00 16 2022/2023 W Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .)
ZJEDNOCZENI BRODY b/d b/d SPARTAK BUDACHÓW 2023-04-01 15:00 16 2022/2023 W Boisko Zjednoczeni Brody (Brody, Sportowa 1)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI b/d b/d POGOŃ WĘŻYSKA 2023-04-01 15:00 16 2022/2023 W Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BUDOWLANI II LUBSKO b/d b/d ZJEDNOCZENI BRODY 2023-04-15 15:00 17 2022/2023 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
CZARNI CZARNOWO b/d b/d NAFTA RYBAKI 2023-04-15 15:00 17 2022/2023 W Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. b/d b/d BÓBR iPME BOBROWICE 2023-04-15 15:00 17 2022/2023 W Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
POGOŃ WĘŻYSKA b/d b/d SPARTA ŁĘŻYCA 2023-04-15 15:00 17 2022/2023 W Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
RELAX GRABICE b/d b/d CZARNI DRĄGOWINA 2023-04-15 15:00 17 2022/2023 W Boisko Gminne Grabice (Grabice 1)
SPARTA MIERKÓW b/d b/d START ZIEL-BRUK PŁOTY 2023-04-15 15:00 17 2022/2023 W Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków)
SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2023-04-15 15:00 17 2022/2023 W Boisko wiejskie (Budachów 109)
BÓBR iPME BOBROWICE b/d b/d RELAX GRABICE 2023-04-22 15:00 18 2022/2023 W Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
CZARNI DRĄGOWINA b/d b/d POGOŃ WĘŻYSKA 2023-04-22 15:00 18 2022/2023 W Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1)
NAFTA RYBAKI b/d b/d FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 2023-04-22 15:00 18 2022/2023 W Boisko Rybaki (Rybaki 1)
SPARTA ŁĘŻYCA b/d b/d SPARTAK BUDACHÓW 2023-04-22 15:00 18 2022/2023 W Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91)
START ZIEL-BRUK PŁOTY b/d b/d CZARNI CZARNOWO 2023-04-22 15:00 18 2022/2023 W Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .)
ZJEDNOCZENI BRODY b/d b/d SPARTA MIERKÓW 2023-04-22 15:00 18 2022/2023 W Boisko Zjednoczeni Brody (Brody, Sportowa 1)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI b/d b/d BUDOWLANI II LUBSKO 2023-04-22 15:00 18 2022/2023 W Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BUDOWLANI II LUBSKO b/d b/d SPARTA ŁĘŻYCA 2023-04-29 15:00 19 2022/2023 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. b/d b/d CZARNI CZARNOWO 2023-04-29 15:00 19 2022/2023 W Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
POGOŃ WĘŻYSKA b/d b/d BÓBR iPME BOBROWICE 2023-04-29 15:00 19 2022/2023 W Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
RELAX GRABICE b/d b/d NAFTA RYBAKI 2023-04-29 15:00 19 2022/2023 W Boisko Gminne Grabice (Grabice 1)
SPARTA MIERKÓW b/d b/d ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2023-04-29 15:00 19 2022/2023 W Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków)
SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d CZARNI DRĄGOWINA 2023-04-29 15:00 19 2022/2023 W Boisko wiejskie (Budachów 109)
ZJEDNOCZENI BRODY b/d b/d START ZIEL-BRUK PŁOTY 2023-04-29 15:00 19 2022/2023 W Boisko Zjednoczeni Brody (Brody, Sportowa 1)
CZARNI CZARNOWO b/d b/d RELAX GRABICE 2023-05-06 15:00 20 2022/2023 W Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
CZARNI DRĄGOWINA b/d b/d BUDOWLANI II LUBSKO 2023-05-06 15:00 20 2022/2023 W Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1)
NAFTA RYBAKI b/d b/d POGOŃ WĘŻYSKA 2023-05-06 15:00 20 2022/2023 W Boisko Rybaki (Rybaki 1)
SPARTA ŁĘŻYCA b/d b/d SPARTA MIERKÓW 2023-05-06 15:00 20 2022/2023 W Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91)
SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d BÓBR iPME BOBROWICE 2023-05-06 15:00 20 2022/2023 W Boisko wiejskie (Budachów 109)
START ZIEL-BRUK PŁOTY b/d b/d FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 2023-05-06 15:00 20 2022/2023 W Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI b/d b/d ZJEDNOCZENI BRODY 2023-05-06 15:00 20 2022/2023 W Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BUDOWLANI II LUBSKO b/d b/d BÓBR iPME BOBROWICE 2023-05-13 15:00 21 2022/2023 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
POGOŃ WĘŻYSKA b/d b/d CZARNI CZARNOWO 2023-05-13 15:00 21 2022/2023 W Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
RELAX GRABICE b/d b/d FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 2023-05-13 15:00 21 2022/2023 W Boisko Gminne Grabice (Grabice 1)
SPARTA MIERKÓW b/d b/d CZARNI DRĄGOWINA 2023-05-13 15:00 21 2022/2023 W Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków)
SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d NAFTA RYBAKI 2023-05-13 15:00 21 2022/2023 W Boisko wiejskie (Budachów 109)
ZJEDNOCZENI BRODY b/d b/d SPARTA ŁĘŻYCA 2023-05-13 15:00 21 2022/2023 W Boisko Zjednoczeni Brody (Brody, Sportowa 1)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI b/d b/d START ZIEL-BRUK PŁOTY 2023-05-13 15:00 21 2022/2023 W Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BÓBR iPME BOBROWICE b/d b/d SPARTA MIERKÓW 2023-05-20 15:00 22 2022/2023 W Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
CZARNI CZARNOWO b/d b/d SPARTAK BUDACHÓW 2023-05-20 15:00 22 2022/2023 W Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
CZARNI DRĄGOWINA b/d b/d ZJEDNOCZENI BRODY 2023-05-20 15:00 22 2022/2023 W Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1)
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. b/d b/d POGOŃ WĘŻYSKA 2023-05-20 15:00 22 2022/2023 W Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
NAFTA RYBAKI b/d b/d BUDOWLANI II LUBSKO 2023-05-20 15:00 22 2022/2023 W Boisko Rybaki (Rybaki 1)
SPARTA ŁĘŻYCA b/d b/d ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2023-05-20 15:00 22 2022/2023 W Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91)
START ZIEL-BRUK PŁOTY b/d b/d RELAX GRABICE 2023-05-20 15:00 22 2022/2023 W Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .)
