Inauguracja pierwszej edycji kursu GRASSROOTS D

W ubiegły weekend 5-6 październik w Świebodzinie  odbyła się pierwsza w woj. lubuskim edycja kursu trenerów GRASSROOTS D skierowanego dla trenerów oraz wszystkich sympatyków piłki nożnej na co dzień pracujących w Klubach Piłkarskich na poziomie B klasy . Kursanci mieli okazję wziąć udział w zajęciach teoretycznych oraz warsztatowych.

IMG 4542

Czytaj więcej...

Harmonogram pierwszego kursu Grassroots D

lzpn-logo

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że kurs Grassroots D odbędzie się zgodnie z poniższym harmonogramem:

- 05 październik godz. 8:30 - 17:30;
- 06 październik godz. 8:30 - 17:30;
- 19 październik godz. 8:30 - 15:00;
- 20 październik godz. 8:30 - 15:00.

ADRES: Sala Klubowa Sikorskiego 25, 66-200 Świebodzin

Kurs skierowany jest do trenerów, którzy pracują bądź planują pracę na poziomie seniorów B klasa. Jego koszt to zaledwie 250 zł, a czas trwania to tylko dwa zjazdy weekendowe.

Czytaj więcej...

Inauguracja kolejnej edycji kursu GRASSROOTS C

W ubiegły weekend 28-29 września w Lubsku odbyła się pierwsza sesja kursu trenerów GRASSROOTS C. Kursanci mieli okazję wziąć udział w zajęciach praktycznych i teoretycznych a także obserwować trening prowadzony na dzieciach, które na co dzień trenują w Klubie Budowlanych Lubsko.

Czytaj więcej...

Pierwszy Kurs Grassroots D

lzpn-logo

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że dnia 05 października rozpoczyna się podstawowy, bardzo krótki kurs dla trenerów, którzy pracują bądź planują pracę na poziomie seniorów B klasa. Jego koszt to zaledwie 250 zł a czas trwania to tylko dwa zjazdy weekendowe.

Bardzo prosimy wszystkie chętne osoby o rejestrację na kurs w systemie PZPN24. Szczegółowa instrukcja rejestracji dostępna na stronie http://lubuskizpn.pl/attachments/article/425/Oferta%20i%20Wniosek%20na%20kurs%20GRASSROOTS%20D%20lzpn2017.%20z%20instrukcja%20pdf.pdf.

Informujemy również, że możliwa jest rejestracja na kurs w dniu pierwszego zjazdu (warunkiem jest przywiezienie ze sobą wymaganych dokumentów wymienionych w informacji pod podanym wyżej linkiem).

Wszelka pomoc dotycząca rejestracji dostępne również pod nr telefonu 606694504.

Powołania na LAMO - rocznik 2007

Logo PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę zawodników z rocznika 2007 powołanych na trzeci turnus tegorocznej Letniej Akademii Młodych Orłów. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 4-11 sierpnia w Gniewinie. Wśród powołanych znaleźli się zawodnicy Lubuskiego ZPN: Daniel Słobodzian - Budowlani Lubsko (wypożyczenie do Śląska Wrocław), Filip Tokar - UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra, Alan Krysiński - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą, Kacper SikorskiUKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą, Sebastian Chuchnowski - UKS PLFA Dariusza Dudki. Gratulujemy!

Lubuska Konferencja Trenerów LKC - 2019 za nami

W dniach 21-22 czerwca na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Olimpijskiej odbyła się Kursokonferencja dla Trenerów i Instruktorów piłki nożnej organizowana przez Wydział Szkolenia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

 

Czytaj więcej...

Maciej Żurawski na Lubuskiej Konferencji Trenerów 2019

lzpn-logo

Już za niespełna tydzień w Gorzowie Wlkp. odbędzie się kolejna Lubuska Konferencja Trenerów LKT- 2019. Gościem specjalnym, z którym będzie można porozmawiać o piłce nożnej będzie były zawodnik F.C. Celtic, Wisły Kraków czy Omonia Nikozja Maciej Żurawski. Wykładowcami będą trenerzy, którzy w przeszłości pracowali z Reprezentacjami m.in. Egiptu czy Polski. Wszystkie zajęcia dostosowane będą do piłki nożnej w wydaniu 11 - osobowym. Konferencji towarzyszył będzie również:

TYTULOWE_z_wykladowscami__.jpg

- turniej Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz, Zielona Góra i Gorzów Wlkp.;

- mocno obsadzony turniej FUTURE FOOTBALL dla dzieci urodzonych w 2007r;

- finał Pucharu Polski na szczeblu woj. lubuskiego.

UWAGA: w trakcie turnieju rozlosowana zostanie piłka z podpisem Jakuba Błaszczykowskiego oraz podwójne zaproszenie na mecz Reprezentacji Polski POLSKA - MACEDONIA.

Serdecznie zapraszamy - zostały ostatnie miejsca. Szczegóły poniżej.

Maciej Adamiak, Ziemowit Witczak i Konrad Antosiak powołani na LAMO chłopców

Logo PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę powołanych na Letnią Akademię Młodych Orłów - turnus chłopców z rocznika 2006, który odbędzie się w dniach 28.07-04.08.2019 r. w Gniewinie. Wśród powołanych znalazło się trzech piłkarzy Lubuskiego ZPN: Maciej Adamiak - AP Macieja Murawskiego Zielona Góra, Ziemowit Witczak - UKS AP Falubaz Zielona Góra oraz Konrad Antosiak  - UKS Chemik Gorzów Wlkp. Gratulujemy!

Lubuska Konferencja Trenerów LKT 2019 "Zdobywaj wiedzę i jedź na mecz Reprezentacji Polski"

lzpn-logo

Wydział Szkolenia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej ma zaszczyt zaprosić Państwa na Lubuską Konferencję Trenerów (LKT), która odbędzie się w dniach 21-22 czerwca 2019 roku w Gorzowie Wlkp. Chcąc zachęcić Państwa do czynnego uczestnictwa w szkoleniu zaprosiliśmy na nie trenerów i wykładowców, którzy są uznanymi autorytetami w naszym środowisku piłkarskim i gwarantują wysoki poziom przekazywanej wiedzy.

TYTULOWE_.jpg

Czytaj więcej...

Otwarta konsultacja szkoleniowa dziewcząt, Żary 23.05.2019 r.

lzpn-logo

Komisja Piłkarstwa Kobiecego i Wydział Szkolenia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej zapraszają (oprócz wymienionych w powołaniu) wszystkie dziewczęta, które chcą zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie i wzmocnić nasze kadry i kluby piłkarskie. Konsultacja odbędzie się w czwartek 23.05.2019r o godz. 18.00 w Żarach na boisku sztucznym przy ul. Zwycięzców.

Powołania na konsultację szkoleniowo-selekcyjną bramkarzy (rocznik 2007)

Logo PZPNPolski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę zawodników powołanych na konsultację szkoleniowo-selekcyjną bramkarzy urodzonych w 2007 r. Konsultacja odbędzie się w dniach 20-22.05.2019 r. w Grodzisku Wielkopolskim. W gronie powołanych znalazł się Daniel Słobodzian - zawodnik Budowlanych Lubsko (na wypożyczeniu w Śląsku Wrocław). Gratulujemy!

bramkarze_przed_lamo.png