Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 8 3 KS TOMASZOWO 2022-08-19 18:00 1 2022/2023 J Główna 31b, Lipinki Łużyckie
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 5 0 ZORZA BRZEŹNICA 2022-08-20 14:00 1 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Zabłocie 16 )
BUDOWLANI GOZDNICA 3 4 PŁOMIEŃ CZERNA 2022-08-20 17:00 1 2022/2023 J Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 4 2 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2022-08-20 17:00 1 2022/2023 J Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31)
NYSA TRZEBIEL 2 1 CZARNI JELENIN 2022-08-20 17:00 1 2022/2023 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
CZARNI PRZYBYMIERZ 1 12 GRANICA ŻARKI WIELKIE 2022-08-21 15:00 1 2022/2023 J Boisko Przybymierz ( Przybymierz, Klubowa 1 )
SPARTA GRABIK 1 1 KWISA TRZEBÓW 2022-08-21 16:00 1 2022/2023 J Stadion Wiejski w Grabiku ( Grabik 102a )
ZORZA BRZEŹNICA 5 3 NYSA TRZEBIEL 2022-08-27 15:00 2 2022/2023 J Obiekt Brzeźnica (Brzeźnica, Zielonogórska 24)
CZARNI JELENIN 1 3 SPARTA GRABIK 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J Czarni Jelenin (Jelenin 69a)
KS TOMASZOWO 4 1 GRANICA ŻARKI WIELKIE 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
KWISA TRZEBÓW 4 2 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa 22)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 4 2 CZARNI PRZYBYMIERZ 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
PŁOMIEŃ CZERNA 0 1 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2022-08-27 17:00 2 2022/2023 J Czerna (Czerna 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 6 0 BUDOWLANI GOZDNICA 2022-08-28 17:00 2 2022/2023 J Główna 31b, Lipinki Łużyckie
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2 2 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2022-09-03 17:00 3 2022/2023 J Zabłocie 16 , 68-320 Zabłocie
BUDOWLANI GOZDNICA 1 2 KS TOMASZOWO 2022-09-03 17:00 3 2022/2023 J Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
GRANICA ŻARKI WIELKIE 4 1 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2022-09-03 17:00 3 2022/2023 J Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2 4 CZARNI JELENIN 2022-09-03 17:00 3 2022/2023 J Główna 31 lok. B, 68-213 Lipinki Lużyckie
CZARNI PRZYBYMIERZ 0 0 KWISA TRZEBÓW 2022-09-04 15:00 3 2022/2023 J Boisko Przybymierz ( Przybymierz, Klubowa 1 )
SPARTA GRABIK 6 0 ZORZA BRZEŹNICA 2022-09-04 15:00 3 2022/2023 J Stadion Wiejski w Grabiku ( Grabik 102a )
NYSA TRZEBIEL 5 0 PŁOMIEŃ CZERNA 2022-09-04 16:00 3 2022/2023 J Nysa Trzebiel ( Trzebiel, Tuplicka 1 )
KWISA TRZEBÓW 2 2 GRANICA ŻARKI WIELKIE 2022-09-10 15:00 4 2022/2023 J Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa 22)
BUDOWLANI GOZDNICA 11 0 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2022-09-10 17:00 4 2022/2023 J Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
CZARNI JELENIN 2 1 CZARNI PRZYBYMIERZ 2022-09-10 17:00 4 2022/2023 J Czarni Jelenin (Jelenin 69a)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 4 1 NYSA TRZEBIEL 2022-09-10 17:00 4 2022/2023 J Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31)
KS TOMASZOWO 0 3 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2022-09-10 17:00 4 2022/2023 J BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
PŁOMIEŃ CZERNA 0 4 SPARTA GRABIK 2022-09-10 17:00 4 2022/2023 J Czerna (Czerna 1)
ZORZA BRZEŹNICA 3 5 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2022-09-11 15:00 4 2022/2023 J Obiekt Brzeźnica ( Brzeźnica, Zielonogórska 24 )
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 4 6 KS TOMASZOWO 2022-09-16 17:15 5 2022/2023 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
GRANICA ŻARKI WIELKIE 5 1 CZARNI JELENIN 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
KWISA TRZEBÓW 1 2 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa 22)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 3 0 PŁOMIEŃ CZERNA 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J Główna 31 lok. B, 68-213 Lipinki Lużyckie
NYSA TRZEBIEL 4 3 BUDOWLANI GOZDNICA 2022-09-17 16:00 5 2022/2023 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
SPARTA GRABIK 1 6 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2022-09-18 14:00 5 2022/2023 J Stadion Wiejski w Grabiku ( Grabik 102a )
CZARNI PRZYBYMIERZ 3 6 ZORZA BRZEŹNICA 2022-09-18 15:00 5 2022/2023 J Klubowa 1 , 66-010 Nowogród Bobrzański
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2 1 NYSA TRZEBIEL 2022-09-24 14:00 6 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Zabłocie 16 )
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 4 0 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
KS TOMASZOWO 3 3 KWISA TRZEBÓW 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
PŁOMIEŃ CZERNA 4 2 CZARNI PRZYBYMIERZ 2022-09-24 16:00 6 2022/2023 J Czerna (Czerna 1)
ZORZA BRZEŹNICA 1 9 GRANICA ŻARKI WIELKIE 2022-09-25 15:00 6 2022/2023 J Obiekt Brzeźnica ( Brzeźnica, Zielonogórska 24 )
BUDOWLANI GOZDNICA 1 1 SPARTA GRABIK 2022-09-25 16:00 6 2022/2023 J Boisko gminne ( Gozdnica, Sportowa 1 )
GRANICA ŻARKI WIELKIE 2 0 PŁOMIEŃ CZERNA 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
KWISA TRZEBÓW 0 6 CZARNI JELENIN 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa 22)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 1 3 BUDOWLANI GOZDNICA 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31)
NYSA TRZEBIEL 8 1 KS TOMASZOWO 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2 1 ZORZA BRZEŹNICA 2022-10-01 16:00 7 2022/2023 J Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
CZARNI PRZYBYMIERZ 0 10 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2022-10-02 14:00 7 2022/2023 J Boisko Przybymierz ( Przybymierz, Klubowa 1 )
SPARTA GRABIK 4 4 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2022-10-02 15:00 7 2022/2023 J Stadion Wiejski w Grabiku ( Grabik 102a )
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 4 0 GRANICA ŻARKI WIELKIE 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
KS TOMASZOWO 4 6 CZARNI JELENIN 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
NYSA TRZEBIEL 1 5 SPARTA GRABIK 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
PŁOMIEŃ CZERNA 0 1 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2022-10-08 16:00 8 2022/2023 J Czerna (Czerna 1)
ZORZA BRZEŹNICA 1 3 KWISA TRZEBÓW 2022-10-09 15:00 8 2022/2023 J Obiekt Brzeźnica ( Brzeźnica, Zielonogórska 24 )
BUDOWLANI GOZDNICA 4 4 CZARNI PRZYBYMIERZ 2022-10-09 16:00 8 2022/2023 J Boisko gminne ( Gozdnica, Sportowa 1 )
CZARNI PRZYBYMIERZ 3 3 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2022-10-15 14:00 9 2022/2023 J Boisko Przybymierz (Przybymierz, Klubowa 1)
CZARNI JELENIN 3 0 ZORZA BRZEŹNICA 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Czarni Jelenin (Jelenin 69a)
GRANICA ŻARKI WIELKIE 4 0 BUDOWLANI GOZDNICA 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
KWISA TRZEBÓW 4 4 PŁOMIEŃ CZERNA 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa 22)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2 4 NYSA TRZEBIEL 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 1 5 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
SPARTA GRABIK 7 1 KS TOMASZOWO 2022-10-15 15:00 9 2022/2023 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 4 3 GRANICA ŻARKI WIELKIE 2022-10-22 14:00 10 2022/2023 J Boisko wiejskie ( Zabłocie 16 )
BUDOWLANI GOZDNICA 1 0 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 10 0 KWISA TRZEBÓW 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
KS TOMASZOWO 9 3 ZORZA BRZEŹNICA 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
NYSA TRZEBIEL 4 1 CZARNI PRZYBYMIERZ 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J Tuplicka 1 , 68-212 Trzebiel
PŁOMIEŃ CZERNA 1 5 CZARNI JELENIN 2022-10-22 15:00 10 2022/2023 J Czerna (Czerna 1)
SPARTA GRABIK 3 0 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2022-10-22 15:30 10 2022/2023 J Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
CZARNI JELENIN 1 5 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2022-10-29 14:00 11 2022/2023 J Czarni Jelenin (Jelenin 69a)
GRANICA ŻARKI WIELKIE 6 1 NYSA TRZEBIEL 2022-10-29 14:00 11 2022/2023 J Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
KWISA TRZEBÓW 1 2 BUDOWLANI GOZDNICA 2022-10-29 14:00 11 2022/2023 J Sportowa 22 , 67-320 Małomice
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 1 3 KS TOMASZOWO 2022-10-29 14:00 11 2022/2023 J Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 3 2 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2022-10-29 14:00 11 2022/2023 J Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
CZARNI PRZYBYMIERZ 0 6 SPARTA GRABIK 2022-10-30 14:00 11 2022/2023 J Boisko Przybymierz ( Przybymierz, Klubowa 1 )
ZORZA BRZEŹNICA 3 2 PŁOMIEŃ CZERNA 2022-10-30 14:00 11 2022/2023 J Obiekt Brzeźnica ( Brzeźnica, Zielonogórska 24 )
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2 0 KWISA TRZEBÓW 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
BUDOWLANI GOZDNICA 1 0 CZARNI JELENIN 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA 3 0 ZORZA BRZEŹNICA 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
KS TOMASZOWO 3 2 PŁOMIEŃ CZERNA 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 8 1 CZARNI PRZYBYMIERZ 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31)
NYSA TRZEBIEL 4 0 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2022-11-05 14:00 12 2022/2023 J Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
SPARTA GRABIK 4 3 GRANICA ŻARKI WIELKIE 2022-11-06 14:00 12 2022/2023 J Stadion Wiejski w Grabiku ( Grabik 102a )
CZARNI JELENIN 4 0 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Czarni Jelenin (Jelenin 69a)
CZARNI PRZYBYMIERZ 3 5 KS TOMASZOWO 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Boisko Przybymierz ( Przybymierz, Klubowa 1 )
GRANICA ŻARKI WIELKIE 7 0 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
KWISA TRZEBÓW 0 3 NYSA TRZEBIEL 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa 22)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 0 3 SPARTA GRABIK 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
PŁOMIEŃ CZERNA 1 4 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Czerna (Czerna 1)
ZORZA BRZEŹNICA 0 11 BUDOWLANI GOZDNICA 2022-11-12 14:00 13 2022/2023 J Obiekt Brzeźnica (Brzeźnica, Zielonogórska 24)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE 10 0 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2022-11-19 13:00 8 2022/2023 J Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
CZARNI JELENIN 2 1 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2022-11-19 13:00 6 2022/2023 J Czarni Jelenin (Jelenin 69a)
CZARNI JELENIN b/d b/d NYSA TRZEBIEL 2023-03-18 15:00 14 2022/2023 W Czarni Jelenin (Jelenin 69a)
GRANICA ŻARKI WIELKIE b/d b/d CZARNI PRZYBYMIERZ 2023-03-18 15:00 14 2022/2023 W Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
KS TOMASZOWO b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2023-03-18 15:00 14 2022/2023 W BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
KWISA TRZEBÓW b/d b/d SPARTA GRABIK 2023-03-18 15:00 14 2022/2023 W Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa 22)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI b/d b/d ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2023-03-18 15:00 14 2022/2023 W Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
PŁOMIEŃ CZERNA b/d b/d BUDOWLANI GOZDNICA 2023-03-18 15:00 14 2022/2023 W Czerna (Czerna 1)
ZORZA BRZEŹNICA b/d b/d BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2023-03-19 15:00 14 2022/2023 W Obiekt Brzeźnica ( Brzeźnica, Zielonogórska 24 )
BŁĘKITNI ZABŁOCIE b/d b/d PŁOMIEŃ CZERNA 2023-03-25 15:00 15 2022/2023 W Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
BUDOWLANI GOZDNICA b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2023-03-25 15:00 15 2022/2023 W Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
CZARNI PRZYBYMIERZ b/d b/d ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2023-03-25 15:00 15 2022/2023 W Boisko Przybymierz (Przybymierz, Klubowa 1)
GRANICA ŻARKI WIELKIE b/d b/d KS TOMASZOWO 2023-03-25 15:00 15 2022/2023 W Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE b/d b/d KWISA TRZEBÓW 2023-03-25 15:00 15 2022/2023 W Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31)
NYSA TRZEBIEL b/d b/d ZORZA BRZEŹNICA 2023-03-25 15:00 15 2022/2023 W Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
SPARTA GRABIK b/d b/d CZARNI JELENIN 2023-03-25 15:00 15 2022/2023 W Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
CZARNI JELENIN b/d b/d ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2023-04-01 15:00 16 2022/2023 W Czarni Jelenin (Jelenin 69a)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2023-04-01 15:00 16 2022/2023 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
KS TOMASZOWO b/d b/d BUDOWLANI GOZDNICA 2023-04-01 15:00 16 2022/2023 W BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
KWISA TRZEBÓW b/d b/d CZARNI PRZYBYMIERZ 2023-04-01 15:00 16 2022/2023 W Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa 22)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI b/d b/d GRANICA ŻARKI WIELKIE 2023-04-01 15:00 16 2022/2023 W Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
PŁOMIEŃ CZERNA b/d b/d NYSA TRZEBIEL 2023-04-01 15:00 16 2022/2023 W Czerna (Czerna 1)
ZORZA BRZEŹNICA b/d b/d SPARTA GRABIK 2023-04-02 15:00 16 2022/2023 W Obiekt Brzeźnica ( Brzeźnica, Zielonogórska 24 )
BŁĘKITNI ZABŁOCIE b/d b/d BUDOWLANI GOZDNICA 2023-04-15 15:00 17 2022/2023 W Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
CZARNI PRZYBYMIERZ b/d b/d CZARNI JELENIN 2023-04-15 15:00 17 2022/2023 W Boisko Przybymierz (Przybymierz, Klubowa 1)
GRANICA ŻARKI WIELKIE b/d b/d KWISA TRZEBÓW 2023-04-15 15:00 17 2022/2023 W Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE b/d b/d ZORZA BRZEŹNICA 2023-04-15 15:00 17 2022/2023 W Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31)
NYSA TRZEBIEL b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2023-04-15 15:00 17 2022/2023 W Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI b/d b/d KS TOMASZOWO 2023-04-15 15:00 17 2022/2023 W Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
SPARTA GRABIK b/d b/d PŁOMIEŃ CZERNA 2023-04-15 15:00 17 2022/2023 W Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
BUDOWLANI GOZDNICA b/d b/d NYSA TRZEBIEL 2023-04-22 15:00 18 2022/2023 W Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
CZARNI JELENIN b/d b/d GRANICA ŻARKI WIELKIE 2023-04-22 15:00 18 2022/2023 W Czarni Jelenin (Jelenin 69a)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d SPARTA GRABIK 2023-04-22 15:00 18 2022/2023 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
KS TOMASZOWO b/d b/d BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2023-04-22 15:00 18 2022/2023 W BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI b/d b/d KWISA TRZEBÓW 2023-04-22 15:00 18 2022/2023 W Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
PŁOMIEŃ CZERNA b/d b/d ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2023-04-22 15:00 18 2022/2023 W Czerna (Czerna 1)
ZORZA BRZEŹNICA b/d b/d CZARNI PRZYBYMIERZ 2023-04-23 15:00 18 2022/2023 W Obiekt Brzeźnica ( Brzeźnica, Zielonogórska 24 )
CZARNI PRZYBYMIERZ b/d b/d PŁOMIEŃ CZERNA 2023-04-29 15:00 19 2022/2023 W Boisko Przybymierz (Przybymierz, Klubowa 1)
GRANICA ŻARKI WIELKIE b/d b/d ZORZA BRZEŹNICA 2023-04-29 15:00 19 2022/2023 W Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
KWISA TRZEBÓW b/d b/d KS TOMASZOWO 2023-04-29 15:00 19 2022/2023 W Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa 22)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2023-04-29 15:00 19 2022/2023 W Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31)
NYSA TRZEBIEL b/d b/d BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2023-04-29 15:00 19 2022/2023 W Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI b/d b/d CZARNI JELENIN 2023-04-29 15:00 19 2022/2023 W Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
SPARTA GRABIK b/d b/d BUDOWLANI GOZDNICA 2023-04-29 15:00 19 2022/2023 W Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE b/d b/d SPARTA GRABIK 2023-05-06 15:00 20 2022/2023 W Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
BUDOWLANI GOZDNICA b/d b/d ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2023-05-06 15:00 20 2022/2023 W Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
CZARNI JELENIN b/d b/d KWISA TRZEBÓW 2023-05-06 15:00 20 2022/2023 W Czarni Jelenin (Jelenin 69a)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d CZARNI PRZYBYMIERZ 2023-05-06 15:00 20 2022/2023 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
KS TOMASZOWO b/d b/d NYSA TRZEBIEL 2023-05-06 15:00 20 2022/2023 W BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
PŁOMIEŃ CZERNA b/d b/d GRANICA ŻARKI WIELKIE 2023-05-06 15:00 20 2022/2023 W Czerna (Czerna 1)
ZORZA BRZEŹNICA b/d b/d ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2023-05-07 15:00 20 2022/2023 W Obiekt Brzeźnica ( Brzeźnica, Zielonogórska 24 )
CZARNI JELENIN b/d b/d KS TOMASZOWO 2023-05-13 15:00 21 2022/2023 W Czarni Jelenin (Jelenin 69a)
CZARNI PRZYBYMIERZ b/d b/d BUDOWLANI GOZDNICA 2023-05-13 15:00 21 2022/2023 W Boisko Przybymierz (Przybymierz, Klubowa 1)
GRANICA ŻARKI WIELKIE b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2023-05-13 15:00 21 2022/2023 W Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
KWISA TRZEBÓW b/d b/d ZORZA BRZEŹNICA 2023-05-13 15:00 21 2022/2023 W Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa 22)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE b/d b/d BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2023-05-13 15:00 21 2022/2023 W Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI b/d b/d PŁOMIEŃ CZERNA 2023-05-13 15:00 21 2022/2023 W Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
SPARTA GRABIK b/d b/d NYSA TRZEBIEL 2023-05-13 15:00 21 2022/2023 W Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
BŁĘKITNI ZABŁOCIE b/d b/d CZARNI PRZYBYMIERZ 2023-05-20 15:00 22 2022/2023 W Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
BUDOWLANI GOZDNICA b/d b/d GRANICA ŻARKI WIELKIE 2023-05-20 15:00 22 2022/2023 W Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2023-05-20 15:00 22 2022/2023 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
KS TOMASZOWO b/d b/d SPARTA GRABIK 2023-05-20 15:00 22 2022/2023 W BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
NYSA TRZEBIEL b/d b/d ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2023-05-20 15:00 22 2022/2023 W Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
PŁOMIEŃ CZERNA b/d b/d KWISA TRZEBÓW 2023-05-20 15:00 22 2022/2023 W Czerna (Czerna 1)
ZORZA BRZEŹNICA b/d b/d CZARNI JELENIN 2023-05-21 15:00 22 2022/2023 W Obiekt Brzeźnica ( Brzeźnica, Zielonogórska 24 )
CZARNI JELENIN b/d b/d PŁOMIEŃ CZERNA 2023-05-27 15:00 23 2022/2023 W Czarni Jelenin (Jelenin 69a)
CZARNI PRZYBYMIERZ b/d b/d NYSA TRZEBIEL 2023-05-27 15:00 23 2022/2023 W Boisko Przybymierz (Przybymierz, Klubowa 1)
GRANICA ŻARKI WIELKIE b/d b/d BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2023-05-27 15:00 23 2022/2023 W Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
KWISA TRZEBÓW b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2023-05-27 15:00 23 2022/2023 W Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa 22)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE b/d b/d SPARTA GRABIK 2023-05-27 15:00 23 2022/2023 W Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI b/d b/d BUDOWLANI GOZDNICA 2023-05-27 15:00 23 2022/2023 W Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
ZORZA BRZEŹNICA b/d b/d KS TOMASZOWO 2023-05-27 16:00 23 2022/2023 W Obiekt Brzeźnica ( Brzeźnica, Zielonogórska 24 )
BŁĘKITNI ZABŁOCIE b/d b/d ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2023-06-03 15:00 24 2022/2023 W Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
BUDOWLANI GOZDNICA b/d b/d KWISA TRZEBÓW 2023-06-03 15:00 24 2022/2023 W Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d CZARNI JELENIN 2023-06-03 15:00 24 2022/2023 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
KS TOMASZOWO b/d b/d ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2023-06-03 15:00 24 2022/2023 W BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
NYSA TRZEBIEL b/d b/d GRANICA ŻARKI WIELKIE 2023-06-03 15:00 24 2022/2023 W Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
PŁOMIEŃ CZERNA b/d b/d ZORZA BRZEŹNICA 2023-06-03 15:00 24 2022/2023 W Czerna (Czerna 1)
SPARTA GRABIK b/d b/d CZARNI PRZYBYMIERZ 2023-06-03 15:00 24 2022/2023 W Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
CZARNI JELENIN b/d b/d BUDOWLANI GOZDNICA 2023-06-10 15:00 25 2022/2023 W Czarni Jelenin (Jelenin 69a)
CZARNI PRZYBYMIERZ b/d b/d ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2023-06-10 15:00 25 2022/2023 W Boisko Przybymierz (Przybymierz, Klubowa 1)
GRANICA ŻARKI WIELKIE b/d b/d SPARTA GRABIK 2023-06-10 15:00 25 2022/2023 W Boisko Żarki Wielkie (Żarki Wielkie 1)
KWISA TRZEBÓW b/d b/d BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2023-06-10 15:00 25 2022/2023 W Boisko Sportowe Rudawica (Rudawica, Sportowa 22)
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI b/d b/d NYSA TRZEBIEL 2023-06-10 15:00 25 2022/2023 W Boisko wiejskie (Konin Żagański 1)
PŁOMIEŃ CZERNA b/d b/d KS TOMASZOWO 2023-06-10 15:00 25 2022/2023 W Czerna (Czerna 1)
ZORZA BRZEŹNICA b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA 2023-06-11 15:00 25 2022/2023 W Obiekt Brzeźnica ( Brzeźnica, Zielonogórska 24 )
BŁĘKITNI ZABŁOCIE b/d b/d CZARNI JELENIN 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W Boisko wiejskie (Zabłocie 16)
BUDOWLANI GOZDNICA b/d b/d ZORZA BRZEŹNICA 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1)
DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d PŁOMIEŃ CZERNA 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A)
KS TOMASZOWO b/d b/d CZARNI PRZYBYMIERZ 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W BOISKO PIŁKARSKIE w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2)
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE b/d b/d GRANICA ŻARKI WIELKIE 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31)
NYSA TRZEBIEL b/d b/d KWISA TRZEBÓW 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1)
SPARTA GRABIK b/d b/d ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2023-06-17 15:00 26 2022/2023 W Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)