Otwarta konsultacja szkoleniowa dziewcząt, Żary 23.05.2019 r.

lzpn-logo

Komisja Piłkarstwa Kobiecego i Wydział Szkolenia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej zapraszają (oprócz wymienionych w powołaniu) wszystkie dziewczęta, które chcą zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie i wzmocnić nasze kadry i kluby piłkarskie. Konsultacja odbędzie się w czwartek 23.05.2019r o godz. 18.00 w Żarach na boisku sztucznym przy ul. Zwycięzców.

Powołania na konsultację szkoleniowo-selekcyjną bramkarzy (rocznik 2007)

amo-logoPolski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę zawodników powołanych na konsultację szkoleniowo-selekcyjną bramkarzy urodzonych w 2007 r. Konsultacja odbędzie się w dniach 20-22.05.2019 r. w Grodzisku Wielkopolskim. W gronie powołanych znalazł się Daniel Słobodzian - zawodnik Budowlanych Lubsko (na wypożyczeniu w Śląsku Wrocław). Gratulujemy!

bramkarze_przed_lamo.png

 

Powołania rocznika 2007 na turniej do Głuchołaz

lzpn-logo

Wydział Szkolenia Lubuskiego ZPN w Zielonej Górze informuje, że w dniach 22-24.03.2019r. w GGłuchołazach odbędzie się międzyzwiązkowy turniej U-12, na który powołani zostali następujący zawodnicy:

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (głuchołazy.doc)głuchołazy.doc

Za nami Akademia Grassroots 2018

lzpn-logo

13 listopada w Nowogrodzie Bobrzańskim odbyła się kolejna edycja bezpłatnej Akademii Grassroots. W wydarzeniu wzięło udział blisko 250 trenerów. Akademię otworzyli Wiceprezes Lubuskiego ZPN ds. piłkarstwa młodzieżowego Zenon Chmielewski i Burmistrz Nowogrodu Bobrzańskiego Paweł Mierzwiak. Zajęcia teoretyczne i praktyczne poprowadzili: Michał Libich, Łukasz Kacprzak, Mateusz Oszust, Przemysław Prętkiewicz, trenerzy Mobilnego AMO w woj. lubuskim: Tomasz Pawliczak i Wojciech Kochanowski oraz AMO Zielona Góra i Międzyrzecz: Konrad Szymański i Jerzy Dawidowicz. Wszystkie ćwiczenia w sesji praktycznej wykonywali zawodnicy Akademii Młodych Orłów z Zielonej Góry. 

Czytaj więcej...

Akademia GRASSROOTS 2018

lzpn-logoPolski Związek Piłki Nożnej wraz z Lubuskim Związkiem Piłki Nożnej zapraszają na bezpłatną Akademię GRASSROOTS 2018 wszystkich nauczycieli WF, trenerów, instruktorów, studentów oraz wszystkie osoby, które interesują się piłką nożną. W tym roku Akademia Grassroots odbędzie się 13 listopada (wtorek) w Nowogrodzie Bobrzańskim (hala sportowa w SP-2 wejście od parkingu przy cmentarzu, ul. Kościuszki 41), w godzinach 9:30-16:30. Aplikacja na Akademię wyłącznie przez portal www.pzpn24.pzpn.pl.

Czytaj więcej...

Ostatnie miejsca na kursie UEFA B

lzpn-logoLubuski Związek Informuje, że zostały ostatnie 4 miejsca na kursie trenerskim UEFA B. Najważniejsze informacje o kursie:

Czytaj więcej...

Trwa nabór na kursy trenerskie GRASSROOTS C i D

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej przypomina, iż w dalszym ciągu trwa nabór na kurs trenerski przeznaczony szczególnie dla osób zajmujących się zespołami seniorskimi na poziomie B-klasy. Uzyskane uprawnienia pozwalają prowadzić zespoły seniorów amatorów na poziomie B-klasy. Czas trwania kursu to jedynie dwa dwudniowe zjazdy. Całkowity koszt kursu wynosi jedynie 250zł. Zachęcamy wszystkie osoby do aplikacji na w/w kurs. W załączniku znajdą Państwo szczegółową instrukcję, która ułatwi Państwu krok po kroku przejść przez cały proces aplikacji na kurs.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z kierownikiem kursów trenerskich pod nr tel. 606694504.

Lubuska Konferencja Trenerów 2018

W dniach 22-23 czerwca na obiektach Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście odbyła się Kursokonferencja dla Trenerów i Instruktorów piłki nożnej organizowana przez Wydział Szkolenia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...

Półmetek kursu UEFA A

W dniach 31.05.2018 - 03.06.2018 w Słubicach odbył się piąty już zjazd rozpoczętego w grudniu 2017r kursu UEFA A. Kursanci mieli okazję brać udział w zajęciach dotyczących nowych wytycznych w przepisach gry w piłce nożnej, które poprowadził Przewodniczący Lubuskiego Kolegium Sędziów Pan Jan Suchecki. Ważnym punktem były zajęcia z prewencji i profilaktyki kontuzji.

Czytaj więcej...

Lubuska Konferencja Trenerów LKT 2018 "Zdobywaj wiedzę i jedź na mecz Reprezentacji Polski"!

lzpn-logo

Wydział Szkolenia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej ma zaszczyt zaprosić Państwa na Lubuską Konferencję Trenerów (LKT), która odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2018 roku w Babimoście k/Zielonej Góry. Chcąc zachęcić Państwa do czynnego uczestnictwa w szkoleniu zaprosiliśmy na nie trenerów i wykładowców, którzy są uznanymi autorytetami w naszym środowisku piłkarskim i gwarantują wysoki poziom przekazywanej wiedzy. 

Czytaj więcej...

Kurs pomocy przedmedycznej

lzpn-logoLubuski Związek Piłki nożnej informuje, iż w dniu 19.04.2018 w godzinach 14:00 - 21:00 w Zielonej Górze odbędzie się szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób, które aktualnie uczestniczą w kursach trenerskich jak również dla tych, którzy obecnie ubiegają się o przyjęcie na kurs. Liczba miejsc jest ograniczona.

Czytaj więcej...