Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
POGOŃ SKWIERZYNA 4 3 ILANKA RZEPIN 2022-08-06 14:00 1 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 )
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 4 0 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2022-08-06 15:00 1 2022/2023 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 1 1 MEPROZET STARE KUROWO 2022-08-06 16:00 1 2022/2023 J STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 )
BUDOWLANI LUBSKO 1 5 PROMIEŃ ŻARY 2022-08-06 17:00 1 2022/2023 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
LUBUSZANIN DREZDENKO 4 1 KORONA KOŻUCHÓW 2022-08-06 17:00 1 2022/2023 J Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 4 2 ODRA NIETKÓW 2022-08-06 17:00 1 2022/2023 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA 0 3 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2022-08-06 17:00 1 2022/2023 J Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 3 2 CZARNI ŻAGAŃ 1957 2022-08-06 17:00 1 2022/2023 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
POLONIA SŁUBICE 2 1 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2022-08-07 15:00 1 2022/2023 J STADION OLIMPIJSKI ( Słubice, Sportowa 1 )
PROMIEŃ ŻARY 1 1 PIAST IŁOWA 2022-08-13 14:00 2 2022/2023 J KS Promień Żary ( Żary, Zwycięzców 38 )
CZARNI ŻAGAŃ 1957 2 1 BUDOWLANI LUBSKO 2022-08-13 17:00 2 2022/2023 J Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 3 1 MEPROZET STARE KUROWO 2022-08-13 17:00 2 2022/2023 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
ILANKA RZEPIN 2 1 CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-08-13 17:00 2 2022/2023 J Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
KORONA KOŻUCHÓW 4 2 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2022-08-13 17:00 2 2022/2023 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
ODRA NIETKÓW 5 3 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2022-08-13 17:00 2 2022/2023 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 3 0 POGOŃ SKWIERZYNA 2022-08-13 17:00 2 2022/2023 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
LECHIA II ZIELONA GÓRA 1 3 ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2022-08-14 17:00 2 2022/2023 J Stadion MOSiR Sulechowska 37 ( Zielona Góra, Sulechowska 37 )
POLONIA SŁUBICE 3 1 LUBUSZANIN DREZDENKO 2022-08-14 17:00 2 2022/2023 J Sportowa 1 , 69-100 Słubice
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 5 0 KORONA KOŻUCHÓW 2022-08-20 13:00 3 2022/2023 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 1 1 POLONIA SŁUBICE 2022-08-20 14:00 3 2022/2023 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
BUDOWLANI LUBSKO 1 4 ODRA NIETKÓW 2022-08-20 17:00 3 2022/2023 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2 4 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2022-08-20 17:00 3 2022/2023 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
LUBUSZANIN DREZDENKO 5 1 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2022-08-20 17:00 3 2022/2023 J Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
MEPROZET STARE KUROWO 2 1 ILANKA RZEPIN 2022-08-20 17:00 3 2022/2023 J Klub Sportowy Pionier Zwierzyn (Zwierzyn, Sportowa 5)
PIAST IŁOWA 0 3 CZARNI ŻAGAŃ 1957 2022-08-20 17:00 3 2022/2023 J Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ SKWIERZYNA 2 2 PROMIEŃ ŻARY 2022-08-20 17:00 3 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 3 0 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2022-08-20 17:00 3 2022/2023 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
CZARNI ŻAGAŃ 1957 5 0 POGOŃ SKWIERZYNA 2022-08-24 17:00 4 2022/2023 J Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
KORONA KOŻUCHÓW 2 3 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2022-08-24 17:00 4 2022/2023 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LECHIA II ZIELONA GÓRA 7 1 BUDOWLANI LUBSKO 2022-08-24 17:00 4 2022/2023 J Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
ODRA NIETKÓW 2 1 PIAST IŁOWA 2022-08-24 17:00 4 2022/2023 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 1 0 ILANKA RZEPIN 2022-08-24 18:00 4 2022/2023 J Stadion Miejski ( Sława, Ogrodowa 1 )
LUBUSZANIN DREZDENKO 2 2 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2022-08-24 18:00 4 2022/2023 J Stadion Miejski im J. Nojego ( Drezdenko, Mickiewicza 4 )
POGOŃ ŚWIEBODZIN 3 1 MEPROZET STARE KUROWO 2022-08-24 18:00 4 2022/2023 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE 2 3 ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2022-08-24 18:00 4 2022/2023 J STADION OLIMPIJSKI ( Słubice, Sportowa 1 )
