Dodatkowy nabór do trzeciego cyklu Programu Certyfikacji

Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o ogłoszeniu dodatkowego naboru do trzeciego cyklu Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. Wystartuje on 1 lutego i będzie otwarty dla wszystkich szkółek piłkarskich w Polsce, również tych, które nie uzyskały certyfikatu w pierwotnym naborze oraz tych, które wówczas nie mogły ubiegać się o certyfikat ze względu na okres karencji. Pełny harmonogram przedstawia poniższa grafika. 

certyfikacja_dodatkowy_nabór.jpg

Czytaj więcej...

Harmonogram trzeciego cyklu Programu Certyfikacji PZPN

Przedstawiamy harmonogram trzeciego cyklu Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Rejestracja rusza 16 sierpnia 2021 roku (poniedziałek). Certyfikaty zostaną przyznane przed końcem bieżącego roku.

Do trzeciego cyklu Programu Certyfikacji (2022-23) mogą zgłaszać się wszystkie szkółki piłkarskie, które nie posiadają aktualnego certyfikatu w cyklu drugim oraz nie odebrano im certyfikatu w roku kalendarzowym 2021, a jednocześnie spełniają wszystkie poniższe kryteria formalne:
- są członkami PZPN,
- są klubami piłkarskimi w rozumieniu Ustawy o sporcie,
- w okresie nie krótszym niż przez ostatnie dwa pełne sezony nieprzerwanie i samodzielnie prowadzą szkolenie w co najmniej jednej kategorii wiekowej z przedziału Junior G - Junior D (U-6 ?-U-13),
- biorą udział lub zgłoszą się do udziału w oficjalnych rozgrywkach krajowych i/lub wojewódzkich w obecnym sezonie (2021/22).

certyfikacja.jpeg

Czytaj więcej...

Trwa rejestracja podmiotów do drugiego cyklu Programu Certyfikacji PZPN

Tylko do soboty, 10 października, kluby zainteresowane dołączeniem do Programu Certyfikacji mają czas na złożenie aplikacji w drugim cyklu projektu dedykowanego szkółkom piłkarskim.

Na składanie niezbędnych dokumentów tym razem wyznaczono jedynie 10 dni począwszy od 1 października. To oznacza, że termin upływa już 10 października i później nie będzie możliwości podjęcia starań o dołączenie do programu w drugim cyklu Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich obejmującego lata 2020/22. Mogą się do niego zgłaszać wszystkie szkółki, które nie posiadają aktualnego certyfikatu w pierwszym cyklu (na lata 2019/21) oraz spełniają następujące warunki:

Czytaj więcej...

Harmonogram drugiego cyklu Programu Certyfikacji PZPN

Przedstawiamy harmonogram drugiego cyklu Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Rejestracja rusza 1 października (czwartek). Certyfikaty zostaną przyznane przed końcem bieżącego roku. Do drugiego cyklu Programu Certyfikacji (2020-22) mogą zgłaszać się wszystkie szkółki piłkarskie, które nie posiadają aktualnego certyfikatu w cyklu pierwszym (2019-21) i spełniają wszystkie poniższe kryteria formalne:
- są członkami PZPN,
- są klubami piłkarskimi w rozumieniu Ustawy o sporcie,
- w okresie nie krótszym niż przez ostatnie dwa pełne sezony nieprzerwanie i samodzielnie prowadzą szkolenie w co najmniej jednej kategorii wiekowej z przedziału Junior G ? Junior D (U-6 ? U-13),
- biorą udział lub zgłoszą się do udziału w oficjalnych rozgrywkach krajowych i/lub wojewódzkich w obecnym sezonie (2020/21).

3990cf9dc0545e4237708c0497af63e2.jpg

Czytaj więcej...

Spotkanie informacyjne w sprawie Programu Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich

Regionalny Specjalista ds. Rozwoju Piłki Nożnej, Daniel Sienkiewicz zaprasza przedstawicieli klubów na spotkanie informacyjne dotyczące Programu Certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej dla Szkółek Piłkarskich. Zgłoszenia są zbierane drogą mailową pod adresem:

asfeerff

Czytaj więcej...

Podkategorie