Inauguracja kolejnej edycji kursu GRASSROOTS C

W ubiegły weekend 28-29 września w Lubsku odbyła się pierwsza sesja kursu trenerów GRASSROOTS C. Kursanci mieli okazję wziąć udział w zajęciach praktycznych i teoretycznych a także obserwować trening prowadzony na dzieciach, które na co dzień trenują w Klubie Budowlanych Lubsko.

Lubuski Związek Piłki Nożnej pragnie serdecznie podziękować OSiR w Lubsku oraz Panu Robertowi Ściłbie za profesjonalną organizację infrastruktury na zajęcia oraz Klubowi Budowlani Lubsko na czele z Panem Stanisławem Słobodzianem, który zadbał o to aby kursanci mieli okazję prowadzić i obserwować zajęcia na dzieciach.

Kurs potrwa ponad 3 miesiące. Wszystkim kursantom życzymy owocnej edukacji oraz pozytywnego zaliczenia egzaminów końcowych.

Ponad to informujemy, że na portalu pzpn24 został uruchomiony nabór na kolejny kurs Grassroots C, który ma szansę rozpocząć się w styczniu i zakończyć w marcu 2020 r. jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek. Zapraszamy wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie zostali przyjęci na obecny kurs i tych, którzy chcą otrzymać uprawnienia do prowadzenia zespołów do 12 lat i seniorów do klasy A.