PROMIEŃ ŻARY 1 2 CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-08-24 18:00 4 2022/2023 J KS Promień Żary ( Żary, Zwycięzców 38 )
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2 1 LUBUSZANIN DREZDENKO 2022-08-27 13:00 5 2022/2023 J Sportowa 1 , 67-115 Bytom Odrzański
BUDOWLANI LUBSKO 0 2 KORONA KOŻUCHÓW 2022-08-27 16:00 5 2022/2023 J MLKS Budowlani Lubsko ( Lubsko, Sportowa 48 )
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 1 4 CZARNI ŻAGAŃ 1957 2022-08-27 17:00 5 2022/2023 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
ILANKA RZEPIN 1 2 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2022-08-27 17:00 5 2022/2023 J Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
MEPROZET STARE KUROWO 3 2 PROMIEŃ ŻARY 2022-08-27 17:00 5 2022/2023 J Klub Sportowy Pionier Zwierzyn (Zwierzyn, Sportowa 5)
PIAST IŁOWA 1 4 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2022-08-27 17:00 5 2022/2023 J Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ SKWIERZYNA 2 3 ODRA NIETKÓW 2022-08-27 17:00 5 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 3 2 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2022-08-27 17:00 5 2022/2023 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 0 4 POLONIA SŁUBICE 2022-08-28 17:00 5 2022/2023 J Stadion OSiR w Zbąszynku ( Zbąszynek, Sportowa 2 )
PROMIEŃ ŻARY 4 1 ILANKA RZEPIN 2022-09-03 14:00 6 2022/2023 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 3 2 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2022-09-03 15:00 6 2022/2023 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
CZARNI ŻAGAŃ 1957 5 0 MEPROZET STARE KUROWO 2022-09-03 17:00 6 2022/2023 J Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 4 1 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2022-09-03 17:00 6 2022/2023 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW 2 1 PIAST IŁOWA 2022-09-03 17:00 6 2022/2023 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LUBUSZANIN DREZDENKO 1 0 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2022-09-03 17:00 6 2022/2023 J Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA NIETKÓW 7 0 CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-09-03 17:00 6 2022/2023 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
POLONIA SŁUBICE 8 0 BUDOWLANI LUBSKO 2022-09-04 15:00 6 2022/2023 J STADION OLIMPIJSKI ( Słubice, Sportowa 1 )
LECHIA II ZIELONA GÓRA 1 1 POGOŃ SKWIERZYNA 2022-09-04 17:00 6 2022/2023 J Stadion MOSiR Sulechowska 37 ( Zielona Góra, Sulechowska 37 )
MEPROZET STARE KUROWO 3 6 ODRA NIETKÓW 2022-09-10 14:00 7 2022/2023 J Klub Sportowy Pionier Zwierzyn ( Zwierzyn, Sportowa 5 )
POGOŃ ŚWIEBODZIN 2 0 PROMIEŃ ŻARY 2022-09-10 14:00 7 2022/2023 J Stadion Miejski ( Świebodzin, gen. Sikorskiego 25 )
BUDOWLANI LUBSKO 1 5 LUBUSZANIN DREZDENKO 2022-09-10 15:00 7 2022/2023 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2 2 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2022-09-10 17:00 7 2022/2023 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 3 4 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2022-09-10 17:00 7 2022/2023 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA 2 0 POLONIA SŁUBICE 2022-09-10 17:00 7 2022/2023 J Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ SKWIERZYNA 2 2 KORONA KOŻUCHÓW 2022-09-10 17:00 7 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 3 2 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2022-09-10 17:00 7 2022/2023 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
ILANKA RZEPIN 3 1 CZARNI ŻAGAŃ 1957 2022-09-11 16:00 7 2022/2023 J Stadion Miejski ( Rzepin, Poznańska 60 )
LUBUSZANIN DREZDENKO 3 1 PIAST IŁOWA 2022-09-17 14:00 8 2022/2023 J Stadion Miejski im J. Nojego ( Drezdenko, Mickiewicza 4 )
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 4 0 BUDOWLANI LUBSKO 2022-09-17 14:00 8 2022/2023 J Stadion Sportowy ( Ośno Lubuskie, Sportowa 1 )
CZARNI ŻAGAŃ 1957 1 2 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2022-09-17 16:00 8 2022/2023 J Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2 3 PROMIEŃ ŻARY 2022-09-17 16:00 8 2022/2023 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW 2 1 CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-09-17 16:00 8 2022/2023 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
ODRA NIETKÓW 4 2 ILANKA RZEPIN 2022-09-17 16:00 8 2022/2023 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 1 2 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2022-09-17 16:00 8 2022/2023 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
