Komunikat

lzpn-logoKlub Sportowy Perła Cybinka informuje (zgodnie z Uchwałą nr XII/194 z 11 grudnia 2015 r. Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej o członkostwie §18 ust. 46) o zamiarze zbycia sekcji piłki nożnej do Klubu Sportowego Zorza Grzmiąca.

Czytaj więcej...

Biuletyn informacyjny LZPN 2/2017

 biuletynZapraszamy do zapoznania się z najnowszym Biuletynem Informacyjnym LZPN. Możecie go znaleźć poniżej oraz w dziale Dokumenty / Do pobrania.

Czytaj więcej...

POWOŁANIE DO REPREZENTACJI LUBUSKIEGO ZPN ROCZNIKA 2003 (12 kwietnia 2017)

lzpn-logoWydział Szkolenia Lubuskiego ZPN w Zielonej Górze informuje, że w dniu 12.04.2017 (środa) w Brzegu odbędzie mecz kadry lubuskiego ZPN rocznika 2003 z kadrą opolskiego ZPN. Na mecz zostali powołani następujący zawodnicy:

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (2003-Brzeg-2017.docx)2003-Brzeg-2017.docx

Szkolenie sędziów Lubuskiego KS w Wiechlicach

W sobotę (25.02)  w Wiechlicach odbyło się szkolenie arbitrów Lubuskiego Kolegium Sędziów połączone z egzaminem teoretycznym IV ligi, klasy "O", klasy "A" oraz kadry okręgu. Wykłady z tematów szkoleniowych narzuconych przez Centralną Komisję Szkoleniową PZPN przeprowadzili sędziowie szczebla centralnego: Konrad Aluszyk, Tomasz Białek, Piotr Idzik i Maciej Pełka. Gośćmi specjalnymi byli prezes Lubuskiego Związku Piłkii Nożnej pan Robert Skowron oraz v-ce prezes LZPN ds. bezpieczeństwa pan Romuland Jankowiak.

Czytaj więcej...

Pomóżmy Frankowi

fundacja nasze dzieciFranek ma 8 lat. We wrześniu 2015 roku przeszedł operację częściowego usunięcia guza mózgu. Od tego czasu wymaga stałych konsultacji na oddziałach Onkologii i Endokrynologii w IP-CZD w Warszawie. Skutkiem przebytej operacji jest niemal czałkowita utrata wzroku w lewym oku.

Czytaj więcej...

Prosimy o terminowe rozliczenia

lzpn-logoDyrektor Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Zielonej Górze informuje, że rachunki za dokonane na konto bankowe lub w kasie LZPN - wpłaty statutowe, będą wystawiane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym dokonano wpłaty.

W związku z powyższym proszę o terminowe zgłaszanie potrzeby otrzymania rachunku do biura LZPN na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uroczystości X-lecia działalności Podokręgu Żagań

W ubiegłą sobotę odbyły się uroczystości X-lecia działalności Podokręgu Żagań. Lubuski Związek Piłki Nożnej w imieniu Prezesa Roberta Skowrona reprezentowali Dyrektor Biura LZPN Andrzej Graczyk oraz Członek Zarządu oraz Przewodniczący LKS Jan Suchecki. Wręczyli oni okolicznościową statuetkę oraz uhonorowali odznaczeniami zasłużonych działaczy:

Czytaj więcej...

Obchody Jubileuszu 70- Lecia KS "Zorza" Mostki

Przed finałowym meczem Pucharu Polski Podokręgu Świebodzin rozgrywanym w Mostkach pomiędzy KS. Radoszyn - "Odra" Glińsk ( 4:0 ) odbyły się uroczystości związane z obchodami Jubileuszu 70- Lecia KS. "Zorza" Mostki.

Czytaj więcej...

Puchar Kazimierza Górskiego: LZPN - ŚZPN 1:4

lzpn-logoW dniu 15 maja na stadionie KS Promień Żary odbył się mecz w ramach Pucharu Kazimierza Górskiego.

Czytaj więcej...

Apel do klubów piłkarskich województwa lubuskiego!

uwagaNa adres mailowy każdego klubu przekazaliśmy prośbę o wybranie jednego delegata, który będzie reprezentował Wasz klub na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo - Wyborczym Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w dniu 20 sierpnia 2016 roku, godz. 10.00 - I termin lub 10.15 - II termin. Zebranie odbędzie się w  Drzonkowie k/ Zielonej Góry - sala Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Czytaj więcej...

Witoldowi Dawidowskiemu, Prezesowi Podlaskiego ZPN...

wstazkaWitoldowi Dawidowskiemu, Prezesowi Podlaskiego ZPN wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci żony składa Prezes LZPN Robert Skowron z Zarządem i pracownikami Lubuskiego ZPN.