Informacje dotyczące rozgrywek od 27 marca do 9 kwietnia 2021

W Dzienniku Ustaw opublikowano nowelizację rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Informujemy, że od 27 marca do 9 kwietnia 2021 r. współzawodnictwo oraz działalność obiektów sportowych będzie dozwolona wyłącznie w przypadku sportu zawodowego oraz zawodników pobierających stypednium sportowe. Współzawodnictwo dzieci i młodzieży jest tymczasowo zawieszone. 

Wszystkie mecze odbywają się bez udziału publiczności i z zachowaniem reżimu sanitarnego!

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuje, że na spotkaniach z klubami JAKO IV Ligi oraz JAKO Klasy Okręgowej Północ i Południe zostały omówione warunki wznowienia rozgrywek ligowych zgodnie z zapisami rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
Ostatecznie warunki określone w rozporządzeniu spełniły kluby:
- JAKO Klasy Okręgowej Północ
- JAKO Klasy Okręgowej Południe
Liczba Klubów JAKO IV ligi, które spełniły wymagane warunki, nie pozwala na kontynuowanie rozgrywek.

Poniżej terminarz meczów na najbliższy weekend 27/28.03.2021 r.:

JAKO Klasa Okręgowa Północ - 20 kolejka:
Warta Słońsk - Zjednoczeni Przytoczeni Przytoczna
Polonia Lipki Wielkie - Róża Różanki
Piast Karnin - TS Celuloza Kostrzyn
Spartak Deszczno - GKP Pszczew
Orzeł Międzyrzecz - Kasztelania Santok
mecze przełożone (terminy do ustalenia):
Toroma Torzym - Radowiak Drezdenko
Budowlani Murzynowo - Łucznik Strzelce Kraj.
Lubuszanin Drezdenko - Błękitni Lubno
Warta II Gorzów Wlkp. - PAUZA

JAKO Klasa Okręgowa Południe - 20 kolejka:
Budowlani Lubsko - GKS Siedlisko
Drzonkowianka PKM Zachód Racula - Chynowianka Zielona Góra
Unia Kunice Żary - Odra Bytom Odrzański (mecz w Bytomiu Odrzańskim)
Pogoń Przyborów - ŁKS Łęknica
Kado Górzyn - Mieszko Konotop
Dar-Bol Alfa Jaromirowice - Piast Czerwieńsk (02.06 godz. 18:00)
Delta Sieniawa Żarska - Zorza Ochla (14.04 godz. 17:00)
mecze przełożone (terminy do ustalenia):
Promień Żary - Lech Sulechów
Sparta Grabik - Sprotavia Szprotawa

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (D2021000054601.pdf)D2021000054601.pdf