Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
KS LUBNIEWICZANKA 2 0 ODRA GÓRZYCA 2022-08-20 14:00 1 2022/2023 J Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)
MOŚCIENKO SIENNO 4 4 POGOŃ KRZESZYCE 2022-08-20 17:00 1 2022/2023 J MOŚCIENKO (Sienno 1)
ZORZA KOWALÓW 2 1 JUWENIA BOCZÓW 2022-08-20 17:00 1 2022/2023 J BOISKO ( Kowalów, Polna 1 )
FC KURSKO 7 0 LEŚNIK LEMIERZYCE 2022-08-21 15:50 1 2022/2023 J Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp ( Międzyrzecz 1 )
ILANKA II RZEPIN 6 1 ISKRA GŁUCHOWO 2022-08-21 16:00 1 2022/2023 J Stadion Miejski ( Rzepin, Poznańska 60 )
ZEW DĄBROSZYN 3 3 GKS BLEDZEW 2022-08-21 17:00 1 2022/2023 J BOISKO ( Dąbroszyn 23 )
ZNICZ TRZEMESZNO 0 3 CHROBRY DRZEŃSKO 2022-08-21 17:00 1 2022/2023 J BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1)
ISKRA GŁUCHOWO 2 4 KS LUBNIEWICZANKA 2022-08-27 14:00 2 2022/2023 J Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10)
LEŚNIK LEMIERZYCE 1 4 ZORZA KOWALÓW 2022-08-27 14:00 2 2022/2023 J Lemierzyce 1 , Lemierzyce
ODRA GÓRZYCA 1 0 FC KURSKO 2022-08-27 16:00 2 2022/2023 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy ( Górzyca, Różana 41 )
GKS BLEDZEW 2 4 POGOŃ KRZESZYCE 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J brak (Zemsko 1)
JUWENIA BOCZÓW 1 3 MOŚCIENKO SIENNO 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )
CHROBRY DRZEŃSKO 1 3 ILANKA II RZEPIN 2022-08-28 17:00 2 2022/2023 J BOISKO ( Drzeńsko 59 )
ZEW DĄBROSZYN 8 4 ZNICZ TRZEMESZNO 2022-08-28 17:00 2 2022/2023 J BOISKO ( Dąbroszyn 23 )
ILANKA II RZEPIN 3 0 ZEW DĄBROSZYN 2022-09-03 15:00 3 2022/2023 J Stadion Miejski ( Rzepin, Poznańska 60 )
ZORZA KOWALÓW 7 2 ODRA GÓRZYCA 2022-09-03 15:00 3 2022/2023 J BOISKO ( Kowalów, Polna 1 )
KS LUBNIEWICZANKA 2 2 CHROBRY DRZEŃSKO 2022-09-03 17:00 3 2022/2023 J Stadion Gminny ( Lubniewice, Harcerska 23 )
POGOŃ KRZESZYCE 1 4 JUWENIA BOCZÓW 2022-09-03 17:00 3 2022/2023 J Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce ( Krzeszyce, Sportowa 1 )
FC KURSKO 3 1 ISKRA GŁUCHOWO 2022-09-04 16:00 3 2022/2023 J Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp ( Międzyrzecz 1 )
MOŚCIENKO SIENNO 0 0 LEŚNIK LEMIERZYCE 2022-09-04 17:00 3 2022/2023 J MOŚCIENKO ( Sienno 1 )
ZNICZ TRZEMESZNO 5 0 GKS BLEDZEW 2022-09-04 17:00 3 2022/2023 J BOISKO ( Trzemeszno Lubuskie 1 )
ODRA GÓRZYCA 5 1 MOŚCIENKO SIENNO 2022-09-10 16:00 4 2022/2023 J Różana 41 , 69-113 Górzyca
LEŚNIK LEMIERZYCE 2 4 POGOŃ KRZESZYCE 2022-09-10 17:00 4 2022/2023 J BOISKO ( Lemierzyce 1 )
GKS BLEDZEW 3 2 JUWENIA BOCZÓW 2022-09-11 14:00 4 2022/2023 J brak ( Zemsko 1 )
CHROBRY DRZEŃSKO 1 4 FC KURSKO 2022-09-11 16:00 4 2022/2023 J BOISKO ( Drzeńsko 59 )
ISKRA GŁUCHOWO 2 4 ZORZA KOWALÓW 2022-09-11 16:00 4 2022/2023 J Stadion ( Głuchowo, Słoneczna 10 )
ZEW DĄBROSZYN 2 8 KS LUBNIEWICZANKA 2022-09-11 16:00 4 2022/2023 J BOISKO ( Dąbroszyn 23 )
ZNICZ TRZEMESZNO 1 2 ILANKA II RZEPIN 2022-09-11 17:00 4 2022/2023 J BOISKO ( Trzemeszno Lubuskie 1 )
POGOŃ KRZESZYCE 3 2 ODRA GÓRZYCA 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce ( Krzeszyce, Sportowa 1 )
ZORZA KOWALÓW 1 2 CHROBRY DRZEŃSKO 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J BOISKO ( Kowalów, Polna 1 )
KS LUBNIEWICZANKA 1 2 ZNICZ TRZEMESZNO 2022-09-17 17:00 5 2022/2023 J Stadion Gminny ( Lubniewice, Harcerska 23 )
FC KURSKO 2 0 ZEW DĄBROSZYN 2022-09-18 16:00 5 2022/2023 J Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp ( Międzyrzecz 1 )
ILANKA II RZEPIN 2 4 GKS BLEDZEW 2022-09-18 16:00 5 2022/2023 J Lipowa , 69-110 Rzepin
JUWENIA BOCZÓW 4 2 LEŚNIK LEMIERZYCE 2022-09-18 16:00 5 2022/2023 J JUWENIA PARK ( Boczów, Parkowa )
MOŚCIENKO SIENNO 3 0 ISKRA GŁUCHOWO 2022-09-18 16:00 5 2022/2023 J MOŚCIENKO ( Sienno 1 )
ODRA GÓRZYCA 0 2 JUWENIA BOCZÓW 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy ( Górzyca, Różana 41 )
CHROBRY DRZEŃSKO 0 6 MOŚCIENKO SIENNO 2022-09-25 16:00 6 2022/2023 J BOISKO ( Drzeńsko 59 )
GKS BLEDZEW 6 0 LEŚNIK LEMIERZYCE 2022-09-25 16:00 6 2022/2023 J brak ( Zemsko 1 )
ILANKA II RZEPIN 2 1 KS LUBNIEWICZANKA 2022-09-25 16:00 6 2022/2023 J Lipowa , 69-110 Rzepin
ISKRA GŁUCHOWO 2 3 POGOŃ KRZESZYCE 2022-09-25 16:00 6 2022/2023 J Stadion ( Głuchowo, Słoneczna 10 )
ZEW DĄBROSZYN 1 5 ZORZA KOWALÓW 2022-09-25 16:00 6 2022/2023 J BOISKO ( Dąbroszyn 23 )
ZNICZ TRZEMESZNO 0 5 FC KURSKO 2022-09-25 16:00 6 2022/2023 J BOISKO ( Trzemeszno Lubuskie 1 )
ZORZA KOWALÓW 6 2 ZNICZ TRZEMESZNO 2022-10-01 15:00 7 2022/2023 J BOISKO ( Kowalów, Polna 1 )
FC KURSKO 3 2 ILANKA II RZEPIN 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp ( Międzyrzecz 1 )
KS LUBNIEWICZANKA 1 5 GKS BLEDZEW 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Stadion Gminny ( Lubniewice, Harcerska 23 )
LEŚNIK LEMIERZYCE 0 8 ODRA GÓRZYCA 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J BOISKO ( Lemierzyce 1 )
MOŚCIENKO SIENNO 7 1 ZEW DĄBROSZYN 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J MOŚCIENKO ( Sienno 1 )
POGOŃ KRZESZYCE 0 3 CHROBRY DRZEŃSKO 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce ( Krzeszyce, Sportowa 1 )
JUWENIA BOCZÓW 7 0 ISKRA GŁUCHOWO 2022-10-02 16:00 7 2022/2023 J JUWENIA PARK ( Boczów, Parkowa )
KS LUBNIEWICZANKA 1 3 FC KURSKO 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J Stadion Gminny ( Lubniewice, Harcerska 23 )
ISKRA GŁUCHOWO 2 4 LEŚNIK LEMIERZYCE 2022-10-08 16:30 8 2022/2023 J Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10)
GKS BLEDZEW 9 0 ODRA GÓRZYCA 2022-10-09 14:00 8 2022/2023 J brak ( Zemsko 1 )
CHROBRY DRZEŃSKO 0 4 JUWENIA BOCZÓW 2022-10-09 15:00 8 2022/2023 J BOISKO ( Drzeńsko 59 )
ZEW DĄBROSZYN 1 6 POGOŃ KRZESZYCE 2022-10-09 15:00 8 2022/2023 J BOISKO ( Dąbroszyn 23 )
ILANKA II RZEPIN 3 2 ZORZA KOWALÓW 2022-10-09 16:00 8 2022/2023 J Stadion Miejski ( Rzepin, Poznańska 60 )
ZNICZ TRZEMESZNO 1 5 MOŚCIENKO SIENNO 2022-10-09 16:00 8 2022/2023 J BOISKO ( Trzemeszno Lubuskie 1 )
ZORZA KOWALÓW 2 3 KS LUBNIEWICZANKA 2022-10-15 14:00 9 2022/2023 J BOISKO ( Kowalów, Polna 1 )
ODRA GÓRZYCA 6 2 ISKRA GŁUCHOWO 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy ( Górzyca, Różana 41 )
LEŚNIK LEMIERZYCE 7 2 CHROBRY DRZEŃSKO 2022-10-15 16:00 9 2022/2023 J BOISKO ( Lemierzyce 1 )
MOŚCIENKO SIENNO 1 2 ILANKA II RZEPIN 2022-10-15 16:00 9 2022/2023 J MOŚCIENKO ( Sienno 1 )
POGOŃ KRZESZYCE 2 1 ZNICZ TRZEMESZNO 2022-10-15 16:00 9 2022/2023 J Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce ( Krzeszyce, Sportowa 1 )
FC KURSKO 2 2 GKS BLEDZEW 2022-10-16 15:00 9 2022/2023 J Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp ( Międzyrzecz 1 )
JUWENIA BOCZÓW 4 0 ZEW DĄBROSZYN 2022-10-16 15:00 9 2022/2023 J JUWENIA PARK ( Boczów, Parkowa )
KS LUBNIEWICZANKA 0 1 MOŚCIENKO SIENNO 2022-10-22 16:00 10 2022/2023 J Stadion Gminny ( Lubniewice, Harcerska 23 )
CHROBRY DRZEŃSKO 4 2 ODRA GÓRZYCA 2022-10-23 14:00 10 2022/2023 J BOISKO ( Drzeńsko 59 )
FC KURSKO 4 4 ZORZA KOWALÓW 2022-10-23 14:00 10 2022/2023 J Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp ( Międzyrzecz 1 )
GKS BLEDZEW 4 3 ISKRA GŁUCHOWO 2022-10-23 14:00 10 2022/2023 J brak ( Zemsko 1 )
ILANKA II RZEPIN 2 2 POGOŃ KRZESZYCE 2022-10-23 15:00 10 2022/2023 J Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Poznańska 60)
ZEW DĄBROSZYN 3 2 LEŚNIK LEMIERZYCE 2022-10-23 15:00 10 2022/2023 J BOISKO ( Dąbroszyn 23 )
ZNICZ TRZEMESZNO 1 3 JUWENIA BOCZÓW 2022-10-23 15:00 10 2022/2023 J BOISKO ( Trzemeszno Lubuskie 1 )
ZORZA KOWALÓW 1 1 GKS BLEDZEW 2022-10-29 14:00 11 2022/2023 J BOISKO ( Kowalów, Polna 1 )
ODRA GÓRZYCA 6 0 ZEW DĄBROSZYN 2022-10-29 15:00 11 2022/2023 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy ( Górzyca, Różana 41 )
POGOŃ KRZESZYCE 2 5 KS LUBNIEWICZANKA 2022-10-29 15:00 11 2022/2023 J Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce ( Krzeszyce, Sportowa 1 )
MOŚCIENKO SIENNO 1 2 FC KURSKO 2022-10-29 15:30 11 2022/2023 J MOŚCIENKO ( Sienno 1 )
LEŚNIK LEMIERZYCE 2 1 ZNICZ TRZEMESZNO 2022-10-30 13:00 11 2022/2023 J BOISKO ( Lemierzyce 1 )
ISKRA GŁUCHOWO 1 8 CHROBRY DRZEŃSKO 2022-10-30 15:00 11 2022/2023 J Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10)
JUWENIA BOCZÓW 3 1 ILANKA II RZEPIN 2022-10-30 15:00 11 2022/2023 J Parkowa , 66-235 TORZYM
ZORZA KOWALÓW 1 2 MOŚCIENKO SIENNO 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J BOISKO ( Kowalów, Polna 1 )
KS LUBNIEWICZANKA 2 1 JUWENIA BOCZÓW 2022-11-05 14:30 12 2022/2023 J Stadion Gminny ( Lubniewice, Harcerska 23 )
