Uwaga!!! Wolne miejsca na Warsztaty Szkoleniowe w Gorzowie Wlkp.!!!

Wydział Szkolenia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że 14.10.2020 roku (środa) na obiektach Warty przy ulicy Żwirowej w Gorzowie Wlkp. odbędą się warsztaty szkoleniowe dla trenerów piłki nożnej. Początek warsztatów zaplanowany jest na godzinę 17:00. Koszt uczestnictwa wynosi 70 zł. Za udział w powyższych warsztatach trener otrzymuje 3 punkty zaliczane do obowiązkowych godzin szkoleniowych przy przedłużeniu licencji trenerskiej. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie PZPN 24. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Ostatnie miejsca na Warsztatach Trenerskich 16.02.2020r. Gość specjalny Ivan Djurdjevic!

Wydział Szkolenia LZPN serdecznie zaprasza na bardzo ciekawe warsztaty dotyczące przygotowania motorycznego w piłce nożnej już 16 lutego w Gorzowie Wlkp.

- Tematyka specjalistyczna ukierunkowana na przygotowanie motoryczne w piłce nożnej;
- tylko 75 miejsc -> zapraszamy jedynie zainteresowanych
- możliwość otwartej rozmowy i wymiany doświadczeń
- za udział w warsztatach przyznane zostaną 3 godziny, niezbędne do przedłużenia licencji trenerskiej 
- gość specjalny -> Ivan Djurdjevic

Wszystkie szczegóły oraz instrukcja aplikacji w załączniku poniżej

image001.png

Za nami pierwsze w Polsce warsztaty bramkarskie

W miniony weekend w Babimoście odbyły się warsztaty bramkarskie, które poprowadził trener Andrzej Dawidziuk - na co dzień pracujący w PZPN i odpowiedzialny za szkolenie bramkarzy w kadrach narodowych. W warsztatach udział wzięli trenerzy naszego województwa, którzy w swoich klubach szkolą bramkarzy oraz trenerzy naszych reprezentacji wojewódzkich (wcześniejszych i obecnych). Bacznymi obserwatorami i aktywnymi uczestnikami warsztatów byli też trenerzy kursu wyrównawczego UEFA B.

Czytaj więcej...

Warsztaty trenerskie, Gorzów Wlkp. 16.02.2020 - ruszyły zapisy

Wydział Szkolenia LZPN serdecznie zaprasza na warsztaty dotyczące przygotowania motorycznego w piłce nożnej już 16 lutego w Gorzowie Wlkp.

  • TEMATYKA SPECJALISTYCZNA UKIERUNKOWANA NA PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE W PIŁCE NOŻNEJ;
  • TYLKO 75 MIEJSC -> ZAPRASZAMY JEDYNIE ZAINTERESOWANYCH
  • MOŻLIWOŚĆ OTWARTEJ ROZMOWY I WYMIANY DOŚWIADCZEŃ
  • ZA UDZIAŁ W WARSZTATACH PRZYZNANE ZOSTANĄ 3 GODZINY, NIEZBĘDNE DO PRZEDŁUŻENIA LICENCJI TRENERSKIEJ  

Wszystkie szczegóły oraz instrukcja aplikacji w załączniku poniżej

warsztaty_na_strone2.jpg

Inauguracja ostatniego kursu UEFA B i A zintegrowany

15 grudnia w Gorzowie Wlkp. odbył się egzamin wstępny oraz inauguracja kursu zintegrowanego UEFA B i A dla trenerów klasy II i I. Organizatorami kursu są Lubuski oraz Zachodniopomorski Związek piłki nożnej. Na zajęciach stawiło się ponad 20 trenerów z różnych części północno ? zachodniej polski.

start obraz

Czytaj więcej...

Trenerzy II Klasy!! W niedzielę 15.12.2019 rusza ostatni w historii kurs zintegrowany UEFA B + A.

