Wychowankowie lubuskich klubów

Wychowankowie lubuskich klubów grający w Reprezentacji Polski i w Polskiej Ekstraklasie.

* Na czerwono reprezentanci Polski (co najmniej jednym oficjalnym meczem w kadrze A)
* Stan na 28.03.2019 r.

Lp.

Imię i nazwisko

Wychowanek

Kluby Ekstraklasy

Pozostałe kluby

Mecze i bramki w Ekstraklasie

1

Zbigniew Czajkowski

Avia Siedlnica

Zagłębie Lubin, Widzew Łódź

Chrobry Głogów, Odra Opole, Lech Poznań, Sparta Miejska Górka

104-14

2

Arkadiusz Żyluk

Budowlani Lubsko

Górnik Polkowice

Promień Żary, Lechia Zielona Góra, Polonia Słubice, Hamar Górzyn

11-0

3

Franciszek Filas

Bizon Klasztorne

Zagłębie Lubin

Stilon Gorzów Wielkopolski, Łucznik Strzelce Krajeńskie, Chemik Police, Celuloza Kostrzyn nad Odrą, Dąb Dębno, Lubusznin Drezdenko, SG Wiesenau 03  , Błękitni Dobiegniew, LZS Bobrówko

14-0

4

Dariusz Dudka

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

Amica Wronki, Wisła Kraków, Lech Poznań

AJ Auxerre  , Levante UD  , Birmingham City FC 

225-5

5

Dawid Kucharski

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

Amica Wronki, Lech Poznań

Heart of Midlothian FC  , Pogoń Szczecin, Okocimski KS Brzesko, Stomil Olsztyn, Stilon Gorzów Wielkopolski, SV Peheim  , Piast Karnin, Orzeł Międzyrzecz

98-3

6

Grzegorz Wojtkowiak

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

Amica Wronki, Lech Poznań, Lechia Gdańsk

TSV München von 1860 

215-6

7

Amadeusz Kłodawski

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

Polonia Słubice, Polonia Warszawa, Ilanka Rzepin, Warta Słońsk, SV 07 Eschwege  , Stilon Gorzów Wielkopolski, SV Victoria Seelow  , BSV Blau Weiss Podelzig 

4-0

8

Sebastian Ziajka

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

Podbeskidzie Bielsko-Biała, Zawisza Bydgoszcz, Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Miedź Legnica, Dolcan, Ząbki, 1.FC Frankfurt 

133-5

 9

Leszek Żygielewicz

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

Zawisza Bydgoszcz

Zagłębie Lubin, Arka Gdynia, Stal Stocznia Szczecin, Pogoń Szczecin, Chrobry Głogów, Chemik Police, Odra Chojna, Wielim Szczcinek, GKS Mierzyn, Znicz Nieźwiedź

11-0

 10

Kacper Rosa

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

Lechia Gdańsk, Jagiellonia Białystok

UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą, UKP Zielona Góra, Stilon Gorzów Wielkopolski, Świt Skolwin (Szczecin), ROW 1964 Rybnik

0-0

11

Paweł Woźniak

Chrobry Głogów

Zagłębie Lubin, Legia Warszawa

ASKÖ Pasching  , Wisła Płock, Śląsk Wrocław, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Promień Żary, Heko Czermno, Skalnik Gracze, Miedź Legnica

12-0

12

Henryk Cackowski

Chrobry Głogów

Zagłębie Lubin

Piast Iłowa, Górnik Polkowice, Obra Kościan, Chrobry Głogów, FC Großalmerode  , Arkon Przemków, Sparta Grębocice, Ikar Krzepielów

5-1

13

Maciej Soboń

Chrobry Głogów

Górnik Polkowice

GKS Katowice

7-1

14

Stefan Machaj

Chrobry Głogów

Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin

Hapoel Jerozolima  , Chemik Police, Odra Szczecin, Odra Opole, Odra Chobienia

349-32

15

Marcin Narwojsz

Chrobry Głogów

Zagłębie Lubin, Ruch Chorzów, Górnik Polkowice

Polar Wrocław, Ruch Wysokie Mazowieckie, Hetman Zamość, GKS Jastrzębie, Mieszko Ruszowice

