Za nami pięć intensywnych dni podczas turnieju makroregionalnego U-13 w Policach. Mieliśmy okazję rywalizować z kadrami województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego oraz mazowieckiego. Nasi zawodnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, pokazali charakter i przede wszystkim duży progres względem ostatniego turnieju.
To był bardzo wartościowy czas zarówno dla zawodników, jak i naszego sztabu szkoleniowego, który reprezentowali: Remigiusz Chyła, Waldemar Goliński oraz Eliza Kamińska.














