Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
ISKRA GORZÓW WLKP. 2 11 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2022-08-20 17:00 1 2022/2023 J BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25)
ORZEŁ TRZCINNA 0 3 BŁĘKITNI LUBNO 2022-08-20 17:00 1 2022/2023 J BOISKO (Trzcinna 1)
WARTA KOŁCZYN 3 3 PROGRES SHR WOJCIESZYCE 2022-08-20 17:00 1 2022/2023 J Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99)
POGOŃ II SKWIERZYNA 3 1 KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2022-08-21 11:00 1 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 )
ISKRA JANCZEWO 4 1 FENIX ŚCIECHÓW 2022-08-21 13:00 1 2022/2023 J ISKRA JANCZEWO (Janczewo, Sportowa 27)
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW b/d b/d PAUZJE 2022-08-21 17:00 1 2022/2023 J
GKP KŁODAWA 2 1 KS NOWINY WIELKIE 2022-08-21 17:00 1 2022/2023 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
FENIX ŚCIECHÓW 0 4 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J Boisko Sportowe (Ściechów 79)
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 4 0 KS NOWINY WIELKIE 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2 0 GKP KŁODAWA 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
PAUZJE b/d b/d ISKRA GORZÓW WLKP. 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J
PROGRES SHR WOJCIESZYCE 0 5 ISKRA JANCZEWO 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J BOISKO (Wojcieszyce 1)
BŁĘKITNI LUBNO 1 0 WARTA KOŁCZYN 2022-08-28 11:00 2 2022/2023 J BOISKO ( Lubno, Błękitna 32 )
POGOŃ II SKWIERZYNA 1 2 ORZEŁ TRZCINNA 2022-08-28 11:00 2 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 )
KS NOWINY WIELKIE 2 4 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2022-09-03 17:00 3 2022/2023 J BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13)
ISKRA GORZÓW WLKP. 1 2 FENIX ŚCIECHÓW 2022-09-03 17:30 3 2022/2023 J BOISKO ( Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25 )
ISKRA JANCZEWO 3 1 BŁĘKITNI LUBNO 2022-09-04 13:00 3 2022/2023 J ISKRA JANCZEWO ( Janczewo, Sportowa 27 )
ORZEŁ TRZCINNA 1 1 KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2022-09-04 14:30 3 2022/2023 J BOISKO ( Trzcinna 1 )
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 16 1 PROGRES SHR WOJCIESZYCE 2022-09-04 15:00 3 2022/2023 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )
WARTA KOŁCZYN 3 7 POGOŃ II SKWIERZYNA 2022-09-04 15:00 3 2022/2023 J Warta Kołczyn ( Kołczyn, Leśna 99 )
GKP KŁODAWA b/d b/d PAUZJE 2022-09-04 17:00 3 2022/2023 J
BŁĘKITNI LUBNO 1 3 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2022-09-10 15:30 4 2022/2023 J BOISKO ( Lubno, Błękitna 32 )
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2 2 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2022-09-10 17:00 4 2022/2023 J Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1)
PAUZJE b/d b/d KS NOWINY WIELKIE 2022-09-10 17:00 4 2022/2023 J
PROGRES SHR WOJCIESZYCE 7 0 ISKRA GORZÓW WLKP. 2022-09-10 17:00 4 2022/2023 J BOISKO (Wojcieszyce 1)
POGOŃ II SKWIERZYNA 3 3 ISKRA JANCZEWO 2022-09-11 11:00 4 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 )
FENIX ŚCIECHÓW 2 3 GKP KŁODAWA 2022-09-11 13:00 4 2022/2023 J Boisko Sportowe ( Ściechów 79 )
ORZEŁ TRZCINNA 2 2 WARTA KOŁCZYN 2022-09-11 14:00 4 2022/2023 J BOISKO ( Trzcinna 1 )
ISKRA GORZÓW WLKP. 1 4 BŁĘKITNI LUBNO 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d PAUZJE 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J
WARTA KOŁCZYN 3 4 KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99)
KS NOWINY WIELKIE 4 2 FENIX ŚCIECHÓW 2022-09-17 17:00 5 2022/2023 J BOISKO ( Nowiny Wielkie, Kolejowa 13 )
ISKRA JANCZEWO 1 1 ORZEŁ TRZCINNA 2022-09-18 13:00 5 2022/2023 J ISKRA JANCZEWO ( Janczewo, Sportowa 27 )
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 15 0 POGOŃ II SKWIERZYNA 2022-09-18 17:00 5 2022/2023 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )
BŁĘKITNI LUBNO 0 3 GKP KŁODAWA 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J BOISKO (Lubno, Błękitna 32)
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW b/d b/d PAUZJE 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J
ORZEŁ TRZCINNA 3 5 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J BOISKO (Trzcinna 1)
WARTA KOŁCZYN 0 2 ISKRA JANCZEWO 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99)
PROGRES SHR WOJCIESZYCE 6 2 KS NOWINY WIELKIE 2022-09-24 17:00 6 2022/2023 J BOISKO (Wojcieszyce 1)
POGOŃ II SKWIERZYNA 7 4 ISKRA GORZÓW WLKP. 2022-09-25 11:00 6 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 )
FENIX ŚCIECHÓW 1 6 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2022-09-25 13:00 6 2022/2023 J Boisko Sportowe ( Ściechów 79 )
KS NOWINY WIELKIE 2 2 BŁĘKITNI LUBNO 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13)
PAUZJE b/d b/d FENIX ŚCIECHÓW 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J
ISKRA GORZÓW WLKP. 0 4 ORZEŁ TRZCINNA 2022-10-02 13:00 7 2022/2023 J BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25)
ISKRA JANCZEWO 2 0 KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2022-10-02 13:00 7 2022/2023 J ISKRA JANCZEWO ( Janczewo, Sportowa 27 )
GKP KŁODAWA 1 6 POGOŃ II SKWIERZYNA 2022-10-02 14:00 7 2022/2023 J STADION (Skwierzyna, Sportowa 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 3 0 PROGRES SHR WOJCIESZYCE 2022-10-02 16:00 7 2022/2023 J Stadion Miejski - boisko naturalne ( Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1 )
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 3 1 WARTA KOŁCZYN 2022-10-02 17:00 7 2022/2023 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 7 1 FENIX ŚCIECHÓW 2022-10-08 14:00 8 2022/2023 J Arena Prądocin ( Prądocin, Leśna 1 )
BŁĘKITNI LUBNO 0 5 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J BOISKO (Lubno, Błękitna 32)
ISKRA JANCZEWO 2 1 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J ISKRA JANCZEWO ( Janczewo, Sportowa 27 )
PROGRES SHR WOJCIESZYCE b/d b/d PAUZJE 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J
POGOŃ II SKWIERZYNA 3 1 KS NOWINY WIELKIE 2022-10-09 11:00 8 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 )
ORZEŁ TRZCINNA 3 4 GKP KŁODAWA 2022-10-09 14:00 8 2022/2023 J BOISKO ( Trzcinna 1 )
WARTA KOŁCZYN 3 2 ISKRA GORZÓW WLKP. 2022-10-09 15:00 8 2022/2023 J Warta Kołczyn ( Kołczyn, Leśna 99 )
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 1 1 POGOŃ II SKWIERZYNA 2022-10-15 13:00 9 2022/2023 J Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
GKP KŁODAWA 5 4 WARTA KOŁCZYN 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
ISKRA GORZÓW WLKP. 2 7 ISKRA JANCZEWO 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25)
PAUZJE b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J
KS NOWINY WIELKIE 5 1 ORZEŁ TRZCINNA 2022-10-15 16:00 9 2022/2023 J BOISKO ( Nowiny Wielkie, Kolejowa 13 )
FENIX ŚCIECHÓW 1 1 PROGRES SHR WOJCIESZYCE 2022-10-16 13:00 9 2022/2023 J Boisko Sportowe ( Ściechów 79 )
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 6 1 KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2022-10-16 15:00 9 2022/2023 J Olimpijska 1 , 66-400 Gorzów Wlkp
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 1 2 PROGRES SHR WOJCIESZYCE 2022-10-22 14:00 10 2022/2023 J Arena Prądocin ( Prądocin, Leśna 1 )
BŁĘKITNI LUBNO 1 0 FENIX ŚCIECHÓW 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J BOISKO (Lubno, Błękitna 32)
POGOŃ II SKWIERZYNA b/d b/d PAUZJE 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 19 1 ISKRA GORZÓW WLKP. 2022-10-23 13:00 10 2022/2023 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )
ISKRA JANCZEWO 5 2 GKP KŁODAWA 2022-10-23 13:00 10 2022/2023 J ISKRA JANCZEWO ( Janczewo, Sportowa 27 )
ORZEŁ TRZCINNA 1 1 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2022-10-23 14:00 10 2022/2023 J BOISKO ( Trzcinna 1 )
WARTA KOŁCZYN 2 2 KS NOWINY WIELKIE 2022-10-23 14:00 10 2022/2023 J Warta Kołczyn ( Kołczyn, Leśna 99 )
GKP KŁODAWA 0 2 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2022-10-29 13:30 11 2022/2023 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
FENIX ŚCIECHÓW 1 7 POGOŃ II SKWIERZYNA 2022-10-29 15:00 11 2022/2023 J Boisko Sportowe ( Ściechów 79 )
KS NOWINY WIELKIE 2 0 ISKRA JANCZEWO 2022-10-29 15:00 11 2022/2023 J BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 4 0 WARTA KOŁCZYN 2022-10-29 15:00 11 2022/2023 J Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
PAUZJE b/d b/d ORZEŁ TRZCINNA 2022-10-29 15:00 11 2022/2023 J
ISKRA GORZÓW WLKP. 2 4 KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2022-10-29 15:30 11 2022/2023 J BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25)
PROGRES SHR WOJCIESZYCE 0 2 BŁĘKITNI LUBNO 2022-10-29 15:30 11 2022/2023 J BOISKO (Wojcieszyce 1)
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 3 2 BŁĘKITNI LUBNO 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1)
WARTA KOŁCZYN b/d b/d PAUZJE 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J
ISKRA GORZÓW WLKP. 0 5 GKP KŁODAWA 2022-11-05 14:30 12 2022/2023 J BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25)
POGOŃ II SKWIERZYNA 6 2 PROGRES SHR WOJCIESZYCE 2022-11-06 11:00 12 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 )
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 5 0 KS NOWINY WIELKIE 2022-11-06 13:00 12 2022/2023 J Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )
ISKRA JANCZEWO 2 1 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2022-11-06 13:00 12 2022/2023 J ISKRA JANCZEWO ( Janczewo, Sportowa 27 )
ORZEŁ TRZCINNA 4 3 FENIX ŚCIECHÓW 2022-11-06 14:00 12 2022/2023 J BOISKO ( Trzcinna 1 )
BŁĘKITNI LUBNO 2 0 POGOŃ II SKWIERZYNA 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J BOISKO (Lubno, Błękitna 32)
GKP KŁODAWA 0 3 KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Leśna 1, Prądocin
KS NOWINY WIELKIE 6 2 ISKRA GORZÓW WLKP. 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 1 3 AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
PAUZJE b/d b/d ISKRA JANCZEWO 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J
PROGRES SHR WOJCIESZYCE 2 4 ORZEŁ TRZCINNA 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J BOISKO (Wojcieszyce 1)
FENIX ŚCIECHÓW 3 4 WARTA KOŁCZYN 2022-11-13 13:00 13 2022/2023 J Boisko Sportowe ( Ściechów 79 )
GKP KŁODAWA b/d b/d PROGRES SHR WOJCIESZYCE 2023-03-11 14:00 5 2022/2023 J WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d ORZEŁ TRZCINNA 2023-03-19 b/d 14 2022/2023 W BOISKO (Lubno, Błękitna 32)
FENIX ŚCIECHÓW b/d b/d ISKRA JANCZEWO 2023-03-19 b/d 14 2022/2023 W Boisko Sportowe (Ściechów 79)