48-4

16

Rafał Kopaniecki

Chrobry Głogów

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Zawisza Bydgoszcz, Varta Namysłów, Odra Opole, Pogoń Szczecin, Górnik Polkowice, Mazowsze Grójec, Miedź Legnica, Sokół Niechlów, Zawisza Serby, Łagoszowia Łagoszów

1-0

17

Mariusz Wawrów

Cynkmet Bytom Odrzański

Hutnik Kraków

Dozamet Nowa Sól, Chrobry Głogów, Czarni Żagań, Aluminium Konin, Lech Sulechów, Zamet Przemków

31-1

 18

Piotr Okuniewicz

Czarni Żagań

Górnik Łęczna

UKP Zielona Góra, Vitrosilicon-Intra Iłowa, Formacja Port 2000 Mostki, GKS Tychy, Gryf Wejcherowo

1-0

 19

Konrad Michalak

Czarni Żagań

Legia Warszawa, Wisła Płock, Lechia Gdańsk

UKP Zielona Góra, Zagłębie Sosnowiec

40-1

20

Marcin Całko

Dąb Dębno

Pogoń Szczecin

Zorza Dobrzany, Osadnik Myślibórz, Odra Chojna, Stilon Gorzów Wielkopolski

1-0

21

Kazimierz Sidorczuk

Dąb Dębno

Lech Poznań, Sokół Pniewy, Zagłębie Lubin, Warta Poznań, Wisła Płock, Stomil Olsztyn

Celuloza Kostrzyn nad Odrą, SK Sturm Graz  , Kapfenberger SV 

205-0

22

Marek Szafer

Dąb Przybyszów

Amica Wronki

Polonia Nowa Sól, Chrobry Głogów, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Obra Kościan, Polonia Słubice, SC Leinefelde 1912  , TSV 08 Holzthaleben  , BSV Eintracht Sondershausen 

10-0

23

Marcin Szulik

Dozamet Nowa Sól

Polonia Warszawa, Stomil Olsztyn, Górnik Zabrze

AS Saint-Étienne Loire  , Hutnik Warszawa, Lechia Gdańsk, GKS Żukowo, KS Chwaszczyno, Korona Kożuchów

151-8

24

Józef Młynarczyk

Dozamet Nowa Sól

Odra Opole, Widzew Łódź

BKS Stal Bielsko-Biała, SC Bastia  , FC Porto 

165-1

25

Zbigniew Stelmasiak

Granica Gubin

Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Górnik Wałbrzych, Zagłębie Lubin

Sprotavia Szprotawa, Zastal Zielona Góra, Trelleborgs FF 

171-44

26

Robert Rogan

Granica Gubin

GKS Bełchatów

KKS Kalisz, Varta Namysłów, RKS Radomsko, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Rovaniemen Palloseura  , LKS Gomunice, Unia Skierniewice, Unia Janikowo, Warta Działoszyn, Omega Kleszczów, Stal Niewiadów, Czarni Rząśnia, Astoria Szczerców

48-3

27

Jerzy Hawrylewicz

Grunwald Choszczno

Pogoń Szczecin

Arkonia Szczecin, Stal Stocznia Szczecin, VfB Oldenburg 

87-12

28

Marcin Wachowicz

Grunwald Choszczno

Polonia Warszawa, Lech Poznań, Arka Gdynia

Mazowsze Grójec, Czarni Żagań, Dolcan Ząbki, Hutnik Warszawa, Ceramika Opoczno, ŁKS Łódź, Ruch Radzionków, Orkan Rumia, Kotwica Kołobrzeg, SV Peheim  , Gavia Choszczno

96-16

29

Zbigniew Gut

Iskra Wymiarki

Odra Opole, Lech Poznań

Promień Żary, Paris FC  , Stade Français  , AS Red Star  , Saint-Jean-de-Maurienne CA 

