Kurs UEFA FUTSAL B

Logo PZPNKomisja Futsalu i Piłki Plażowej PZPN informuje o planowanym kursie UEFA FUTSAL B, który odbędzie się w listopadzie 2014 roku w Krośnie. Szczegółowe informacje podane są na plakacie (załącznik).

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej PZPN informuje, że zgodnie z Uchwałą nr VI/115 z dnia 24 czerwca 2014 Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów piłki nożnej Ekstraklasy, I,II,III ligi, Centralnej Ligi Juniorów, Ekstraklasy Futsalu mężczyzn i Ekstraligi kobiet wszyscy trenerzy prowadzący kluby Ekstraklasy Futsalu zgodnie z § 4 pkt. 1 muszą posiadać licencję UEFA Futsal B. W przypadku braku odpowiedniej licencji będą wyciągane konsekwencje dyscyplinarne zgodnie z § 24.

W przypadku trenerów prowadzących zespoły I oraz II ligi Futsalu obowiązuje Uchwała nr VI/116 z dnia 24 czerwca PZPN w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów IV ligi mężczyzn, I ligi kobiet, I ligi Futsalu mężczyzn i kobiet oraz niższych klas rozgrywkowych piłki nożnej seniorów, seniorek, młodzieżowych i dziecięcych, która mówi o posiadaniu przez trenerów licencji UEFA PRO, UEFA A, UEFA B, PZPN A, PZPN B. W przypadku braku odpowiedniej licencji będą wyciągane konsekwencje dyscyplinarna zgodnie z § 20 pkt. 1.

Wszystkich trenerów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kursie UEFA B FUTSAL.

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (Kurs- UEFA Futsal B.png)Kurs- UEFA Futsal B.png