Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
MUSZELKA OGARDY 1 8 LZS BOBRÓWKO 2022-08-20 17:00 1 2022/2023 J Boisko Ogardy (Ogardy 52)
SOKÓŁ GOŚCIM 0 3 NOTEĆ GÓRECKO 2022-08-20 17:00 1 2022/2023 J BOISKO (Gościm 1)
LUBUSZANIN II DREZDENKO 3 0 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2022-08-21 11:00 1 2022/2023 J Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
DĄB GÓRKI NOTECKIE 2 2 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2022-08-21 16:00 1 2022/2023 J Boisko ( Górki Noteckie, Kurowska 30A )
NOTEĆ STARE BIELICE 1 4 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2022-08-21 16:00 1 2022/2023 J Boisko Sportowe ( Stare Bielice )
POLONIA LIPKI WIELKIE 0 1 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2022-08-21 16:00 1 2022/2023 J BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE ( Lipki Wielkie, Szosowa 35 )
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2 1 PIONIER ZWIERZYN 2022-08-21 17:00 1 2022/2023 J Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 )
LZS BOBRÓWKO 3 3 DĄB GÓRKI NOTECKIE 2022-08-27 15:00 2 2022/2023 J Arena Bobry ( Bobrówko, Choszczańska 7 )
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 9 2 POLONIA LIPKI WIELKIE 2022-08-27 15:00 2 2022/2023 J GKS Przytoczna ( Przytoczna, Główna 42 )
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2 2 SOKÓŁ GOŚCIM 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
KLUB SPORTOWY RĄPIN 3 1 MUSZELKA OGARDY 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J boisko (Rąpin 1)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 1 0 NOTEĆ STARE BIELICE 2022-08-28 16:00 2 2022/2023 J Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 )
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 3 4 LUBUSZANIN II DREZDENKO 2022-08-28 17:00 2 2022/2023 J BOISKO ( Stare Polichno 1 )
NOTEĆ STARE BIELICE 1 2 PIONIER ZWIERZYN 2022-09-03 14:00 3 2022/2023 J boisko ( Rąpin 1 )
MUSZELKA OGARDY 5 1 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2022-09-03 17:00 3 2022/2023 J Boisko Ogardy (Ogardy 52)
SOKÓŁ GOŚCIM 2 4 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2022-09-03 17:00 3 2022/2023 J BOISKO (Gościm 1)
LUBUSZANIN II DREZDENKO 3 1 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2022-09-04 11:00 3 2022/2023 J Boisko Stare Bielice ( Stare Bielice 7 )
NOTEĆ GÓRECKO 2 2 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2022-09-04 15:00 3 2022/2023 J BOISKO ( Górecko 1 )
POLONIA LIPKI WIELKIE 1 9 LZS BOBRÓWKO 2022-09-04 15:00 3 2022/2023 J BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE ( Lipki Wielkie, Szosowa 35 )
DĄB GÓRKI NOTECKIE 2 1 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2022-09-04 16:00 3 2022/2023 J Boisko (Górki Noteckie, Kurowska 30A)
NOTEĆ STARE BIELICE 2 6 LUBUSZANIN II DREZDENKO 2022-09-10 14:00 4 2022/2023 J Boisko Sportowe ( Stare Bielice )
LZS BOBRÓWKO 5 3 SOKÓŁ GOŚCIM 2022-09-10 16:00 4 2022/2023 J Arena Bobry ( Bobrówko, Choszczańska 7 )
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 6 2 NOTEĆ GÓRECKO 2022-09-10 16:00 4 2022/2023 J GKS Przytoczna ( Przytoczna, Główna 42 )
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 0 5 DĄB GÓRKI NOTECKIE 2022-09-11 13:00 4 2022/2023 J BOISKO (Stare Polichno 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN 2 1 POLONIA LIPKI WIELKIE 2022-09-11 13:00 4 2022/2023 J boisko ( Rąpin 1 )
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 4 1 MUSZELKA OGARDY 2022-09-11 16:00 4 2022/2023 J Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 )
PIONIER ZWIERZYN 8 1 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2022-09-11 16:00 4 2022/2023 J BOISKO ( Zwierzyn, Sportowa 1 )
