Ostatnie miejsca na kursie UEFA B

lzpn-logoLubuski Związek Informuje, że zostały ostatnie 4 miejsca na kursie trenerskim UEFA B. Najważniejsze informacje o kursie:

Czytaj więcej...

Trwa nabór na kursy trenerskie GRASSROOTS C i D

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej przypomina, iż w dalszym ciągu trwa nabór na kurs trenerski przeznaczony szczególnie dla osób zajmujących się zespołami seniorskimi na poziomie B-klasy. Uzyskane uprawnienia pozwalają prowadzić zespoły seniorów amatorów na poziomie B-klasy. Czas trwania kursu to jedynie dwa dwudniowe zjazdy. Całkowity koszt kursu wynosi jedynie 250zł. Zachęcamy wszystkie osoby do aplikacji na w/w kurs. W załączniku znajdą Państwo szczegółową instrukcję, która ułatwi Państwu krok po kroku przejść przez cały proces aplikacji na kurs.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z kierownikiem kursów trenerskich pod nr tel. 606694504.

Lubuska Konferencja Trenerów 2018

W dniach 22-23 czerwca na obiektach Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście odbyła się Kursokonferencja dla Trenerów i Instruktorów piłki nożnej organizowana przez Wydział Szkolenia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...

Półmetek kursu UEFA A

W dniach 31.05.2018 - 03.06.2018 w Słubicach odbył się piąty już zjazd rozpoczętego w grudniu 2017r kursu UEFA A. Kursanci mieli okazję brać udział w zajęciach dotyczących nowych wytycznych w przepisach gry w piłce nożnej, które poprowadził Przewodniczący Lubuskiego Kolegium Sędziów Pan Jan Suchecki. Ważnym punktem były zajęcia z prewencji i profilaktyki kontuzji.

Czytaj więcej...

Lubuska Konferencja Trenerów LKT 2018 "Zdobywaj wiedzę i jedź na mecz Reprezentacji Polski"!

lzpn-logo

Wydział Szkolenia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej ma zaszczyt zaprosić Państwa na Lubuską Konferencję Trenerów (LKT), która odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2018 roku w Babimoście k/Zielonej Góry. Chcąc zachęcić Państwa do czynnego uczestnictwa w szkoleniu zaprosiliśmy na nie trenerów i wykładowców, którzy są uznanymi autorytetami w naszym środowisku piłkarskim i gwarantują wysoki poziom przekazywanej wiedzy. 

Czytaj więcej...

Kurs pomocy przedmedycznej

lzpn-logoLubuski Związek Piłki nożnej informuje, iż w dniu 19.04.2018 w godzinach 14:00 - 21:00 w Zielonej Górze odbędzie się szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób, które aktualnie uczestniczą w kursach trenerskich jak również dla tych, którzy obecnie ubiegają się o przyjęcie na kurs. Liczba miejsc jest ograniczona.

Czytaj więcej...

Nowe publikacje PZPN dostępne w siedzibie Lubuskiego ZPN

Logo PZPNPolski Związek Piłki Nożnej wydał nowy suplement Narodowego Modelu Gry - "Gry Zadaniowe". Publikacja jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych trenerów w siedzibie Lubuskiego ZPN.

Jednocześnie informujemy, że PZPN planuje wydanie kolejnych suplementów: w czerwcu 2018 - "Trening pozycyjny", a w grudniu - "Przygotowanie mentalne". Pozostałe publikacje będą miały premierę w 2019 i 2020 roku.

Inauguracja Kursów Trenerskich 2018

lzpn-logoW weekend 15-16 grudzień 2017 rozpoczęły się dwa kursy trenerskie, w których udział bierze ponad 50 trenerów z całego kraju. Wśród kursantów znaleźć można wielu byłych i obecnych zawodników, ale również szkoleniowców z ponad 20 letnim stażem pracy. W kursie UEFA A znajdziemy również trenerów, którzy przeszli całą drogę kształcenia w województwie lubuskim (UEFA C, UEFA B i obecnie UEFA A). Przed kursantami wiele miesięcy edukacji, która z pewnością przełoży się na podniesienie jakości szkolenia przede wszystkim klubów w naszym województwie.

1_zjazd_-_Kopia.jpg

 

Za nami flagowa Kursokonferencja Lubuskiego ZPN w Krośnie Odrzańskim

19 listopada w hali sportowo-widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim odbyła się Kursokonferencja dla Trenerów i Instruktorów piłki nożnej organizowana przez Lubuski Związek Piłki Nożnej. Uroczystego otwarcia dokonali: Wiceprezes Lubuskiego ZPN ds. szkolenia i piłkarstwa młodzieżowego Zenon Chmielewski oraz przewodniczący Wydziału Szkolenia Paweł Wójcik. W Krośnie Odrzańskim zjawiło się ponad 200 trenerów, którzy mieli możliwość wysłuchać i zobaczyć jak pracują tacy trenerzy jak m.in.: Łukasz Becella, Dariusz Banasiak czy Łukasz Panfil. Gościem specjalnym niedzielnego spotkania był były reprezentant Polski Tomasz Frankowski, który wziął udział w panelu dyskusyjnym na tematy związane z piłką młodzieżową i seniorską. Dodatkowo rozlosowano nagrody rzeczowe, w tym nagrodę główną - tygodniowy staż trenerski w Hiszpanii ufundowany przez BK Turismo. Podczas kursokonferencji odbyło się wręczenie dyplomów i licencji dla kursantów pierwszego kursu Grassroots C, a także zainaugurowano kurs UEFA B Wyrównawczy. 

Czytaj więcej...

Za nami Kursokonferencja Grassroots 2017

lzpn-logo

Tegoroczna bezpłatna kursokonferencja Akademii Piłkarskiej Grassroots odbyła się Hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Różankach. Po raz kolejny wydarzenie cieszyło się dużą popularnością. Certyfikaty uczestnictwa otrzymało ponad 200 trenerów. Kursokonferencję otworzyli Wiceprezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej i Prezes OZPN w Gorzowie Wlkp. Zdzisław Czyrka oraz Wiceprezes ds. piłkarstwa młodzieżowego Zenon Chmielewski. Podczas konferencji głos zabrał również Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron. Zajęcia teoretyczne i praktyczne poprowadzili: Marcin Dorna, Michał Libich, Jakub Grzęda, Jacek Kacprzak i Przemysław Prętkiewicz. Wszystkie ćwiczenia w sesji praktycznej wykonywali zawodnicy Akademii Młodych Orłów z Międzyrzecza.

Czytaj więcej...

Zakończono szkolenie z Pierwszej Pomocy

W piątek 27.10.2017 w Krośnie Odrzańskim odbyło się szkolenie z Pierwszej Pomocy dla wszystkich osób odbywających kursy trenerskie oraz tych, którzy zamierzają na nie aplikować. W szkoleniu udział wzięło niemal 60 uczestników. Podziękowanie dla OSiRu w Krośnie Odrzańskim oraz Firmie Control BHP, która przeprowadziła szkolenie. Przypominamy, iż nowa uchwała dot. kształcenia trenerów obliguje wszystkie osoby, które zamierzają podnieść swoje kwalifikacje trenerskie do posiadania certyfikatu odbycia szkolenia z Pierwszej Pomocy.

IMG 20171027 190237

IMG 20171027 190237