KS NOWINY WIELKIE b/d b/d GKP KŁODAWA 2023-03-19 b/d 14 2022/2023 W BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13)
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW b/d b/d POGOŃ II SKWIERZYNA 2023-03-19 b/d 14 2022/2023 W Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d ISKRA GORZÓW WLKP. 2023-03-19 b/d 14 2022/2023 W Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
PAUZJE b/d b/d AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2023-03-19 b/d 14 2022/2023 W
PROGRES SHR WOJCIESZYCE b/d b/d WARTA KOŁCZYN 2023-03-19 b/d 14 2022/2023 W BOISKO (Wojcieszyce 1)
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW b/d b/d FENIX ŚCIECHÓW 2023-03-26 b/d 15 2022/2023 W Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
GKP KŁODAWA b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2023-03-26 b/d 15 2022/2023 W
ISKRA GORZÓW WLKP. b/d b/d PAUZJE 2023-03-26 b/d 15 2022/2023 W BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25)
ISKRA JANCZEWO b/d b/d PROGRES SHR WOJCIESZYCE 2023-03-26 b/d 15 2022/2023 W ISKRA JANCZEWO (Janczewo, Sportowa 27)
KS NOWINY WIELKIE b/d b/d KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2023-03-26 b/d 15 2022/2023 W BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13)
ORZEŁ TRZCINNA b/d b/d POGOŃ II SKWIERZYNA 2023-03-26 b/d 15 2022/2023 W BOISKO (Trzcinna 1)
WARTA KOŁCZYN b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2023-03-26 b/d 15 2022/2023 W Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99)
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d ISKRA JANCZEWO 2023-04-02 b/d 16 2022/2023 W BOISKO (Lubno, Błękitna 32)
FENIX ŚCIECHÓW b/d b/d ISKRA GORZÓW WLKP. 2023-04-02 b/d 16 2022/2023 W Boisko Sportowe (Ściechów 79)
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW b/d b/d ORZEŁ TRZCINNA 2023-04-02 b/d 16 2022/2023 W Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d KS NOWINY WIELKIE 2023-04-02 b/d 16 2022/2023 W Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
PAUZJE b/d b/d GKP KŁODAWA 2023-04-02 b/d 16 2022/2023 W
POGOŃ II SKWIERZYNA b/d b/d WARTA KOŁCZYN 2023-04-02 b/d 16 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
PROGRES SHR WOJCIESZYCE b/d b/d AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2023-04-02 b/d 16 2022/2023 W BOISKO (Wojcieszyce 1)
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2023-04-16 b/d 17 2022/2023 W Olimpijska 1 , 66-400 Gorzów Wlkp
GKP KŁODAWA b/d b/d FENIX ŚCIECHÓW 2023-04-16 b/d 17 2022/2023 W
ISKRA GORZÓW WLKP. b/d b/d PROGRES SHR WOJCIESZYCE 2023-04-16 b/d 17 2022/2023 W BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25)
ISKRA JANCZEWO b/d b/d POGOŃ II SKWIERZYNA 2023-04-16 b/d 17 2022/2023 W ISKRA JANCZEWO (Janczewo, Sportowa 27)
KS NOWINY WIELKIE b/d b/d PAUZJE 2023-04-16 b/d 17 2022/2023 W BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2023-04-16 b/d 17 2022/2023 W Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
WARTA KOŁCZYN b/d b/d ORZEŁ TRZCINNA 2023-04-16 b/d 17 2022/2023 W Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99)
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d ISKRA GORZÓW WLKP. 2023-04-23 b/d 18 2022/2023 W BOISKO (Lubno, Błękitna 32)
FENIX ŚCIECHÓW b/d b/d KS NOWINY WIELKIE 2023-04-23 b/d 18 2022/2023 W Boisko Sportowe (Ściechów 79)
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW b/d b/d WARTA KOŁCZYN 2023-04-23 b/d 18 2022/2023 W Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1)
ORZEŁ TRZCINNA b/d b/d ISKRA JANCZEWO 2023-04-23 b/d 18 2022/2023 W BOISKO (Trzcinna 1)
PAUZJE b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2023-04-23 b/d 18 2022/2023 W
POGOŃ II SKWIERZYNA b/d b/d AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2023-04-23 b/d 18 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
PROGRES SHR WOJCIESZYCE b/d b/d GKP KŁODAWA 2023-04-23 b/d 18 2022/2023 W BOISKO (Wojcieszyce 1)
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW b/d b/d ORZEŁ TRZCINNA 2023-04-30 b/d 19 2022/2023 W Olimpijska 1 , 66-400 Gorzów Wlkp
GKP KŁODAWA b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2023-04-30 b/d 19 2022/2023 W
ISKRA GORZÓW WLKP. b/d b/d POGOŃ II SKWIERZYNA 2023-04-30 b/d 19 2022/2023 W BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25)
ISKRA JANCZEWO b/d b/d WARTA KOŁCZYN 2023-04-30 b/d 19 2022/2023 W ISKRA JANCZEWO (Janczewo, Sportowa 27)
KS NOWINY WIELKIE b/d b/d PROGRES SHR WOJCIESZYCE 2023-04-30 b/d 19 2022/2023 W BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d FENIX ŚCIECHÓW 2023-04-30 b/d 19 2022/2023 W Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
PAUZJE b/d b/d KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2023-04-30 b/d 19 2022/2023 W
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d KS NOWINY WIELKIE 2023-05-07 b/d 20 2022/2023 W BOISKO (Lubno, Błękitna 32)
FENIX ŚCIECHÓW b/d b/d PAUZJE 2023-05-07 b/d 20 2022/2023 W Boisko Sportowe (Ściechów 79)
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW b/d b/d ISKRA JANCZEWO 2023-05-07 b/d 20 2022/2023 W Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1)
ORZEŁ TRZCINNA b/d b/d ISKRA GORZÓW WLKP. 2023-05-07 b/d 20 2022/2023 W BOISKO (Trzcinna 1)
POGOŃ II SKWIERZYNA b/d b/d GKP KŁODAWA 2023-05-07 b/d 20 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
PROGRES SHR WOJCIESZYCE b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2023-05-07 b/d 20 2022/2023 W BOISKO (Wojcieszyce 1)
WARTA KOŁCZYN b/d b/d AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2023-05-07 b/d 20 2022/2023 W Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99)
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW b/d b/d ISKRA JANCZEWO 2023-05-14 b/d 21 2022/2023 W Olimpijska 1 , 66-400 Gorzów Wlkp
FENIX ŚCIECHÓW b/d b/d KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2023-05-14 b/d 21 2022/2023 W Boisko Sportowe (Ściechów 79)
GKP KŁODAWA b/d b/d ORZEŁ TRZCINNA 2023-05-14 b/d 21 2022/2023 W
ISKRA GORZÓW WLKP. b/d b/d WARTA KOŁCZYN 2023-05-14 b/d 21 2022/2023 W BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25)
KS NOWINY WIELKIE b/d b/d POGOŃ II SKWIERZYNA 2023-05-14 b/d 21 2022/2023 W BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2023-05-14 b/d 21 2022/2023 W Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
PAUZJE b/d b/d PROGRES SHR WOJCIESZYCE 2023-05-14 b/d 21 2022/2023 W
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d PAUZJE 2023-05-21 b/d 22 2022/2023 W BOISKO (Lubno, Błękitna 32)
ISKRA JANCZEWO b/d b/d ISKRA GORZÓW WLKP. 2023-05-21 b/d 22 2022/2023 W ISKRA JANCZEWO (Janczewo, Sportowa 27)
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW b/d b/d AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2023-05-21 b/d 22 2022/2023 W Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1)
ORZEŁ TRZCINNA b/d b/d KS NOWINY WIELKIE 2023-05-21 b/d 22 2022/2023 W BOISKO (Trzcinna 1)
POGOŃ II SKWIERZYNA b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2023-05-21 b/d 22 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
PROGRES SHR WOJCIESZYCE b/d b/d FENIX ŚCIECHÓW 2023-05-21 b/d 22 2022/2023 W BOISKO (Wojcieszyce 1)