151-1

30

Ryszard Chaberek

Iskra Małomice

Motor Lublin

Sprotavia Szprotawa, Śląsk Wrocław, Zagłębie Wałbrzych, Chrobry Głogów

52-1

31 

Jakub Bursztyn

Impuls Wawrów

Pogoń Szczecin

UKS SMS Łódź

6-0

32

Andrzej Janeczek

Jedność Podmokle

Lech Poznań, Sokół Pniewy, Zagłębie Lubin, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

Miedź Legnica, Górnik Konin, Unia Janikowo, Polonia Nowy Tomyśl, Obra Trzciel, Klon Babimost

137-1

33

Daniel Ciach

Junior Różanki

Polonia Warszawa

Róża Różanki, UKP Zielona Góra, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Pogoń Świebodzin, Stilon Gorzów Wielkopolski, Warta Poznań, Radomiak Radom, FC Einheit Rudolstadt  , Pelikan Niechanowo, Elana Toruń, Staal J?rpeland IL 

3-0

 34

Kamil Jóźwiak

Junior Zbąszynek

Lech Poznań

UKP Zielona Góra, GKS Katowice

51-4

35

Maciej Murawski

Lechia Zielona Góra

Lech Poznań, Legia Warszawa, Cracovia

Ślęza Wrocław, Polonia Bytom, DSC Arminia Bielefeld  , AS Áris Saloniki  , MGS Apóllon Kalamariás  , Canal+ Warszawa

143-2

36

Marek Czerniawski

Lechia Zielona Góra

Lech Poznań

Stilon Gorzów Wielkopolski, GKS Bełchatów, US Dunkerque  , EDS Montluçon  , US Argentan  , Pogoń Świebodzin, Lech Sulechów, KP Konin, Polmo Kożuchów

64-2

37

Wojciech Pochylski

Lechia Zielona Góra

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

Ślęza Wrocław, Lech Sulechów, Arka Nowa Sól, TKKF Chynowianka Zielona Góra, Znicz Leśniów Wielki

7-0

38

Krzysztof Jutrzenka

Lechia Zielona Góra

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Lech Poznań

KP Konin, Pogoń Świebodzin, Fadom Nowogród Bobrzański, Korona Kożuchów, Carina Gubin, TKKF Chynowianka Zielona Góra

30-0

39

Eryk Nadworny

Lubuszanin Drezdenko

Amica Wronki

Darzbór Szczecinek, Wełna Skoki, Mieszko Gniezno

1-0

40

Jacek Paczkowski

Lubuszanin Drezdenko

Zagłębie Sosnowiec

Lech Poznań, Aluminium Konin, Warmia Grajewo, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Tur Turek, Flota Świnoujście, Lech Rypin, Calisia Kalisz, KKS 1925 Kalisz

2-0

41

Edward Kuczko

Lubuszanka Zielona Góra

Lech Poznań

Zastal Zielona Góra, Śląsk Wrocław, Czarni Żagań, Noteć Czarnków

4-0

42

Łukasz Juszkiewicz

LSPM Zielona Góra

Górnik Zabrze, Widzew Łódź

Lechia Zielona Góra, Wisła Płock, Zawisza Bydgoszcz

101-0

43

Paweł Wojciechowski

LSPM Zielona Góra

Górnik Zabrze, Cracovia, Polonia Bytom

Lechia Zielona Góra, Stilon Gorzów Wielkopolski, Olimpia Elbląg, FC Grün-Weiß Piesteritz  , SV Eintracht Elster 

61-1

44

Piotr Leciejewski

LSPM Zielona Góra

Górnik Łęczna, GKS Katowice

Polonia Słubice, Lechia Zielona Góra, Górnik Zabrze, Korona Kielce, ŁKS Łódź, Sogndal IL  , SK Brann 

18-0

45

Andrzej Strugarek

Łucznik Strzelce Krajeńskie

Lech Poznań, GKS Katowice

Zastal Zielona Góra

72-1

46

Dariusz Kubicki

Meblarz Nowe Miasteczko

Stal Mielec, Legia Warszawa

Zastal Zielona Góra, Aston Villa FC  , Sunderland AFC  , Wolverhampton Wanderers FC  , Tranmere Rovers FC  , Carlisle United FC  , Darlington FC 

