Startuje Lubuska II Liga Futsalu "Saller Cup" (terminarz)

futsal-II-liga-lubuska-logoJuż 11 listopada rusza kolejny sezon cieszącej się wielkim zainteresowaniem kibiców Lubuskiej II Ligi Futsalu "Saller Cup". Osiem drużyn rywalizować będzie o pierwsze miejsce premiowane awansem do ogólnopolskiej pierwszej ligi.

Poprzedni sezon zakończył się triumfem zawodników Cuprum Polkowice, którzy teraz świetnie spisują się na pierwszoligowych parkietach. Po pięciu kolejkach zajmują pierwsze miejsce w tabeli grupy południowej i są zdecydowanie największą rewelacją początku sezonu.

Rozgrywki Lubuskiej II Ligi Futsalu "Saller Cup" odbił się w futsalowym środowisku dużym echem, także ze względu na duże zainteresowanie kibiców. Frekwencja podczas niektórych spotkań była bowiem na ekstraklasowym poziomie.

Przed zbliżającym się sezonem bardzo trudno wskazać faworytów do walki o awans. Możemy się z pewnością spodziewać wielu wyrównanych i emocjonujących meczów. Do rywalizacji przystąpi osiem drużyn z województwa lubuskiego i wielkopolskiego. Ponownie w akcji zobaczymy drużyny między innymi z Zielonej Góry, Poznania, Piły i Kostrzyna. Jedynym debiutantem w stawce będzie zespół KS Futsal Leszno.

Do rywalizacji przystąpią: Auto Wicherek Oborniki, Celuloza Kostrzyn, KS Futsal Leszno, KS Credo Futsal Piła, M40.pl Poznań, MOSiR AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, Mundial Żary, UKS Orlik Mosina.

Dobra organizacja rozgrywek w poprzednim sezonie zaowocowała przedłużeniem współpracy z czołowym producentem sprzętu sportowego firmą Saller. Tym samym oficjalna nazwa rozgrywek to Lubuska II Liga Futsalu "Saller Cup".

Terminarz 1. kolejki (11 listopada - wtorek):
14:00 MOSiR AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - UKS Orlik Mosina
17:00 Mundial Żary - KS Futsal Leszno
17:00 M40.pl Poznań - Celuloza Kostrzyn
18:00 KS Credo Futsal Piła - Auto Wicherek Oborniki

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (terminarz_futsal_got2.pdf)terminarz_futsal_got2.pdf