I halowy turniej Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz (zdjęcia)

W sobotę 17 stycznia odbył się pierwszy halowy turniej Akademii Młodych Orłów w Międzyrzeczu. Turniej zorganizowany został z inicjatywy Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Wkład w organizację miało również  miasto Międzyrzecz i Miejski Ośrodek Sportu i Wypoczynku. W organizację bardzo mocno zaangażowali się także rodzice dzieci zrzeszonych w "Gnieździe Orła".

turniej amo5

Czytaj więcej...

Ogolnopolski Halowy turniej piłki nożnej chłopców 2003 Głuchołazy 27-30.11.2014 Carina Gubin

W dniach 27-30.11.2014 oddalonych od Gubina o 320 km miejscowości Głuchołaz w ośrodku Banderoza odbył się Ogólnopolskie turniej piłki nożnej halowej chłopców rocznika 2003. Do Głuchołaz zjechało 13 ekip z całej Polski miedzy innymi: Szczakowianka Jaworzno, Zaborze Zabrze, Śląsk Wrocław, WKS Wieluń, Stal Brzeg Lotnik Jeżów Sudecki, Chojnik Jelenia Góra, Pogoń Zduńska Wolo Szombierki Bytom, Pionier Baranów Sokół Bralin, WKS Wieluń II oraz Carina Gubin.

Czytaj więcej...

Puchar K. Deyny: Lubuski ZPN - Śląski ZPN 0:2

lzpn-logo29 października 2014 w Sosnowcu odbył się mecz kadry Lubuskiego ZPN i reprezentacji Śląskiego ZPN w rozgrywkach o puchar K. Deyny. Po trudnym spotkaniu nasza reprezentacja uległa gospodarzom 2:0.

Czytaj więcej...

Powołania dla kadry LZPN rocznika 1999 (7 października)

dzpn-50x50lzpn-logoWydział Szkolenia Lubuskiego ZPN w Zielonej Górze informuje, że 7 października 2014 o godz. 12.30 w Świdnicy k/Wałbrzycha (stadion ŚOSIR ul. Śląska 35) odbędą się zawody Pucharu im. K. Deyny (rocznik 1999) Dolnośląski ZPN - Lubuski ZPN. W załączniku lista powołanych kadrowiczów.

W niedzielę 21 września Test Coopera dla Daniela

W niedzielę 21 września na stadionie UZ przy ul. Wyspiańskiego Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego organizuje specjalną edycję Testu Coopera. Będzie to akcja zbierania funduszy na leczenie Daniela Szałęgi - wieloletniego trenera grup dziecięcych i młodzieżowych w Uczniowskim Klubie Piłkarskim w Zielonej Górze a także szkoleniowca kadr wojewódzkich LZPN.

cooper

Marek Lemański w sztabie szkoleniowym KKPK Medyk POLO market Konin

lzpn-logoPiłkarki ekstraligowego KKPK Medyk POLO market Konin awansowały do fazy pucharowej LIGI MISTRZYŃ podczas Turnieju UEFA WOMENS CHAMPION LEAGUE w Sarajewie. W sztabie szkoleniowym konińskiego klubu jest Marek Lemański - członek zarządu LZPN , który pełni funkcję psychologa sportowego oraz trenera przygotowania mentalnego.

Biuro LZPN dłużej w czwartki do końca sierpnia

telefonInformujemy, że w związku ze zbliżającym się rozpoczęciem sezonu 2014/2015 oraz trwającym okienkiem transferowym, Biuro Lubuskiego Związku Piłki Nożnej będzie czynne w każdy czwartek miesiąca sierpnia od godz. 8.00 do 17.00, w pozostałe dni godziny pracy Biura pozostają bez zmian (8:00 - 15:00).

Szkolenie ds. bezpieczeństwa na stadionach

W dniu 5.07.2014 roku w Łagowie Lubuskim odbyło się szkolenie osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na obiektach piłkarskich w III i IV lidze. W szkoleniu udział wzięło 39 przedstawicieli klubów III i IV ligi oraz z klubów "O" o Kl "A".

P1010110

Czytaj więcej...

Kursokonferencja dla trenerów futsalu

kursokonferencja-biala-podlaskaWszystkich trenerów futsalu zapraszamy na kursokonferencję, którą zaplanowano na 4-5 września w Białej Podlaskiej. Szczegóły na plakacie.

Turniej Finałowy "Orlik" - Okręg Południe

lzpn-logoTurniej Finałowy "Orlik" - Okręg Południe odbędzie się dnia - 08.06.2014r o godzinie 14.30. Gospodarz: ARKA Nowa Sól - Miejsce rozegrania: Nowa Sól - 2 boiska - Stadion MOSiR. W turnieju udział biorą nastepujące drużyny:

Czytaj więcej...

W piątek lubuski finał "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

puchar-tymbarku-2014W środę, 26 marca rozpoczęły się finały wojewódzkie XIV edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" - największej imprezy piłkarskiej dla dzieci w Europie. Podczas dwudniowych finałów poznamy najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców z każdego województwa w kategoriach U-10 i U-12. Finał województwa lubuskiego odbędzie się w Kompleksie Arena Żagań - 4 i 5 kwietnia 2014 roku! Od godziny 10.00 na boiska wybiegną najlepsze drużyny z całego województwa dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej...