Baraż o I ligę PLF: porażka FC ASPIS Gubin

Nie tak wyobrażali sobie pierwsze spotkanie barażowe o udział w I lidze futsalu zawodnicy FC ASPIS Gubin. Zwycięzcy Lubuskiej II ligi podejmowali mistrza Dolnego Śląska - BKKP Gminy Kobierzyce. Niestety zespół z Gubina przegrał aż 2:12. 25 kwietnia FC ASPIS rozegra drugi mecz barażowy, na wyjeździe z FC 2016 Siemianowice Śląskie. 

Przed spotkaniem Wiceprezes Lubuskiego ZPN Radosław Pogorzelec spotkał się z działaczami FC ASPIS Gubin: Prezesem Markiem Wojnowskim i Wiceprezesem Leszkiem Ochotnym oraz wręczył zespołowi pamiątkowy puchar za wygranie Lubuskiej II ligi futsalu.

Aspis_1.jpeg  ASPIS_2.jpeg

Czytaj więcej...

Rozgrywki II ligi futsalu wznowione

Komisja ds. futsalu Lubuskiego ZPN informuje, że rozgrywki II ligi futsalu zostaną wznowione 21 lutego, zgodnie z terminarzem od drugiej kolejki. Mecze będą rozgrywane bez udziału publiczności.

Rozgrywki II ligi futsalu zawieszone do 14 lutego

W związku z opublikowaniem rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 stycznia 2021 roku, Komisja ds. futsalu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że zawieszenie rozgrywek II ligi futsalu zostaje przedłużone do 14 lutego 2021 r.

Wielkie emocje w 1/32 Pucharu Polski w futsalu

Niesamowite emocje towarzyszyły spotkaniu 1/32 Pucharu Polski w futsalu w Krośnie Odrzańskim, w którym Eko-Pol AZS UZ Zielona Góra podejmował GKS Futsal Tychy. W końcówce regulaminowego czasu gry Akademicy doprowadzili do wyrównania (4:4) i do wyłonienia zwycięzcy była potrzebna dogrywka. W niej zdecydowanie lepsi okazali się goście, którzy strzelili 4 bramki i wygrali cały mecz 8:4. 

Eko-Pol AZS UZ Zielona Góra - GKS Futsal Tychy 4:8 (po dogrywce, w regulaminowym czasie gry 4:4)

Czas na 1/32 Pucharu Polski w futsalu

W niedzielę 24 stycznia o godz. 15:00 w Krośnie Odrzańskim Eko-Pol AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego zmierzy się z GKS Futsal Tychy w ramach 1/32 finału Pucharu Polski w futsalu. Transmisja meczu będzie dostępna na profilu Facebook OSiR Krosno Odrzańskie oraz AZS Zielona Góra. Zapraszamy do śledzenia relacji.

azs.jpg

Rozgrywki II ligi futsalu zawieszone do 31 stycznia

W związku z opublikowaniem rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 stycznia 2021 roku, Komisja ds. futsalu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że zawieszenie rozgrywek II ligi futsalu zostaje przedłużone do 31 stycznia 2021 r. 

Rozgrywki II ligi futsalu zawieszone

Komisja ds. futsalu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że rozgrywki II ligi futsalu zostają zawieszone do 17 stycznia 2021 r. W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w czasie występowania epidemii - organizacja współzawodnictwa sportowego, zajęć i wydarzeń sportowych jest możliwa tylko i wyłącznie w przypadku sportu zawodowego lub zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej.

Rozlosowano pary 1/32 finału Pucharu Polski w futsalu - 2020/2021

Poznaliśmy pary 1/32 finału Pucharu Polski w futsalu. Przedstawiciel Lubuskiego ZPN - Eko-Pol AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego zmierzy się z GKS Futsal Tychy. Mecz zostanie rozegrany 03.01.2021 o godz. 15:00 w Zielonej Górze.

ZMIANA: Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że mecze Pucharu Polski w Futsalu Mężczyzn, Pucharu Polski w Futsalu Kobiet, Ekstraligi Kobiet oraz 1 Ligi Kobiet w Futsalu zaplanowane w terminie do 6 stycznia 2021 włącznie zostają odwołane. Nowy termin spotkań to 23-24.01.2021 r.

Czytaj więcej...

Eko-Pol AZS Uniwersytet Zielonogórski zdobywcą Pucharu Polski w futsalu na szczeblu Lubuskiego ZPN!

Eko-Pol KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego wygrywa z Urzędem Gminy Krosno Odrzańskie 9:3 i po raz drugi z rzędu zdobywa Puchar Polski w futsalu na szczeblu woj. lubuskiego. Podopieczni trenera Macieja Dudka awansowali na szczebel centralny i niebawem poznają kolejnego rywala. Finałowe starcie oglądali przedstawiciele Lubuskiego ZPN: Prezes Robert Skowron, Wiceprezes ds. futsalu Radosław Pogorzelec oraz Przewodniczący Podokręgu Krosno Odrzańskie Zygmunt Orzeszko. W Krośnie Odrzańskim był również obecny Dyrektor KU AZS Zielona Góra Marek Lemański oraz Prezes Tęczy Krosno Odrz. Grzegorz Walczak.
Dziękujemy Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim za współpracę i świetną organizację turnieju półfinałowego oraz finału.

WhatsApp_Image_2020-12-12_at_23.13.37.jpeg

Czytaj więcej...

Czas na Puchar Polski w futsalu!

Przed nami turnieje półfinałowe Pucharu Polski w futsalu. W dniach 5-6 grudnia w Krośnie Odrzańskim i Zielonej Górze na parkiet wybiegnie 6 zespołów walczących o miejsce w finale, który odbędzie się 12 grudnia. Zdobywca wojewódzkiego Pucharu Polski będzie reprezentował nasz region na szczeblu centralnym. Oba turnieje półfinałowe będą transmitowane na Facebooku. Poniżej plan gier.

Czytaj więcej...

Puchar Polski w futsalu mężczyzn - harmonogram turniejów półfinałowych

Komisja Futsalu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej przedstawia harmonogram turniejów półfinałowych Pucharu Polski mężczyzn na szczeblu woj. lubuskiego w sezonie 2020/2021. Turnieje odbędą się w Krośnie Odrzańskim (5 grudnia) oraz w Zielonej Górze (6 grudnia). Finał zaplanowano na 12 grudnia. Gospodarzem będzie jeden z finalistów wyłoniony w drodze losowania. Oba turnieje będą transmitowane w internecie. Szczegóły poniżej.

Czytaj więcej...