W niedzielę 21 września Test Coopera dla Daniela

W niedzielę 21 września na stadionie UZ przy ul. Wyspiańskiego Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego organizuje specjalną edycję Testu Coopera. Będzie to akcja zbierania funduszy na leczenie Daniela Szałęgi - wieloletniego trenera grup dziecięcych i młodzieżowych w Uczniowskim Klubie Piłkarskim w Zielonej Górze a także szkoleniowca kadr wojewódzkich LZPN.

cooper

Marek Lemański w sztabie szkoleniowym KKPK Medyk POLO market Konin

lzpn-logoPiłkarki ekstraligowego KKPK Medyk POLO market Konin awansowały do fazy pucharowej LIGI MISTRZYŃ podczas Turnieju UEFA WOMENS CHAMPION LEAGUE w Sarajewie. W sztabie szkoleniowym konińskiego klubu jest Marek Lemański - członek zarządu LZPN , który pełni funkcję psychologa sportowego oraz trenera przygotowania mentalnego.

Biuro LZPN dłużej w czwartki do końca sierpnia

telefonInformujemy, że w związku ze zbliżającym się rozpoczęciem sezonu 2014/2015 oraz trwającym okienkiem transferowym, Biuro Lubuskiego Związku Piłki Nożnej będzie czynne w każdy czwartek miesiąca sierpnia od godz. 8.00 do 17.00, w pozostałe dni godziny pracy Biura pozostają bez zmian (8:00 - 15:00).

Szkolenie ds. bezpieczeństwa na stadionach

W dniu 5.07.2014 roku w Łagowie Lubuskim odbyło się szkolenie osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na obiektach piłkarskich w III i IV lidze. W szkoleniu udział wzięło 39 przedstawicieli klubów III i IV ligi oraz z klubów "O" o Kl "A".

P1010110

Czytaj więcej...

Kursokonferencja dla trenerów futsalu

kursokonferencja-biala-podlaskaWszystkich trenerów futsalu zapraszamy na kursokonferencję, którą zaplanowano na 4-5 września w Białej Podlaskiej. Szczegóły na plakacie.

Turniej Finałowy "Orlik" - Okręg Południe

lzpn-logoTurniej Finałowy "Orlik" - Okręg Południe odbędzie się dnia - 08.06.2014r o godzinie 14.30. Gospodarz: ARKA Nowa Sól - Miejsce rozegrania: Nowa Sól - 2 boiska - Stadion MOSiR. W turnieju udział biorą nastepujące drużyny:

Czytaj więcej...

W piątek lubuski finał "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

puchar-tymbarku-2014W środę, 26 marca rozpoczęły się finały wojewódzkie XIV edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" - największej imprezy piłkarskiej dla dzieci w Europie. Podczas dwudniowych finałów poznamy najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców z każdego województwa w kategoriach U-10 i U-12. Finał województwa lubuskiego odbędzie się w Kompleksie Arena Żagań - 4 i 5 kwietnia 2014 roku! Od godziny 10.00 na boiska wybiegną najlepsze drużyny z całego województwa dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej...

Wojciech Okińczyc ponownie najlepszym piłkarzem województwa lubuskiego (zdjęcia)

W Zielonogórskiej Palmiarni trwa uroczysta Gala Piłkarska, na której ogłoszone zostały wyniki plebiscytu na najlepszego piłkarza województwa lubuskiego II, III i IV ligi, najlepszych piłkarek, trenerów oraz piłkarza futsalu w 2013 roku. Zgodnie z oczekiwaniami najlepszym piłkarzem został uznany napastnik Stelmetu UKP Zielona Góra Wojciech Okińczyc, który wyprzedził swojego byłego kolegę z zespołu, a obecnie zawodnika GKS Katowice Rafała Figiela. Poniżej prezentujemy wyniki.

2013-02-02-najlepszy-pilkarz-roku-2012

Czytaj więcej...

Bilety na mecz Polska - Szkocja

Logo PZPNW związku ze zbliżającym się meczem towarzyskim reprezentacji Polski w piłce nożnej ze Szkocją w Warszawie - 5.03.2014r  informujemy, że istnieje możliwość nabycia biletów za pośrednictwem Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. W związku z ograniczona liczbą biletów, decyduje kolejność zgłoszeń.
Szczegółowe informacje nr tel. 068 452 82 00 adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Czytaj więcej...

Robert Skowron i Ryszard Obała odwiedzili Świebodziński Dom Dziecka

W niedzielę 19 stycznia 2014 Prezes LZPN Robert Skowron w towarzystwie Przewodniczącego Podokręgu Świebodzin Ryszarda Obały odwiedził Świebodziński Dom Dziecka i przekazał podopiecznym słodycze.

Czytaj więcej...

Gala Piłkarska 15 lutego 2014

lzpn-logo15 lutego 2014 roku w Zielonogórskiej Palmiarni odbędzie się Gala Piłkarska, na której ogłoszone zostaną wyniki plebiscytu na najlepszego piłkarza województwa lubuskiego II, III i IV ligi, najlepszych piłkarek, trenerów oraz piłkarza futsalu w 2013 roku. Plebiscyt zorganizowany został  przez Lubuski Związek Piłki Nożnej. Swoją obecność na Gali potwierdzili już byli reprezentanci Polski Piotr Świerczewski, Tomasz Kłos, prezes SportFive Andrzej Placzyński oraz gwiazda wieczoru Wojciech Gąssowski.