LECHIA II ZIELONA GÓRA 5 1 MEPROZET STARE KUROWO 2022-09-18 12:00 8 2022/2023 J Stadion MOSiR Sulechowska 37 ( Zielona Góra, Sulechowska 37 )
POLONIA SŁUBICE 5 0 POGOŃ SKWIERZYNA 2022-09-18 15:00 8 2022/2023 J STADION OLIMPIJSKI ( Słubice, Sportowa 1 )
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 1 5 POLONIA SŁUBICE 2022-09-24 11:00 9 2022/2023 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
PIAST IŁOWA 2 0 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2022-09-24 14:00 9 2022/2023 J Stadion Miejski ( Iłowa, Piaskowa 1A )
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 3 1 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2022-09-24 14:00 9 2022/2023 J Stadion OSiR w Zbąszynku ( Zbąszynek, Sportowa 2 )
BUDOWLANI LUBSKO 1 3 ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2022-09-24 16:00 9 2022/2023 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
ILANKA RZEPIN 2 3 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2022-09-24 16:00 9 2022/2023 J Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
MEPROZET STARE KUROWO 1 1 KORONA KOŻUCHÓW 2022-09-24 16:00 9 2022/2023 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
PROMIEŃ ŻARY 0 3 CZARNI ŻAGAŃ 1957 2022-09-24 16:00 9 2022/2023 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 1 2 ODRA NIETKÓW 2022-09-24 16:30 9 2022/2023 J Stadion Miejski ( Świebodzin, gen. Sikorskiego 25 )
POGOŃ SKWIERZYNA 1 1 LUBUSZANIN DREZDENKO 2022-09-25 16:00 9 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 )
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 5 0 CZARNI ŻAGAŃ 1957 2022-10-01 16:00 10 2022/2023 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW 1 3 ILANKA RZEPIN 2022-10-01 16:00 10 2022/2023 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LUBUSZANIN DREZDENKO 3 1 CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-10-01 16:00 10 2022/2023 J Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA NIETKÓW 1 0 PROMIEŃ ŻARY 2022-10-01 16:00 10 2022/2023 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2 0 PIAST IŁOWA 2022-10-01 16:00 10 2022/2023 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 4 0 POGOŃ SKWIERZYNA 2022-10-01 16:00 10 2022/2023 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 9 0 BUDOWLANI LUBSKO 2022-10-01 16:00 10 2022/2023 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
LECHIA II ZIELONA GÓRA 3 1 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2022-10-02 12:00 10 2022/2023 J Stadion MOSiR Sulechowska 37 ( Zielona Góra, Sulechowska 37 )
POLONIA SŁUBICE 0 1 MEPROZET STARE KUROWO 2022-10-02 15:00 10 2022/2023 J STADION OLIMPIJSKI ( Słubice, Sportowa 1 )
POGOŃ SKWIERZYNA 1 4 ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2022-10-08 14:00 11 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 )
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 1 2 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2022-10-08 15:00 11 2022/2023 J STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 )
BUDOWLANI LUBSKO 1 2 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2022-10-08 16:00 11 2022/2023 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
CZARNI ŻAGAŃ 1957 2 1 ODRA NIETKÓW 2022-10-08 16:00 11 2022/2023 J Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ILANKA RZEPIN 2 2 POLONIA SŁUBICE 2022-10-08 16:00 11 2022/2023 J Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
MEPROZET STARE KUROWO 2 2 LUBUSZANIN DREZDENKO 2022-10-08 16:00 11 2022/2023 J Klub Sportowy Pionier Zwierzyn (Zwierzyn, Sportowa 5)
PIAST IŁOWA 2 3 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2022-10-08 16:00 11 2022/2023 J Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 0 1 KORONA KOŻUCHÓW 2022-10-08 16:00 11 2022/2023 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
PROMIEŃ ŻARY 2 0 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2022-10-08 16:00 11 2022/2023 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
BUDOWLANI LUBSKO 2 0 PIAST IŁOWA 2022-10-15 15:00 12 2022/2023 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 3 1 ODRA NIETKÓW 2022-10-15 15:00 12 2022/2023 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW 3 1 PROMIEŃ ŻARY 2022-10-15 15:00 12 2022/2023 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LUBUSZANIN DREZDENKO 3 3 ILANKA RZEPIN 2022-10-15 15:00 12 2022/2023 J Mickiewicza 4 , 66-530 Drezdenko
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 3 0 CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-10-15 15:00 12 2022/2023 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
POLONIA SŁUBICE 1 0 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2022-10-15 15:00 12 2022/2023 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2 0 MEPROZET STARE KUROWO 2022-10-15 15:00 12 2022/2023 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 8 1 POGOŃ SKWIERZYNA 2022-10-15 15:00 12 2022/2023 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
LECHIA II ZIELONA GÓRA 1 3 CZARNI ŻAGAŃ 1957 2022-10-16 12:00 12 2022/2023 J Sulechowska 37 , Zielona Góra
MEPROZET STARE KUROWO 1 1 ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2022-10-22 14:00 13 2022/2023 J Stadion Gminny ( Stare Kurowo, Kościuszki 49 )
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 0 2 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2022-10-22 15:00 13 2022/2023 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
CZARNI ŻAGAŃ 1957 3 2 KORONA KOŻUCHÓW 2022-10-22 15:00 13 2022/2023 J Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ILANKA RZEPIN 4 4 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2022-10-22 15:00 13 2022/2023 J Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
ODRA NIETKÓW 4 2 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2022-10-22 15:00 13 2022/2023 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA 4 0 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2022-10-22 15:00 13 2022/2023 J Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ SKWIERZYNA 8 0 BUDOWLANI LUBSKO 2022-10-22 15:00 13 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 0 1 LUBUSZANIN DREZDENKO 2022-10-22 15:00 13 2022/2023 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
PROMIEŃ ŻARY 1 5 POLONIA SŁUBICE 2022-10-22 15:00 13 2022/2023 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 3 1 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2022-10-29 14:00 14 2022/2023 J Stadion Miejski ( Sława, Ogrodowa 1 )
BUDOWLANI LUBSKO 1 4 CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-10-29 15:00 14 2022/2023 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
KORONA KOŻUCHÓW 1 2 ODRA NIETKÓW 2022-10-29 15:00 14 2022/2023 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LUBUSZANIN DREZDENKO 2 1 PROMIEŃ ŻARY 2022-10-29 15:00 14 2022/2023 J Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 5 0 ILANKA RZEPIN 2022-10-29 15:00 14 2022/2023 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA 1 1 POGOŃ SKWIERZYNA 2022-10-29 15:00 14 2022/2023 J Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POLONIA SŁUBICE 2 0 CZARNI ŻAGAŃ 1957 2022-10-29 15:00 14 2022/2023 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2 4 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2022-10-29 15:00 14 2022/2023 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 3 0 MEPROZET STARE KUROWO 2022-10-29 15:00 14 2022/2023 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 1 2 ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2022-11-05 11:00 15 2022/2023 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 0 3 PIAST IŁOWA 2022-11-05 14:00 15 2022/2023 J STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
CZARNI ŻAGAŃ 1957 2 4 LUBUSZANIN DREZDENKO 2022-11-05 14:00 15 2022/2023 J Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ILANKA RZEPIN 0 1 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2022-11-05 14:00 15 2022/2023 J Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
MEPROZET STARE KUROWO 3 2 BUDOWLANI LUBSKO 2022-11-05 14:00 15 2022/2023 J Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
ODRA NIETKÓW 1 3 POLONIA SŁUBICE 2022-11-05 14:00 15 2022/2023 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
POGOŃ SKWIERZYNA 3 0 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2022-11-05 14:00 15 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
PROMIEŃ ŻARY 0 0 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2022-11-05 14:00 15 2022/2023 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
LECHIA II ZIELONA GÓRA 2 2 KORONA KOŻUCHÓW 2022-11-06 12:00 15 2022/2023 J Stadion MOSiR Sulechowska 37 ( Zielona Góra, Sulechowska 37 )
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2 0 CZARNI ŻAGAŃ 1957 2022-11-11 13:00 16 2022/2023 J Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 1 0 POGOŃ ŚWIEBODZIN 2022-11-11 13:00 16 2022/2023 J Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
LUBUSZANIN DREZDENKO 1 2 ODRA NIETKÓW 2022-11-11 14:00 16 2022/2023 J Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
POLONIA SŁUBICE 4 1 LECHIA II ZIELONA GÓRA 2022-11-12 12:00 16 2022/2023 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)
BUDOWLANI LUBSKO 2 2 ILANKA RZEPIN 2022-11-12 14:00 16 2022/2023 J MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 3 5 KORONA KOŻUCHÓW 2022-11-12 14:00 16 2022/2023 J Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 4 1 PROMIEŃ ŻARY 2022-11-12 14:00 16 2022/2023 J Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA 3 1 MEPROZET STARE KUROWO 2022-11-12 14:00 16 2022/2023 J Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ SKWIERZYNA 1 0 CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2022-11-12 14:00 16 2022/2023 J Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
CZARNI ŻAGAŃ 1957 1 1 ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2022-11-19 13:00 17 2022/2023 J Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ILANKA RZEPIN 6 1 PIAST IŁOWA 2022-11-19 13:00 17 2022/2023 J Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
KORONA KOŻUCHÓW 0 0 POLONIA SŁUBICE 2022-11-19 13:00 17 2022/2023 J Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
ODRA NIETKÓW 1 0 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2022-11-19 13:00 17 2022/2023 J Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN 4 2 BUDOWLANI LUBSKO 2022-11-19 13:00 17 2022/2023 J Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
PROMIEŃ ŻARY 1 3 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2022-11-19 13:00 17 2022/2023 J KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 1 4 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2022-11-19 14:00 17 2022/2023 J STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 )
LECHIA II ZIELONA GÓRA 2 2 LUBUSZANIN DREZDENKO 2022-11-20 12:00 17 2022/2023 J Stadion MOSiR Sulechowska 37 ( Zielona Góra, Sulechowska 37 )
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2023-03-04 14:00 17 2022/2023 J Klub Sportowy Pionier Zwierzyn (Zwierzyn, Sportowa 5)
CZARNI ŻAGAŃ 1957 b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2023-03-11 15:00 18 2022/2023 W Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2023-03-11 15:00 18 2022/2023 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
ILANKA RZEPIN b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2023-03-11 15:00 18 2022/2023 W Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2023-03-11 15:00 18 2022/2023 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LECHIA II ZIELONA GÓRA b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2023-03-11 15:00 18 2022/2023 W Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2023-03-11 15:00 18 2022/2023 W Stadion Gminny (Stare Kurowo, Kościuszki 49)
ODRA NIETKÓW b/d b/d ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2023-03-11 15:00 18 2022/2023 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d PIAST IŁOWA 2023-03-11 15:00 18 2022/2023 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2023-03-11 15:00 18 2022/2023 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d CZARNI ŻAGAŃ 1957 2023-03-18 15:00 19 2022/2023 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ b/d b/d ILANKA RZEPIN 2023-03-18 15:00 19 2022/2023 W STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2023-03-18 15:00 19 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2023-03-18 15:00 19 2022/2023 W Stadion Gminny (Stare Kurowo, Kościuszki 49)
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d LECHIA II ZIELONA GÓRA 2023-03-18 15:00 19 2022/2023 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2023-03-18 15:00 19 2022/2023 W Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d POGOŃ ŚWIEBODZIN 2023-03-18 15:00 19 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2023-03-18 15:00 19 2022/2023 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d ODRA NIETKÓW 2023-03-18 15:00 19 2022/2023 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
CZARNI ŻAGAŃ 1957 b/d b/d PIAST IŁOWA 2023-03-25 15:00 20 2022/2023 W Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2023-03-25 15:00 20 2022/2023 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
ILANKA RZEPIN b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2023-03-25 15:00 20 2022/2023 W Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2023-03-25 15:00 20 2022/2023 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LECHIA II ZIELONA GÓRA b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2023-03-25 15:00 20 2022/2023 W Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
ODRA NIETKÓW b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2023-03-25 15:00 20 2022/2023 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2023-03-25 15:00 20 2022/2023 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2023-03-25 15:00 20 2022/2023 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2023-03-25 15:00 20 2022/2023 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d LECHIA II ZIELONA GÓRA 2023-04-01 15:00 21 2022/2023 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2023-04-01 15:00 21 2022/2023 W STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
ILANKA RZEPIN b/d b/d DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2023-04-01 15:00 21 2022/2023 W Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d POGOŃ ŚWIEBODZIN 2023-04-01 15:00 21 2022/2023 W Stadion Gminny (Stare Kurowo, Kościuszki 49)
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2023-04-01 15:00 21 2022/2023 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA b/d b/d ODRA NIETKÓW 2023-04-01 15:00 21 2022/2023 W Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d CZARNI ŻAGAŃ 1957 2023-04-01 15:00 21 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2023-04-01 15:00 21 2022/2023 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2023-04-01 15:00 21 2022/2023 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
CZARNI ŻAGAŃ 1957 b/d b/d CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2023-04-08 15:00 22 2022/2023 W Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2023-04-08 15:00 22 2022/2023 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2023-04-08 15:00 22 2022/2023 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LECHIA II ZIELONA GÓRA b/d b/d PIAST IŁOWA 2023-04-08 15:00 22 2022/2023 W Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2023-04-08 15:00 22 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA NIETKÓW b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2023-04-08 15:00 22 2022/2023 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d ILANKA RZEPIN 2023-04-08 15:00 22 2022/2023 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2023-04-08 15:00 22 2022/2023 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2023-04-08 15:00 22 2022/2023 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2023-04-15 15:00 23 2022/2023 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ b/d b/d ODRA NIETKÓW 2023-04-15 15:00 23 2022/2023 W STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
ILANKA RZEPIN b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2023-04-15 15:00 23 2022/2023 W Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d CZARNI ŻAGAŃ 1957 2023-04-15 15:00 23 2022/2023 W Stadion Gminny (Stare Kurowo, Kościuszki 49)
PIAST IŁOWA b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2023-04-15 15:00 23 2022/2023 W Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d LECHIA II ZIELONA GÓRA 2023-04-15 15:00 23 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2023-04-15 15:00 23 2022/2023 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2023-04-15 15:00 23 2022/2023 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2023-04-15 15:00 23 2022/2023 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
CZARNI ŻAGAŃ 1957 b/d b/d ILANKA RZEPIN 2023-04-22 16:00 24 2022/2023 W Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2023-04-22 16:00 24 2022/2023 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2023-04-22 16:00 24 2022/2023 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LECHIA II ZIELONA GÓRA b/d b/d CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2023-04-22 16:00 24 2022/2023 W Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2023-04-22 16:00 24 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA NIETKÓW b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2023-04-22 16:00 24 2022/2023 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d PIAST IŁOWA 2023-04-22 16:00 24 2022/2023 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d POGOŃ ŚWIEBODZIN 2023-04-22 16:00 24 2022/2023 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2023-04-22 16:00 24 2022/2023 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2023-04-29 16:00 25 2022/2023 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2023-04-29 16:00 25 2022/2023 W STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
ILANKA RZEPIN b/d b/d ODRA NIETKÓW 2023-04-29 16:00 25 2022/2023 W Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d LECHIA II ZIELONA GÓRA 2023-04-29 16:00 25 2022/2023 W Stadion Gminny (Stare Kurowo, Kościuszki 49)
PIAST IŁOWA b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2023-04-29 16:00 25 2022/2023 W Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2023-04-29 16:00 25 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d CZARNI ŻAGAŃ 1957 2023-04-29 16:00 25 2022/2023 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2023-04-29 16:00 25 2022/2023 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2023-04-29 16:00 25 2022/2023 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
CZARNI ŻAGAŃ 1957 b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2023-05-03 16:00 26 2022/2023 W Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2023-05-03 16:00 26 2022/2023 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2023-05-03 16:00 26 2022/2023 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LECHIA II ZIELONA GÓRA b/d b/d ILANKA RZEPIN 2023-05-03 16:00 26 2022/2023 W Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2023-05-03 16:00 26 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA NIETKÓW b/d b/d POGOŃ ŚWIEBODZIN 2023-05-03 16:00 26 2022/2023 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2023-05-03 16:00 26 2022/2023 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2023-05-03 16:00 26 2022/2023 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d PIAST IŁOWA 2023-05-03 16:00 26 2022/2023 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2023-05-06 16:00 27 2022/2023 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2023-05-06 16:00 27 2022/2023 W STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
CZARNI ŻAGAŃ 1957 b/d b/d DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2023-05-06 16:00 27 2022/2023 W Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ILANKA RZEPIN b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2023-05-06 16:00 27 2022/2023 W Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2023-05-06 16:00 27 2022/2023 W Stadion Gminny (Stare Kurowo, Kościuszki 49)
PIAST IŁOWA b/d b/d ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2023-05-06 16:00 27 2022/2023 W Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2023-05-06 16:00 27 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d LECHIA II ZIELONA GÓRA 2023-05-06 16:00 27 2022/2023 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d ODRA NIETKÓW 2023-05-06 16:00 27 2022/2023 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2023-05-13 16:00 28 2022/2023 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d POGOŃ ŚWIEBODZIN 2023-05-13 16:00 28 2022/2023 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LECHIA II ZIELONA GÓRA b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2023-05-13 16:00 28 2022/2023 W Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2023-05-13 16:00 28 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA NIETKÓW b/d b/d CZARNI ŻAGAŃ 1957 2023-05-13 16:00 28 2022/2023 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2023-05-13 16:00 28 2022/2023 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d ILANKA RZEPIN 2023-05-13 16:00 28 2022/2023 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2023-05-13 16:00 28 2022/2023 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d PIAST IŁOWA 2023-05-13 16:00 28 2022/2023 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ b/d b/d ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2023-05-20 16:00 29 2022/2023 W STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
CZARNI ŻAGAŃ 1957 b/d b/d LECHIA II ZIELONA GÓRA 2023-05-20 16:00 29 2022/2023 W Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ILANKA RZEPIN b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2023-05-20 16:00 29 2022/2023 W Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2023-05-20 16:00 29 2022/2023 W Stadion Gminny (Stare Kurowo, Kościuszki 49)
ODRA NIETKÓW b/d b/d DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2023-05-20 16:00 29 2022/2023 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2023-05-20 16:00 29 2022/2023 W Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2023-05-20 16:00 29 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2023-05-20 16:00 29 2022/2023 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2023-05-20 16:00 29 2022/2023 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2023-05-24 17:00 30 2022/2023 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d PIAST IŁOWA 2023-05-24 17:00 30 2022/2023 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d CZARNI ŻAGAŃ 1957 2023-05-24 17:00 30 2022/2023 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LECHIA II ZIELONA GÓRA b/d b/d ODRA NIETKÓW 2023-05-24 17:00 30 2022/2023 W Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d POGOŃ ŚWIEBODZIN 2023-05-24 17:00 30 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2023-05-24 17:00 30 2022/2023 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2023-05-24 17:00 30 2022/2023 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d ILANKA RZEPIN 2023-05-24 17:00 30 2022/2023 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2023-05-24 17:00 30 2022/2023 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2023-05-27 17:00 31 2022/2023 W STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
CZARNI ŻAGAŃ 1957 b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2023-05-27 17:00 31 2022/2023 W Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ILANKA RZEPIN b/d b/d ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2023-05-27 17:00 31 2022/2023 W Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
LECHIA II ZIELONA GÓRA b/d b/d DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2023-05-27 17:00 31 2022/2023 W Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2023-05-27 17:00 31 2022/2023 W Stadion Gminny (Stare Kurowo, Kościuszki 49)
ODRA NIETKÓW b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2023-05-27 17:00 31 2022/2023 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d PIAST IŁOWA 2023-05-27 17:00 31 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2023-05-27 17:00 31 2022/2023 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2023-05-27 17:00 31 2022/2023 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2023-06-03 17:00 32 2022/2023 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2023-06-03 17:00 32 2022/2023 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d LECHIA II ZIELONA GÓRA 2023-06-03 17:00 32 2022/2023 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d CZARNI ŻAGAŃ 1957 2023-06-03 17:00 32 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d POGOŃ ŚWIEBODZIN 2023-06-03 17:00 32 2022/2023 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA b/d b/d CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2023-06-03 17:00 32 2022/2023 W Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d ODRA NIETKÓW 2023-06-03 17:00 32 2022/2023 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2023-06-03 17:00 32 2022/2023 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d ILANKA RZEPIN 2023-06-03 17:00 32 2022/2023 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ b/d b/d POGOŃ SKWIERZYNA 2023-06-10 17:00 33 2022/2023 W STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
CZARNI ŻAGAŃ 1957 b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2023-06-10 17:00 33 2022/2023 W Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ILANKA RZEPIN b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO 2023-06-10 17:00 33 2022/2023 W Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)
KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2023-06-10 17:00 33 2022/2023 W Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
LECHIA II ZIELONA GÓRA b/d b/d POLONIA SŁUBICE 2023-06-10 17:00 33 2022/2023 W Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
MEPROZET STARE KUROWO b/d b/d PIAST IŁOWA 2023-06-10 17:00 33 2022/2023 W Stadion Gminny (Stare Kurowo, Kościuszki 49)
ODRA NIETKÓW b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO 2023-06-10 17:00 33 2022/2023 W Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2023-06-10 17:00 33 2022/2023 W Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
PROMIEŃ ŻARY b/d b/d ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI 2023-06-10 17:00 33 2022/2023 W KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d POGOŃ ŚWIEBODZIN 2023-06-17 17:00 34 2022/2023 W MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW b/d b/d CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 2023-06-17 17:00 34 2022/2023 W Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d LECHIA II ZIELONA GÓRA 2023-06-17 17:00 34 2022/2023 W Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4)
ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d CZARNI ŻAGAŃ 1957 2023-06-17 17:00 34 2022/2023 W Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA b/d b/d ILANKA RZEPIN 2023-06-17 17:00 34 2022/2023 W Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ SKWIERZYNA b/d b/d MEPROZET STARE KUROWO 2023-06-17 17:00 34 2022/2023 W Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)
POLONIA SŁUBICE b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW 2023-06-17 17:00 34 2022/2023 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d ODRA NIETKÓW 2023-06-17 17:00 34 2022/2023 W Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d PROMIEŃ ŻARY 2023-06-17 17:00 34 2022/2023 W Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)