Turniej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" 2019 - wyniki II dnia

zpodworkanastadion2019Za nami II dzień finałów wojewódzkich Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". I miejsce w kat. Dziewczynki U-8 zajęła SP 1 Międzyrzecz, w kat. Chłopcy U-8 najlepsza okazała się UKS AP Falubaz Zielona Góra, a w kat. Chłopcy U-10 zwyciężyła SP 10 Zielona Góra. Komplet rezultatów w załączniku:

Czytaj więcej...

Turniej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" 2019 - wyniki I dnia

zpodworkanastadion2019Za nami I dzień finałów wojewódzkich Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". I miejsce w kat. Dziewczynki U-10 zajął MUKS Stilon Gorzów Wlkp., w kat. Dziewczynki U-12 najlepszy okazał się MUKS PS Kostrzyn n/O, a w kat. Chłopcy U-12 zwyciężyła SP Czwórka Kostrzyn n/O. Jutro kolejny dzień piłkarskich emocji. Komplet rezultatów w załączniku:

Czytaj więcej...

WIELKI FINAŁ WOJEWÓDZKI TURNIEJ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

zpodworkanastadion2019Przed nami finał wojewódzki Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Komplet informacji w załączniku:

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (INFO FINAŁY.pdf)INFO FINAŁY.pdf

Rusza XIX edycja turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" - ZMIANA TERMINU ZGŁOSZEŃ!

WEB_FINAL_0710.jpgRusza XIX edycja turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", będącego przepustką do marzeń o sportowej karierze dla setek tysięcy chłopców i dziewczynek z całego kraju. Tylko do 7 października na stronie turnieju nauczyciele i trenerzy mogą zgłaszać drużyny w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 i 12. Zwycięzców poznamy - tradycyjnie już - w maju na stadionie PGE Narodowym.

Czytaj więcej...

"Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" - wyniki 1 i 2 dnia finału

Wiemy już kto zagra w Wielkim Finale Turnieju "Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" na Stadionie Narodowym w Warszawie! Niestety w tym roku w finale nie zobaczymy drużyn z woj. lubuskiego. Najbliżej osiągnięcia celu były zespoły: SP 1 Rzepin (U-10 Chłopcy) i MUKS Stilon Gorzów Wlkp. (U-10 Dziewczynki), które odpadły w ćwierćfinale. Ostatecznie oba zespoły uplasowały się na 8 miejscu w swoich kategoriach wiekowych. Dwójka Gubin zajęła 13 miejsce w kat. U-12 Chłopcy, a MUKS Kostrzyn n/O 15 miejsce w kat. U-12 Dziewczynki.

Czytaj więcej...

"Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" - wyniki 1 i 2 dnia

Znamy już wszystkich zwycięzców Wojewódzkiego Finału Turnieju "Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Drugiego dnia poznaliśmy zwycięzców w kategoriach: U-10 chłopców, U-8 chłopców i U-8 dziewcząt.

Najlepsze zespoły w woj. lubuskim:
- Dwójka Gubin (Chłopcy U-12),
- MUKS Kostrzyn (Dziewczynki U-12)
- MUKS Stilon (Dziewczynki U-10)
 
- SP 1 Rzepin (Chłopcy U-10)
- UKS AP Falubaz Zielona Góra (Chłopcy U-8)
- MUKS 11 Zielona Góra (Dziewczynki U-8)

W załączniku komplet wyników 1 i 2 dnia

DSC_0738.jpg

Czytaj więcej...

"Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" - wyniki 1 dnia

Za nami 1 dzień Wojewódzkiego Finału Turnieju "Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Dzisiaj poznaliśmy zwycięzców w kategoriach: Chłopcy U-12 oraz Dziewczynki U-12 i U-10.

2 maja na Ogólnopolski Finał do Warszawy pojadą: Dwójka Gubin (Chłopcy U-12), MUKS Kostrzyn (Dziewczynki U-12) oraz MUKS Stilon (Dziewczynki U-10). Gratulujemy!

Jutro kolejny dzień turnieju w kategoriach wiekowych: U-10 chłopców, U-8 chłopców i U-8 dziewcząt.

W załączniku komplet wyników 1 dnia.

 

 

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (20180426_lubuskie.xlsx)20180426_lubuskie.xlsx

"Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" - Finał Wojewódzki

W dniach 26-27 kwietnia w Nowej Soli (MOSiR, ul. 1 Maja 26) odbędzie się Wojewódzki Finał Turnieju "Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". W załączniku informacje o zawodach:

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (FINAŁ WOJEWÓDZKI INFO.pdf)FINAŁ WOJEWÓDZKI INFO.pdf

"Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" - ZMIANA DATY FINAŁÓW!

Polski Związek Piłki Nożnej oraz Lubuski Związek Piłki Nożnej informują, że z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne Wojewódzki Finał Turnieju "Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" zaplanowany na 22-23 marca zostanie rozegrany w dniach 26-27 kwietnia 2018 r. Finał odbędzie się w Nowej Soli (MOSiR, ul. 1 Maja 26).

Wojewódzki Finał Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

W dniach 22-23 marca w Nowej Soli (MOSiR, ul. 1 Maja 26) odbędzie się Wojewódzki Finał Turnieju "Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". W załączniku informacje o zawodach:

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (FINAŁ WOJEWÓDZKI INFO.pdf)FINAŁ WOJEWÓDZKI INFO.pdf