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 0 3 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J Leśna 2 , 66-520 Dobiegniew
DĄB GÓRKI NOTECKIE 1 3 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J Boisko (Górki Noteckie, Kurowska 30A)
MUSZELKA OGARDY 1 2 NOTEĆ STARE BIELICE 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J Boisko Ogardy (Ogardy 52)
POLONIA LIPKI WIELKIE 3 4 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE (Lipki Wielkie, Szosowa 35)
SOKÓŁ GOŚCIM 2 2 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J BOISKO (Gościm 1)
LUBUSZANIN II DREZDENKO 5 2 PIONIER ZWIERZYN 2022-09-18 11:00 5 2022/2023 J Boisko Stare Bielice ( Stare Bielice 7 )
NOTEĆ GÓRECKO 2 6 LZS BOBRÓWKO 2022-09-18 14:00 5 2022/2023 J BOISKO ( Górecko 1 )
KLUB SPORTOWY RĄPIN 3 2 NOTEĆ GÓRECKO 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J boisko (Rąpin 1)
LZS BOBRÓWKO 12 0 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
NOTEĆ STARE BIELICE 2 3 DĄB GÓRKI NOTECKIE 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J Boisko Sportowe (Stare Bielice )
LUBUSZANIN II DREZDENKO 9 0 MUSZELKA OGARDY 2022-09-25 11:00 6 2022/2023 J Boisko Stare Bielice ( Stare Bielice 7 )
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 1 4 SOKÓŁ GOŚCIM 2022-09-25 16:00 6 2022/2023 J BOISKO ( Stare Polichno 1 )
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 4 1 POLONIA LIPKI WIELKIE 2022-09-25 16:00 6 2022/2023 J Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 )
PIONIER ZWIERZYN 0 3 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2022-09-25 16:00 6 2022/2023 J BOISKO ( Zwierzyn, Sportowa 1 )
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2 3 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
DĄB GÓRKI NOTECKIE 2 5 LUBUSZANIN II DREZDENKO 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Kurowska 30A , 66-543 Górki Noteckie
MUSZELKA OGARDY 2 7 PIONIER ZWIERZYN 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Boisko Ogardy (Ogardy 52)
POLONIA LIPKI WIELKIE 2 1 NOTEĆ STARE BIELICE 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE (Lipki Wielkie, Szosowa 35)
SOKÓŁ GOŚCIM 2 3 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J BOISKO (Gościm 1)
NOTEĆ GÓRECKO 5 2 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2022-10-02 14:00 7 2022/2023 J BOISKO ( Górecko 1 )
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 1 2 LZS BOBRÓWKO 2022-10-02 15:00 7 2022/2023 J GKS Przytoczna ( Przytoczna, Główna 42 )
KLUB SPORTOWY RĄPIN 0 0 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J boisko (Rąpin 1)
MUSZELKA OGARDY 0 0 DĄB GÓRKI NOTECKIE 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J Boisko Ogardy (Ogardy 52)
LUBUSZANIN II DREZDENKO 7 0 POLONIA LIPKI WIELKIE 2022-10-09 11:00 8 2022/2023 J Boisko Stare Bielice ( Stare Bielice 7 )
NOTEĆ STARE BIELICE 1 0 SOKÓŁ GOŚCIM 2022-10-09 14:00 8 2022/2023 J Boisko Sportowe ( Stare Bielice )
PIONIER ZWIERZYN 3 2 LZS BOBRÓWKO 2022-10-09 14:00 8 2022/2023 J BOISKO ( Zwierzyn, Sportowa 1 )
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 3 0 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2022-10-09 15:00 8 2022/2023 J BOISKO (Stare Polichno 1)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 3 1 NOTEĆ GÓRECKO 2022-10-09 16:00 8 2022/2023 J Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 )
DĄB GÓRKI NOTECKIE 2 2 PIONIER ZWIERZYN 2022-10-15 14:00 9 2022/2023 J Boisko (Górki Noteckie, Kurowska 30A)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2 3 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
LZS BOBRÓWKO 4 1 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
POLONIA LIPKI WIELKIE 5 2 MUSZELKA OGARDY 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Szosowa 35 , 66-431 LIPKI WIELKIE
