Letni turniej o Puchar Prezesa LZPN Roberta Skowrona w kategorii trampkarz (zdjęcia)

29 sierpnia 2015. w Szczańcu odbył się letni turniej o Puchar Prezesa LZPN Roberta Skowrona w kategorii trampkarz. Jednym z gości był były reprezentant Polski Maciej Murawski.

P1050824

Czytaj więcej...

Kamila Szafrańska powołana do Reprezentacji Polski U-19

lzpn-logoTrener Marcin Kasprowicz powołał 18 zawodniczek na turniej eliminacyjny mistrzostw Europy kobiet do lat 19, który odbędzie się w dniach 14-21 września 2015 roku w Finlandii. Biało-czerwone zagrają z Litwą (15 września, 13:00), Turcją (17 września, 19:00) oraz Finlandią (20 września, 15:00). Wśród powołanych jest pilkarka Stilonu Gorzów Kamila Szafrańska.

Czytaj więcej...

Decyzja LZPN w sprawie nazwy UKP

lzpn-logo

Oto decyzja Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie nazwy Uczniowskiego Klubu Piłkarskiego w Zielonej Górze.

Czytaj więcej...

70-lecie działalności MKS-u "Czarni - Browar" Witnica

Miejski Klub Sportowy "Czarni - Browar" Witnica w dniach 20-21 czerwca obchodził 70-lecie swej działalności. Odbyły się mecze i turnieje młodych piłkarzy oraz mecz seniorów: Czarni - Browar Witnica - Pogoń Lwów. W obchodach wziął udział Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron, który podczas uroczystości odznaczył  zasłużonych dla piłkarstwa działaczy:

Czytaj więcej...

Wylicytuj piłkę z podpisem Michela Platiniego i Zbigniewa Bońka

Podczas przyszłorocznego balu piłkarza będzie licytowana piłka z podpisem Michela Platiniego i Zbigniewa Bońka. Jak zwykle środki z licytacji będą przeznaczone na cel charytatywny - pomoc dla domu dziecka. Tak znaczne trofeum Prezes LZPN Robert Skowron przywiózł po spotkaniu w Warszawie z wspomnianymi Prezesami.

FOT17D7

P1040725

Prezes Robert Skowron w Przewozie i Mirostowicach

Minioną niedzielę Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron rozpoczął od odwiedzin na boisku w Przewozie, gdzie mecz o mistrzostwo kl. A gr. IV rozgrywały drużyny Nysy Przewóz i Trapera Chichy. Tego dnia kontynuując serie odwiedzin w klubach Prezes spotkał się również działaczami podczas meczu Mirostowiczanka Mirostowice - Stal jasień.

IMAG0121

Czytaj więcej...

Szkolenie sędziów programu mentorskiego

W dniu 15 maja w Lubinie, podczas zawodów I ligi odbyło się szkolenie sędziów programu mentorskiego, którym objęci są młodzi, perspektywiczni sędziowie od III ligi w dół.

Czytaj więcej...

Jarosław Mućka z UKP powołany na konsultacje U-15

Logo PZPNTrener Robert Wójcik powołał 24 zawodników na konsultację szkoleniowo-selekcyjną reprezentacji Polski do lat 15, która odbędzie się w dniach 11 ? 15 maja 2015 roku w Jarocinie. Wśród zaproszonych znalazł się Jarosław Mućka, piłkarz zielonogórskiego UKP.

Czytaj więcej...

Finał Wojewódzki Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku - relacja

W dniach 8 i 9 kwietnia w Kostrzynie nad Odrą odbył się Finał Wojewódzki Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku. W pierwszym dniu rywalizowały najlepsze drużyny chłopców oraz dziewcząt w kategorii wiekowej U-8 oraz U-10. Po wcześniejszych eliminacjach powiatowych w wielkim finale wystąpiło 12 drużyn chłopców U-8, 5 zespołów dziewcząt U-8, 16 zespołów chłopców U-10 oraz 8 zespołów dziewcząt U-10.

Czytaj więcej...

Dyplomy oraz licencje trenerskie UEFA C do odebrania

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej informuje, iż można odbierać dyplomy oraz licencje trenerskie po zakończonych kursach UEFA C w Zielonej Górze, Lubsku; Słubicach oraz Gorzowie Wlkp. Szczegóły w załączniku.

Spotkanie Honorowych Członków PZPN i LZPN z kierownictwem Lubuskiego i Okręgowego Związku Piłki Nożnej

W piątek 27 lutego w kawiarni MOSiR-u przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze odbyło się uroczyste, tradycyjne spotkanie zasłużonych dla piłkarstwa działaczy - Honorowych Członków PZPN i LZPN z kierownictwem Lubuskiego i Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...