Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
RADOWIAK DREZDENKO 4 3 KOSMOS 78 RUDNICA 2022-08-13 14:00 1 2022/2023 J KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 )
PIAST KARNIN 1 5 WARTA SŁOŃSK 2022-08-13 15:00 1 2022/2023 J Stadion Miejski ( Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26 )
WKS RÓŻA RÓŻANKI 4 0 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2022-08-13 15:30 1 2022/2023 J BOISKO (Różanki, Sportowa 9)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d PAUZJE 2022-08-13 17:00 1 2022/2023 J
SKP SŁUBICE 1 1 MKS CZARNI BROWAR WITNICA 2022-08-13 17:00 1 2022/2023 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
URAN TRZEBICZ 0 6 STAL SULĘCIN 2022-08-13 17:00 1 2022/2023 J BOISKO (Trzebicz 1)
TOROMA TORZYM 1 3 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-08-13 18:00 1 2022/2023 J STADION ( Torzym, Jeziorna 1 )
BUDOWLANI MURZYNOWO 3 3 SPARTAK DESZCZNO 2022-08-14 18:00 1 2022/2023 J BOISKO - Murzynowo ( Skwierzyna, Sportowa 1 )
SPARTAK DESZCZNO 0 2 PIAST KARNIN 2022-08-20 12:00 2 2022/2023 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
MKS CZARNI BROWAR WITNICA 2 0 BUDOWLANI MURZYNOWO 2022-08-20 14:00 2 2022/2023 J Stadion Miejski ( Witnica, Strzelecka 1 )
STAL SULĘCIN 5 0 SKP SŁUBICE 2022-08-20 16:00 2 2022/2023 J Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga ( Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2 )
KASZTELANIA SANTOK 4 1 URAN TRZEBICZ 2022-08-20 17:00 2 2022/2023 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
PAUZJE b/d b/d ZIELONI LUBIECHNIA W. 2022-08-20 17:00 2 2022/2023 J
TOROMA TORZYM 2 4 KOSMOS 78 RUDNICA 2022-08-20 17:00 2 2022/2023 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
WARTA SŁOŃSK 2 1 RADOWIAK DREZDENKO 2022-08-20 18:00 2 2022/2023 J Stadion w Słońsku ( Słońsk, 3 Lutego 22 )
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 3 2 WKS RÓŻA RÓŻANKI 2022-08-21 11:00 2 2022/2023 J Sportowa 9, Różanki
URAN TRZEBICZ b/d b/d PAUZJE 2022-08-27 16:00 3 2022/2023 J
RADOWIAK DREZDENKO 1 1 SPARTAK DESZCZNO 2022-08-27 16:30 3 2022/2023 J KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 )
PIAST KARNIN 0 1 MKS CZARNI BROWAR WITNICA 2022-08-27 17:00 3 2022/2023 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
SKP SŁUBICE 2 0 KASZTELANIA SANTOK 2022-08-27 17:00 3 2022/2023 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
TOROMA TORZYM 1 1 WARTA SŁOŃSK 2022-08-27 17:00 3 2022/2023 J Jeziorna 1 , 66-235 TORZYM
ZIELONI LUBIECHNIA W. 1 6 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-08-27 17:00 3 2022/2023 J Lubiechnia Wielka 1 , Lubiechnia Wielka
BUDOWLANI MURZYNOWO 1 2 STAL SULĘCIN 2022-08-28 12:00 3 2022/2023 J BOISKO - Murzynowo ( Skwierzyna, Sportowa 1 )
WKS RÓŻA RÓŻANKI 2 3 KOSMOS 78 RUDNICA 2022-08-28 16:00 3 2022/2023 J BOISKO (Różanki, Sportowa 9)
URAN TRZEBICZ 1 1 SKP SŁUBICE 2022-09-03 14:30 4 2022/2023 J BOISKO (Trzebicz 1)
MKS CZARNI BROWAR WITNICA 1 0 RADOWIAK DREZDENKO 2022-09-03 16:00 4 2022/2023 J Stadion Miejski ( Witnica, Strzelecka 1 )
KASZTELANIA SANTOK 1 4 BUDOWLANI MURZYNOWO 2022-09-03 17:00 4 2022/2023 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
KOSMOS 78 RUDNICA 2 2 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2022-09-03 17:00 4 2022/2023 J Rudnica 1 , Rudnica
PAUZJE b/d b/d AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-09-03 17:00 4 2022/2023 J
STAL SULĘCIN 4 2 PIAST KARNIN 2022-09-03 17:00 4 2022/2023 J Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
WARTA SŁOŃSK 2 4 WKS RÓŻA RÓŻANKI 2022-09-03 17:00 4 2022/2023 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
SPARTAK DESZCZNO 1 0 TOROMA TORZYM 2022-09-04 17:00 4 2022/2023 J Arena Maszewo ( Maszewo, Kręta 1 )
PIAST KARNIN 2 1 KASZTELANIA SANTOK 2022-09-10 15:00 5 2022/2023 J Stadion Miejski ( Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26 )
RADOWIAK DREZDENKO 1 1 STAL SULĘCIN 2022-09-10 16:00 5 2022/2023 J KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 )
WKS RÓŻA RÓŻANKI 1 0 SPARTAK DESZCZNO 2022-09-10 16:00 5 2022/2023 J BOISKO (Różanki, Sportowa 9)
ZIELONI LUBIECHNIA W. 0 3 WARTA SŁOŃSK 2022-09-10 16:00 5 2022/2023 J BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 )
SKP SŁUBICE b/d b/d PAUZJE 2022-09-10 17:00 5 2022/2023 J
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 13 1 KOSMOS 78 RUDNICA 2022-09-11 11:00 5 2022/2023 J WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 )
BUDOWLANI MURZYNOWO 6 3 URAN TRZEBICZ 2022-09-13 17:00 5 2022/2023 J BOISKO - Murzynowo (Skwierzyna, Sportowa 1)
SPARTAK DESZCZNO 4 0 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2022-09-17 14:00 6 2022/2023 J Arena Maszewo ( Maszewo, Kręta 1 )
MKS CZARNI BROWAR WITNICA 0 5 WKS RÓŻA RÓŻANKI 2022-09-17 16:00 6 2022/2023 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
PAUZJE b/d b/d KOSMOS 78 RUDNICA 2022-09-17 16:00 6 2022/2023 J
SKP SŁUBICE 0 2 BUDOWLANI MURZYNOWO 2022-09-17 16:00 6 2022/2023 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
STAL SULĘCIN 1 0 TOROMA TORZYM 2022-09-17 16:00 6 2022/2023 J Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
URAN TRZEBICZ 1 3 PIAST KARNIN 2022-09-17 16:00 6 2022/2023 J BOISKO (Trzebicz 1)
KASZTELANIA SANTOK 1 4 RADOWIAK DREZDENKO 2022-09-17 17:00 6 2022/2023 J Stadion im. Henryka Szymczaka ( Santok, Gralewska 9 )
WARTA SŁOŃSK 0 0 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-09-17 17:00 6 2022/2023 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
RADOWIAK DREZDENKO 3 1 URAN TRZEBICZ 2022-09-24 15:00 7 2022/2023 J KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 )
ZIELONI LUBIECHNIA W. 1 6 MKS CZARNI BROWAR WITNICA 2022-09-24 15:00 7 2022/2023 J BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 )
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d PAUZJE 2022-09-24 16:00 7 2022/2023 J
KOSMOS 78 RUDNICA 2 2 WARTA SŁOŃSK 2022-09-24 16:00 7 2022/2023 J BOISKO (Rudnica 1)
PIAST KARNIN 1 3 SKP SŁUBICE 2022-09-24 16:00 7 2022/2023 J Łagodzińska 26 , 66-400 Gorzów Wielkopolski
TOROMA TORZYM 2 0 KASZTELANIA SANTOK 2022-09-24 16:00 7 2022/2023 J
WKS RÓŻA RÓŻANKI 4 2 STAL SULĘCIN 2022-09-24 16:00 7 2022/2023 J BOISKO (Różanki, Sportowa 9)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 6 0 SPARTAK DESZCZNO 2022-09-25 11:00 7 2022/2023 J WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 )
TOROMA TORZYM 3 0 MKS CZARNI BROWAR WITNICA 2022-09-28 17:00 5 2022/2023 J STADION (Torzym, Jeziorna 1)
STAL SULĘCIN 6 0 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2022-10-01 14:00 8 2022/2023 J Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga ( Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2 )
BUDOWLANI MURZYNOWO 4 2 PIAST KARNIN 2022-10-01 15:00 8 2022/2023 J BOISKO - Murzynowo ( Skwierzyna, Sportowa 1 )
SPARTAK DESZCZNO 5 1 KOSMOS 78 RUDNICA 2022-10-01 15:00 8 2022/2023 J Arena Maszewo ( Maszewo, Kręta 1 )
MKS CZARNI BROWAR WITNICA 2 2 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-10-01 16:00 8 2022/2023 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
PAUZJE b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2022-10-01 16:00 8 2022/2023 J
SKP SŁUBICE 1 1 RADOWIAK DREZDENKO 2022-10-01 16:00 8 2022/2023 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
URAN TRZEBICZ 4 1 TOROMA TORZYM 2022-10-01 16:00 8 2022/2023 J Trzebicz 1 , Trzebicz
WKS RÓŻA RÓŻANKI 4 0 KASZTELANIA SANTOK 2022-10-02 15:00 8 2022/2023 J BOISKO (Różanki, Sportowa 9)
TOROMA TORZYM 2 1 SKP SŁUBICE 2022-10-08 14:00 9 2022/2023 J Jeziorna 1 , 66-235 TORZYM
RADOWIAK DREZDENKO 2 2 BUDOWLANI MURZYNOWO 2022-10-08 15:00 9 2022/2023 J KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 )
WKS RÓŻA RÓŻANKI 9 1 URAN TRZEBICZ 2022-10-08 15:00 9 2022/2023 J BOISKO (Różanki, Sportowa 9)
ZIELONI LUBIECHNIA W. 2 0 KASZTELANIA SANTOK 2022-10-08 15:00 9 2022/2023 J BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 )
KOSMOS 78 RUDNICA 2 5 MKS CZARNI BROWAR WITNICA 2022-10-08 16:00 9 2022/2023 J BOISKO (Rudnica 1)
PIAST KARNIN b/d b/d PAUZJE 2022-10-08 16:00 9 2022/2023 J
WARTA SŁOŃSK 0 0 SPARTAK DESZCZNO 2022-10-08 16:00 9 2022/2023 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 1 1 STAL SULĘCIN 2022-10-09 11:00 9 2022/2023 J WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 )
MKS CZARNI BROWAR WITNICA 5 0 WARTA SŁOŃSK 2022-10-15 15:00 10 2022/2023 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
PAUZJE b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2022-10-15 15:00 10 2022/2023 J
PIAST KARNIN 3 0 RADOWIAK DREZDENKO 2022-10-15 15:00 10 2022/2023 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
SKP SŁUBICE 1 2 WKS RÓŻA RÓŻANKI 2022-10-15 15:00 10 2022/2023 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
STAL SULĘCIN 2 0 KOSMOS 78 RUDNICA 2022-10-15 15:00 10 2022/2023 J Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
URAN TRZEBICZ 1 4 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2022-10-15 15:00 10 2022/2023 J BOISKO (Trzebicz 1)
KASZTELANIA SANTOK 0 3 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-10-15 16:00 10 2022/2023 J Stadion im. Henryka Szymczaka ( Santok, Gralewska 9 )
BUDOWLANI MURZYNOWO 9 1 TOROMA TORZYM 2022-10-16 12:00 10 2022/2023 J BOISKO - Murzynowo ( Skwierzyna, Sportowa 1 )
WKS RÓŻA RÓŻANKI 7 3 BUDOWLANI MURZYNOWO 2022-10-22 14:00 11 2022/2023 J BOISKO (Różanki, Sportowa 9)
KOSMOS 78 RUDNICA 1 0 KASZTELANIA SANTOK 2022-10-22 15:00 11 2022/2023 J BOISKO (Rudnica 1)
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d PAUZJE 2022-10-22 15:00 11 2022/2023 J
SPARTAK DESZCZNO 0 1 MKS CZARNI BROWAR WITNICA 2022-10-22 15:00 11 2022/2023 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
TOROMA TORZYM 0 3 PIAST KARNIN 2022-10-22 15:00 11 2022/2023 J
WARTA SŁOŃSK 1 0 STAL SULĘCIN 2022-10-22 15:00 11 2022/2023 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
ZIELONI LUBIECHNIA W. 1 0 SKP SŁUBICE 2022-10-22 15:00 11 2022/2023 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 8 0 URAN TRZEBICZ 2022-10-23 11:00 11 2022/2023 J WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 )
SPARTAK DESZCZNO 2 2 STAL SULĘCIN 2022-10-29 11:00 12 2022/2023 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
BUDOWLANI MURZYNOWO 6 0 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2022-10-29 14:00 12 2022/2023 J BOISKO - Murzynowo ( Skwierzyna, Sportowa 1 )
KASZTELANIA SANTOK 0 2 WARTA SŁOŃSK 2022-10-29 15:00 12 2022/2023 J Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
PAUZJE b/d b/d MKS CZARNI BROWAR WITNICA 2022-10-29 15:00 12 2022/2023 J
PIAST KARNIN 1 2 WKS RÓŻA RÓŻANKI 2022-10-29 15:00 12 2022/2023 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
RADOWIAK DREZDENKO 3 0 TOROMA TORZYM 2022-10-29 15:00 12 2022/2023 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
SKP SŁUBICE 1 6 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-10-29 15:00 12 2022/2023 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
URAN TRZEBICZ 2 2 KOSMOS 78 RUDNICA 2022-10-29 15:00 12 2022/2023 J BOISKO (Trzebicz 1)
KOSMOS 78 RUDNICA 1 1 SKP SŁUBICE 2022-11-05 14:00 13 2022/2023 J BOISKO (Rudnica 1)
MKS CZARNI BROWAR WITNICA 1 0 STAL SULĘCIN 2022-11-05 14:00 13 2022/2023 J Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
TOROMA TORZYM b/d b/d PAUZJE 2022-11-05 14:00 13 2022/2023 J
WARTA SŁOŃSK 4 2 URAN TRZEBICZ 2022-11-05 14:00 13 2022/2023 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
WKS RÓŻA RÓŻANKI 0 0 RADOWIAK DREZDENKO 2022-11-05 14:00 13 2022/2023 J BOISKO (Różanki, Sportowa 9)
ZIELONI LUBIECHNIA W. 1 1 PIAST KARNIN 2022-11-05 14:00 13 2022/2023 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
SPARTAK DESZCZNO 3 1 KASZTELANIA SANTOK 2022-11-05 14:30 13 2022/2023 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 5 1 BUDOWLANI MURZYNOWO 2022-11-06 11:00 13 2022/2023 J WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 )
BUDOWLANI MURZYNOWO 3 0 KOSMOS 78 RUDNICA 2022-11-12 14:00 14 2022/2023 J BOISKO - Murzynowo (Skwierzyna, Sportowa 1)
PAUZJE b/d b/d STAL SULĘCIN 2022-11-12 14:00 14 2022/2023 J
PIAST KARNIN 0 4 AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2022-11-12 14:00 14 2022/2023 J Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
RADOWIAK DREZDENKO 2 1 ZIELONI LUBIECHNIA W. 2022-11-12 14:00 14 2022/2023 J KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
SKP SŁUBICE 2 4 WARTA SŁOŃSK 2022-11-12 14:00 14 2022/2023 J STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
TOROMA TORZYM 0 0 WKS RÓŻA RÓŻANKI 2022-11-12 14:00 14 2022/2023 J
URAN TRZEBICZ 1 3 SPARTAK DESZCZNO 2022-11-12 14:00 14 2022/2023 J BOISKO (Trzebicz 1)
KASZTELANIA SANTOK 0 2 MKS CZARNI BROWAR WITNICA 2022-11-13 14:00 14 2022/2023 J Stadion im. Henryka Szymczaka ( Santok, Gralewska 9 )
STAL SULĘCIN 5 0 KASZTELANIA SANTOK 2022-11-19 13:00 15 2022/2023 J Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
WARTA SŁOŃSK 5 4 BUDOWLANI MURZYNOWO 2022-11-19 13:00 15 2022/2023 J Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
ZIELONI LUBIECHNIA W. 0 1 TOROMA TORZYM 2022-11-19 13:00 15 2022/2023 J BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
WKS RÓŻA RÓŻANKI b/d b/d PAUZJE 2022-11-19 14:00 15 2022/2023 J
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 8 2 RADOWIAK DREZDENKO 2022-11-20 11:00 15 2022/2023 J WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 )
KOSMOS 78 RUDNICA b/d b/d PIAST KARNIN 2023-03-11 14:00 15 2022/2023 J Rudnica 1 , Rudnica
MKS CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d URAN TRZEBICZ 2023-03-11 14:00 15 2022/2023 J Strzelecka 1 , 66-460 Witnica
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d SKP SŁUBICE 2023-03-11 14:00 15 2022/2023 J Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. b/d b/d TOROMA TORZYM 2023-03-18 b/d 16 2022/2023 W WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
KOSMOS 78 RUDNICA b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2023-03-18 b/d 16 2022/2023 W BOISKO (Rudnica 1)
MKS CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d SKP SŁUBICE 2023-03-18 b/d 16 2022/2023 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
PAUZJE b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2023-03-18 b/d 16 2022/2023 W
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2023-03-18 b/d 16 2022/2023 W Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d URAN TRZEBICZ 2023-03-18 b/d 16 2022/2023 W Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
WARTA SŁOŃSK b/d b/d PIAST KARNIN 2023-03-18 b/d 16 2022/2023 W Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
ZIELONI LUBIECHNIA W. b/d b/d WKS RÓŻA RÓŻANKI 2023-03-18 b/d 16 2022/2023 W BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
SKP SŁUBICE b/d b/d STAL SULĘCIN 2023-03-25 14:00 17 2022/2023 W STADION OLIMPIJSKI ( Słubice 1 )
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d MKS CZARNI BROWAR WITNICA 2023-03-25 b/d 17 2022/2023 W BOISKO - Murzynowo (Skwierzyna, Sportowa 1)
KOSMOS 78 RUDNICA b/d b/d TOROMA TORZYM 2023-03-25 b/d 17 2022/2023 W BOISKO (Rudnica 1)
PIAST KARNIN b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2023-03-25 b/d 17 2022/2023 W Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2023-03-25 b/d 17 2022/2023 W KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
URAN TRZEBICZ b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2023-03-25 b/d 17 2022/2023 W BOISKO (Trzebicz 1)
WKS RÓŻA RÓŻANKI b/d b/d AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2023-03-25 b/d 17 2022/2023 W WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
ZIELONI LUBIECHNIA W. b/d b/d PAUZJE 2023-03-25 b/d 17 2022/2023 W BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. b/d b/d ZIELONI LUBIECHNIA W. 2023-04-01 b/d 18 2022/2023 W WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d SKP SŁUBICE 2023-04-01 b/d 18 2022/2023 W Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
KOSMOS 78 RUDNICA b/d b/d WKS RÓŻA RÓŻANKI 2023-04-01 b/d 18 2022/2023 W BOISKO (Rudnica 1)
MKS CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d PIAST KARNIN 2023-04-01 b/d 18 2022/2023 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
PAUZJE b/d b/d URAN TRZEBICZ 2023-04-01 b/d 18 2022/2023 W
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2023-04-01 b/d 18 2022/2023 W Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2023-04-01 b/d 18 2022/2023 W Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
WARTA SŁOŃSK b/d b/d TOROMA TORZYM 2023-04-01 b/d 18 2022/2023 W Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. b/d b/d PAUZJE 2023-04-08 b/d 19 2022/2023 W WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2023-04-08 b/d 19 2022/2023 W BOISKO - Murzynowo (Skwierzyna, Sportowa 1)
PIAST KARNIN b/d b/d STAL SULĘCIN 2023-04-08 b/d 19 2022/2023 W Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d MKS CZARNI BROWAR WITNICA 2023-04-08 b/d 19 2022/2023 W KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
SKP SŁUBICE b/d b/d URAN TRZEBICZ 2023-04-08 b/d 19 2022/2023 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
TOROMA TORZYM b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2023-04-08 b/d 19 2022/2023 W STADION (Torzym, Jeziorna 1)
WKS RÓŻA RÓŻANKI b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2023-04-08 b/d 19 2022/2023 W WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