BUDOWLANI II LUBSKO b/d b/d CZARNI CZARNOWO 2023-05-27 15:00 23 2022/2023 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
POGOŃ WĘŻYSKA b/d b/d RELAX GRABICE 2023-05-27 15:00 23 2022/2023 W Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
SPARTA ŁĘŻYCA b/d b/d START ZIEL-BRUK PŁOTY 2023-05-27 15:00 23 2022/2023 W Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91)
SPARTA MIERKÓW b/d b/d NAFTA RYBAKI 2023-05-27 15:00 23 2022/2023 W Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków)
SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 2023-05-27 15:00 23 2022/2023 W Boisko wiejskie (Budachów 109)
ZJEDNOCZENI BRODY b/d b/d BÓBR iPME BOBROWICE 2023-05-27 15:00 23 2022/2023 W Boisko Zjednoczeni Brody (Brody, Sportowa 1)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI b/d b/d CZARNI DRĄGOWINA 2023-05-27 15:00 23 2022/2023 W Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BÓBR iPME BOBROWICE b/d b/d ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2023-06-03 15:00 24 2022/2023 W Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
CZARNI CZARNOWO b/d b/d SPARTA MIERKÓW 2023-06-03 15:00 24 2022/2023 W Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
CZARNI DRĄGOWINA b/d b/d SPARTA ŁĘŻYCA 2023-06-03 15:00 24 2022/2023 W Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1)
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. b/d b/d BUDOWLANI II LUBSKO 2023-06-03 15:00 24 2022/2023 W Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
NAFTA RYBAKI b/d b/d ZJEDNOCZENI BRODY 2023-06-03 15:00 24 2022/2023 W Boisko Rybaki (Rybaki 1)
RELAX GRABICE b/d b/d SPARTAK BUDACHÓW 2023-06-03 15:00 24 2022/2023 W Boisko Gminne Grabice (Grabice 1)
START ZIEL-BRUK PŁOTY b/d b/d POGOŃ WĘŻYSKA 2023-06-03 15:00 24 2022/2023 W Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .)
BUDOWLANI II LUBSKO b/d b/d RELAX GRABICE 2023-06-10 15:00 25 2022/2023 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
CZARNI DRĄGOWINA b/d b/d START ZIEL-BRUK PŁOTY 2023-06-10 15:00 25 2022/2023 W Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1)
SPARTA ŁĘŻYCA b/d b/d BÓBR iPME BOBROWICE 2023-06-10 15:00 25 2022/2023 W Sparta Łężyca (Zielona Góra, Dolna 91)
SPARTA MIERKÓW b/d b/d FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. 2023-06-10 15:00 25 2022/2023 W Boisko Piłkarskie w Mierkowie (Mierków)
SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d POGOŃ WĘŻYSKA 2023-06-10 15:00 25 2022/2023 W Boisko wiejskie (Budachów 109)
ZJEDNOCZENI BRODY b/d b/d CZARNI CZARNOWO 2023-06-10 15:00 25 2022/2023 W Boisko Zjednoczeni Brody (Brody, Sportowa 1)
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI b/d b/d NAFTA RYBAKI 2023-06-10 15:00 25 2022/2023 W Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94)
BÓBR iPME BOBROWICE b/d b/d CZARNI DRĄGOWINA 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W Boisko Bobrowice (Bobrowice 1)
CZARNI CZARNOWO b/d b/d ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123)
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. b/d b/d ZJEDNOCZENI BRODY 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3)
NAFTA RYBAKI b/d b/d SPARTA ŁĘŻYCA 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W Boisko Rybaki (Rybaki 1)
POGOŃ WĘŻYSKA b/d b/d BUDOWLANI II LUBSKO 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W Pogoń Wężyska (Wężyska 162)
RELAX GRABICE b/d b/d SPARTA MIERKÓW 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W Boisko Gminne Grabice (Grabice 1)
START ZIEL-BRUK PŁOTY b/d b/d SPARTAK BUDACHÓW 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa .)