Gospodarz Gość Data Godzina Kolejka Sezon RUNDA Miejsce
DRZONKOWIANKA RACULA 1 1 POGOŃ WSCHOWA 2022-08-12 18:00 1 2022/2023 J Stary Kisielin (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze 1)
CARGOVIA KARGOWA 5 5 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2022-08-13 17:00 1 2022/2023 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
DOZAMET NOWA SÓL 3 0 KADO GÓRZYN 2022-08-13 17:00 1 2022/2023 J Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
PIAST INEX CZERWIEŃSK 5 2 ZORZA OCHLA 2022-08-13 17:00 1 2022/2023 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
STAL Felgenhauer JASIEŃ 3 0 ISKRA MAŁOMICE 2022-08-13 17:00 1 2022/2023 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 3 1 BŁĘKITNI OŁOBOK 2022-08-13 17:00 1 2022/2023 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 0 0 SPROTAVIA SZPROTAWA 2022-08-14 16:00 1 2022/2023 J Sportowa 1 , 66-225 Szczaniec
UNIA KUNICE ŻARY 2 2 ŁKS ŁĘKNICA 2022-08-14 18:00 1 2022/2023 J Stadion miejski w Kunicach ( Żary, Aleja Wojska Polskiego 56 )
SPROTAVIA SZPROTAWA 1 1 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2022-08-20 14:00 2 2022/2023 J Sobieskiego 68 , 67-300 Szprotawa
ISKRA MAŁOMICE 1 4 DOZAMET NOWA SÓL 2022-08-20 17:00 2 2022/2023 J STADION MIEJSKI W MAŁOMICACH (Małomice, Kołłątaja 1)
ŁKS ŁĘKNICA 0 2 STAL Felgenhauer JASIEŃ 2022-08-20 17:00 2 2022/2023 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 1 3 VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2022-08-20 17:00 2 2022/2023 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ZORZA OCHLA 5 3 CARGOVIA KARGOWA 2022-08-20 17:00 2 2022/2023 J Zielonogórska 1 , 66-006 Ochla
BŁĘKITNI OŁOBOK 2 1 POGOŃ WSCHOWA 2022-08-21 17:00 2 2022/2023 J Ołobok Boisko Wiejskie ( Ołobok, Krośnieńska 1 )
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 3 2 UNIA KUNICE ŻARY 2022-08-21 17:00 2 2022/2023 J Alfa Jaromirowice ( Gubin, Lipowa 1 )
KADO GÓRZYN 0 2 DRZONKOWIANKA RACULA 2022-08-21 17:00 2 2022/2023 J Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" ( Górzyn, Sportowa )
PIAST INEX CZERWIEŃSK 5 0 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2022-08-27 14:00 3 2022/2023 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego ( Czerwieńsk, Kwiatowa 8a )
VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2 0 BŁĘKITNI OŁOBOK 2022-08-27 16:00 3 2022/2023 J Stadion Gminny w Szczańcu ( Szczaniec, Sportowa 1 )
CARGOVIA KARGOWA 0 6 SPROTAVIA SZPROTAWA 2022-08-27 17:00 3 2022/2023 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
DOZAMET NOWA SÓL 5 0 ŁKS ŁĘKNICA 2022-08-27 17:00 3 2022/2023 J Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
DRZONKOWIANKA RACULA 1 1 ISKRA MAŁOMICE 2022-08-27 17:00 3 2022/2023 J Stary Kisielin (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze 1)
UNIA KUNICE ŻARY 3 1 ZORZA OCHLA 2022-08-27 17:00 3 2022/2023 J Aleja Wojska Polskiego 56 , 68-200 Żary
POGOŃ WSCHOWA 0 3 KADO GÓRZYN 2022-08-28 17:00 3 2022/2023 J ( Wschowa, Sportowa 5 )
STAL Felgenhauer JASIEŃ 4 1 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2022-08-28 17:00 3 2022/2023 J Stal Jasień ( Jasień, Żarska 48 )
SPROTAVIA SZPROTAWA 0 0 UNIA KUNICE ŻARY 2022-09-03 12:00 4 2022/2023 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
ISKRA MAŁOMICE 4 1 POGOŃ WSCHOWA 2022-09-03 17:00 4 2022/2023 J STADION MIEJSKI W MAŁOMICACH (Małomice, Kołłątaja 1)
ŁKS ŁĘKNICA 1 0 DRZONKOWIANKA RACULA 2022-09-03 17:00 4 2022/2023 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2 1 CARGOVIA KARGOWA 2022-09-03 17:00 4 2022/2023 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ZORZA OCHLA 0 4 STAL Felgenhauer JASIEŃ 2022-09-03 17:00 4 2022/2023 J Zorza Ochla (Zielona Góra, Zielonogórska 1)
BŁĘKITNI OŁOBOK 3 1 KADO GÓRZYN 2022-09-04 17:00 4 2022/2023 J Ołobok Boisko Wiejskie ( Ołobok, Krośnieńska 1 )
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 0 4 DOZAMET NOWA SÓL 2022-09-04 17:00 4 2022/2023 J Alfa Jaromirowice ( Gubin, Lipowa 1 )
VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 1 0 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2022-09-04 17:00 4 2022/2023 J Stadion Gminny w Szczańcu ( Szczaniec, Sportowa 1 )
DOZAMET NOWA SÓL 0 1 ZORZA OCHLA 2022-09-10 14:00 5 2022/2023 J Stadion Miejski ( Nowa Sól, 1 Maja 26 )
PIAST INEX CZERWIEŃSK 3 4 BŁĘKITNI OŁOBOK 2022-09-10 16:00 5 2022/2023 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego ( Czerwieńsk, Kwiatowa 8a )
POGOŃ WSCHOWA 1 1 ŁKS ŁĘKNICA 2022-09-10 16:00 5 2022/2023 J ( Wschowa, Sportowa 5 )
CARGOVIA KARGOWA 3 3 VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2022-09-10 17:00 5 2022/2023 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
DRZONKOWIANKA RACULA 4 1 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2022-09-10 17:00 5 2022/2023 J Stary Kisielin-Zatorze 1 , 66-002 Zielona Góra
STAL Felgenhauer JASIEŃ 2 0 SPROTAVIA SZPROTAWA 2022-09-10 17:00 5 2022/2023 J Żarska 48 , 68-320 Jasień
UNIA KUNICE ŻARY 1 1 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2022-09-10 17:00 5 2022/2023 J Stadion miejski w Kunicach (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
KADO GÓRZYN 3 0 ISKRA MAŁOMICE 2022-09-11 15:30 5 2022/2023 J Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" ( Górzyn, Sportowa )
ŁKS ŁĘKNICA 4 1 KADO GÓRZYN 2022-09-17 16:00 6 2022/2023 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK 1 2 CARGOVIA KARGOWA 2022-09-17 16:00 6 2022/2023 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
SPROTAVIA SZPROTAWA 2 1 DOZAMET NOWA SÓL 2022-09-17 16:00 6 2022/2023 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 1 1 STAL Felgenhauer JASIEŃ 2022-09-17 16:00 6 2022/2023 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 1 1 UNIA KUNICE ŻARY 2022-09-17 16:00 6 2022/2023 J Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1)
ZORZA OCHLA 3 2 DRZONKOWIANKA RACULA 2022-09-17 17:00 6 2022/2023 J Zorza Ochla (Zielona Góra, Zielonogórska 17)
BŁĘKITNI OŁOBOK 4 1 ISKRA MAŁOMICE 2022-09-18 16:00 6 2022/2023 J Krośnieńska 1 , 66-213 Ołobok
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 4 2 POGOŃ WSCHOWA 2022-09-18 16:00 6 2022/2023 J Alfa Jaromirowice ( Gubin, Lipowa 1 )
CARGOVIA KARGOWA 1 6 BŁĘKITNI OŁOBOK 2022-09-24 16:00 7 2022/2023 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
DOZAMET NOWA SÓL 2 4 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2022-09-24 16:00 7 2022/2023 J Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
DRZONKOWIANKA RACULA 1 3 SPROTAVIA SZPROTAWA 2022-09-24 16:00 7 2022/2023 J Stary Kisielin (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze 1)
ISKRA MAŁOMICE 1 3 ŁKS ŁĘKNICA 2022-09-24 16:00 7 2022/2023 J STADION MIEJSKI W MAŁOMICACH (Małomice, Kołłątaja 1)
POGOŃ WSCHOWA 1 2 ZORZA OCHLA 2022-09-24 16:00 7 2022/2023 J (Wschowa, Sportowa 5)
KADO GÓRZYN 2 2 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2022-09-25 15:30 7 2022/2023 J Sportowa , 68-300 Lubsko
UNIA KUNICE ŻARY 5 1 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2022-09-25 16:00 7 2022/2023 J Stadion miejski w Kunicach ( Żary, Aleja Wojska Polskiego 56 )
STAL Felgenhauer JASIEŃ 3 0 VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2022-09-25 17:00 7 2022/2023 J Stal Jasień ( Jasień, Żarska 48 )
PIAST INEX CZERWIEŃSK 0 4 STAL Felgenhauer JASIEŃ 2022-10-01 15:00 8 2022/2023 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego ( Czerwieńsk, Kwiatowa 8a )
CARGOVIA KARGOWA 1 3 UNIA KUNICE ŻARY 2022-10-01 16:00 8 2022/2023 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
SPROTAVIA SZPROTAWA 2 0 POGOŃ WSCHOWA 2022-10-01 16:00 8 2022/2023 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 4 1 DRZONKOWIANKA RACULA 2022-10-01 16:00 8 2022/2023 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2 2 DOZAMET NOWA SÓL 2022-10-01 16:00 8 2022/2023 J Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1)
ZORZA OCHLA 2 3 KADO GÓRZYN 2022-10-01 16:00 8 2022/2023 J Zorza Ochla (Zielona Góra, Zielonogórska 1)
BŁĘKITNI OŁOBOK 3 0 ŁKS ŁĘKNICA 2022-10-02 15:00 8 2022/2023 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2 1 ISKRA MAŁOMICE 2022-10-02 16:00 8 2022/2023 J Alfa Jaromirowice ( Gubin, Lipowa 1 )
DOZAMET NOWA SÓL 1 1 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2022-10-08 16:00 9 2022/2023 J Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
DRZONKOWIANKA RACULA 0 5 VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2022-10-08 16:00 9 2022/2023 J Stary Kisielin (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze 1)
ISKRA MAŁOMICE 1 2 ZORZA OCHLA 2022-10-08 16:00 9 2022/2023 J STADION MIEJSKI W MAŁOMICACH (Małomice, Kołłątaja 1)
ŁKS ŁĘKNICA 4 0 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2022-10-08 16:00 9 2022/2023 J Łęknica 1 , 68-208 Łęknica
POGOŃ WSCHOWA 1 4 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2022-10-08 16:00 9 2022/2023 J (Wschowa, Sportowa 5)
STAL Felgenhauer JASIEŃ 4 2 CARGOVIA KARGOWA 2022-10-08 16:00 9 2022/2023 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
KADO GÓRZYN 0 0 SPROTAVIA SZPROTAWA 2022-10-09 15:30 9 2022/2023 J Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" ( Górzyn, Sportowa )
UNIA KUNICE ŻARY 2 2 BŁĘKITNI OŁOBOK 2022-10-09 16:00 9 2022/2023 J Stadion miejski w Kunicach ( Żary, Aleja Wojska Polskiego 56 )
PIAST INEX CZERWIEŃSK 2 0 DRZONKOWIANKA RACULA 2022-10-15 15:00 10 2022/2023 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
SPROTAVIA SZPROTAWA 2 2 ISKRA MAŁOMICE 2022-10-15 15:00 10 2022/2023 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 8 2 KADO GÓRZYN 2022-10-15 15:00 10 2022/2023 J Pocztowa 27 , 66-600 Krosno Odrz
VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2 0 POGOŃ WSCHOWA 2022-10-15 15:00 10 2022/2023 J Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1)
ZORZA OCHLA 4 3 ŁKS ŁĘKNICA 2022-10-15 16:00 10 2022/2023 J Zorza Ochla ( Zielona Góra, Zielonogórska 1 )
BŁĘKITNI OŁOBOK 6 1 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2022-10-16 14:00 10 2022/2023 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
CARGOVIA KARGOWA 3 2 DOZAMET NOWA SÓL 2022-10-16 15:00 10 2022/2023 J Stadion Miejski ( Kargowa, Sulechowska 1 )
UNIA KUNICE ŻARY 1 1 STAL Felgenhauer JASIEŃ 2022-10-16 15:00 10 2022/2023 J Stadion miejski w Kunicach ( Żary, Aleja Wojska Polskiego 56 )
DRZONKOWIANKA RACULA 3 3 CARGOVIA KARGOWA 2022-10-22 15:00 11 2022/2023 J Stary Kisielin (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze 1)
ISKRA MAŁOMICE 0 3 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2022-10-22 15:00 11 2022/2023 J STADION MIEJSKI W MAŁOMICACH (Małomice, Kołłątaja 1)
ŁKS ŁĘKNICA 0 0 SPROTAVIA SZPROTAWA 2022-10-22 15:00 11 2022/2023 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
POGOŃ WSCHOWA 1 4 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2022-10-22 15:00 11 2022/2023 J (Wschowa, Sportowa 5)
STAL Felgenhauer JASIEŃ 2 1 BŁĘKITNI OŁOBOK 2022-10-22 15:00 11 2022/2023 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
DOZAMET NOWA SÓL 2 1 UNIA KUNICE ŻARY 2022-10-23 11:00 11 2022/2023 J Boisko piłkarskie w Konotopie (Konotop, Leśna 2)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 1 1 ZORZA OCHLA 2022-10-23 13:00 11 2022/2023 J Alfa Jaromirowice ( Gubin, Lipowa 1 )
KADO GÓRZYN 3 3 VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2022-10-23 15:00 11 2022/2023 J Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" ( Górzyn, Sportowa )
CARGOVIA KARGOWA 2 1 POGOŃ WSCHOWA 2022-10-29 15:00 12 2022/2023 J Sulechowska 1 , 66-120 Kargowa
PIAST INEX CZERWIEŃSK 5 2 KADO GÓRZYN 2022-10-29 15:00 12 2022/2023 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
SPROTAVIA SZPROTAWA 0 0 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2022-10-29 15:00 12 2022/2023 J Sobieskiego 68 , 67-300 Szprotawa
STAL Felgenhauer JASIEŃ 0 3 DOZAMET NOWA SÓL 2022-10-29 15:00 12 2022/2023 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2 2 ŁKS ŁĘKNICA 2022-10-29 15:00 12 2022/2023 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2 0 ISKRA MAŁOMICE 2022-10-29 15:00 12 2022/2023 J Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1)
BŁĘKITNI OŁOBOK 1 1 ZORZA OCHLA 2022-10-30 14:30 12 2022/2023 J Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
UNIA KUNICE ŻARY 4 1 DRZONKOWIANKA RACULA 2022-10-30 14:30 12 2022/2023 J Stadion miejski w Kunicach (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
DOZAMET NOWA SÓL 2 0 BŁĘKITNI OŁOBOK 2022-11-05 12:00 13 2022/2023 J Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
DRZONKOWIANKA RACULA 0 4 STAL Felgenhauer JASIEŃ 2022-11-05 14:00 13 2022/2023 J Stary Kisielin (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze 1)
ISKRA MAŁOMICE 2 4 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2022-11-05 14:00 13 2022/2023 J STADION MIEJSKI W MAŁOMICACH (Małomice, Kołłątaja 1)
ŁKS ŁĘKNICA 2 0 VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2022-11-05 14:00 13 2022/2023 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
POGOŃ WSCHOWA 1 3 UNIA KUNICE ŻARY 2022-11-05 14:00 13 2022/2023 J (Wschowa, Sportowa 5)
ZORZA OCHLA 1 4 SPROTAVIA SZPROTAWA 2022-11-05 14:00 13 2022/2023 J Zorza Ochla (Zielona Góra, Zielonogórska 1)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 0 6 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2022-11-06 14:00 13 2022/2023 J Alfa Jaromirowice ( Gubin, Lipowa 1 )
KADO GÓRZYN 2 2 CARGOVIA KARGOWA 2022-11-06 14:00 13 2022/2023 J Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" ( Górzyn, Sportowa )
DOZAMET NOWA SÓL 2 0 DRZONKOWIANKA RACULA 2022-11-11 11:00 14 2022/2023 J Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
STAL Felgenhauer JASIEŃ 8 0 POGOŃ WSCHOWA 2022-11-12 11:45 14 2022/2023 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
CARGOVIA KARGOWA 6 1 ISKRA MAŁOMICE 2022-11-12 14:00 14 2022/2023 J Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK 1 2 ŁKS ŁĘKNICA 2022-11-12 14:00 14 2022/2023 J Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2 1 ZORZA OCHLA 2022-11-12 14:00 14 2022/2023 J OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 4 0 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2022-11-12 14:00 14 2022/2023 J Stadion Gminny w Szczańcu ( Szczaniec, Sportowa 1 )
BŁĘKITNI OŁOBOK 1 0 SPROTAVIA SZPROTAWA 2022-11-13 14:00 14 2022/2023 J Ołobok Boisko Wiejskie ( Ołobok, Krośnieńska 1 )
UNIA KUNICE ŻARY 0 1 KADO GÓRZYN 2022-11-13 14:00 14 2022/2023 J Stadion miejski w Kunicach ( Żary, Aleja Wojska Polskiego 56 )
DRZONKOWIANKA RACULA 3 5 BŁĘKITNI OŁOBOK 2022-11-19 13:00 15 2022/2023 J Stary Kisielin (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze 1)
ISKRA MAŁOMICE 1 4 UNIA KUNICE ŻARY 2022-11-19 13:00 15 2022/2023 J STADION MIEJSKI W MAŁOMICACH (Małomice, Kołłątaja 1)
ŁKS ŁĘKNICA 5 1 CARGOVIA KARGOWA 2022-11-19 13:00 15 2022/2023 J Stadion Miejski (Łęknica 1)
POGOŃ WSCHOWA 1 4 DOZAMET NOWA SÓL 2022-11-19 13:00 15 2022/2023 J (Wschowa, Sportowa 5)
SPROTAVIA SZPROTAWA 2 1 TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2022-11-19 13:00 15 2022/2023 J SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
STAL Felgenhauer JASIEŃ 1 2 KADO GÓRZYN 2022-11-19 13:00 15 2022/2023 J Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
ZORZA OCHLA 1 3 VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2022-11-19 13:00 15 2022/2023 J Zielonogórska 17 , 66-006 Ochla
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 3 1 PIAST INEX CZERWIEŃSK 2022-11-20 13:00 15 2022/2023 J Alfa Jaromirowice ( Gubin, Lipowa 1 )
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2023-03-18 15:00 16 2022/2023 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
ISKRA MAŁOMICE b/d b/d STAL Felgenhauer JASIEŃ 2023-03-18 15:00 16 2022/2023 W STADION MIEJSKI W MAŁOMICACH (Małomice, Kołłątaja 1)
KADO GÓRZYN b/d b/d DOZAMET NOWA SÓL 2023-03-18 15:00 16 2022/2023 W Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" (Górzyn, Sportowa)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2023-03-18 15:00 16 2022/2023 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
POGOŃ WSCHOWA b/d b/d DRZONKOWIANKA RACULA 2023-03-18 15:00 16 2022/2023 W (Wschowa, Sportowa 5)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2023-03-18 15:00 16 2022/2023 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
ZORZA OCHLA b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2023-03-18 15:00 16 2022/2023 W Zorza Ochla (Zielona Góra, Zielonogórska 17)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-03-19 14:00 16 2022/2023 W Ołobok Boisko Wiejskie ( Ołobok, Krośnieńska 1 )
CARGOVIA KARGOWA b/d b/d ZORZA OCHLA 2023-03-25 15:00 17 2022/2023 W Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
DOZAMET NOWA SÓL b/d b/d ISKRA MAŁOMICE 2023-03-25 15:00 17 2022/2023 W Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
DRZONKOWIANKA RACULA b/d b/d KADO GÓRZYN 2023-03-25 15:00 17 2022/2023 W Stary Kisielin (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2023-03-25 15:00 17 2022/2023 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ WSCHOWA b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2023-03-25 15:00 17 2022/2023 W (Wschowa, Sportowa 5)
STAL Felgenhauer JASIEŃ b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2023-03-25 15:00 17 2022/2023 W Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-03-26 13:00 17 2022/2023 W Stadion Gminny w Szczańcu ( Szczaniec, Sportowa 1 )
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2023-03-26 15:00 17 2022/2023 W Stadion miejski w Kunicach ( Żary, Aleja Wojska Polskiego 56 )
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d STAL Felgenhauer JASIEŃ 2023-04-01 16:00 18 2022/2023 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
ISKRA MAŁOMICE b/d b/d DRZONKOWIANKA RACULA 2023-04-01 16:00 18 2022/2023 W STADION MIEJSKI W MAŁOMICACH (Małomice, Kołłątaja 1)
KADO GÓRZYN b/d b/d POGOŃ WSCHOWA 2023-04-01 16:00 18 2022/2023 W Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" (Górzyn, Sportowa)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d DOZAMET NOWA SÓL 2023-04-01 16:00 18 2022/2023 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2023-04-01 16:00 18 2022/2023 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2023-04-01 16:00 18 2022/2023 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ZORZA OCHLA b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2023-04-01 16:00 18 2022/2023 W Zorza Ochla (Zielona Góra, Zielonogórska 17)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2023-04-02 15:00 18 2022/2023 W Ołobok Boisko Wiejskie ( Ołobok, Krośnieńska 1 )
CARGOVIA KARGOWA b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-04-08 14:30 19 2022/2023 W Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
DOZAMET NOWA SÓL b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2023-04-08 14:30 19 2022/2023 W Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
DRZONKOWIANKA RACULA b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2023-04-08 14:30 19 2022/2023 W Stary Kisielin (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze 1)
KADO GÓRZYN b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2023-04-08 14:30 19 2022/2023 W Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" (Górzyn, Sportowa)
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2023-04-08 14:30 19 2022/2023 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ WSCHOWA b/d b/d ISKRA MAŁOMICE 2023-04-08 14:30 19 2022/2023 W (Wschowa, Sportowa 5)
STAL Felgenhauer JASIEŃ b/d b/d ZORZA OCHLA 2023-04-08 14:30 19 2022/2023 W Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2023-04-08 14:30 19 2022/2023 W Stadion miejski w Kunicach (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d DRZONKOWIANKA RACULA 2023-04-15 16:00 20 2022/2023 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
ISKRA MAŁOMICE b/d b/d KADO GÓRZYN 2023-04-15 16:00 20 2022/2023 W STADION MIEJSKI W MAŁOMICACH (Małomice, Kołłątaja 1)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d POGOŃ WSCHOWA 2023-04-15 16:00 20 2022/2023 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d STAL Felgenhauer JASIEŃ 2023-04-15 16:00 20 2022/2023 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2023-04-15 16:00 20 2022/2023 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2023-04-15 16:00 20 2022/2023 W Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1)
ZORZA OCHLA b/d b/d DOZAMET NOWA SÓL 2023-04-15 16:00 20 2022/2023 W Zorza Ochla (Zielona Góra, Zielonogórska 17)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2023-04-16 15:00 20 2022/2023 W Ołobok Boisko Wiejskie ( Ołobok, Krośnieńska 1 )
CARGOVIA KARGOWA b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2023-04-22 17:00 21 2022/2023 W Stadion Miejski ( Kargowa, Sulechowska 1 )
DOZAMET NOWA SÓL b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2023-04-22 17:30 21 2022/2023 W Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
DRZONKOWIANKA RACULA b/d b/d ZORZA OCHLA 2023-04-22 17:30 21 2022/2023 W Stary Kisielin (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze 1)
ISKRA MAŁOMICE b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2023-04-22 17:30 21 2022/2023 W STADION MIEJSKI W MAŁOMICACH (Małomice, Kołłątaja 1)
KADO GÓRZYN b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2023-04-22 17:30 21 2022/2023 W Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" (Górzyn, Sportowa)
POGOŃ WSCHOWA b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2023-04-22 17:30 21 2022/2023 W (Wschowa, Sportowa 5)
STAL Felgenhauer JASIEŃ b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-04-22 17:30 21 2022/2023 W Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2023-04-22 17:30 21 2022/2023 W Stadion miejski w Kunicach (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC b/d b/d STAL Felgenhauer JASIEŃ 2023-04-29 14:00 22 2022/2023 W Stadion Gminny w Szczańcu ( Szczaniec, Sportowa 1 )
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d KADO GÓRZYN 2023-04-29 17:30 22 2022/2023 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d ISKRA MAŁOMICE 2023-04-29 17:30 22 2022/2023 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2023-04-29 17:30 22 2022/2023 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d DRZONKOWIANKA RACULA 2023-04-29 17:30 22 2022/2023 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d DOZAMET NOWA SÓL 2023-04-29 17:30 22 2022/2023 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
ZORZA OCHLA b/d b/d POGOŃ WSCHOWA 2023-04-29 17:30 22 2022/2023 W Zorza Ochla (Zielona Góra, Zielonogórska 17)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2023-04-30 15:00 22 2022/2023 W Ołobok Boisko Wiejskie ( Ołobok, Krośnieńska 1 )
DOZAMET NOWA SÓL b/d b/d VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2023-05-03 17:30 23 2022/2023 W Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
DRZONKOWIANKA RACULA b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-05-03 17:30 23 2022/2023 W Stary Kisielin (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze 1)
ISKRA MAŁOMICE b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2023-05-03 17:30 23 2022/2023 W STADION MIEJSKI W MAŁOMICACH (Małomice, Kołłątaja 1)
KADO GÓRZYN b/d b/d ZORZA OCHLA 2023-05-03 17:30 23 2022/2023 W Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" (Górzyn, Sportowa)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2023-05-03 17:30 23 2022/2023 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
POGOŃ WSCHOWA b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2023-05-03 17:30 23 2022/2023 W (Wschowa, Sportowa 5)
STAL Felgenhauer JASIEŃ b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2023-05-03 17:30 23 2022/2023 W Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2023-05-03 17:30 23 2022/2023 W Stadion miejski w Kunicach (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
CARGOVIA KARGOWA b/d b/d STAL Felgenhauer JASIEŃ 2023-05-06 17:00 24 2022/2023 W Stadion Miejski ( Kargowa, Sulechowska 1 )
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d DOZAMET NOWA SÓL 2023-05-06 17:30 24 2022/2023 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d KADO GÓRZYN 2023-05-06 17:30 24 2022/2023 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d POGOŃ WSCHOWA 2023-05-06 17:30 24 2022/2023 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC b/d b/d DRZONKOWIANKA RACULA 2023-05-06 17:30 24 2022/2023 W Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1)
ZORZA OCHLA b/d b/d ISKRA MAŁOMICE 2023-05-06 17:30 24 2022/2023 W Zorza Ochla (Zielona Góra, Zielonogórska 17)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2023-05-07 16:00 24 2022/2023 W Ołobok Boisko Wiejskie ( Ołobok, Krośnieńska 1 )
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2023-05-07 17:30 24 2022/2023 W Alfa Jaromirowice ( Gubin, Lipowa 1 )
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2023-05-13 17:30 25 2022/2023 W Alfa Jaromirowice (Gubin, Lipowa 1)
DOZAMET NOWA SÓL b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2023-05-13 17:30 25 2022/2023 W Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
DRZONKOWIANKA RACULA b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2023-05-13 17:30 25 2022/2023 W Stary Kisielin (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze 1)
ISKRA MAŁOMICE b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2023-05-13 17:30 25 2022/2023 W STADION MIEJSKI W MAŁOMICACH (Małomice, Kołłątaja 1)
KADO GÓRZYN b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-05-13 17:30 25 2022/2023 W Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" (Górzyn, Sportowa)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d ZORZA OCHLA 2023-05-13 17:30 25 2022/2023 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
POGOŃ WSCHOWA b/d b/d VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2023-05-13 17:30 25 2022/2023 W (Wschowa, Sportowa 5)
STAL Felgenhauer JASIEŃ b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2023-05-13 17:30 25 2022/2023 W Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
CARGOVIA KARGOWA b/d b/d DRZONKOWIANKA RACULA 2023-05-20 17:00 26 2022/2023 W Stadion Miejski ( Kargowa, Sulechowska 1 )
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d POGOŃ WSCHOWA 2023-05-20 17:30 26 2022/2023 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2023-05-20 17:30 26 2022/2023 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d ISKRA MAŁOMICE 2023-05-20 17:30 26 2022/2023 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d DOZAMET NOWA SÓL 2023-05-20 17:30 26 2022/2023 W Stadion miejski w Kunicach (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC b/d b/d KADO GÓRZYN 2023-05-20 17:30 26 2022/2023 W Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1)
ZORZA OCHLA b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2023-05-20 17:30 26 2022/2023 W Zorza Ochla (Zielona Góra, Zielonogórska 17)
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d STAL Felgenhauer JASIEŃ 2023-05-21 16:00 26 2022/2023 W Ołobok Boisko Wiejskie ( Ołobok, Krośnieńska 1 )
DOZAMET NOWA SÓL b/d b/d STAL Felgenhauer JASIEŃ 2023-05-27 17:00 27 2022/2023 W Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
DRZONKOWIANKA RACULA b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2023-05-27 17:00 27 2022/2023 W Stary Kisielin (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze 1)
ISKRA MAŁOMICE b/d b/d VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2023-05-27 17:00 27 2022/2023 W STADION MIEJSKI W MAŁOMICACH (Małomice, Kołłątaja 1)
