Jarosław Mućka z UKP powołany na konsultacje U-15

Logo PZPNTrener Robert Wójcik powołał 24 zawodników na konsultację szkoleniowo-selekcyjną reprezentacji Polski do lat 15, która odbędzie się w dniach 11 ? 15 maja 2015 roku w Jarocinie. Wśród zaproszonych znalazł się Jarosław Mućka, piłkarz zielonogórskiego UKP.

Czytaj więcej...

Finał Wojewódzki Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku - relacja

W dniach 8 i 9 kwietnia w Kostrzynie nad Odrą odbył się Finał Wojewódzki Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku. W pierwszym dniu rywalizowały najlepsze drużyny chłopców oraz dziewcząt w kategorii wiekowej U-8 oraz U-10. Po wcześniejszych eliminacjach powiatowych w wielkim finale wystąpiło 12 drużyn chłopców U-8, 5 zespołów dziewcząt U-8, 16 zespołów chłopców U-10 oraz 8 zespołów dziewcząt U-10.

Czytaj więcej...

Dyplomy oraz licencje trenerskie UEFA C do odebrania

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej informuje, iż można odbierać dyplomy oraz licencje trenerskie po zakończonych kursach UEFA C w Zielonej Górze, Lubsku; Słubicach oraz Gorzowie Wlkp. Szczegóły w załączniku.

Spotkanie Honorowych Członków PZPN i LZPN z kierownictwem Lubuskiego i Okręgowego Związku Piłki Nożnej

W piątek 27 lutego w kawiarni MOSiR-u przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze odbyło się uroczyste, tradycyjne spotkanie zasłużonych dla piłkarstwa działaczy - Honorowych Członków PZPN i LZPN z kierownictwem Lubuskiego i Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...

Piotr Andrzejczak najlepszym piłkarzem 2014 roku! (zdjęcia)

Poznaliśmy wyniki głosowania na najlepszego piłkarza 2014 roku w plebiscycie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Najlepszym okazał się Piotr Andrzejczak ze Stelmtu UKP, który wyprzedził Krzysztofa Piosika z Formacji Port 2000 Mostki i Macieja Góreckiego ze Stelmetu UKP Zielona Góra.

Czytaj więcej...

Rusza nabór do szkoły sportowej (klasy piłkarskie)

lzpn-logoZespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze wraz z Uczniowskim Klubem Piłkarskim ogłasza nabór do I i II klasy piłkarskiej Liceum Ogólnokształcącego.

Czytaj więcej...

I halowy turniej Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz (zdjęcia)

W sobotę 17 stycznia odbył się pierwszy halowy turniej Akademii Młodych Orłów w Międzyrzeczu. Turniej zorganizowany został z inicjatywy Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Wkład w organizację miało również  miasto Międzyrzecz i Miejski Ośrodek Sportu i Wypoczynku. W organizację bardzo mocno zaangażowali się także rodzice dzieci zrzeszonych w "Gnieździe Orła".

turniej amo5

Czytaj więcej...

Ogolnopolski Halowy turniej piłki nożnej chłopców 2003 Głuchołazy 27-30.11.2014 Carina Gubin

W dniach 27-30.11.2014 oddalonych od Gubina o 320 km miejscowości Głuchołaz w ośrodku Banderoza odbył się Ogólnopolskie turniej piłki nożnej halowej chłopców rocznika 2003. Do Głuchołaz zjechało 13 ekip z całej Polski miedzy innymi: Szczakowianka Jaworzno, Zaborze Zabrze, Śląsk Wrocław, WKS Wieluń, Stal Brzeg Lotnik Jeżów Sudecki, Chojnik Jelenia Góra, Pogoń Zduńska Wolo Szombierki Bytom, Pionier Baranów Sokół Bralin, WKS Wieluń II oraz Carina Gubin.

Czytaj więcej...

Puchar K. Deyny: Lubuski ZPN - Śląski ZPN 0:2

lzpn-logo29 października 2014 w Sosnowcu odbył się mecz kadry Lubuskiego ZPN i reprezentacji Śląskiego ZPN w rozgrywkach o puchar K. Deyny. Po trudnym spotkaniu nasza reprezentacja uległa gospodarzom 2:0.

Czytaj więcej...

Powołania dla kadry LZPN rocznika 1999 (7 października)

dzpn-50x50lzpn-logoWydział Szkolenia Lubuskiego ZPN w Zielonej Górze informuje, że 7 października 2014 o godz. 12.30 w Świdnicy k/Wałbrzycha (stadion ŚOSIR ul. Śląska 35) odbędą się zawody Pucharu im. K. Deyny (rocznik 1999) Dolnośląski ZPN - Lubuski ZPN. W załączniku lista powołanych kadrowiczów.

W niedzielę 21 września Test Coopera dla Daniela

W niedzielę 21 września na stadionie UZ przy ul. Wyspiańskiego Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego organizuje specjalną edycję Testu Coopera. Będzie to akcja zbierania funduszy na leczenie Daniela Szałęgi - wieloletniego trenera grup dziecięcych i młodzieżowych w Uczniowskim Klubie Piłkarskim w Zielonej Górze a także szkoleniowca kadr wojewódzkich LZPN.

cooper