Wojewódzki Turniej Halowego Pucharu Polski 2019/2020- ZAPISY

lzpn-logo23 Listopada w Krośnie Odrzańskim odbędzie się Wojewódzki Turniej Halowego Pucharu Polski. Komisja ds. futsalu przy Lubuskim ZPN informuje, że zgłoszenia udziału w rozgrywkach przyjmowane są do 31 października. Kluby zainteresowane udziałem w turnieju proszone są o przesłanie akcesu uczestnictwa na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły organizacyjne turnieju podane zostaną po ostatecznym zamknięciu listy zgłoszeń.

Zgłoszenia drużyn do Eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu - sezon 19/20

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej wraz z Departamentem Rozgrywek Krajowych PZPN informują, że rozpoczął się okres zgłaszania drużyn do eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu, w sezonie 2019/2020, w następujących kategoriach wiekowych:

- U-14 kobiet
- U-16 kobiet
- U-18 kobiet
- U-14
- U-16
- U-18
- U-20

Harmonogram Eliminacji oraz terminy turniejów finałowych zostaną przekazane w odrębnej korespondencji.

Zgłoszenia należy przesyłać do 30 września 2019 roku (poniedziałek) godz. 12:00 na adres e-mail ? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji na temat rozgrywek można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Młodzieżowych Mistrzostw Polski ? www.futsalmmp.pl.

Puchar Polski w futsalu: Piast Gliwice lepszy od Tęczy Krosno Odrz.

lzpn-logo

Niestety Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie przegrała w 1/16 Pucharu Polski w futsalu z Piastem Gliwice 2:4 (0:1). Zawodnicy z Krosna Odrzańskiego zaprezentowali się z bardzo dobrej strony na tle rywala grającego na co dzień w Ekstraklasie. Porażka oznacza koniec przygody Tęczy z Pucharem Polski w futsalu.

Puchar Polski w futsalu: Tęcza Krosno Odrz. podejmie Piast Gliwice

lzpn-logo

Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie w 1/16 Pucharu Polski w futsalu zmierzy się z  ekstraklasowym Piastem Gliwice. Mecz odbędzie się 26 stycznia 2019 r. o godz. 15:00 w krośnieńskiej Hali Sportowo-Widowiskowej. Serdecznie zapraszamy!

Znamy rywala Tęczy Krosno Odrzańskie w 1/16 Pucharu Polski w futsalu

lzpn-logo

Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie poznała rywala w 1/16 Pucharu Polski w futsalu. Przeciwnikiem Tęczy będzie ekstraklasowy Piast Gliwice. Mecz odbędzie się 26 stycznia 2019 r. w krośnieńskiej Hali Sportowo-Widowiskowej. 

Tęcza Krosno Odrzańskie w kolejnej rundzie Pucharu Polski w futsalu!

lzpn-logoW 1/32  Pucharu Polski w futsalu Tęcza Krosno Odrzańskie sprawiła niespodziankę pokonując występujący w I lidze futsalu FC Pyskowice aż 10:2 (4:2). Gratulujemy!

Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie zdobywcą pucharu Polski województwa lubuskiego w futsalu!

lzpn-logoW sobotę 24.11.2018r w Krośnie Odrzańskim odbył się turniej finału pucharu Polski w futsalu , w którym wystąpiły 4 zespoły:Iskra Małomice, Hart Szkło Tuplice, Kruszywo Stary Radusze i gospodarze turnieju Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie. Oto wyniki turnieju:

Czytaj więcej...

Finał Pucharu Polski w Futsalu na szczeblu woj. lubuskiego

lzpn-logo24 listopada w Krośnie Odrzańskim zostanie rozegrany Finał Pucharu Polski w futsalu na szczeblu woj. lubuskiego. W turnieju finałowym zobaczymy 4 zespoły: Tęcza Krosno Odrz., Hart Szkło Tuplice, Kruszywo Stary Raduszec i Iskra Małomice. Początek zawodów o 14:00.

finał_pucharu_polski_futsal_edit.jpg

Zapisy do młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu w kat. U-14

lzpn-logoKomisja Futsalu ogłasza zapisy do młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U-14 kobiet i mężczyzn. Zgłoszenia należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 listopada 2018 r.

Wojewódzki Turniej Halowego Pucharu Polski - ZAPISY

lzpn-logo24 Listopada w Krośnie Odrzańskim odbędzie się Wojewódzki Turniej Halowego Pucharu Polski. Komisja ds. futsalu przy Lubuskim ZPN informuje, że zgłoszenia udziału w rozgrywkach przyjmowane są do 31 października. Kluby zainteresowane udziałem w turnieju proszone są o przesłanie akcesu uczestnictwa na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły organizacyjne turnieju podane zostaną po ostatecznym zamknięciu listy zgłoszeń.

Dwumecz towarzyski reprezentacji Polski kobiet w futsalu

plakat A2 RosjaW dniach 13-14 kwietnia 2018 r. w Gorzowie Wlkp. zostanie rozegrany dwumecz towarzyski reprezentacji Polski kobiet w futsalu z reprezentacją Rosji. Oba spotkania zostaną rozegrane w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy ul. Czereśniowej 4. Pierwszy mecz (13 kwietnia) rozpocznie się o godz. 18:00, a drugi (14 kwietnia) o 14:00. Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!