241-7

47 

Sebastian Walukiewicz

MKP Gorzów Wielkopolski

Pogoń Szczecin

Legia II Warszawa

21-0

48

Łukasz Merda

Obra Trzciel

Cracovia

Syrena Zbąszynek, Pogoń Świebodzin, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Formacja Port 2000 Mostki, Orzeł Miedzyrzecz

12-0

49

Kamil Sylwestrzak

Odra Górzyca

Korona Kielce, Wisła Płock

Polonia Słubice, Celuloza Kostrzyn nad Odrą, UKP Zielona Góra, Mieszko Gniezno, Ilanka Rzepin, Chrobry Głogów, Chojniczanka Chojnice

119-14

50

Dariusz Jarecki

Osadnik Myślibórz

Górnik Łęczna, Jagiellonia Białystok, Polonia Bytom, Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Lech Poznań, Olimpia Poznań, Polonia Słubice, Błękitni Stargard Szczeciński, Pogoń Skwierzyna

148-11

51

Jerzy Stańczak

Osadnik Myślibórz

Pogoń Szczecin

Arkonia Szczecin

52-1

52 

Radosław Jasiński

Orzeł Międzyrzecz

Jagiellonia Białystok

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Lech Poznań, Stilon Gorzów Wielkopolski, Flota Świnoujście, Bytovia Bytów, Olimpia Grudziądz, Warta Poznań

6-0

53

Łukasz Fabiański

Polonia Słubice

Legia Warszawa

MSP Szamotuły, Lubuszanin Drezdenko, Sparta Brodnica, Mieszko Gniezno, Lech Poznań, Arsenal FC  , Swansea City AFC 

53-0

 54

Krzysztof Kaczmarczyk

Polonia Słubice

Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Pogoń Świebodzin, Promień Żary, Stilon Gorzów Wielkopolski, Olimpia Elbląg

3-0

55

Tomasz Kułkiewicz

Polonia Słubice

Pogoń Szczecin

Odra Szczecin, Lubuszanin Drezdenko, Chemik Police, Błękitni Stargard Szczeciński, Znicz Pruszków, Ruch Wysokie Mazowieckie, Dolcan Ząbki, Płomień Ełk

13-0

56

Marian Cichosz

Warta Międzychód

Lech Poznań

Gwardia Gorzów Wielkopolski, Warta Gorzów Wielkopolski, Warta Poznań, Energetyk Poznań

1-0

57

Dariusz Tataj

Pogoń Skwierzyna

Śląsk Wrocław

Chrobry Głogów, Polonia Słubice, Lubuszanin Drezdenko, Pogoń Świebodzin, Lechia Zielona Góra, Budowlani Murzynowo, Czarni Żagań, Stal Sulęcin, Polonia Lipki Wielkie

28-2

58

Waldemar Tkaczuk

Pogoń Świebodzin

Widzew Łódź

Lechia Zielona Góra, Zagłębie Wałbrzych, Syrena Zbąszynek, Carina Gubin

5-0

59

Krzysztof Wierzbicki

Pogoń Świebodzin

Górnik Zabrze

LSPM Zielona Góra, UKP Zielona Góra, Lechia Zielona Góra, Arka Nowa Sól, Czarni Żagań, Santos Świebodzin

2-0

60

Marcin Kikut

Pogoń Barlinek

Amica Wronki, Lech Poznań, Ruch Chorzów, Widzew Łódź

Bytovia Bytów

175-7

61

Tomasz Michałowicz

Pogoń Barlinek

Pogoń Szczecin

GKS Katowice

1-0

62

Henryk Kalinowski

Pogoń Barlinek

Pogoń Szczecin

Gryf Toruń ?

34-28

 63

Marcin Warcholak

Pogoń Wschowa

Arka Gdynia, Wisła Płock

Polonia Słubice, Celuloza Kostrzyn nad Odrą, Ilanka Rzepin, Gryf Wejherowo, Stomil Olsztyn

56-5

64

Paweł Piotrowski

Polmo Kożuchów

Zagłębie Lubin

Polonia Nowa Sól, Ślęza Wrocław

106-4

65

Jerzy Machnik

Polmo Kożuchów

Górnik Zabrze

Zastal Zielona Góra, Stal Stalowa Wola

4-0

66

Łukasz Garguła

Piast Iłowa

GKS Bełchatów, Wisła Kraków

SMS Wrocław, Polar Wrocław, Miedź Legnica

222-33

67

Adam Goliasz

Piast Iłowa

Zagłębie Lubin

Kryształ Stronie Śląskie, Miedź Legnica, Chrobry Głogów, Iskra Kochlice

17-2

68

Adrian Rakowski

Piast Iłowa

Zagłębie Lubin

Vitrosilicon Iłowa, Olimpia Grudziądz, Podbeskidzie Bielsko-Biała

83-3

69

Andrzej Niedzielan

Promień Żary

Zagłębie Lubin, Górnik Zabrze, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Wisła Kraków, Ruch Chorzów, Korona Kielce, Cracovia

Odra Opole, Chrobry Głogów, NEC Nijmegen 

158-54

70

Mariusz Liberda

Promień Żary

Polonia Warszawa, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Zagłębie Lubin

Livingston FC 

153-0

 71

Mateusz Lis

Promień Żary

Lech Poznań

UKP Zielona Góra, Miedź Legnica, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Raków Częstochowa

0-0

72

Andrzej Tychowski

Promień Żary

Widzew Łódź

Lechia Zielona Góra, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Dr?bak-Frogn IL  , Pogoń Szczecin, Hutnik Szczecin, GKS Mierzyn

11-1

73

Sebastian Dudek

Promień Żary

Śląsk Wrocław, Widzew Łódź, Zawisza Bydgoszcz

Zagłębie Sosnowiec, Polonia Bytom, Warta Kamieńskie Młyny

129-12

74

Edward Lorens

Promień Żary

Ruch Chorzów

ROW Rybnik, APIA Leichhardt Tigers 

26-3

75

Marcin Szałęga

Promień Żary

Wisła Kraków, Górnik Zabrze

LSPM Zielona Góra , Lechia Zielona Góra , Górnik Polkowice , Lechia Gdańsk , Termalica Bruk-Bet Nieciecza , Okocimski KS Brzesko

3-0

76

Józef Downar

Promień Żary

GKS Katowice

 

0-0

77

Ryszard Grzmil

Promień Żary

ROW Rybnik

 

33-3

78

Leszek Piekarczyk

Promień Żary

Lech Poznań, Pogoń Szczecin

Zastal Zielona Góra

67-0

79

Ryszard Mańko

Promień Żary

Pogoń Szczecin, Arkonia Szczecin

-------------

185-9

 80

Przemysław Macierzyński

Relaks Grabice

Lechia Gdańsk

SMS Łódź, SL e Benfica B 

1-0

81

Andrzej Lesiak

Sparta Grabik

GKS Katowice

Fadom Nowogród Bobrzański, FC Tirol Innsbruck  , FC Dynamo Dresden  , SV Ried im Innkreis 1912  , SK Rapid Wiedeń  , SV Austria Salzburg 

117-7

82

Maciej Kononowicz

Sprotavia Szprotawa

Lech Poznań

UKP Zielona Góra, Amica Wronki, Chrobry Głogów, Czarni Żagań, Polonia Środa Wielkopolska, Unia Swarzędz, Sandecja Nowy Sącz, Formacja Port 2000 Mostki, TS Przylep, Orzeł Międzyrzecz

2-0

83

Tadeusz Babij

Sprotavia Szprotawa

Pogoń Szczecin

Czarni Gubin, Zastal Zielona Góra, Dozamet Nowa Sól, Lubuszanin Drezdenko, Polska IF Kopernik  , Polonia Lipki Wielkie

36-3

84

Wiesław Wachowiak

Sprotavia Szprotawa

Bałtyk Gdynia

Stilon Gorzów Wielkopolski, SHR Wojcieszyce, Stoczniowiec Barlinek

2-0

85

Emil Drozdowicz

Spójnia Ośno Lubuskie

Polonia Bytom, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Wisła Płock

LSPM Zielona Góra, Lechia Zielona Góra, Zagłębie Lubin, Stilon Gorzów Wielkopolski, Arka Gdynia, Chojniczanka Chojnice

27-2

86

Kazimierz Szachnitowski

Stal Jasień

GKS Tychy

Zastal Zielona Góra, Myllykosken Pallo-47 

88-19

87

Sławomir Twardygrosz

Stilon Gorzów Wielkopolski

Śląsk Wrocław, Lech Poznań

Zawisza Bydgoszcz, Varta Namysłów, Tarnovia Tarnowo Podgórne, Kotwica Kórnik, RKS Radomsko, Arka Gdynia, Pogoń Świebodzin, Zryw Dąbie, Poznań 2000, Obra Zbąszyń, Victoria Września, TS 1998 Dopiewo, Kolejorz Poznań

164-9

88

Wiesław Osiecki

Stilon Gorzów Wielkopolski

Amica Wronki

Zawisza Bydgoszcz, Stolem Gniewino, Polonia Słubice, Drawa Krzyż Wielkopolski

9-0

89

Mariusz Osiecki

Stilon Gorzów Wielkopolski

Pogoń Szczecin

Kłos Małyszyn, Tor-Bud Baczyna

3-0

90

Tomasz Suwary

Stilon Gorzów Wielkopolski

Amica Wronki

Śląsk Wrocław, FC Sachsen Leipzig  , Lech Poznań, Tennis Borussia Berlin  , BFC Dynamo Berlin  , GS Diagóras Ródou  , VSG Altglienicke 

61-6

91

Artur Andruszczak

Stilon Gorzów Wielkopolski

GKS Katowice, Zagłębie Lubin, Górnik Łęczna, Lechia Gdańsk

Pogoń Szczecin, Chojniczanka Chojnice, Victoria 95 Przecław

171-10

92

Maciej Truszczyński

Stilon Gorzów Wielkopolski

Wisła Płock

Lech Poznań, Pogoń Skwierzyna, Kujawiak Włocławek, Zawisza Bydgoszcz, Warta Poznań, Vaasan Palloseura  , Bodens BK  , Dąb Dębno, VSG Altglienicke  , Iskra Szydłowo

7-0

93

Łukasz Adamski

Stilon Gorzów Wielkopolski

Polonia Warszawa

Sokół Pniewy, Clube Atlético Paranaense  , MSP Szamotuły, SV Tasmania 73 Neukölln  , Błękitni Stargard Szczeciński, GKS Bełchatów, Ruch Chorzów, Arka Nowa Sól, ŁKS Łomża, Wisła Płock, Tur Turek, Znicz Pruszków, Drawa Drawsko Pomorskie

18-0

94

Dawid Kownacki

Stilon Gorzów Wielkopolski

Lech Poznań

UC Sampdoria 

94-21

95

Zenon Burzawa

SHR Wojcieszyce

Sokół Pniewy

Pogoń Skwierzyna, Stoczniowiec Barlinek, Stilon Gorzów Wielkopolski, AS Lyon-Duch?re  , Aluminium Konin

34-22

96

Rafał Jakubczak

Tęcza Krosno Odrzańskie

Górnik Zabrze

MSP Szamotuły, Obra Kościan, Miedź Legnica, GKS Bełchatów, Pogoń Świebodzin, ŁKS Łódź, Warta Poznań, Polonia Słubice, Ruch Zdzieszowice, LZS Piotrówka, Chemik Kędzierzyn-Koźle FC Frankfurt  , TSV Wacker 50 Neutraubling 

1-0

 97

Patryk Mucha

Tęcza Krosno Odrzańskie

Zagłębie Lubin

UKP Zielona Góra

1-0

98

Michał Janota

UKP Zielona Góra

Korona Kielce, Pogoń Szczecin, Górnik Zabrze, Arka Gdynia

Feyenoord Rotterdam  , Excelsior Rotterdam  , DVV Go Ahead Eagles  , Podbeskidzie Bielsko-Biała, Stal Mielec

115-15

99

Bartosz Olejniczak

UKP Zielona Góra

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

Ilanka Rzepin, Formacja Port 2000 Mostki, Pogoń Świebodzin, Czarni Żagań, Lechia Zielona Góra, Syrena Zbąszynek