ZIELONI LUBIECHNIA W. b/d b/d KOSMOS 78 RUDNICA 2023-04-08 b/d 19 2022/2023 W BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d PIAST KARNIN 2023-04-15 b/d 20 2022/2023 W Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
KOSMOS 78 RUDNICA b/d b/d AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2023-04-15 b/d 20 2022/2023 W BOISKO (Rudnica 1)
MKS CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d TOROMA TORZYM 2023-04-15 b/d 20 2022/2023 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
PAUZJE b/d b/d SKP SŁUBICE 2023-04-15 b/d 20 2022/2023 W
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d WKS RÓŻA RÓŻANKI 2023-04-15 b/d 20 2022/2023 W Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2023-04-15 b/d 20 2022/2023 W Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
URAN TRZEBICZ b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2023-04-15 b/d 20 2022/2023 W BOISKO (Trzebicz 1)
WARTA SŁOŃSK b/d b/d ZIELONI LUBIECHNIA W. 2023-04-15 b/d 20 2022/2023 W Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2023-04-22 b/d 21 2022/2023 W WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d SKP SŁUBICE 2023-04-22 b/d 21 2022/2023 W BOISKO - Murzynowo (Skwierzyna, Sportowa 1)
KOSMOS 78 RUDNICA b/d b/d PAUZJE 2023-04-22 b/d 21 2022/2023 W BOISKO (Rudnica 1)
PIAST KARNIN b/d b/d URAN TRZEBICZ 2023-04-22 b/d 21 2022/2023 W Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2023-04-22 b/d 21 2022/2023 W KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
TOROMA TORZYM b/d b/d STAL SULĘCIN 2023-04-22 b/d 21 2022/2023 W STADION (Torzym, Jeziorna 1)
WKS RÓŻA RÓŻANKI b/d b/d MKS CZARNI BROWAR WITNICA 2023-04-22 b/d 21 2022/2023 W WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
ZIELONI LUBIECHNIA W. b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2023-04-22 b/d 21 2022/2023 W BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d TOROMA TORZYM 2023-04-29 b/d 22 2022/2023 W Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
MKS CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d ZIELONI LUBIECHNIA W. 2023-04-29 b/d 22 2022/2023 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
PAUZJE b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2023-04-29 b/d 22 2022/2023 W
SKP SŁUBICE b/d b/d PIAST KARNIN 2023-04-29 b/d 22 2022/2023 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2023-04-29 b/d 22 2022/2023 W Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d WKS RÓŻA RÓŻANKI 2023-04-29 b/d 22 2022/2023 W Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
URAN TRZEBICZ b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2023-04-29 b/d 22 2022/2023 W BOISKO (Trzebicz 1)
WARTA SŁOŃSK b/d b/d KOSMOS 78 RUDNICA 2023-04-29 b/d 22 2022/2023 W Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. b/d b/d MKS CZARNI BROWAR WITNICA 2023-05-03 b/d 23 2022/2023 W WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d WKS RÓŻA RÓŻANKI 2023-05-03 b/d 23 2022/2023 W Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
KOSMOS 78 RUDNICA b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2023-05-03 b/d 23 2022/2023 W BOISKO (Rudnica 1)
PIAST KARNIN b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2023-05-03 b/d 23 2022/2023 W Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d SKP SŁUBICE 2023-05-03 b/d 23 2022/2023 W KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
