Zielone Wyzwania (Kat. U8, U10, U12)

Startują "Zielone Wyzwania"! Do wygrania sprzęt sportowy i treningi ze szkoleniowcami z Polskiego Związku Piłki Nożnej!

Czytaj więcej...

XX edycja Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" zakończona

W trosce o zdrowie dzieci, trenerów oraz rodziców Polski Związek Piłki Nożnej w porozumieniu z głównym sponsorem - firmą Tymbark oraz brązowym sponsorem firmą Electrolux podjął decyzję o zakończeniu XX edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" na etapie powiatowym.

Foto główne

Czytaj więcej...

Tymbark sponsorem głównym Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" przez kolejne 4 lata

Polski Związek Piłki Nożnej i firma Tymbark należąca do Grupy Maspex, przedłużają współpracę przy Turnieju ?Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Na mocy nowej umowy Tymbark pozostanie głównym sponsorem największego Turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie do 2024 roku.

Czytaj więcej...

XX ZPNS - przesunięcie finałów wojewódzkich - komunikat

XXZPNS zmiana harmonogramu komunikat media społecznościoweKomunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej ws. Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku":

Świadomy powagi sytuacji związanej z koronawirusem oraz w trosce o zdrowie uczestników, Polski Związek Piłki Nożnej w porozumieniu ze sponsorem głównym informuje o przełożeniu etapu wojewódzkiego i finału ogólnopolskiego XX edycji Turnieju ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".

Czytaj więcej...

Wyrusz w piłkarską drogę jak Krystian Bielik. Zapisy do Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" przedłużone!

zpodworkanastadion2019Jubileuszowa XX edycja Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" cieszy się wielką popularnością. W związku z tak dużym zainteresowaniem organizator rozgrywek - Polski Związek Piłki Nożnej wraz ze sponsorem głównym, firmą Tymbark, podjęli decyzję o przedłużeniu zapisów drużyn do 7 października. Wszystko po to, aby dać szansę udziału w wydarzeniu wszystkim chętnym.

Droga do marzeń zaczyna się na lubuskich podwórkach. Ostatnie dni zapisów do XX edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

zpodworkanastadion2019Od kilkunastu lat Polski Związek Piłki Nożnej jako organizator i firma Tymbark jako sponsor główny Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" wspierają rozwój piłkarskich talentów. W 20-letniej historii wydarzenia rodziły się talenty ponad 50 reprezentantów Polski, m.in. Krzysztofa Piątka, Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego. Jubileuszowa XX edycja Turnieju z pewnością da początek nowym piłkarskim przygodom, ale również przyniesie jego uczestnikom wiele radości, wspomnień i nowych przyjaźni. Zapisy zespołów w kategoriach wiekowych U-8, U-10 oraz U-12 potrwają do 30 września.

Turniej ZPNS-ostatnie dni zapisów-zdjęcie 2

 

Czytaj więcej...

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku: chłopcy z SP4 Kostrzyn n/Odrą najlepsi w kat. U12!

zpodworkanastadion2019SP4 Kostrzyn nad Odrą wygrywa Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii chłopców do lat 12! W finale XIX edycji największego Turnieju piłki nożnej dziecięcej w Europie rozegranego 2 maja na PGE Narodowym nasi reprezentanci pokonali 3:2 SP 392 Warszawa. Gratulujemy! 

IMG_20190502_160755.jpg

Czytaj więcej...

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku: chłopcy z SP4 Kostrzyn n/Odrą w finale kat. U12!

zpodworkanastadion2019Dwa dni emocjonujących rozgrywek na obiektach Legii i Agrykoli wyłoniły finalistów XIX edycji największego Turnieju piłki nożnej dziecięcej w Europie. W czwartek 2 maja na PGE Narodowym, na kilka godzin przed finałem Totolotek Pucharu Polski, w obecności kibiców i Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, o miano najlepszych drużyn w kraju i spełnienie sportowych marzeń powalczy 8 drużyn chłopców i dziewczynek w kategoriach do lat 10 i 12. Wśród finalistów znalazł się reprezentant woj. lubuskiego SP4 Kostrzyn n/Odrą! W finale kat. U-12 chłopców zespół z Kostrzyna zagra z SP 392 Warszawa. Gratulujemy! Finałowy mecz naszych reprezentantów będzie można obejrzeć w Polsacie Sport o godz. 12:00. Zapraszamy. Komplet wyników na stronie turnieju:  http://zpodworkanastadion.pl/

Resized_20190501_100818_6865.jpeg

Czytaj więcej...

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku: zespoły z Kostrzyna n/Odrą w ćwierćfinale!

zpodworkanastadion201964 zespoły przystąpiły we wtorek do rywalizacji w Finale Ogólnopolskim XIX edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Od rana na bocznych boiskach Legii oraz stadionie Agrykoli w Warszawie toczyły się zmagania w grupach, które wyłoniły ćwierćfinalistów. Wśród nich znalazły się zespoły z woj. lubuskiego: U12 dziewczynek - MUKS PS Kostrzyn n/Odrą i U12 chłopców - SP4 Kostrzyn n/Odrą. Gratulujemy i życzymy powodzenia w fazie pucharowej!

8b93f2fd823d42c93ad1b88e46782a12.png

Turniej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" 2019 - wyniki II dnia

zpodworkanastadion2019Za nami II dzień finałów wojewódzkich Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". I miejsce w kat. Dziewczynki U-8 zajęła SP 1 Międzyrzecz, w kat. Chłopcy U-8 najlepsza okazała się UKS AP Falubaz Zielona Góra, a w kat. Chłopcy U-10 zwyciężyła SP 10 Zielona Góra. Komplet rezultatów w załączniku:

Czytaj więcej...

Turniej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" 2019 - wyniki I dnia

zpodworkanastadion2019Za nami I dzień finałów wojewódzkich Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". I miejsce w kat. Dziewczynki U-10 zajął MUKS Stilon Gorzów Wlkp., w kat. Dziewczynki U-12 najlepszy okazał się MUKS PS Kostrzyn n/O, a w kat. Chłopcy U-12 zwyciężyła SP Czwórka Kostrzyn n/O. Jutro kolejny dzień piłkarskich emocji. Komplet rezultatów w załączniku:

Czytaj więcej...