WARTA KOŁCZYN b/d b/d GKP KŁODAWA 2023-05-21 b/d 22 2022/2023 W Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99)
FENIX ŚCIECHÓW b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2023-05-28 b/d 23 2022/2023 W Boisko Sportowe (Ściechów 79)
GKP KŁODAWA b/d b/d ISKRA JANCZEWO 2023-05-28 b/d 23 2022/2023 W
ISKRA GORZÓW WLKP. b/d b/d AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2023-05-28 b/d 23 2022/2023 W BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25)
KS NOWINY WIELKIE b/d b/d WARTA KOŁCZYN 2023-05-28 b/d 23 2022/2023 W BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d ORZEŁ TRZCINNA 2023-05-28 b/d 23 2022/2023 W Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
PAUZJE b/d b/d POGOŃ II SKWIERZYNA 2023-05-28 b/d 23 2022/2023 W
PROGRES SHR WOJCIESZYCE b/d b/d KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2023-05-28 b/d 23 2022/2023 W BOISKO (Wojcieszyce 1)
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW b/d b/d GKP KŁODAWA 2023-06-04 b/d 24 2022/2023 W Olimpijska 1 , 66-400 Gorzów Wlkp
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d PROGRES SHR WOJCIESZYCE 2023-06-04 b/d 24 2022/2023 W BOISKO (Lubno, Błękitna 32)
ISKRA JANCZEWO b/d b/d KS NOWINY WIELKIE 2023-06-04 b/d 24 2022/2023 W ISKRA JANCZEWO (Janczewo, Sportowa 27)
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW b/d b/d ISKRA GORZÓW WLKP. 2023-06-04 b/d 24 2022/2023 W Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1)
ORZEŁ TRZCINNA b/d b/d PAUZJE 2023-06-04 b/d 24 2022/2023 W BOISKO (Trzcinna 1)
POGOŃ II SKWIERZYNA b/d b/d FENIX ŚCIECHÓW 2023-06-04 b/d 24 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
WARTA KOŁCZYN b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2023-06-04 b/d 24 2022/2023 W Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99)
BŁĘKITNI LUBNO b/d b/d KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 2023-06-11 b/d 25 2022/2023 W BOISKO (Lubno, Błękitna 32)
FENIX ŚCIECHÓW b/d b/d ORZEŁ TRZCINNA 2023-06-11 b/d 25 2022/2023 W Boisko Sportowe (Ściechów 79)
GKP KŁODAWA b/d b/d ISKRA GORZÓW WLKP. 2023-06-11 b/d 25 2022/2023 W
KS NOWINY WIELKIE b/d b/d AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW 2023-06-11 b/d 25 2022/2023 W BOISKO (Nowiny Wielkie, Kolejowa 13)
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ b/d b/d ISKRA JANCZEWO 2023-06-11 b/d 25 2022/2023 W Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)
PAUZJE b/d b/d WARTA KOŁCZYN 2023-06-11 b/d 25 2022/2023 W
PROGRES SHR WOJCIESZYCE b/d b/d POGOŃ II SKWIERZYNA 2023-06-11 b/d 25 2022/2023 W BOISKO (Wojcieszyce 1)
AGENCJA INWESTYCYJNA STILON II GORZÓW b/d b/d ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2023-06-18 18:00 26 2022/2023 W Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
ISKRA GORZÓW WLKP. b/d b/d KS NOWINY WIELKIE 2023-06-18 18:00 26 2022/2023 W BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25)
KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW b/d b/d GKP KŁODAWA 2023-06-18 18:00 26 2022/2023 W Arena Prądocin (Prądocin, Leśna 1)
ORZEŁ TRZCINNA b/d b/d PROGRES SHR WOJCIESZYCE 2023-06-18 18:00 26 2022/2023 W BOISKO (Trzcinna 1)
POGOŃ II SKWIERZYNA b/d b/d BŁĘKITNI LUBNO 2023-06-18 18:00 26 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
WARTA KOŁCZYN b/d b/d FENIX ŚCIECHÓW 2023-06-18 18:00 26 2022/2023 W Warta Kołczyn (Kołczyn, Leśna 99)
ISKRA JANCZEWO b/d b/d PAUZJE 2023-06-18 b/d 26 2022/2023 W ISKRA JANCZEWO (Janczewo, Sportowa 27)