FC KURSKO 3 0 POGOŃ KRZESZYCE 2022-11-06 13:30 12 2022/2023 J Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp ( Międzyrzecz 1 )
GKS BLEDZEW 9 1 CHROBRY DRZEŃSKO 2022-11-06 14:00 12 2022/2023 J brak ( Zemsko 1 )
ILANKA II RZEPIN 3 0 LEŚNIK LEMIERZYCE 2022-11-06 14:00 12 2022/2023 J Poznańska 60 , 69-110 Rzepin
ZEW DĄBROSZYN 1 0 ISKRA GŁUCHOWO 2022-11-06 14:00 12 2022/2023 J BOISKO ( Dąbroszyn 23 )
ZNICZ TRZEMESZNO 3 1 ODRA GÓRZYCA 2022-11-06 14:00 12 2022/2023 J BOISKO ( Trzemeszno Lubuskie 1 )
JUWENIA BOCZÓW 0 3 FC KURSKO 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J JUWENIA PARK ( Boczów, Parkowa )
ODRA GÓRZYCA 4 1 ILANKA II RZEPIN 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
POGOŃ KRZESZYCE 2 5 ZORZA KOWALÓW 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce ( Krzeszyce, Sportowa 1 )
LEŚNIK LEMIERZYCE 0 5 KS LUBNIEWICZANKA 2022-11-13 12:00 13 2022/2023 J BOISKO ( Lemierzyce 1 )
CHROBRY DRZEŃSKO 5 0 ZEW DĄBROSZYN 2022-11-13 14:00 13 2022/2023 J BOISKO ( Drzeńsko 59 )
ISKRA GŁUCHOWO 0 2 ZNICZ TRZEMESZNO 2022-11-13 14:00 13 2022/2023 J Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10)
MOŚCIENKO SIENNO b/d b/d GKS BLEDZEW 2023-03-11 14:00 13 2022/2023 J MOŚCIENKO (Sienno 1)
CHROBRY DRZEŃSKO b/d b/d ZNICZ TRZEMESZNO 2023-03-18 b/d 14 2022/2023 W BOISKO (Drzeńsko 59)
GKS BLEDZEW b/d b/d ZEW DĄBROSZYN 2023-03-18 b/d 14 2022/2023 W brak (Zemsko 1)
ISKRA GŁUCHOWO b/d b/d ILANKA II RZEPIN 2023-03-18 b/d 14 2022/2023 W Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10)
JUWENIA BOCZÓW b/d b/d ZORZA KOWALÓW 2023-03-18 b/d 14 2022/2023 W JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa)
LEŚNIK LEMIERZYCE b/d b/d FC KURSKO 2023-03-18 b/d 14 2022/2023 W BOISKO (Lemierzyce 1)
ODRA GÓRZYCA b/d b/d KS LUBNIEWICZANKA 2023-03-18 b/d 14 2022/2023 W Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
POGOŃ KRZESZYCE b/d b/d MOŚCIENKO SIENNO 2023-03-18 b/d 14 2022/2023 W Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce, Sportowa 1)
FC KURSKO b/d b/d ODRA GÓRZYCA 2023-03-25 b/d 15 2022/2023 W Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1)
ILANKA II RZEPIN b/d b/d CHROBRY DRZEŃSKO 2023-03-25 b/d 15 2022/2023 W Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa 1)
KS LUBNIEWICZANKA b/d b/d ISKRA GŁUCHOWO 2023-03-25 b/d 15 2022/2023 W Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)
MOŚCIENKO SIENNO b/d b/d JUWENIA BOCZÓW 2023-03-25 b/d 15 2022/2023 W MOŚCIENKO (Sienno 1)
POGOŃ KRZESZYCE b/d b/d GKS BLEDZEW 2023-03-25 b/d 15 2022/2023 W Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce, Sportowa 1)
ZNICZ TRZEMESZNO b/d b/d ZEW DĄBROSZYN 2023-03-25 b/d 15 2022/2023 W BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1)
ZORZA KOWALÓW b/d b/d LEŚNIK LEMIERZYCE 2023-03-25 b/d 15 2022/2023 W BOISKO (Kowalów, Polna 1)
CHROBRY DRZEŃSKO b/d b/d KS LUBNIEWICZANKA 2023-04-01 b/d 16 2022/2023 W BOISKO (Drzeńsko 59)
GKS BLEDZEW b/d b/d ZNICZ TRZEMESZNO 2023-04-01 b/d 16 2022/2023 W brak (Zemsko 1)
ISKRA GŁUCHOWO b/d b/d FC KURSKO 2023-04-01 b/d 16 2022/2023 W Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10)
JUWENIA BOCZÓW b/d b/d POGOŃ KRZESZYCE 2023-04-01 b/d 16 2022/2023 W JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa)
LEŚNIK LEMIERZYCE b/d b/d MOŚCIENKO SIENNO 2023-04-01 b/d 16 2022/2023 W BOISKO (Lemierzyce 1)
ODRA GÓRZYCA b/d b/d ZORZA KOWALÓW 2023-04-01 b/d 16 2022/2023 W Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
ZEW DĄBROSZYN b/d b/d ILANKA II RZEPIN 2023-04-01 b/d 16 2022/2023 W BOISKO (Dąbroszyn 23)
FC KURSKO b/d b/d CHROBRY DRZEŃSKO 2023-04-15 b/d 17 2022/2023 W Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1)
ILANKA II RZEPIN b/d b/d ZNICZ TRZEMESZNO 2023-04-15 b/d 17 2022/2023 W Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa 1)
JUWENIA BOCZÓW b/d b/d GKS BLEDZEW 2023-04-15 b/d 17 2022/2023 W JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa)
KS LUBNIEWICZANKA b/d b/d ZEW DĄBROSZYN 2023-04-15 b/d 17 2022/2023 W Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)
MOŚCIENKO SIENNO b/d b/d ODRA GÓRZYCA 2023-04-15 b/d 17 2022/2023 W MOŚCIENKO (Sienno 1)
POGOŃ KRZESZYCE b/d b/d LEŚNIK LEMIERZYCE 2023-04-15 b/d 17 2022/2023 W Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce, Sportowa 1)
ZORZA KOWALÓW b/d b/d ISKRA GŁUCHOWO 2023-04-15 b/d 17 2022/2023 W BOISKO (Kowalów, Polna 1)
CHROBRY DRZEŃSKO b/d b/d ZORZA KOWALÓW 2023-04-22 b/d 18 2022/2023 W BOISKO (Drzeńsko 59)
GKS BLEDZEW b/d b/d ILANKA II RZEPIN 2023-04-22 b/d 18 2022/2023 W brak (Zemsko 1)
ISKRA GŁUCHOWO b/d b/d MOŚCIENKO SIENNO 2023-04-22 b/d 18 2022/2023 W Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10)
LEŚNIK LEMIERZYCE b/d b/d JUWENIA BOCZÓW 2023-04-22 b/d 18 2022/2023 W BOISKO (Lemierzyce 1)
ODRA GÓRZYCA b/d b/d POGOŃ KRZESZYCE 2023-04-22 b/d 18 2022/2023 W Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
ZEW DĄBROSZYN b/d b/d FC KURSKO 2023-04-22 b/d 18 2022/2023 W BOISKO (Dąbroszyn 23)
ZNICZ TRZEMESZNO b/d b/d KS LUBNIEWICZANKA 2023-04-22 b/d 18 2022/2023 W BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1)
FC KURSKO b/d b/d ZNICZ TRZEMESZNO 2023-04-29 b/d 19 2022/2023 W Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1)
JUWENIA BOCZÓW b/d b/d ODRA GÓRZYCA 2023-04-29 b/d 19 2022/2023 W JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa)
KS LUBNIEWICZANKA b/d b/d ILANKA II RZEPIN 2023-04-29 b/d 19 2022/2023 W Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)
LEŚNIK LEMIERZYCE b/d b/d GKS BLEDZEW 2023-04-29 b/d 19 2022/2023 W BOISKO (Lemierzyce 1)
MOŚCIENKO SIENNO b/d b/d CHROBRY DRZEŃSKO 2023-04-29 b/d 19 2022/2023 W MOŚCIENKO (Sienno 1)
