W środę, 20 maja 2026 r. na Arenie Żagań rozegrano Finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Żagań. Po bardzo emocjonującym meczu, pełnym walki i sportowej rywalizacji drużyna MKS Budowlani Gozdnica pokonała KS Beskid Bożnów 2:1 (2:1). Pamiątkowe puchary i nagrody wręczyli przedstawiciele Lubuskiego Związku Piłki Nożnej: Prezes Robert Skowron, członkowie Zarządu Dariusz Jakubas, Andrzej Graczyk i Mariusz Krugły, który pełni jednocześnie funkcję Przewodniczącego Podokręgu Żagań.

