TOROMA TORZYM b/d b/d URAN TRZEBICZ 2023-05-03 b/d 23 2022/2023 W STADION (Torzym, Jeziorna 1)
WARTA SŁOŃSK b/d b/d PAUZJE 2023-05-03 b/d 23 2022/2023 W Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
ZIELONI LUBIECHNIA W. b/d b/d STAL SULĘCIN 2023-05-03 b/d 23 2022/2023 W BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2023-05-06 b/d 24 2022/2023 W BOISKO - Murzynowo (Skwierzyna, Sportowa 1)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d ZIELONI LUBIECHNIA W. 2023-05-06 b/d 24 2022/2023 W Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
MKS CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d KOSMOS 78 RUDNICA 2023-05-06 b/d 24 2022/2023 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
PAUZJE b/d b/d PIAST KARNIN 2023-05-06 b/d 24 2022/2023 W
SKP SŁUBICE b/d b/d TOROMA TORZYM 2023-05-06 b/d 24 2022/2023 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2023-05-06 b/d 24 2022/2023 W Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2023-05-06 b/d 24 2022/2023 W Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
URAN TRZEBICZ b/d b/d WKS RÓŻA RÓŻANKI 2023-05-06 b/d 24 2022/2023 W BOISKO (Trzebicz 1)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2023-05-13 b/d 25 2022/2023 W WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
KOSMOS 78 RUDNICA b/d b/d STAL SULĘCIN 2023-05-13 b/d 25 2022/2023 W BOISKO (Rudnica 1)
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d PIAST KARNIN 2023-05-13 b/d 25 2022/2023 W KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d PAUZJE 2023-05-13 b/d 25 2022/2023 W Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
TOROMA TORZYM b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2023-05-13 b/d 25 2022/2023 W STADION (Torzym, Jeziorna 1)
WARTA SŁOŃSK b/d b/d MKS CZARNI BROWAR WITNICA 2023-05-13 b/d 25 2022/2023 W Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
WKS RÓŻA RÓŻANKI b/d b/d SKP SŁUBICE 2023-05-13 b/d 25 2022/2023 W WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
ZIELONI LUBIECHNIA W. b/d b/d URAN TRZEBICZ 2023-05-13 b/d 25 2022/2023 W BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d WKS RÓŻA RÓŻANKI 2023-05-20 b/d 26 2022/2023 W BOISKO - Murzynowo (Skwierzyna, Sportowa 1)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d KOSMOS 78 RUDNICA 2023-05-20 b/d 26 2022/2023 W Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
MKS CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2023-05-20 b/d 26 2022/2023 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
PAUZJE b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2023-05-20 b/d 26 2022/2023 W
PIAST KARNIN b/d b/d TOROMA TORZYM 2023-05-20 b/d 26 2022/2023 W Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
SKP SŁUBICE b/d b/d ZIELONI LUBIECHNIA W. 2023-05-20 b/d 26 2022/2023 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2023-05-20 b/d 26 2022/2023 W Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
URAN TRZEBICZ b/d b/d AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2023-05-20 b/d 26 2022/2023 W BOISKO (Trzebicz 1)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. b/d b/d SKP SŁUBICE 2023-05-27 b/d 27 2022/2023 W WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
KOSMOS 78 RUDNICA b/d b/d URAN TRZEBICZ 2023-05-27 b/d 27 2022/2023 W BOISKO (Rudnica 1)
MKS CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d PAUZJE 2023-05-27 b/d 27 2022/2023 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2023-05-27 b/d 27 2022/2023 W Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
TOROMA TORZYM b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2023-05-27 b/d 27 2022/2023 W STADION (Torzym, Jeziorna 1)
WARTA SŁOŃSK b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2023-05-27 b/d 27 2022/2023 W Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
WKS RÓŻA RÓŻANKI b/d b/d PIAST KARNIN 2023-05-27 b/d 27 2022/2023 W WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
ZIELONI LUBIECHNIA W. b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2023-05-27 b/d 27 2022/2023 W BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2023-06-03 b/d 28 2022/2023 W BOISKO - Murzynowo (Skwierzyna, Sportowa 1)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2023-06-03 b/d 28 2022/2023 W Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
PAUZJE b/d b/d TOROMA TORZYM 2023-06-03 b/d 28 2022/2023 W
PIAST KARNIN b/d b/d ZIELONI LUBIECHNIA W. 2023-06-03 b/d 28 2022/2023 W Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d WKS RÓŻA RÓŻANKI 2023-06-03 b/d 28 2022/2023 W KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
SKP SŁUBICE b/d b/d KOSMOS 78 RUDNICA 2023-06-03 b/d 28 2022/2023 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d MKS CZARNI BROWAR WITNICA 2023-06-03 b/d 28 2022/2023 W Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
URAN TRZEBICZ b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2023-06-03 b/d 28 2022/2023 W BOISKO (Trzebicz 1)
AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. b/d b/d PIAST KARNIN 2023-06-10 b/d 29 2022/2023 W WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3)
KOSMOS 78 RUDNICA b/d b/d BUDOWLANI MURZYNOWO 2023-06-10 b/d 29 2022/2023 W BOISKO (Rudnica 1)
MKS CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d KASZTELANIA SANTOK 2023-06-10 b/d 29 2022/2023 W Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
SPARTAK DESZCZNO b/d b/d URAN TRZEBICZ 2023-06-10 b/d 29 2022/2023 W Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)
STAL SULĘCIN b/d b/d PAUZJE 2023-06-10 b/d 29 2022/2023 W Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2)
WARTA SŁOŃSK b/d b/d SKP SŁUBICE 2023-06-10 b/d 29 2022/2023 W Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22)
WKS RÓŻA RÓŻANKI b/d b/d TOROMA TORZYM 2023-06-10 b/d 29 2022/2023 W WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)
ZIELONI LUBIECHNIA W. b/d b/d RADOWIAK DREZDENKO 2023-06-10 b/d 29 2022/2023 W BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)
BUDOWLANI MURZYNOWO b/d b/d WARTA SŁOŃSK 2023-06-17 18:00 30 2022/2023 W BOISKO - Murzynowo (Skwierzyna, Sportowa 1)
KASZTELANIA SANTOK b/d b/d STAL SULĘCIN 2023-06-17 18:00 30 2022/2023 W Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)
PIAST KARNIN b/d b/d KOSMOS 78 RUDNICA 2023-06-17 18:00 30 2022/2023 W Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)
RADOWIAK DREZDENKO b/d b/d AstroEnergy WARTA II GORZÓW WLKP. 2023-06-17 18:00 30 2022/2023 W KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)
SKP SŁUBICE b/d b/d SPARTAK DESZCZNO 2023-06-17 18:00 30 2022/2023 W STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
TOROMA TORZYM b/d b/d ZIELONI LUBIECHNIA W. 2023-06-17 18:00 30 2022/2023 W STADION (Torzym, Jeziorna 1)
URAN TRZEBICZ b/d b/d MKS CZARNI BROWAR WITNICA 2023-06-17 18:00 30 2022/2023 W BOISKO (Trzebicz 1)
PAUZJE b/d b/d WKS RÓŻA RÓŻANKI 2023-06-17 b/d 30 2022/2023 W