POGOŃ KRZESZYCE b/d b/d ISKRA GŁUCHOWO 2023-04-29 b/d 19 2022/2023 W Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce, Sportowa 1)
ZORZA KOWALÓW b/d b/d ZEW DĄBROSZYN 2023-04-29 b/d 19 2022/2023 W BOISKO (Kowalów, Polna 1)
CHROBRY DRZEŃSKO b/d b/d POGOŃ KRZESZYCE 2023-05-06 b/d 20 2022/2023 W BOISKO (Drzeńsko 59)
GKS BLEDZEW b/d b/d KS LUBNIEWICZANKA 2023-05-06 b/d 20 2022/2023 W brak (Zemsko 1)
ILANKA II RZEPIN b/d b/d FC KURSKO 2023-05-06 b/d 20 2022/2023 W Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa 1)
ISKRA GŁUCHOWO b/d b/d JUWENIA BOCZÓW 2023-05-06 b/d 20 2022/2023 W Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10)
ODRA GÓRZYCA b/d b/d LEŚNIK LEMIERZYCE 2023-05-06 b/d 20 2022/2023 W Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
ZEW DĄBROSZYN b/d b/d MOŚCIENKO SIENNO 2023-05-06 b/d 20 2022/2023 W BOISKO (Dąbroszyn 23)
ZNICZ TRZEMESZNO b/d b/d ZORZA KOWALÓW 2023-05-06 b/d 20 2022/2023 W BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1)
FC KURSKO b/d b/d KS LUBNIEWICZANKA 2023-05-13 b/d 21 2022/2023 W Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1)
JUWENIA BOCZÓW b/d b/d CHROBRY DRZEŃSKO 2023-05-13 b/d 21 2022/2023 W JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa)
LEŚNIK LEMIERZYCE b/d b/d ISKRA GŁUCHOWO 2023-05-13 b/d 21 2022/2023 W BOISKO (Lemierzyce 1)
MOŚCIENKO SIENNO b/d b/d ZNICZ TRZEMESZNO 2023-05-13 b/d 21 2022/2023 W MOŚCIENKO (Sienno 1)
ODRA GÓRZYCA b/d b/d GKS BLEDZEW 2023-05-13 b/d 21 2022/2023 W Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
POGOŃ KRZESZYCE b/d b/d ZEW DĄBROSZYN 2023-05-13 b/d 21 2022/2023 W Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce, Sportowa 1)
ZORZA KOWALÓW b/d b/d ILANKA II RZEPIN 2023-05-13 b/d 21 2022/2023 W BOISKO (Kowalów, Polna 1)
CHROBRY DRZEŃSKO b/d b/d LEŚNIK LEMIERZYCE 2023-05-20 b/d 22 2022/2023 W BOISKO (Drzeńsko 59)
GKS BLEDZEW b/d b/d FC KURSKO 2023-05-20 b/d 22 2022/2023 W brak (Zemsko 1)
ILANKA II RZEPIN b/d b/d MOŚCIENKO SIENNO 2023-05-20 b/d 22 2022/2023 W Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa 1)
ISKRA GŁUCHOWO b/d b/d ODRA GÓRZYCA 2023-05-20 b/d 22 2022/2023 W Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10)
KS LUBNIEWICZANKA b/d b/d ZORZA KOWALÓW 2023-05-20 b/d 22 2022/2023 W Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)
ZEW DĄBROSZYN b/d b/d JUWENIA BOCZÓW 2023-05-20 b/d 22 2022/2023 W BOISKO (Dąbroszyn 23)
ZNICZ TRZEMESZNO b/d b/d POGOŃ KRZESZYCE 2023-05-20 b/d 22 2022/2023 W BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1)
ISKRA GŁUCHOWO b/d b/d GKS BLEDZEW 2023-05-27 b/d 23 2022/2023 W Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10)
JUWENIA BOCZÓW b/d b/d ZNICZ TRZEMESZNO 2023-05-27 b/d 23 2022/2023 W JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa)
