Powołania na LAMO - rocznik 2007

Logo PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę zawodników z rocznika 2007 powołanych na trzeci turnus tegorocznej Letniej Akademii Młodych Orłów. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 4-11 sierpnia w Gniewinie. Wśród powołanych znaleźli się zawodnicy Lubuskiego ZPN: Daniel Słobodzian - Budowlani Lubsko (wypożyczenie do Śląska Wrocław), Filip Tokar - UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra, Alan Krysiński - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą, Kacper SikorskiUKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą, Sebastian Chuchnowski - UKS PLFA Dariusza Dudki. Gratulujemy!

Lubuska Konferencja Trenerów LKC - 2019 za nami

W dniach 21-22 czerwca na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Olimpijskiej odbyła się Kursokonferencja dla Trenerów i Instruktorów piłki nożnej organizowana przez Wydział Szkolenia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

 

Czytaj więcej...

Maciej Żurawski na Lubuskiej Konferencji Trenerów 2019

lzpn-logo

Już za niespełna tydzień w Gorzowie Wlkp. odbędzie się kolejna Lubuska Konferencja Trenerów LKT- 2019. Gościem specjalnym, z którym będzie można porozmawiać o piłce nożnej będzie były zawodnik F.C. Celtic, Wisły Kraków czy Omonia Nikozja Maciej Żurawski. Wykładowcami będą trenerzy, którzy w przeszłości pracowali z Reprezentacjami m.in. Egiptu czy Polski. Wszystkie zajęcia dostosowane będą do piłki nożnej w wydaniu 11 - osobowym. Konferencji towarzyszył będzie również:

TYTULOWE_z_wykladowscami__.jpg

- turniej Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz, Zielona Góra i Gorzów Wlkp.;

- mocno obsadzony turniej FUTURE FOOTBALL dla dzieci urodzonych w 2007r;

- finał Pucharu Polski na szczeblu woj. lubuskiego.

UWAGA: w trakcie turnieju rozlosowana zostanie piłka z podpisem Jakuba Błaszczykowskiego oraz podwójne zaproszenie na mecz Reprezentacji Polski POLSKA - MACEDONIA.

Serdecznie zapraszamy - zostały ostatnie miejsca. Szczegóły poniżej.

Maciej Adamiak, Ziemowit Witczak i Konrad Antosiak powołani na LAMO chłopców

Logo PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę powołanych na Letnią Akademię Młodych Orłów - turnus chłopców z rocznika 2006, który odbędzie się w dniach 28.07-04.08.2019 r. w Gniewinie. Wśród powołanych znalazło się trzech piłkarzy Lubuskiego ZPN: Maciej Adamiak - AP Macieja Murawskiego Zielona Góra, Ziemowit Witczak - UKS AP Falubaz Zielona Góra oraz Konrad Antosiak  - UKS Chemik Gorzów Wlkp. Gratulujemy!

Lubuska Konferencja Trenerów LKT 2019 "Zdobywaj wiedzę i jedź na mecz Reprezentacji Polski"

lzpn-logo

Wydział Szkolenia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej ma zaszczyt zaprosić Państwa na Lubuską Konferencję Trenerów (LKT), która odbędzie się w dniach 21-22 czerwca 2019 roku w Gorzowie Wlkp. Chcąc zachęcić Państwa do czynnego uczestnictwa w szkoleniu zaprosiliśmy na nie trenerów i wykładowców, którzy są uznanymi autorytetami w naszym środowisku piłkarskim i gwarantują wysoki poziom przekazywanej wiedzy.

TYTULOWE_.jpg

Czytaj więcej...

Otwarta konsultacja szkoleniowa dziewcząt, Żary 23.05.2019 r.

lzpn-logo

Komisja Piłkarstwa Kobiecego i Wydział Szkolenia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej zapraszają (oprócz wymienionych w powołaniu) wszystkie dziewczęta, które chcą zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie i wzmocnić nasze kadry i kluby piłkarskie. Konsultacja odbędzie się w czwartek 23.05.2019r o godz. 18.00 w Żarach na boisku sztucznym przy ul. Zwycięzców.

Powołania na konsultację szkoleniowo-selekcyjną bramkarzy (rocznik 2007)

Logo PZPNPolski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę zawodników powołanych na konsultację szkoleniowo-selekcyjną bramkarzy urodzonych w 2007 r. Konsultacja odbędzie się w dniach 20-22.05.2019 r. w Grodzisku Wielkopolskim. W gronie powołanych znalazł się Daniel Słobodzian - zawodnik Budowlanych Lubsko (na wypożyczeniu w Śląsku Wrocław). Gratulujemy!

bramkarze_przed_lamo.png

 

Powołania rocznika 2007 na turniej do Głuchołaz

lzpn-logo

Wydział Szkolenia Lubuskiego ZPN w Zielonej Górze informuje, że w dniach 22-24.03.2019r. w GGłuchołazach odbędzie się międzyzwiązkowy turniej U-12, na który powołani zostali następujący zawodnicy:

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (głuchołazy.doc)głuchołazy.doc

Za nami Akademia Grassroots 2018

lzpn-logo

13 listopada w Nowogrodzie Bobrzańskim odbyła się kolejna edycja bezpłatnej Akademii Grassroots. W wydarzeniu wzięło udział blisko 250 trenerów. Akademię otworzyli Wiceprezes Lubuskiego ZPN ds. piłkarstwa młodzieżowego Zenon Chmielewski i Burmistrz Nowogrodu Bobrzańskiego Paweł Mierzwiak. Zajęcia teoretyczne i praktyczne poprowadzili: Michał Libich, Łukasz Kacprzak, Mateusz Oszust, Przemysław Prętkiewicz, trenerzy Mobilnego AMO w woj. lubuskim: Tomasz Pawliczak i Wojciech Kochanowski oraz AMO Zielona Góra i Międzyrzecz: Konrad Szymański i Jerzy Dawidowicz. Wszystkie ćwiczenia w sesji praktycznej wykonywali zawodnicy Akademii Młodych Orłów z Zielonej Góry. 

Czytaj więcej...

Akademia GRASSROOTS 2018

lzpn-logoPolski Związek Piłki Nożnej wraz z Lubuskim Związkiem Piłki Nożnej zapraszają na bezpłatną Akademię GRASSROOTS 2018 wszystkich nauczycieli WF, trenerów, instruktorów, studentów oraz wszystkie osoby, które interesują się piłką nożną. W tym roku Akademia Grassroots odbędzie się 13 listopada (wtorek) w Nowogrodzie Bobrzańskim (hala sportowa w SP-2 wejście od parkingu przy cmentarzu, ul. Kościuszki 41), w godzinach 9:30-16:30. Aplikacja na Akademię wyłącznie przez portal www.pzpn24.pzpn.pl.

Czytaj więcej...

Ostatnie miejsca na kursie UEFA B

lzpn-logoLubuski Związek Informuje, że zostały ostatnie 4 miejsca na kursie trenerskim UEFA B. Najważniejsze informacje o kursie:

Czytaj więcej...