W piątek, 23 stycznia odbyło się otwarcie hali sportowej w Słońsku. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Lubuskiego ZPN: Prezes Robert Skowron i członkowie Zarządu Andrzej Graczyk i Wiesław Koronowicz. Działacze Lubuskiego ZPN mieli okazję porozmawiać z Wójtem Gminy Słońsk Januszem Krzyśków oraz obejrzeli turniej piłki nożnej dla dzieci. Przypominamy, że 1 marca w hali sportowej w Słońsku zostanie rozegrany finał Pucharu Polski w futsalu mężczyzn. Serdecznie zapraszamy!









