Puchar Polski w futsalu kobiet i mężczyzn na szczeblu Lubskiego ZPN 2020/2021- ZAPISY

Komisja ds. futsalu Lubuskiego ZPN zaprasza chętne kluby do wzięcia udziału w rozgrywkach Pucharu Polski w futsalu na szczeblu Lubskiego ZPN. Zgłoszenia do turnieju KOBIET i MĘŻCZYZN przyjmowane będą do 25 października. Zainteresowane kluby prosimy o przesłanie akcesu uczestnictwa na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły organizacyjne turnieju podane zostaną po ostatecznym zamknięciu listy zgłoszeń.

W załączeniu regulamin rozgrywek.

Zgłoszenia do II ligi futsalu - sezon 2020/2021

Komisja ds. futsalu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza kluby do zgłaszania chęci uczestnictwa w rozgrywkach II ligi futsalu. W przypadku dużego zainteresowania rozgrywkami oraz w celu ograniczenia kosztów, Lubuski ZPN dopuszcza możliwość podziału ligi na 2 grupy: PÓŁNOC - POŁUDNIE i następnie wyłonienie zespołów biorących udział w fazie finałowej. Początek rozgrywek planowany jest na listopad, a zakończenie luty/marzec.

Zgłoszenia należy przesłać na adres e.mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 września 2020 r. Ewentualne pytania proszę kierować do Dyrektora Biura Lubuskiego ZPN: tel. 571 418 199

PKM Zachód Persa AZS UZ Zielona Góra zdobywcą Pucharu Polski w futsalu na szczeblu woj. lubuskiego - sezon 2019/2020

W sobotę 23 listopada w Krośnie Odrzańskim został rozegrany Turniej Finałowy Pucharu Polski w futsalu na szczeblu woj. lubuskiego. Do turnieju zgłosiły się 4 zespoły: PKM Zachód Persa AZS UZ Zielona Góra, Iskra Małomice, OSiR Krosno Odrzańskie oraz SPN Paolo Gorzów Wlkp.

Czytaj więcej...

Finał Pucharu Polski w Futsalu na szczeblu woj. lubuskiego sezon 2019/2020

lzpn-logo23 listopada w Krośnie Odrzańskim zostanie rozegrany Finał Pucharu Polski w futsalu na szczeblu woj. lubuskiego. W turnieju finałowym zobaczymy 4 zespoły: MKS Iskra Małomice, SPN Paolo Gorzów Wlkp., PKM Zachód Persa AZS UZ Zielona Góra oraz gospodarz: OSiR Krosno Odrzańskie. Początek zawodów o 14:00.

Transmisję na żywo całego turnieju na swoim kanale Youtube przeprowadzi OSiR Krosno Odrzańskie.

Wojewódzki Turniej Halowego Pucharu Polski 2019/2020- ZAPISY

lzpn-logo23 Listopada w Krośnie Odrzańskim odbędzie się Wojewódzki Turniej Halowego Pucharu Polski. Komisja ds. futsalu przy Lubuskim ZPN informuje, że zgłoszenia udziału w rozgrywkach przyjmowane są do 31 października. Kluby zainteresowane udziałem w turnieju proszone są o przesłanie akcesu uczestnictwa na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły organizacyjne turnieju podane zostaną po ostatecznym zamknięciu listy zgłoszeń.

Zgłoszenia drużyn do Eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu - sezon 19/20

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej wraz z Departamentem Rozgrywek Krajowych PZPN informują, że rozpoczął się okres zgłaszania drużyn do eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu, w sezonie 2019/2020, w następujących kategoriach wiekowych:

- U-14 kobiet
- U-16 kobiet
- U-18 kobiet
- U-14
- U-16
- U-18
- U-20

Harmonogram Eliminacji oraz terminy turniejów finałowych zostaną przekazane w odrębnej korespondencji.

Zgłoszenia należy przesyłać do 30 września 2019 roku (poniedziałek) godz. 12:00 na adres e-mail ? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji na temat rozgrywek można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Młodzieżowych Mistrzostw Polski ? www.futsalmmp.pl.

Puchar Polski w futsalu: Piast Gliwice lepszy od Tęczy Krosno Odrz.

lzpn-logo

Niestety Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie przegrała w 1/16 Pucharu Polski w futsalu z Piastem Gliwice 2:4 (0:1). Zawodnicy z Krosna Odrzańskiego zaprezentowali się z bardzo dobrej strony na tle rywala grającego na co dzień w Ekstraklasie. Porażka oznacza koniec przygody Tęczy z Pucharem Polski w futsalu.

Puchar Polski w futsalu: Tęcza Krosno Odrz. podejmie Piast Gliwice

lzpn-logo

Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie w 1/16 Pucharu Polski w futsalu zmierzy się z  ekstraklasowym Piastem Gliwice. Mecz odbędzie się 26 stycznia 2019 r. o godz. 15:00 w krośnieńskiej Hali Sportowo-Widowiskowej. Serdecznie zapraszamy!

Znamy rywala Tęczy Krosno Odrzańskie w 1/16 Pucharu Polski w futsalu

lzpn-logo

Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie poznała rywala w 1/16 Pucharu Polski w futsalu. Przeciwnikiem Tęczy będzie ekstraklasowy Piast Gliwice. Mecz odbędzie się 26 stycznia 2019 r. w krośnieńskiej Hali Sportowo-Widowiskowej. 

Tęcza Krosno Odrzańskie w kolejnej rundzie Pucharu Polski w futsalu!

lzpn-logoW 1/32  Pucharu Polski w futsalu Tęcza Krosno Odrzańskie sprawiła niespodziankę pokonując występujący w I lidze futsalu FC Pyskowice aż 10:2 (4:2). Gratulujemy!

Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie zdobywcą pucharu Polski województwa lubuskiego w futsalu!

lzpn-logoW sobotę 24.11.2018r w Krośnie Odrzańskim odbył się turniej finału pucharu Polski w futsalu , w którym wystąpiły 4 zespoły:Iskra Małomice, Hart Szkło Tuplice, Kruszywo Stary Radusze i gospodarze turnieju Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie. Oto wyniki turnieju:

Czytaj więcej...