Rozgrywki II ligi futsalu zawieszone do 31 stycznia

W związku z opublikowaniem rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 stycznia 2021 roku, Komisja ds. futsalu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że zawieszenie rozgrywek II ligi futsalu zostaje przedłużone do 31 stycznia 2021 r. 

Rozgrywki II ligi futsalu zawieszone

Komisja ds. futsalu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że rozgrywki II ligi futsalu zostają zawieszone do 17 stycznia 2021 r. W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w czasie występowania epidemii - organizacja współzawodnictwa sportowego, zajęć i wydarzeń sportowych jest możliwa tylko i wyłącznie w przypadku sportu zawodowego lub zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej.

Rozlosowano pary 1/32 finału Pucharu Polski w futsalu - 2020/2021

Poznaliśmy pary 1/32 finału Pucharu Polski w futsalu. Przedstawiciel Lubuskiego ZPN - Eko-Pol AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego zmierzy się z GKS Futsal Tychy. Mecz zostanie rozegrany 03.01.2021 o godz. 15:00 w Zielonej Górze.

ZMIANA: Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że mecze Pucharu Polski w Futsalu Mężczyzn, Pucharu Polski w Futsalu Kobiet, Ekstraligi Kobiet oraz 1 Ligi Kobiet w Futsalu zaplanowane w terminie do 6 stycznia 2021 włącznie zostają odwołane. Nowy termin spotkań to 23-24.01.2021 r.

Czytaj więcej...

Eko-Pol AZS Uniwersytet Zielonogórski zdobywcą Pucharu Polski w futsalu na szczeblu Lubuskiego ZPN!

Eko-Pol KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego wygrywa z Urzędem Gminy Krosno Odrzańskie 9:3 i po raz drugi z rzędu zdobywa Puchar Polski w futsalu na szczeblu woj. lubuskiego. Podopieczni trenera Macieja Dudka awansowali na szczebel centralny i niebawem poznają kolejnego rywala. Finałowe starcie oglądali przedstawiciele Lubuskiego ZPN: Prezes Robert Skowron, Wiceprezes ds. futsalu Radosław Pogorzelec oraz Przewodniczący Podokręgu Krosno Odrzańskie Zygmunt Orzeszko. W Krośnie Odrzańskim był również obecny Dyrektor KU AZS Zielona Góra Marek Lemański oraz Prezes Tęczy Krosno Odrz. Grzegorz Walczak.
Dziękujemy Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim za współpracę i świetną organizację turnieju półfinałowego oraz finału.

WhatsApp_Image_2020-12-12_at_23.13.37.jpeg

Czytaj więcej...

Czas na Puchar Polski w futsalu!

Przed nami turnieje półfinałowe Pucharu Polski w futsalu. W dniach 5-6 grudnia w Krośnie Odrzańskim i Zielonej Górze na parkiet wybiegnie 6 zespołów walczących o miejsce w finale, który odbędzie się 12 grudnia. Zdobywca wojewódzkiego Pucharu Polski będzie reprezentował nasz region na szczeblu centralnym. Oba turnieje półfinałowe będą transmitowane na Facebooku. Poniżej plan gier.

Czytaj więcej...

Puchar Polski w futsalu mężczyzn - harmonogram turniejów półfinałowych

Komisja Futsalu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej przedstawia harmonogram turniejów półfinałowych Pucharu Polski mężczyzn na szczeblu woj. lubuskiego w sezonie 2020/2021. Turnieje odbędą się w Krośnie Odrzańskim (5 grudnia) oraz w Zielonej Górze (6 grudnia). Finał zaplanowano na 12 grudnia. Gospodarzem będzie jeden z finalistów wyłoniony w drodze losowania. Oba turnieje będą transmitowane w internecie. Szczegóły poniżej.

Czytaj więcej...

Puchar Polski w futsalu kobiet i mężczyzn na szczeblu Lubskiego ZPN 2020/2021- ZAPISY

Komisja ds. futsalu Lubuskiego ZPN zaprasza chętne kluby do wzięcia udziału w rozgrywkach Pucharu Polski w futsalu na szczeblu Lubskiego ZPN. Zgłoszenia do turnieju KOBIET i MĘŻCZYZN przyjmowane będą do 25 października. Zainteresowane kluby prosimy o przesłanie akcesu uczestnictwa na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły organizacyjne turnieju podane zostaną po ostatecznym zamknięciu listy zgłoszeń.

W załączeniu regulamin rozgrywek.

Zgłoszenia do II ligi futsalu - sezon 2020/2021

Komisja ds. futsalu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza kluby do zgłaszania chęci uczestnictwa w rozgrywkach II ligi futsalu. W przypadku dużego zainteresowania rozgrywkami oraz w celu ograniczenia kosztów, Lubuski ZPN dopuszcza możliwość podziału ligi na 2 grupy: PÓŁNOC - POŁUDNIE i następnie wyłonienie zespołów biorących udział w fazie finałowej. Początek rozgrywek planowany jest na listopad, a zakończenie luty/marzec.

Zgłoszenia należy przesłać na adres e.mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 września 2020 r. Ewentualne pytania proszę kierować do Dyrektora Biura Lubuskiego ZPN: tel. 571 418 199

PKM Zachód Persa AZS UZ Zielona Góra zdobywcą Pucharu Polski w futsalu na szczeblu woj. lubuskiego - sezon 2019/2020

W sobotę 23 listopada w Krośnie Odrzańskim został rozegrany Turniej Finałowy Pucharu Polski w futsalu na szczeblu woj. lubuskiego. Do turnieju zgłosiły się 4 zespoły: PKM Zachód Persa AZS UZ Zielona Góra, Iskra Małomice, OSiR Krosno Odrzańskie oraz SPN Paolo Gorzów Wlkp.

Czytaj więcej...

Finał Pucharu Polski w Futsalu na szczeblu woj. lubuskiego sezon 2019/2020

lzpn-logo23 listopada w Krośnie Odrzańskim zostanie rozegrany Finał Pucharu Polski w futsalu na szczeblu woj. lubuskiego. W turnieju finałowym zobaczymy 4 zespoły: MKS Iskra Małomice, SPN Paolo Gorzów Wlkp., PKM Zachód Persa AZS UZ Zielona Góra oraz gospodarz: OSiR Krosno Odrzańskie. Początek zawodów o 14:00.

Transmisję na żywo całego turnieju na swoim kanale Youtube przeprowadzi OSiR Krosno Odrzańskie.

Wojewódzki Turniej Halowego Pucharu Polski 2019/2020- ZAPISY

lzpn-logo23 Listopada w Krośnie Odrzańskim odbędzie się Wojewódzki Turniej Halowego Pucharu Polski. Komisja ds. futsalu przy Lubuskim ZPN informuje, że zgłoszenia udziału w rozgrywkach przyjmowane są do 31 października. Kluby zainteresowane udziałem w turnieju proszone są o przesłanie akcesu uczestnictwa na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły organizacyjne turnieju podane zostaną po ostatecznym zamknięciu listy zgłoszeń.