SOKÓŁ GOŚCIM 5 5 LUBUSZANIN II DREZDENKO 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Gościm 1 , Gościm
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 9 1 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
NOTEĆ GÓRECKO 1 2 NOTEĆ STARE BIELICE 2022-10-16 14:00 9 2022/2023 J BOISKO ( Górecko 1 )
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 3 0 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 )
MUSZELKA OGARDY 2 4 SOKÓŁ GOŚCIM 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J Boisko Ogardy (Ogardy 52)
LUBUSZANIN II DREZDENKO 8 2 NOTEĆ GÓRECKO 2022-10-23 11:00 10 2022/2023 J Boisko Stare Bielice ( Stare Bielice 7 )
DĄB GÓRKI NOTECKIE 5 2 POLONIA LIPKI WIELKIE 2022-10-23 14:00 10 2022/2023 J Boisko ( Górki Noteckie, Kurowska 30A )
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 1 6 LZS BOBRÓWKO 2022-10-23 14:00 10 2022/2023 J BOISKO ( Stare Polichno 1 )
PIONIER ZWIERZYN 4 0 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2022-10-23 14:00 10 2022/2023 J BOISKO ( Zwierzyn, Sportowa 1 )
NOTEĆ STARE BIELICE 0 2 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2022-10-23 15:00 10 2022/2023 J Boisko Sportowe ( Stare Bielice )
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 1 1 LUBUSZANIN II DREZDENKO 2022-10-29 15:00 11 2022/2023 J Leśna 2 , 66-520 Dobiegniew
KLUB SPORTOWY RĄPIN 2 3 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2022-10-29 15:00 11 2022/2023 J boisko (Rąpin 1)
LZS BOBRÓWKO 3 0 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2022-10-29 15:00 11 2022/2023 J Choszczańska 7 , 66-510 Bobrówko
SOKÓŁ GOŚCIM 2 1 DĄB GÓRKI NOTECKIE 2022-10-29 15:00 11 2022/2023 J Gościm 1 , Gościm
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2 0 NOTEĆ STARE BIELICE 2022-10-29 15:00 11 2022/2023 J Główna 42 , 66-340 Przytoczna
NOTEĆ GÓRECKO 6 0 MUSZELKA OGARDY 2022-10-30 13:00 11 2022/2023 J BOISKO ( Górecko 1 )
POLONIA LIPKI WIELKIE 1 7 PIONIER ZWIERZYN 2022-10-30 14:30 11 2022/2023 J BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE ( Lipki Wielkie, Szosowa 35 )
DĄB GÓRKI NOTECKIE 3 1 NOTEĆ GÓRECKO 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Kurowska 30A , 66-543 Górki Noteckie
MUSZELKA OGARDY 1 4 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Boisko Ogardy (Ogardy 52)
LUBUSZANIN II DREZDENKO 6 2 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2022-11-06 11:00 12 2022/2023 J Boisko Stare Bielice ( Stare Bielice 7 )
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 3 2 KLUB SPORTOWY RĄPIN 2022-11-06 13:00 12 2022/2023 J Stadion Miejski ( Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 )
PIONIER ZWIERZYN 6 3 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2022-11-06 13:00 12 2022/2023 J BOISKO ( Zwierzyn, Sportowa 1 )
NOTEĆ STARE BIELICE 0 5 LZS BOBRÓWKO 2022-11-06 14:00 12 2022/2023 J Boisko Sportowe ( Stare Bielice )
POLONIA LIPKI WIELKIE 3 6 SOKÓŁ GOŚCIM 2022-11-06 14:00 12 2022/2023 J BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE ( Lipki Wielkie, Szosowa 35 )
LZS BOBRÓWKO 2 3 LUBUSZANIN II DREZDENKO 2022-11-12 13:00 13 2022/2023 J Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 1 0 DĄB GÓRKI NOTECKIE 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 0 3 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J BOISKO (Stare Polichno 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN 3 0 NOTEĆ STARE BIELICE 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J boisko (Rąpin 1)
SOKÓŁ GOŚCIM 0 3 PIONIER ZWIERZYN 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J BOISKO (Gościm 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 3 0 MUSZELKA OGARDY 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
NOTEĆ GÓRECKO 3 0 POLONIA LIPKI WIELKIE 2022-11-13 13:00 13 2022/2023 J BOISKO ( Górecko 1 )
PIONIER ZWIERZYN b/d b/d NOTEĆ GÓRECKO 2023-03-11 14:00 2 2022/2023 J BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2023-03-19 b/d 14 2022/2023 W Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d NOTEĆ STARE BIELICE 2023-03-19 b/d 14 2022/2023 W BOISKO (Stare Polichno 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN b/d b/d LUBUSZANIN II DREZDENKO 2023-03-19 b/d 14 2022/2023 W boisko (Rąpin 1)
LZS BOBRÓWKO b/d b/d MUSZELKA OGARDY 2023-03-19 b/d 14 2022/2023 W Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
NOTEĆ GÓRECKO b/d b/d SOKÓŁ GOŚCIM 2023-03-19 b/d 14 2022/2023 W BOISKO (Górecko 1)
PIONIER ZWIERZYN b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2023-03-19 b/d 14 2022/2023 W BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d DĄB GÓRKI NOTECKIE 2023-03-19 b/d 14 2022/2023 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
DĄB GÓRKI NOTECKIE b/d b/d LZS BOBRÓWKO 2023-03-26 b/d 15 2022/2023 W Boisko (Górki Noteckie, Kurowska 30A)
LUBUSZANIN II DREZDENKO b/d b/d DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2023-03-26 b/d 15 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
MUSZELKA OGARDY b/d b/d KLUB SPORTOWY RĄPIN 2023-03-26 b/d 15 2022/2023 W Boisko Ogardy (Ogardy 52)
NOTEĆ GÓRECKO b/d b/d PIONIER ZWIERZYN 2023-03-26 b/d 15 2022/2023 W BOISKO (Górecko 1)
NOTEĆ STARE BIELICE b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2023-03-26 b/d 15 2022/2023 W Boisko Sportowe (Stare Bielice)
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2023-03-26 b/d 15 2022/2023 W BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE (Lipki Wielkie, Szosowa 35)
SOKÓŁ GOŚCIM b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2023-03-26 b/d 15 2022/2023 W BOISKO (Gościm 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d NOTEĆ GÓRECKO 2023-04-02 b/d 16 2022/2023 W Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d MUSZELKA OGARDY 2023-04-02 b/d 16 2022/2023 W BOISKO (Stare Polichno 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN b/d b/d DĄB GÓRKI NOTECKIE 2023-04-02 b/d 16 2022/2023 W boisko (Rąpin 1)
LZS BOBRÓWKO b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2023-04-02 b/d 16 2022/2023 W Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d LUBUSZANIN II DREZDENKO 2023-04-02 b/d 16 2022/2023 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
PIONIER ZWIERZYN b/d b/d NOTEĆ STARE BIELICE 2023-04-02 b/d 16 2022/2023 W BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d SOKÓŁ GOŚCIM 2023-04-02 b/d 16 2022/2023 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d PIONIER ZWIERZYN 2023-04-16 b/d 17 2022/2023 W Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
DĄB GÓRKI NOTECKIE b/d b/d DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2023-04-16 b/d 17 2022/2023 W Boisko (Górki Noteckie, Kurowska 30A)
LUBUSZANIN II DREZDENKO b/d b/d NOTEĆ STARE BIELICE 2023-04-16 b/d 17 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
MUSZELKA OGARDY b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2023-04-16 b/d 17 2022/2023 W Boisko Ogardy (Ogardy 52)
NOTEĆ GÓRECKO b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2023-04-16 b/d 17 2022/2023 W BOISKO (Górecko 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d KLUB SPORTOWY RĄPIN 2023-04-16 b/d 17 2022/2023 W BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE (Lipki Wielkie, Szosowa 35)
SOKÓŁ GOŚCIM b/d b/d LZS BOBRÓWKO 2023-04-16 b/d 17 2022/2023 W BOISKO (Gościm 1)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2023-04-23 b/d 18 2022/2023 W BOISKO (Stare Polichno 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN b/d b/d SOKÓŁ GOŚCIM 2023-04-23 b/d 18 2022/2023 W boisko (Rąpin 1)