Lubuski Związek we współpracy z  Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej informuje, że zorganizuje jeden z ostatnich w kraju kurs UEFA B + A Zintegrowany.

EGZAMIN WSTĘPNY: 15.12.2019  

OSTATNIE ZAPISY DO PIĄTKU 13.12.2019r.

APLIKACJA: jedynie przez serwis PZPN24 wybierając woj. lubuskie.

KIEROWNIK KURSU: Wójcik Paweł Tel. 606694504

Załączony plik zawiera wszelkie niezbędne informacje.

kurs UEFA B  A zintegrowany

Inauguracja pierwszej edycji kursu GRASSROOTS D

W ubiegły weekend 5-6 październik w Świebodzinie  odbyła się pierwsza w woj. lubuskim edycja kursu trenerów GRASSROOTS D skierowanego dla trenerów oraz wszystkich sympatyków piłki nożnej na co dzień pracujących w Klubach Piłkarskich na poziomie B klasy . Kursanci mieli okazję wziąć udział w zajęciach teoretycznych oraz warsztatowych.

IMG 4542

Czytaj więcej...

Harmonogram pierwszego kursu Grassroots D

lzpn-logo

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że kurs Grassroots D odbędzie się zgodnie z poniższym harmonogramem:

- 05 październik godz. 8:30 - 17:30;
- 06 październik godz. 8:30 - 17:30;
- 19 październik godz. 8:30 - 15:00;
- 20 październik godz. 8:30 - 15:00.

ADRES: Sala Klubowa Sikorskiego 25, 66-200 Świebodzin

Kurs skierowany jest do trenerów, którzy pracują bądź planują pracę na poziomie seniorów B klasa. Jego koszt to zaledwie 250 zł, a czas trwania to tylko dwa zjazdy weekendowe.

Czytaj więcej...

Inauguracja kolejnej edycji kursu GRASSROOTS C

W ubiegły weekend 28-29 września w Lubsku odbyła się pierwsza sesja kursu trenerów GRASSROOTS C. Kursanci mieli okazję wziąć udział w zajęciach praktycznych i teoretycznych a także obserwować trening prowadzony na dzieciach, które na co dzień trenują w Klubie Budowlanych Lubsko.

Czytaj więcej...

Pierwszy Kurs Grassroots D

lzpn-logo

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że dnia 05 października rozpoczyna się podstawowy, bardzo krótki kurs dla trenerów, którzy pracują bądź planują pracę na poziomie seniorów B klasa. Jego koszt to zaledwie 250 zł a czas trwania to tylko dwa zjazdy weekendowe.

Bardzo prosimy wszystkie chętne osoby o rejestrację na kurs w systemie PZPN24. Szczegółowa instrukcja rejestracji dostępna na stronie http://lubuskizpn.pl/attachments/article/425/Oferta%20i%20Wniosek%20na%20kurs%20GRASSROOTS%20D%20lzpn2017.%20z%20instrukcja%20pdf.pdf.

Informujemy również, że możliwa jest rejestracja na kurs w dniu pierwszego zjazdu (warunkiem jest przywiezienie ze sobą wymaganych dokumentów wymienionych w informacji pod podanym wyżej linkiem).

Wszelka pomoc dotycząca rejestracji dostępne również pod nr telefonu 606694504.

Powołania na LAMO - rocznik 2007

Logo PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę zawodników z rocznika 2007 powołanych na trzeci turnus tegorocznej Letniej Akademii Młodych Orłów. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 4-11 sierpnia w Gniewinie. Wśród powołanych znaleźli się zawodnicy Lubuskiego ZPN: Daniel Słobodzian - Budowlani Lubsko (wypożyczenie do Śląska Wrocław), Filip Tokar - UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra, Alan Krysiński - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą, Kacper SikorskiUKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą, Sebastian Chuchnowski - UKS PLFA Dariusza Dudki. Gratulujemy!