4-0

100

Marcin Pietroń

UKP Zielona Góra

Zagłębie Lubin, Arka Gdynia, Piast Gliwice

Lechia Zielona Góra, GKS Katowice, Fram Larvik 

53-6

101

Wojciech Okińczyc

UKP Zielona Góra

Górnik Zabrze, Podbeskidzie Bielsko-Biała

Lechia Zielona Góra, Cracovia, Legia Warszawa, Polonia Słubice, Zawisza Bydgoszcz, Flota Świnoujście, Raków Częstochowa, FV Eintracht Niesky  , Carina Gubin

7-0

102

Tomasz Kędziora

UKP Zielona Góra

Lech Poznań

Dynamo Kijów 

117-5

103

Mateusz Machaj

UKS SP Głogów

Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Jagiellonia Białystok

UKP Zielona Góra, Amica Wronki, Polonia Słubice, Tur Turek, Stilon Gorzów Wielkopolski, Chrobry Głogów

103-6

104

Bartosz Machaj

UKS SP Głogów

Śląsk Wrocław

Amica Wronki, Lech Poznań, Chrobry Głogów, Miedź Legnica

0-0

105

Damian Piotrowski

UKS SP Głogów

Zagłębie Lubin

Chrobry Głogów, Górnik Polkowice, Termalica Bruk-Bet Nieciecza

2-0

106

Józef Piaskowski

Warta Gorzów Wielkopolski

Górnik Radlin

--------------

14-0

107

Łukasz Maliszewski

Warta Gorzów Wielkopolski

Korona Kielce

Stilon Gorzów Wielkopolski, Polonia Bytom

13-0

108

Adrian Napierała

Warta Wawrów

Jagiellonia Białystok

MSP Szamotuły, Aluminium Konin, ŁKS Łódź, Piotrcovia Piotrków Trybunalski, Pogoń Szczecin, GKS Katowice, Puszcza Niepołomice

6-0

109

Wiesław Stańko

Warta Międzychód

Zagłębie Lubin, Górnik Wałbrzych

Stoczniowiec Barlinek, Chrobry Głogów, Odra Chobienia

67-4

110

Szymon Sawala

Warta Międzychód

Amica Wronki, Polonia Bytom, GKS Bełchatów

Hapoel Nacerat Illit  , Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, AGS Výzas Megáron  , AÓ Vólou Ethnikós Olympiakós  , Stilon Gorzów Wielkopolski, Dolcan Ząbki

105-8

111

Marian Jankowiak

Warta Międzychód

Warta Poznań

 

27-0

112

Jacek Przybylski

Warta Międzychód

Lech Poznań

Flota Świnoujście, Stoczniowiec Barlinek, Wisła Płock, Aluminium Konin, FC Winterthur  , Wisła Kraków, GÍ G?ta  , B68 Toftir  , TPS Winogrady Poznań, Victoria Września, Wilki Wilczyn, Promień Opalenica

44-0

113

Andrzej Kaczewski

Włókniarz Żary

Śląsk Wrocław, Zagłębie Sosnowiec

Star Starachowice, Motor Lublin

80-15

114

Maciej Malinowski

Zew Dąbroszyn

Lech Poznań, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

Stilon Gorzów Wielkopolski, Pogoń Świebodzin, Ceramika Opoczno, Stal Głowno, Toroma Torzym, Czarni Witnica, Pogoń Barlinek, Polonia Słubice, Błękitni Lubno, Zjednoczeni Przytoczna, Golzower SV  , Spartak Deszczno, Delta Stare Polichno, Róża Różanki

13-0

115

Tomasz Urbaniak

Zryw Kotla

Górnik Polkowice

Chrobry Głogów

12-0

116

Bartłomiej Konieczny

Zjednoczeni Przytoczna

Amica Wronki, Widzew Łódź, Podbeskidzie Bielsko Biała

Warta Poznań, Kania Gostyń, Górnik Polkowice, Polonia Warszawa

110-5

Źródło: www.wikipedia.pl

 

Reprezentanci Polski