LZS BOBRÓWKO b/d b/d NOTEĆ GÓRECKO 2023-04-23 b/d 18 2022/2023 W Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d DĄB GÓRKI NOTECKIE 2023-04-23 b/d 18 2022/2023 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
NOTEĆ STARE BIELICE b/d b/d MUSZELKA OGARDY 2023-04-23 b/d 18 2022/2023 W Boisko Sportowe (Stare Bielice)
PIONIER ZWIERZYN b/d b/d LUBUSZANIN II DREZDENKO 2023-04-23 b/d 18 2022/2023 W BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2023-04-23 b/d 18 2022/2023 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d LZS BOBRÓWKO 2023-04-30 b/d 19 2022/2023 W Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
DĄB GÓRKI NOTECKIE b/d b/d NOTEĆ STARE BIELICE 2023-04-30 b/d 19 2022/2023 W Boisko (Górki Noteckie, Kurowska 30A)
MUSZELKA OGARDY b/d b/d LUBUSZANIN II DREZDENKO 2023-04-30 b/d 19 2022/2023 W Boisko Ogardy (Ogardy 52)
NOTEĆ GÓRECKO b/d b/d KLUB SPORTOWY RĄPIN 2023-04-30 b/d 19 2022/2023 W BOISKO (Górecko 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2023-04-30 b/d 19 2022/2023 W BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE (Lipki Wielkie, Szosowa 35)
SOKÓŁ GOŚCIM b/d b/d DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2023-04-30 b/d 19 2022/2023 W BOISKO (Gościm 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d PIONIER ZWIERZYN 2023-04-30 b/d 19 2022/2023 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d NOTEĆ GÓRECKO 2023-05-07 b/d 20 2022/2023 W BOISKO (Stare Polichno 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2023-05-07 b/d 20 2022/2023 W boisko (Rąpin 1)
LUBUSZANIN II DREZDENKO b/d b/d DĄB GÓRKI NOTECKIE 2023-05-07 b/d 20 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
LZS BOBRÓWKO b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2023-05-07 b/d 20 2022/2023 W Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d SOKÓŁ GOŚCIM 2023-05-07 b/d 20 2022/2023 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
NOTEĆ STARE BIELICE b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2023-05-07 b/d 20 2022/2023 W Boisko Sportowe (Stare Bielice)
PIONIER ZWIERZYN b/d b/d MUSZELKA OGARDY 2023-05-07 b/d 20 2022/2023 W BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2023-05-14 b/d 21 2022/2023 W Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
DĄB GÓRKI NOTECKIE b/d b/d MUSZELKA OGARDY 2023-05-14 b/d 21 2022/2023 W Boisko (Górki Noteckie, Kurowska 30A)
LZS BOBRÓWKO b/d b/d PIONIER ZWIERZYN 2023-05-14 b/d 21 2022/2023 W Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
NOTEĆ GÓRECKO b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2023-05-14 b/d 21 2022/2023 W BOISKO (Górecko 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d LUBUSZANIN II DREZDENKO 2023-05-14 b/d 21 2022/2023 W BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE (Lipki Wielkie, Szosowa 35)
SOKÓŁ GOŚCIM b/d b/d NOTEĆ STARE BIELICE 2023-05-14 b/d 21 2022/2023 W BOISKO (Gościm 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d KLUB SPORTOWY RĄPIN 2023-05-14 b/d 21 2022/2023 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2023-05-21 b/d 22 2022/2023 W BOISKO (Stare Polichno 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN b/d b/d LZS BOBRÓWKO 2023-05-21 b/d 22 2022/2023 W boisko (Rąpin 1)
LUBUSZANIN II DREZDENKO b/d b/d SOKÓŁ GOŚCIM 2023-05-21 b/d 22 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2023-05-21 b/d 22 2022/2023 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
MUSZELKA OGARDY b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2023-05-21 b/d 22 2022/2023 W Boisko Ogardy (Ogardy 52)