KADO GÓRZYN b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2023-05-27 17:00 27 2022/2023 W Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" (Górzyn, Sportowa)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-05-27 17:00 27 2022/2023 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
POGOŃ WSCHOWA b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2023-05-27 17:00 27 2022/2023 W (Wschowa, Sportowa 5)
ZORZA OCHLA b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2023-05-27 17:00 27 2022/2023 W Zorza Ochla (Zielona Góra, Zielonogórska 17)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2023-05-28 17:00 27 2022/2023 W Alfa Jaromirowice ( Gubin, Lipowa 1 )
CARGOVIA KARGOWA b/d b/d KADO GÓRZYN 2023-06-03 17:00 28 2022/2023 W Stadion Miejski ( Kargowa, Sulechowska 1 )
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d ISKRA MAŁOMICE 2023-06-03 17:30 28 2022/2023 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d ZORZA OCHLA 2023-06-03 17:30 28 2022/2023 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
STAL Felgenhauer JASIEŃ b/d b/d DRZONKOWIANKA RACULA 2023-06-03 17:30 28 2022/2023 W Stal Jasień (Jasień, Żarska 48)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2023-06-03 17:30 28 2022/2023 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d POGOŃ WSCHOWA 2023-06-03 17:30 28 2022/2023 W Stadion miejski w Kunicach (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2023-06-04 11:00 28 2022/2023 W Stadion Gminny w Szczańcu ( Szczaniec, Sportowa 1 )
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d DOZAMET NOWA SÓL 2023-06-04 16:00 28 2022/2023 W Ołobok Boisko Wiejskie ( Ołobok, Krośnieńska 1 )
DRZONKOWIANKA RACULA b/d b/d DOZAMET NOWA SÓL 2023-06-10 17:30 29 2022/2023 W Stary Kisielin (Zielona Góra, Stary Kisielin-Zatorze 1)
ISKRA MAŁOMICE b/d b/d CARGOVIA KARGOWA 2023-06-10 17:30 29 2022/2023 W STADION MIEJSKI W MAŁOMICACH (Małomice, Kołłątaja 1)
KADO GÓRZYN b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY 2023-06-10 17:30 29 2022/2023 W Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" (Górzyn, Sportowa)
ŁKS ŁĘKNICA b/d b/d PIAST INEX CZERWIEŃSK 2023-06-10 17:30 29 2022/2023 W Stadion Miejski (Łęknica 1)
POGOŃ WSCHOWA b/d b/d STAL Felgenhauer JASIEŃ 2023-06-10 17:30 29 2022/2023 W (Wschowa, Sportowa 5)
SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK 2023-06-10 17:30 29 2022/2023 W SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
ZORZA OCHLA b/d b/d TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-06-10 17:30 29 2022/2023 W Zorza Ochla (Zielona Góra, Zielonogórska 17)
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC 2023-06-11 17:30 29 2022/2023 W Alfa Jaromirowice ( Gubin, Lipowa 1 )
BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d DRZONKOWIANKA RACULA 2023-06-17 17:30 30 2022/2023 W Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1)
CARGOVIA KARGOWA b/d b/d ŁKS ŁĘKNICA 2023-06-17 17:30 30 2022/2023 W Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1)
DOZAMET NOWA SÓL b/d b/d POGOŃ WSCHOWA 2023-06-17 17:30 30 2022/2023 W Stadion Miejski (Nowa Sól, 1 Maja 26)
KADO GÓRZYN b/d b/d STAL Felgenhauer JASIEŃ 2023-06-17 17:30 30 2022/2023 W Kompleks sportowo-rekreacyjny "Górzyn Arena" (Górzyn, Sportowa)
PIAST INEX CZERWIEŃSK b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 2023-06-17 17:30 30 2022/2023 W Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA 2023-06-17 17:30 30 2022/2023 W OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)
UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d ISKRA MAŁOMICE 2023-06-17 17:30 30 2022/2023 W Stadion miejski w Kunicach (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
VICTORIA Waluś Trans SZCZANIEC b/d b/d ZORZA OCHLA 2023-06-17 17:30 30 2022/2023 W Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1)