LEŚNIK LEMIERZYCE b/d b/d ZEW DĄBROSZYN 2023-05-27 b/d 23 2022/2023 W BOISKO (Lemierzyce 1)
MOŚCIENKO SIENNO b/d b/d KS LUBNIEWICZANKA 2023-05-27 b/d 23 2022/2023 W MOŚCIENKO (Sienno 1)
ODRA GÓRZYCA b/d b/d CHROBRY DRZEŃSKO 2023-05-27 b/d 23 2022/2023 W Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
POGOŃ KRZESZYCE b/d b/d ILANKA II RZEPIN 2023-05-27 b/d 23 2022/2023 W Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce, Sportowa 1)
ZORZA KOWALÓW b/d b/d FC KURSKO 2023-05-27 b/d 23 2022/2023 W BOISKO (Kowalów, Polna 1)
CHROBRY DRZEŃSKO b/d b/d ISKRA GŁUCHOWO 2023-06-03 b/d 24 2022/2023 W BOISKO (Drzeńsko 59)
FC KURSKO b/d b/d MOŚCIENKO SIENNO 2023-06-03 b/d 24 2022/2023 W Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1)
GKS BLEDZEW b/d b/d ZORZA KOWALÓW 2023-06-03 b/d 24 2022/2023 W brak (Zemsko 1)
ILANKA II RZEPIN b/d b/d JUWENIA BOCZÓW 2023-06-03 b/d 24 2022/2023 W Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa 1)
KS LUBNIEWICZANKA b/d b/d POGOŃ KRZESZYCE 2023-06-03 b/d 24 2022/2023 W Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)
ZEW DĄBROSZYN b/d b/d ODRA GÓRZYCA 2023-06-03 b/d 24 2022/2023 W BOISKO (Dąbroszyn 23)
ZNICZ TRZEMESZNO b/d b/d LEŚNIK LEMIERZYCE 2023-06-03 b/d 24 2022/2023 W BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1)
CHROBRY DRZEŃSKO b/d b/d GKS BLEDZEW 2023-06-10 b/d 25 2022/2023 W BOISKO (Drzeńsko 59)
ISKRA GŁUCHOWO b/d b/d ZEW DĄBROSZYN 2023-06-10 b/d 25 2022/2023 W Stadion (Głuchowo, Słoneczna 10)
JUWENIA BOCZÓW b/d b/d KS LUBNIEWICZANKA 2023-06-10 b/d 25 2022/2023 W JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa)
LEŚNIK LEMIERZYCE b/d b/d ILANKA II RZEPIN 2023-06-10 b/d 25 2022/2023 W BOISKO (Lemierzyce 1)
MOŚCIENKO SIENNO b/d b/d ZORZA KOWALÓW 2023-06-10 b/d 25 2022/2023 W MOŚCIENKO (Sienno 1)
ODRA GÓRZYCA b/d b/d ZNICZ TRZEMESZNO 2023-06-10 b/d 25 2022/2023 W Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)
POGOŃ KRZESZYCE b/d b/d FC KURSKO 2023-06-10 b/d 25 2022/2023 W Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce, Sportowa 1)
FC KURSKO b/d b/d JUWENIA BOCZÓW 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1)
GKS BLEDZEW b/d b/d MOŚCIENKO SIENNO 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W brak (Zemsko 1)
ILANKA II RZEPIN b/d b/d ODRA GÓRZYCA 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa 1)
KS LUBNIEWICZANKA b/d b/d LEŚNIK LEMIERZYCE 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)
ZEW DĄBROSZYN b/d b/d CHROBRY DRZEŃSKO 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W BOISKO (Dąbroszyn 23)
ZNICZ TRZEMESZNO b/d b/d ISKRA GŁUCHOWO 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1)
ZORZA KOWALÓW b/d b/d POGOŃ KRZESZYCE 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W BOISKO (Kowalów, Polna 1)