NOTEĆ STARE BIELICE b/d b/d NOTEĆ GÓRECKO 2023-05-21 b/d 22 2022/2023 W Boisko Sportowe (Stare Bielice)
PIONIER ZWIERZYN b/d b/d DĄB GÓRKI NOTECKIE 2023-05-21 b/d 22 2022/2023 W BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d NOTEĆ STARE BIELICE 2023-05-28 b/d 23 2022/2023 W Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
KLUB SPORTOWY RĄPIN b/d b/d PIONIER ZWIERZYN 2023-05-28 b/d 23 2022/2023 W boisko (Rąpin 1)
LZS BOBRÓWKO b/d b/d DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2023-05-28 b/d 23 2022/2023 W Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
NOTEĆ GÓRECKO b/d b/d LUBUSZANIN II DREZDENKO 2023-05-28 b/d 23 2022/2023 W BOISKO (Górecko 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d DĄB GÓRKI NOTECKIE 2023-05-28 b/d 23 2022/2023 W BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE (Lipki Wielkie, Szosowa 35)
SOKÓŁ GOŚCIM b/d b/d MUSZELKA OGARDY 2023-05-28 b/d 23 2022/2023 W BOISKO (Gościm 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2023-05-28 b/d 23 2022/2023 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
DĄB GÓRKI NOTECKIE b/d b/d SOKÓŁ GOŚCIM 2023-06-04 b/d 24 2022/2023 W Boisko (Górki Noteckie, Kurowska 30A)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d KLUB SPORTOWY RĄPIN 2023-06-04 b/d 24 2022/2023 W BOISKO (Stare Polichno 1)
LUBUSZANIN II DREZDENKO b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2023-06-04 b/d 24 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d LZS BOBRÓWKO 2023-06-04 b/d 24 2022/2023 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
MUSZELKA OGARDY b/d b/d NOTEĆ GÓRECKO 2023-06-04 b/d 24 2022/2023 W Boisko Ogardy (Ogardy 52)
NOTEĆ STARE BIELICE b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2023-06-04 b/d 24 2022/2023 W Boisko Sportowe (Stare Bielice)
PIONIER ZWIERZYN b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2023-06-04 b/d 24 2022/2023 W BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW b/d b/d MUSZELKA OGARDY 2023-06-11 b/d 25 2022/2023 W Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO b/d b/d PIONIER ZWIERZYN 2023-06-11 b/d 25 2022/2023 W BOISKO (Stare Polichno 1)
KLUB SPORTOWY RĄPIN b/d b/d ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2023-06-11 b/d 25 2022/2023 W boisko (Rąpin 1)
LZS BOBRÓWKO b/d b/d NOTEĆ STARE BIELICE 2023-06-11 b/d 25 2022/2023 W Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)
NOTEĆ GÓRECKO b/d b/d DĄB GÓRKI NOTECKIE 2023-06-11 b/d 25 2022/2023 W BOISKO (Górecko 1)
SOKÓŁ GOŚCIM b/d b/d POLONIA LIPKI WIELKIE 2023-06-11 b/d 25 2022/2023 W BOISKO (Gościm 1)
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA b/d b/d LUBUSZANIN II DREZDENKO 2023-06-11 b/d 25 2022/2023 W GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)
DĄB GÓRKI NOTECKIE b/d b/d BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2023-06-18 b/d 26 2022/2023 W Boisko (Górki Noteckie, Kurowska 30A)
LUBUSZANIN II DREZDENKO b/d b/d LZS BOBRÓWKO 2023-06-18 b/d 26 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. b/d b/d DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 2023-06-18 b/d 26 2022/2023 W Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)
MUSZELKA OGARDY b/d b/d ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2023-06-18 b/d 26 2022/2023 W Boisko Ogardy (Ogardy 52)
NOTEĆ STARE BIELICE b/d b/d KLUB SPORTOWY RĄPIN 2023-06-18 b/d 26 2022/2023 W Boisko Sportowe (Stare Bielice)
PIONIER ZWIERZYN b/d b/d SOKÓŁ GOŚCIM 2023-06-18 b/d 26 2022/2023 W BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)
POLONIA LIPKI WIELKIE b/d b/d NOTEĆ GÓRECKO 2023-06-18 b/d 26 2022/2023 W BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE (Lipki Wielkie, Szosowa 35)